دوره ماساژ

همه ما با اسم ماساژ آشنا هستیم و تا حدی از کاربرد آن آگاهی داریم، اما جالب است بدانید امروزه به اثبات رسیده است که این فن نه تنها می تواند خستگی و تنش های روزانه را  از فرد دور کند، بلکه در رسیدن به تناسب اندام و درمان بسیاری از دردهای استخوانی و عضلانی موثر است. برای رسیدن به این مهم، دوره ماساژ با هدف تربیت متخصصانی که بتوانند در این زمینه خدمات موثر ارائه دهند، برگزار می شود. دوره ماساژ یکی از پرکاربردترین و پولساز ترین دوره های فنی است که این روزها به یک نیاز عادی جامعه بدل شده است. آنچه در دوره ماساژ می آموزید، شما را برای تبدیل شدن به یک ماساژور حرفه ای آماده می سازد و قادر خواهید بود پس از این دوره، در مراکزی که به متخصص ماساژ نیاز دارند، مشغول به فعالیت حرفه ای شوید.

دوره آموزش ماساژ نیک اندیشان
دوره آموزش ماساژ نیک اندیشان

دوره ماساژ فنی و حرفه ای

دوره ماساژ فنی و حرفه ای شامل آشنایی شما با مبانی این فن، آناتومی بدن، تکنیک و اصول انجام ماساژ و نکته های ریزی است که می تواند برایتان راهگشا باشد. شما در دوره ماساژ فنی و حرفه ای هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی با آنچه در این مهارت به آن نیاز دارید، آشنا شده و تبدیل به یک کاربر ماساژ حرفه ای خواهید شد. اندام های مختلف بدن به ماساژ های مختلفی احتیاج دارند و نمی توان از یک شیوه برای همه قسمت های بدن بهره جست. در دوره ماساژ فنی و حرفه ای شما می توانید تمام بخش های مختلف بدن را به طور مجزا مورد ماساژ قرار داده و به شیوه ای نوین و در عین حال اثبات شده، این مهارت را در بازار کار حرفه ای به کار گیرید.

دوره ماساژ درمانی

شاید جالب باشد که بدانید این هنر می تواند بسیاری از بیماری ها را از شما دور سازد و به سلامت کلی بدن کمک شایانی کند. دوره ماساژ درمانی با هدف کاهش دردهای موضعی بدن و بهبود عملکرد عضله و ساختار اسکلتی انجام می شود و در نظر دارد تا متخصصینی را تربیت کند که بتوانند به خوبی و با حرکات منظم و حساب شده دست و انگشتان آن، درد و کوفتگی را از بین مراجعان بیرون کنند. شما در دوره ماساژ درمانی می توانید انواع ماساژهای مختلف برای درمان آسیب های ورزشی، بارداری، از بین بردن آثار خستگی و ماساژ عمقی عضلات را آموزش ببینید و در نهایت می توانید از آموخته های خود در جهت کاهش درد و گرفتگی عصب و عضلات مراجعه کننده استفاده کنید. با گذراندن دوره ماساژ درمانی شما می توانید رضایت خاصی را در مراجعه کنندگان خود شاهد باشید و این امر نهایت رضایت بخشی از دانشتان خواهد بود.

دوره ماساژ تهران

اگر به دنبال گذراندن دوره ماساژ تهران هستید، می توانید در مرکز آموزشی ما ثبت نام کرده و زیر نظر اساتیدی مجرب و حرفه ای، این دوره را بگذرانید. ما برای جلب رضایت شما از بهترین متخصصان این حرفه در دوره ماساژ تهران بهره گرفته ایم تا شما را از ابتدایی ترین نقطه با این مبحث آشنا کرده و تا حرفه ای شدن در کنارتان باشند. در دوره ماساژ تهران شما با کلیه مباحث لازم در این زمینه آشنا می شوید و می توانید پس از اتمام دوره در کلیه مراکزی که خواهان متخصص در این حوزه هستند، فعالیت حرفه ای خود را دنبال کرده و به درآمد زایی بپردازید. این مهارت در عین ساده و جذاب بودن، بسیار پولساز نیز می باشد و شما با گذراندن دوره ماساژ می توانید در عین فراگیری فنی جدید، راهی نوین برای کسب درآمد به روی خود باز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image