DNW انگلستان

یکی از نام های آشنا در زمینه مدارک معتبر و بین المللی دوره های مهارتی را می توان DNW انگلستان دانست. از آنجایی در دست داشتن مدرک می تواند هم در داخل کشور و هم خارج از آن، مزیتی برای ورود به بازار کار محسوب شود، این مساله اهمیت پیدا می کند که در انتهای دوره های مهارتی، موفق به اخذ چه مدرکی می شویم. باید در نظر داشت که این مدرک دارای اعتبار کافی برای ورود به عرصه کار و فعالیت باشد. حال اگر این مدرک اعتبار بین المللی داشته باشد و بتوان برای مهاجرت و کاریابی در خارج از کشور هم از آن بهره جست، مزیتی است که می تواند شما را گامی به پیش براند. یکی از این مدارک بین المللی، مدرک DNW انگلستان می باشد. این مدرک نه تنها در داخل کشور، بلکه در معتبرترین کشور های دنیا نیز قابل قبول بوده و دارندگان آن، صلاحیت ورود به عرصه کار در رشته مورد نظر را دارا می باشند. در ادامه شما با بیش تر با این مدرک آشنا می کنیم.

 

مدرک DNW انگلستان
مدرک DNW انگلستان

گواهینامه بین المللی در انگلستان

DNW در واقع نام شرکتی است که اعتبار مدارک خود را به پشتوانه ASCB صادر می کند. این بدان معناست که مدارک صادر شده از این مرجع دارای اعتبار از کشورهای عضو اتحادیه اروپا می باشند. دارندگان این مدرک در واقع افرادی ماهر در زمینه رشته خود بوده و می توانند از مدرک DNW خود به عنوان امتیازی برای ورود به عرصه کار و فعالیت استفاده کنند. با داشتن این گواهینامه بین المللی شما قادر خواهید بود، هم در ایران و هم در کشورهای معتبر جهانی، حرفی برای گفتن داشته و زمینه را برای کاریابی خود ساده سازید. دارندگان این مدرک می توانند با خیالی آسوده، برای ورود به بازار کار اقدام کرده و از این مزیت بین المللی خود نهایت استفاده را ببرند. باید اشاره کرد که این مدرک معتبر قابل استعلام نیز می باشد و شما می توانید به راحتی با در دست داشتن شماره گواهی نامه مدرک خود، استعلام آن را به صورت مجازی دریافت کنید.

گواهینامه DNW انگلستان

با توجه به اعتبار بین المللی و داخلی گواهینامه DNW انگلستان، موسسات معتبر داخلی که در زمینه برگزاری دوره های مهارتی فعالیت می کنند، اقدام به اعطای این مدرک در انتهای کورس های آموزشی خود کرده اند. موسساتی که گواهینامه DNW انگلستان را به مهارت آموزان خود می دهند، از محتوای آموزشی قدرتمندی برخوردارند که دانشجویان را به صورت عملی و حرفه ای با مهارت مورد نظر آشنا می کند. یکی از این موسسات، مرکز آموزشی نیک اندیشان است که با بهره مندی از آموزش های قوی و اساتید حرفه ای، مهارت آموزان خود را تربیت کرده و روانه بازار کار می کند. ارائه مدرک بین المللی و قابل استعلام به پشتوانه ASCB، شرایطی را فراهم کرده است که دانشجویان مرکز نیک اندیشان، موفقیت های زیادی را در بازار کار حرفه ای تجربه کنند. این امتیازات نه تنها داخل کشور، بلکه در معتبرترین کشور های جهان نیز شامل حال مهارت آموزان نیک اندیشان شده است و به همین دلیل این مرکز توانسته جایگاه ویژه ای را در بین موسسات آموزشی و مهارتی پیدا کند. لازم به ذکر است که شما در انتهای دوره های موسسه نیک اندیشان در کنار دریافت گواهینامه بین المللی در انگلستان، مدارک داخلی از دانشگاه و سازمان فنی و حرفه ای هم دریافت خواهید کرد.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام وقت بخیر من مستر کاشت ناخن هستم و مدرک dnw رو دارم میخواستم بپرسم من برای آموزش به هنر جو چطوری میتونم برای مدرکاشون اقدام کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • سلام هلن عزیز
   بابت ابن موضوع با پشتیبانان ما تماس بگیرید. همکاران بنده راهنماییتون می کنند.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image