بهترین ارز دیجیتال برای ترید ساعتی کدام ارز است

 

بهترین ارز دیجیتال برای ترید ساعتی چیست؟ ⭐

تریدهایی که در بازار ارزهای دیجیتال انجام می شوند، انواع و اقسام گوناگون دارند و تریدرها با توجه به اهدافی که دارند، یکی از این روش ها را بر می گزینند. اگر دوست دارید با بهترین ارز برای ترید ساعتی آشنا شوید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید و شرکت در دوره ارز دیجیتال را در برنامه خود قرار دهید.

بهترین ارز دیجیتال برای ترید ساعتی کدام ارز است؟ آیا در جریان هستید؟

قبل از آنکه به معرفی بهترین ارز برای تریدهای ساعتی بپردازیم، خوب است توضیحی اجمالی و مختصر در مورد ترید ساعتی بدهیم و بگوییم که ترید ساعتی چیست؛ چرا یک تریدر حرفه ای ارز دیجیتال این روش را انتخاب می کند و هدف از انتخاب آن چیست.

در تریدهای ساعتی، تریدرها در روز چندین بار برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال اقدام می کنند. کسانی که می خواهند به این شکل، درآمد خود را زیاد کنند، می بایست علاوه بر انتخاب بهترین ارز برای ترید ساعتی، زیاد تمرین کنند و اطلاعات بالایی در حوزه نحوه سود دهی ارز دیجیتال و تریدهای ساعتی به دست آورند. برخی از بهترین ارزهایی که می توانید برای ترید روزانه انتخاب کنید، به شرح زیر است:

 

آیا می دانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت چه نام دارد

1- بیت کوین

همان طوری که می دانید، بیت کوین، پرسودترین ارز دیجیتالی است. از آنجایی که این رمز ارز، نوسان های قیمتی زیادی در طول روز دارد، گزینه خوبی برای تریدهای ساعتی به شمار می رود. علاوه بر این، بیت کوین، در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال، میزان نقدینگی بالاتری نیز داشته و برای سرمایه گذاری کوتاه مدت انتخاب خوبی است.

2- قرقاول

برخی کسانی که شغل تریدر ارز دیجیتال را به عنوان یگانه شغل خود انتخاب کرده اند و تجربه و تخصص بالایی در این حوزه به دست آورده اند، معتقدند که تتر، می تواند رمزارز خوبی برای تریدهای ساعتی باشد. این رمزارز، بیشترین حجم معاملات روزانه را داشته و به همین دلیل است که بسیاری از تریدرها، این رمز ارز را نیز بهترین ارز دیجیتال برای ترید ساعتی می خوانند.

3- بایننس

بایننس از دیگر ارزهایی است که برای تریدهای ساعتی مناسب به نظر می رسد. این رمز ارز، توسط یکی از معتبرترین صرافی ها به نام بایننس کوین منتشر شده و به همین دلیل به محبوبیت زیادی دست پیدا کرده و بسیاری از تریدرها با خیالی راحت آن را برای تریدهای روزانه خود انتخاب می کنند.کاهش نرخ بایننس، کم است و سود خوبی از ترید روزانه آن به دست می آید. با شرکت در دوره آموزش ارز دیجیتال در مورد این رمزارز و ترید ساعتی آن اطلاعات بیشتری به دست آورید. این رمز ارز می تواند بهترین ارز برای ترید ساعتی باشد

کجا را برای آموزش ترید ساعتی و شناخت بهترین ارز دیجیتال برای ترید ساعتی انتخاب کنیم

آیا بین بهترین ارز دیجیتال برای ترید ساعتی و بهترین زمان نوسان گیری ارز دیجیتال، رابطه ای وجود دارد؟

فرض کنید که بهترین ارز دیجیتال برای ترید ساعتی را انتخاب کرده و می خواهید روی آن سرمایه گذاری انجام دهید. موضوع مهمی که بعد از انتخاب بهترین ارز باید مد نظر قرار دهید، انتخاب بهترین زمان نوسان گیری ارز دیجیتال است. عده ای که با سازوکار این بازار آشنایی کافی ندارند، ممکن است تصور کنند به دلیل 24 ساعته بودن بازار ارزهای دیجیتال، مهم نیست که در چه زمانی معامله کنند. این افراد کاملا در اشتباهند؛ زیرا یکی از عواملی که به آنها کمک می کند تا بتوانند سود بیشتری از سرمایه گذاری خود به دست آورند، انتخاب بهترین زمان است.

درست است که بهترین زمان خرید ارزهای دیجیتال، زمانی است که شما آمادگی خرید کردن دارید، اما نکته ای که برخی تریدرهای حرفه ای نیز آن را زیاد مطرح می کنند، معامله کردن در زمان هایی است که تریدرهای آمریکایی، چینی و ژاپنی در حال معامله کردن هستند. در زمان ترید کشورهای یاد شده، نوسانات موجود در بازار به شدت افزایش پیدا می کند و این زمان، زمانی است که می توان بیشترین سود را از ترید ساعتی به دست آورد. توصیه می شود، تریدرهای تازه وارد و کم تجربه، به هیچ وجه از این ترفند استفاده نکنند.

آیا می توان با بهترین ارز دیجیتال برای ترید ساعتی، از سود روزانه ارز دیجیتال بهره مند شد؟

فردی که تمایل دارد به بازار معاملات ارز دیجیتال وارد شود باید این نکته را بداند که ارزی بهترین ویژگی برای معاملات روزانه را دارد که دارای نوسان پذیری بالایی باشد؛ زیرا معامله گر در پی تغییرات مداوم نرخ است که تصمیم به خرید و فروش در جهت رسیدن به سود روزانه ارز دیجیتال می کند. به طور کلی اکثر معامله گران فعال در بازار ارز دیجیتال، دریافت سود روزانه را هدف خود قرار می دهند.

آن ها ترجیح می دهند بهترین ارز دیجیتال برای ترید ساعتی را شناسایی کرده و با انجام دادن فعالیت های معامله بر روی آن ارز، سود ساعتی خود را دریافت کنند. چندین نوع ارز دیجیتال برای ترید ساعتی وجود دارد که ملاک معاملات ساعتی و کوتاه مدت قرار می گیرند. از این رو می توان گفت با انتخاب یک رمز ارز مناسب شرایط برای کسب سود مهیا خواهد بود. البته کسب سود مستلزم عوامل زیادی بوده و فقط به شناخت رمز ارز ختم‌ نمی شود، و علاوه بر آن، معامله گر باید توانایی و دانش معامله با رمز ارز را بداند. یک تریدر باید بتواند زمان مناسب خرید و فروش با آن را پیش بینی کند.

آشنایی با بهترین ارز دیجیتال برای ترید ساعتی

به جز شناخت بهترین ارز دیجیتال برای ترید ساعتی، راه های موفق شدن در نوسان گیری کدامند؟

بر خلاف تصور، تنها شناخت بهترین ارز دیجیتال برای ترید ساعتی باعث سودآور بودن ترید نمی شود. راه ها و عوامل دیگری در ترید های ساعتی و نوسان گیری نقش دارند که عبارتند از:

۱-تحلیل تکنیکال؛

حدود ۷۰ درصد از استراتژی های به کار رفته در ترید های ساعتی بر اساس تحلیل تکنیکال است. این تحلیل، روند کلی ارز موردنظر، قدرت روند، ناحیه‌های حمایتی و مقاومتی را نشان می‌دهد.

۲-تحلیل فاندامنتال؛

پس از بررسی تکنیکالی، باید از تحلیل فاندامنتال نسبی رمز ارز استفاده کرد. در این تحلیل نیاز نیست به جزئیات خیلی دقیق توجه کرد و بررسی استعداد رشد رمز ارز و نبودن تقلب و کلاهبرداری کافی است.

۳-استفاده از اخبار؛

یکی از عوامل تاثیر گذار در نوسانات ارز های دیجیتالی، اخبار است. اگر توانایی تحلیل خبر ها را داشته باشید، می توانید کاهش یا افزایش قیمت ارز های دیجیتالی را پیش بینی کرده و تریدی پرسود را تجربه کنید.

۴-استراتژی پولبک؛

هنگامی که قیمت از خط روند یا از یک حمایت و مقاومت عبور می ‌کند، در حالت معمولی برگشت کرده و با یک تاچ دیگر در روی خط به مسیر جدید خود ادامه می دهد. این روش از جمله روش‌های پرکاربرد برای تحلیل و پیش‌بینی قیمت رمز ارزها و ترید ساعتی است.

آیا بین بهترین ارز دیجیتال برای ترید ساعتی و بهترین زمان نوسان گیری ارز دیجیتال، رابطه ای وجود دارد

آیا می دانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت چه نام دارد؟

در فوق، بهترین ارز دیجیتال برای ترید ساعتی را به شما معرفی کردیم و حال، به خوبی می دانید که کدام یک از ارزهای دیجیتال برای ترید ساعتی، مناسب و سودآور به نظر می رسند. بعد از این مبحث، خوب است در مورد بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت نیز نکاتی را بیان کنیم.

به یاد داشته باشید، تریدهای روزانه، از نظر عملکرد با تریدهایی که به عنوان یک سرمایه گذاری کوتاه مدت از آنها استفاده می شود، تفاوت دارند. همانطوری که در ابتدا نیز اشاره کردیم، تریدهای روزانه به صورت روزانه انجام می شود و بازه زمانی کوتاهی برای انجام آنها اختصاص پیدا می کند؛ اما برای انجام سرمایه گذاری های کوتاه مدت، می بایست بازه زمانی طولانی تری نسبت به ترید ساعتی انتخاب شود. برخی از بهترین رمزارزها برای سرمایه گذاری کوتاه مدت به شرح زیر است:

  • ارز دیجیتال شیبا اینو؛ این رمزارز، در بازه زمانی کوتاه مدت، سود قابل توجهی را برای تریدرها به دنبال دارد.
  • پولکادات؛ این رمز ارز، مورد توجه تریدرهای علاقه مند به سرمایه گذاری کوتاه مدت قرار گرفته است. اگر نمی خواهید روی بهترین ارز برای ترید ساعتی سرمایه گذاری کنید، این رمز ارز انتخاب خوبی است.
  • بیسیک اتنشن؛ مبنای این توکن، بلاکچین اتریوم است و در معامله های کوتاه مدت، سودهای خوبی را نصیب تریدرها می کند.

کجا را برای آموزش ترید ساعتی و شناخت بهترین ارز دیجیتال برای ترید ساعتی انتخاب کنیم؟

سرمایه گذاری روی بهترین ارز دیجیتال، برای ترید ساعتی بدون دانش و اطلاعات، کاری بسیار اشتباه است. تریدهایی که به صورت روزانه انجام می شوند، حساسیت های بالایی دارند و استراتژی های مخصوص به خود را می طلبند. اگر می خواهید برای آموزش ترید ساعتی، اطلاعات خوبی به دست آورید و بدانید کدام ارز بهترین ارز برای ترید ساعتی به شمار می رود، باید در دوره های مربوط به ارز دیجیتال موسسه های معتبر در کشور شرکت کنید.

یکی از موسسه هایی که دوره های آموزشی پر بار و غنی برگزار می کند، هلدینگ خدماتی آموزشی نیک اندیشان است. اساتیدی که دوره ی آموزش ارز دیجیتال را در این موسسه تدریس می کنند، نکات کاربردی و مهارتی زیادی را در خصوص تریدهای ساعتی و روزانه ارائه می کنند. یادتان باشد، فاکتورهای زیادی برای افزایش سود ناشی از تریدهای روزانه باید در نظر گرفته شود که در این دوره حتما مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت.

 

برای ثبت نام در دوره آموزش ارز دیجیتال نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

 

ثبت نام دوره
نوشته قبلی
دوره dba بازاریابی چیست؟⭐بهترین دوره dba گرایش بازاریابی
نوشته بعدی
بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری روزانه چیست؟⭐تضمینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image