نرم افزار حسابداری هلو

نرم افزار حسابداری هلو چیست ؟

نرم افزار کلمه ای پر کاربرد است که همه با آن آشنایی داریم. در این مقاله قصد داریم به بررسی نرم افزار هلو بپردازیم. بعد از پیشرفت روز افزون کامپیوتر ها و ورود آن ها به انواع بخش های کاری، کامپیوتر توانست به منطقه علم بانک و حسابداری نیز ورود کند.

انواع نرم افزار های مختلف که برای حسابداری تولید شدند هیچ کدام نتوانستند به پیشرفت و سادگی نرم افزار هلو برسند. هلو یک نرم افزار ایرانی است که مخصوص انواع کار های حسابداری، طراحی و ساخته شده است . از این نرم افزار از یک فروشگاه کوچک محله ای گرفته تا فروشگاه های بزرگ و کارخانجات می توانند استفاده کنند.

نرم افزار حسابداری هلو

تیم نرم افزاری هلو پا در جایی بی رقیب گذاشت و توانست اکثر بازار را برای خود کسب کند. امروزه در بین نرم افزار های حسابداری موجود در ایران هیچ نرم افزار دیگری به پای هلو نمی‌رسد، دلیل آن رابط کاربری ساده، تجربه کاربری خوب و در نهایت پشتیبانی خوب و تلاش در جهت رفع نیاز های مشتربان است.

تاریخچه نرم افزار حسابداری هلو

این نرم افزار برای اولین بار در سال 1377 انتشار یافت و از نظر قدمت جزو قدیمی ترین نرم افزار های موجود در ایران است. اگر می خواهید ببینید که نرم افزار هلو تا چه حد در حسابداری مهم است، باید از یک کارشناس حسابداری پرس و جو کنید تا اهمیت فوق العاده آن برایتان مشخص گردد.

آموزش نرم افزار حسابداری هلو

نحوه نصب و اجرا نرم افزار هلو

نصب و اجرای نرم افزار هلو بسیار راحت بوده و نیازی به هیچ کار کامپیوتری خاصی ندارد اگر کار با این نرم افزار را بلد نباشید هیچ مشکلی نیست. چرا که دستور العمل های موجود در نرم افزار شما را تا حد زیادی از نیاز داشتن به هر گونه کمک بیرونی بی نیاز می کند.

امنیت نرم افزار هلو

امنیت نرم افزار هلو بسیار بالاست. تیم نرم افزاری هلو این قابلیت را برای کاربران گذاشته تا هر قسمتی را که خواستند بتوانند قفل کنند و بقیه با رمز بتوانند وارد شوند. این کار شاید برای یک مغازه کوچک فروشگاهی بی اهمیت باشد، اما برای کارخانه و شرکت هایی که کارمندان حسابداری دارند حائز اهمیت است چرا که به کاربران اجازه دسترسی به تمامی اطلاعات شرکت را نمی دهد.

بزرگترین مزیت نرم افزارحسابداری هلو

یکی از بهترین مزیت های این نرم افزار، توانایی چاپ اتوماتیک انواع سند های مالی است که به صورت خود کار اتفاق می افتد. از مزیت های بزرگ دیگر ، میتوان به گزارش گیری از این نرم افزار اشاره کرد که کاربر می تواند با چند کلیک به گزارش مد نظر خود برسد.

ورژن های نرم افزار حسابداری هلو

این نرم افزار ها می توانند در شغل شما مورد استفاده قرار بگیرند انواع نرم افزار ها عبارتند از

1.فروشگاهی

2.شرکتی

3.صنعتی

4.تولیدی

5.تحت شبکه

6.آموزشگاهی

 

هلو فروشگاهی

نرم افزار حسابداری هلو همانطور که از نامش مشخص است برای یک فروشگاه تهیه شده است، این نرم افزار به سه صورت:

1.نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو نسخه پایه

2.نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو نسخه متوسط

3.نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو نسخه پیشرفته و دو کاربره هلو  موجود است.

هر یک از این نرم افزار های حسابداری امکاناتی مخصوص دارند که کاربر با توجه به نیاز خود باید انتخاب کند.

هلو شرکتی

همان طور که از اسم این نرم افزار بر می آید این نرم افزار مخصوص شرکت ها طراحی شده است تا کاربران بتوانند نیاز های حسابداری شرکت خود را برطرف کنند.این نرم افزار نیز مانند نسخه فروشگاهی به چند ورژن تقسیم می شود ولی نسبت به نسخه فروشگاهی دارای ورژن های بیشتری است.

1.هلو شرکتی ساده

2.هلو شرکتی متوسط

3.هلو شرکتی پیشرفته

4.هلو شرکتی ویژه

5.هلو شرکتی پیشرفته دو کاربره

دلیل بیشتر بودن ورژن نسخه های نرم افزار حسابداری  هلو به دلیل گسترده بودن کار های شرکتی نسبت به کار های فروشگاهی است.

هلو آموزشگاهی

این ورژن برای انجام کار های حسابداری آموزشگاهی طراحی و ساخته شده است. نکته ای که در این ورژن از هلو به نسبت ورژن های قبلی مشخص است، این است که این نرم افزار در حقیقت در بطن خود سه ورژن فروشگاهی، شرکتی و تولیدی را داراست و افرادی که می خواهند کار کردن با با نرم افزار های هلو را شروع کنند، بهتر است از این نرم افزار آغاز کنند تا به دیگر ورژن ها نیز مسلط شوند چرا که خواهند توانست در این ورژن نحوه کار با بارکد خوان، پرینت فاکتور ها و فیش هارا بیاموزرند.

هلو صنعتی

نرم افزار حسابداری هلو صنعتی برای کسب و کار های صنعتی و بزرگ طراحی شده که یکی از کامل ترین نرم افزار های موجود در حسابداری  برای انجام کار خای حسابداری است.

برخی امکانات این ورژن عبارتند از:

1.عملیات انبار و خرید و فروش

2.سفارش لیستی

3.ثبت چک های امنی

4.عملکرد واسطه ها

5.تخمین تولید و فروش

6.انواع گزارشان پیشرفته

و…

نسخه آموزشی، فروشگاهی، صنعتی نرم افزار هلو

نرم افزار حسابداری هلو را در کجا نصب کنم؟

بهترین گزینه برای اجرای نرم افزار هلو قطعا روی کامپیوتر است چرا که توسعه دهندگان آن از ابتدا تمرکز خود را روی کار با کامپیوتر گذاشته و توسعه های راهبردی نرم افزار حسابداری روی نسخه کامپیوتر است. البته شایان ذکر است که تیم هلو همواره روی نسخه ها بر بروی دیگر سیستم ها کار می کند. برای مثال اندروید ، اما از آن جا که بیشتر استفاده کنندگان نرم افزار حسابداری هلو از کامپیوتر استفاده می کنند، بهتر است شما هم هلو را روی نرم افزار نصب کنید.

هلو را از کجا نصب کنم؟

از آنجایی نرم افزار هلو رایگان نیست، شما برای خرید نرم افزار باید یا از طریق بازار به صورت حضوری پکیج را خرید کرده و یا از طریق مراجعه به سایت هلو پس از واریز و ثبت نام به دانلود و نصب نرم افزار بپردازید.

نرم افزار هلو کرک شده رایگان؟

در اینترنت نیز همچون سایر نرم افزار ها کرک شده این نرم افزار یافت می شود، ولی استفاده از نرم افزار هلوی رایگان طبق قانون جرم است و استفاده کننده در صورت پرداخت نکردن حقوق صاحب معنوی مجرم است، پس لطفا از طریق رسمی به دانلود ونصب این نرم افزار محبوب بپردازید . لذت ببرید.

کلام آخر

شما با گذراندن دوره های حسابداری که در آن دوره، علاوه بر آموزش های لازمه، به آموزش نرم افزار حسابداری هلو و … میپردازند، می‌توانید به یک حسابدار حرفه ای تبدیل شوید و در مراکز متفاوتی موقعیت شغلی برای خود ایجاد نمایید. بدین منظور موسسه ی نیک اندیشان این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهید تا با گذراندن دوره حسابداری بازار کار به تسلط کافی در این زمینه برسید.

نوشته قبلی
حسابدار کیست؟ (شرح تمامی وظایف یک حسابدار)
نوشته بعدی
آتلیه عکاسی چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image