نرم افزار حسابداری هلو

نرم افزار حسابداری هلو چیست ؟

نرم افزار کلمه ای پر کاربرد است که همه با آن آشنایی داریم. در این مقاله قصد داریم به بررسی نرم افزار هلو بپردازیم. بعد از پیشرفت روز افزون کامپیوتر ها و ورود آن ها به انواع بخش های کاری، کامپیوتر توانست به منطقه علم بانک و حسابداری نیز ورود کند.

انواع نرم افزار های مختلف که برای حسابداری تولید شدند هیچ کدام نتوانستند به پیشرفت و سادگی نرم افزار هلو برسند. هلو یک نرم افزار ایرانی است که مخصوص انواع کار های حسابداری، طراحی و ساخته شده است . از این نرم افزار از یک فروشگاه کوچک محله ای گرفته تا فروشگاه های بزرگ و کارخانجات می توانند استفاده کنند.

نرم افزار حسابداری هلو

تیم نرم افزاری هلو پا در جایی بی رقیب گذاشت و توانست اکثر بازار را برای خود کسب کند. امروزه در بین نرم افزار های حسابداری موجود در ایران هیچ نرم افزار دیگری به پای هلو نمی‌رسد، دلیل آن رابط کاربری ساده، تجربه کاربری خوب و در نهایت پشتیبانی خوب و تلاش در جهت رفع نیاز های مشتربان است.

تاریخچه نرم افزار حسابداری هلو

این نرم افزار برای اولین بار در سال 1377 انتشار یافت و از نظر قدمت جزو قدیمی ترین نرم افزار های موجود در ایران است. اگر می خواهید ببینید که نرم افزار هلو تا چه حد در حسابداری مهم است، باید از یک کارشناس حسابداری پرس و جو کنید تا اهمیت فوق العاده آن برایتان مشخص گردد.

آموزش نرم افزار حسابداری هلو

نرم افزار حسابداری هلو چه کاربردی دارد؟

در گذشته کلیه کارهای حسابداری از طریق دست و در یک پروسه طولانی انجام می شد. درصد خطا هنگام شمارش اعداد و حساب کردن رقم های موجود خطای زیادی در پی داشت، به صورتی که شاید چندین مرتبه باید اعداد جمع و یا ضرب می گردید. به همین دلیل نرم افزار حسابداری هلو ایجاد شد تا از طریق آن به فعالیت های حساب و کتاب شرکت ها، سازمان ها فروشگاه و مراکز مختلف سرعت بخشد. از این رو، عمومی ترین کاربرد این نرم افزار، برای انجام دادن فعالیت های حسابداری است.

کاربرد های تخصصی آن، سرعت بخشیدن به کار، افزایش دقت در کار و نظم دهی به کار است.  کلیه امور حسابداری انجام شده به وسیله این نرم افزار، عموما بدون خطا بوده و یا با یک خطای بسیار پایین انجام می شود. دلیل این نظم بالا نیز برنامه های کامپیوتری منظمی هست که از قبل به عنوان پیش فرض به آن داده شده است. علاوه بر این، نرم افزار هلو دارای انعطاف پذیری بالایی در کاربرد نیز هست. به این معنی که، فقط مخصوص یک صنعت و یا یک کسب و کار خاص نیست؛ جامعیت دارد و در همه حرفه ها قابل استفاده است.

نحوه نصب و اجرا نرم افزار هلو

نصب و اجرای نرم افزار هلو بسیار راحت بوده و نیازی به هیچ کار کامپیوتری خاصی ندارد اگر کار با این نرم افزار را بلد نباشید هیچ مشکلی نیست. چرا که دستور العمل های موجود در نرم افزار شما را تا حد زیادی از نیاز داشتن به هر گونه کمک بیرونی بی نیاز می کند.

امنیت نرم افزار هلو

امنیت نرم افزار هلو بسیار بالاست. تیم نرم افزاری هلو این قابلیت را برای کاربران گذاشته تا هر قسمتی را که خواستند بتوانند قفل کنند و بقیه با رمز بتوانند وارد شوند. این کار شاید برای یک مغازه کوچک فروشگاهی بی اهمیت باشد، اما برای کارخانه و شرکت هایی که کارمندان حسابداری دارند حائز اهمیت است چرا که به کاربران اجازه دسترسی به تمامی اطلاعات شرکت را نمی دهد.

بزرگترین مزیت نرم افزارحسابداری هلو

یکی از بهترین مزیت های این نرم افزار، توانایی چاپ اتوماتیک انواع سند های مالی است که به صورت خود کار اتفاق می افتد. از مزیت های بزرگ دیگر ، میتوان به گزارش گیری از این نرم افزار اشاره کرد که کاربر می تواند با چند کلیک به گزارش مد نظر خود برسد.

ورژن های نرم افزار حسابداری هلو

این نرم افزار ها می توانند در شغل شما مورد استفاده قرار بگیرند انواع نرم افزار ها عبارتند از

1.فروشگاهی

2.شرکتی

3.صنعتی

4.تولیدی

5.تحت شبکه

6.آموزشگاهی

 

نرم افزار حسابداری هلو چه کاربردی دارد؟

هلو فروشگاهی

نرم افزار حسابداری هلو همانطور که از نامش مشخص است برای یک فروشگاه تهیه شده است، این نرم افزار به سه صورت:

1.نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو نسخه پایه

2.نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو نسخه متوسط

3.نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو نسخه پیشرفته و دو کاربره هلو  موجود است.

هر یک از این نرم افزار های حسابداری امکاناتی مخصوص دارند که کاربر با توجه به نیاز خود باید انتخاب کند.

هلو شرکتی

همان طور که از اسم این نرم افزار بر می آید این نرم افزار مخصوص شرکت ها طراحی شده است تا کاربران بتوانند نیاز های حسابداری شرکت خود را برطرف کنند.این نرم افزار نیز مانند نسخه فروشگاهی به چند ورژن تقسیم می شود ولی نسبت به نسخه فروشگاهی دارای ورژن های بیشتری است.

1.هلو شرکتی ساده

2.هلو شرکتی متوسط

3.هلو شرکتی پیشرفته

4.هلو شرکتی ویژه

5.هلو شرکتی پیشرفته دو کاربره

دلیل بیشتر بودن ورژن نسخه های نرم افزار حسابداری  هلو به دلیل گسترده بودن کار های شرکتی نسبت به کار های فروشگاهی است.

هلو آموزشگاهی

این ورژن برای انجام کار های حسابداری آموزشگاهی طراحی و ساخته شده است. نکته ای که در این ورژن از هلو به نسبت ورژن های قبلی مشخص است، این است که این نرم افزار در حقیقت در بطن خود سه ورژن فروشگاهی، شرکتی و تولیدی را داراست و افرادی که می خواهند کار کردن با با نرم افزار های هلو را شروع کنند، بهتر است از این نرم افزار آغاز کنند تا به دیگر ورژن ها نیز مسلط شوند چرا که خواهند توانست در این ورژن نحوه کار با بارکد خوان، پرینت فاکتور ها و فیش هارا بیاموزرند.

هلو صنعتی

نرم افزار حسابداری هلو صنعتی برای کسب و کار های صنعتی و بزرگ طراحی شده که یکی از کامل ترین نرم افزار های موجود در حسابداری  برای انجام کار خای حسابداری است.

برخی امکانات این ورژن عبارتند از:

1.عملیات انبار و خرید و فروش

2.سفارش لیستی

3.ثبت چک های امنی

4.عملکرد واسطه ها

5.تخمین تولید و فروش

6.انواع گزارشان پیشرفته

و…

نسخه آموزشی، فروشگاهی، صنعتی نرم افزار هلو

نرم افزار حسابداری هلو چیست و نسخه رایگان آن

امروزه، کمتر صاحب فروشگاه و یا مغازه داری را می توان یافت که نداند نرم افزار حسابداری هلو چیست و به چه دردی می خورد. هلو از جمله برنامه های حسابداری ایرانی به شمار رفته و به دلیل کاربری ساده ای که دارد، توسط بسیاری از صاحبان مشاغل و یا کسب و کارها به کار برده می شود. این نرم افزار می تواند در انجام امور حسابداری به کسب و کارهای کوچک کمک فراوانی کند.

نکته بسیار جالبی که در مورد این برنامه حسابداری می توان شاهد بود، ارائه آن در یک نسخه رایگان است. کسانی که حسابداری مجموعه شان با نسخه رایگان این برنامه حل و فصل می شود، می توانند وارد یکی از سایت هایی شوند که لینک این برنامه در آنجا قرار داده شده است. بعد از دانلود و خارج کردن از حالت فشرده سازی، می توان آن را روی سیستم های کامپیوتری نصب و از امکانات آن استفاده کرد.

برای آموزش نرم افزار هلو به کجا مراجعه کنیم؟

اگر می خواهید در مورد سوال نرم افزار حسابداری هلو چیست، اطلاعات کاملی به دست آورید، می بایست در دوره های آموزشی شرکت کنید که این برنامه را آموزش می دهند. برخی موسسات حرفه ای و معتبر در کشور دوره های مرتبط با این نرم افزار را برگزار می کنند و علاقمندان می توانند با شرکت در این دوره، اطلاعات و دانسته های خود را بالا ببرند.

دقت داشته باشید، کار با این نرم افزار، بسیار ساده است و پیچیدگی های زیادی ندارد، اما بهرحال برای آنکه بتوان از تمام امکانات قرار داده شده در این برنامه به نحو احسن استفاده کرد، می باید حتما دوره های آموزشی شرکت کرد. حضور در این دوره ها به شما فرصت می دهد سوالات مرتبط با نرم افزار هلو را بپرسید، با تمام جوانب این برنامه آشنا شوید و جواب های کاملی دریافت نمایید. در ضمن، توصیه می کنیم برای آموزش نرم افزار هلو مراکز آموزشی معتبر و مطرح در کشور را برگزینید.

معایب نرم افزار حسابداری هلو چیست؟

در حین صحبت در خصوص نرم افزار حسابداری هلو چیست، به مزایا و معایب نرم افزار حسابداری هلو نیز اشاره هایی می شود. این برنامه مزیت های زیادی دارد و همین مزیت هاست که باعث شده افراد زیادی در سراسر کشورمان از این برنامه در جهت انجام کارهای حسابداری مغازه و یا فروشگاه خود استفاده کنند.

درست است که این برنامه به دلیل کاربردی بودن، گسترش زیادی پیدا کرده است، اما برای کامل تر شدن شناخت ما نسبت به نرم افزار حسابداری هلو، می بایست به معایب آن نیز توجه کرد. یکی از مهم ترین عیب هایی که در این برنامه وجود دارد، عدم پشتیبانی قوی و راضی کننده از این نرم افزار است. همانطوری که در فوق اشاره کردیم این برنامه یکی از محبوب ترین برنامه های حسابداری ایرانی در کشور است و کاربران زیادی از آن استفاده می کنند. بالا بودن میزان کاربران، با نحوه پشتیبانی این نرم افزار، تناسب و هماهنگی ندارد و این موضوع ارائه خدمات مناسب به کاربرها را با سختی مواجه کرده است.

بخشی از برنامه حسابداری هلو

نرم افزار حسابداری هلو را در کجا نصب کنم؟

بهترین گزینه برای اجرای نرم افزار هلو قطعا روی کامپیوتر است چرا که توسعه دهندگان آن از ابتدا تمرکز خود را روی کار با کامپیوتر گذاشته و توسعه های راهبردی نرم افزار حسابداری روی نسخه کامپیوتر است. البته شایان ذکر است که تیم هلو همواره روی نسخه ها بر بروی دیگر سیستم ها کار می کند. برای مثال اندروید ، اما از آن جا که بیشتر استفاده کنندگان نرم افزار حسابداری هلو از کامپیوتر استفاده می کنند، بهتر است شما هم هلو را روی نرم افزار نصب کنید.

هلو را از کجا نصب کنم؟

از آنجایی نرم افزار هلو رایگان نیست، شما برای خرید نرم افزار باید یا از طریق بازار به صورت حضوری پکیج را خرید کرده و یا از طریق مراجعه به سایت هلو پس از واریز و ثبت نام به دانلود و نصب نرم افزار بپردازید.

نرم افزار هلو کرک شده رایگان؟

در اینترنت نیز همچون سایر نرم افزار ها کرک شده این نرم افزار یافت می شود، ولی استفاده از نرم افزار هلوی رایگان طبق قانون جرم است و استفاده کننده در صورت پرداخت نکردن حقوق صاحب معنوی مجرم است، پس لطفا از طریق رسمی به دانلود ونصب این نرم افزار محبوب بپردازید . لذت ببرید.

نرم افزار حسابداری هلو چیست

قیمت نرم افزار هلو چقدر است؟

قبل از آنکه در مورد قیمت نرم افزار هلو پرس و جو کنید، حتما در مورد اینکه نرم افزار هلو چیست و چه کاربردهایی دارد، جستجو کرده و ببینید که آیا این نرم افزار می تواند نیازهای شما را به خوبی برآورده کند یا خیر. برای خرید این نرم افزار، می توانید به وب سایت هایی که نسخه پولی آن را ارائه می کنند، مراجعه کرده و بعد از خرید، با دریافت لینک دانلود، آن را روی سیستم خود نصب کنید و از امکانات و قابلیت های آن به نحو احسن بهره ببرید.

نکته ای که خوب است در مورد قیمت این نرم افزار بدانید این است که نرم افزارهایی که برای فضاهای مختلف به کار برده می شود، با قیمت های گوناگونی به فروش می روند. برای مثال، قیمت نرم افزار هلو فروشگاهی با قیمت نرم افزار هلو که در برخی شرکت ها به کار برده می شود، تفاوت دارد.

در حال حاضر، قیمت این نرم افزار، از 200 هزار تومان شروع شده و برخی نسخه های آن به قیمت 75 میلیون تومان فروخته می شوند. شاید بعد از دیدن قیمت گران ترین نرم افزار هلو از خود بپرسید که قابلیت این نسخه از نرم افزار هلو چیست که با این قیمت به فروش می رسد. این نسخه ها، مزیت های زیادی دارند و می توانند بسیاری از نیازهای کاربر را برآورده کنند.

کلام آخر

شما با گذراندن دوره های حسابداری که در آن دوره، علاوه بر آموزش های لازمه، به آموزش نرم افزار حسابداری هلو و … میپردازند، می‌توانید به یک حسابدار حرفه ای تبدیل شوید و در مراکز متفاوتی موقعیت شغلی برای خود ایجاد نمایید. بدین منظور موسسه ی نیک اندیشان این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهید تا با گذراندن دوره حسابداری بازار کار به تسلط کافی در این زمینه برسید.

برای ثبت نام در دوره آموزش حسابداری نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره

آیا نیک اندیشان به جز دوره حسابداری ، دوره های آموزشی دیگری در حوزه مدیریت و حسابداری ، برگزار می کند؟

بله نیک اندیشان در حوزه مدیریت و حسابداری ، دوره های آموزشی زیر را هم برگزار می کند. که عبارتند از :

دوره بازرگانی ، دوره آموزش صادرات و واردات

آیا نیک اندیشان دوره های آموزشی در حوزه های دیگر هم برگزار می کند؟

بله ، نیک اندیشان در حوزه های آموزشی متعدد (بیش از 70 دوره) برگزار می کند. و شرایط شرکت در این دوره ها به گونه ای طراحی شده که تمامی افراد با شرکت در این دوره ها ، از جنبه های مالی ، دسترسی آسان ، بار علمی ، مدارک معتبر ، تضمین شغل پس از انتهای دوره، به سودشان باشد. که در ادامه به معرفی حوزه های آموزشی این موسسه به همراه برخی از  دوره های آن می پردازیم :
حوزه ماساژ

نوشته قبلی
حسابدار کیست؟ (شرح تمامی وظایف حسابدار خوب و حرفه ای)
نوشته بعدی
آتلیه عکاسی چیست؟ (تاریخچه آتلیه عکاسی | عکاسی آتلیه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image