دوره حسابداری فنی حرفه ای

هر کسب و کار و حرفه ای برای ادامه دار بودن نیاز به یک حسابدار وارد و مجرب دارد، بنابراین حسابداران از افرادی هستند که همواره می توانند در بازار کار جذب شوند. دوره حسابداری فنی حرفه ای با علم به این موضوع و در جهت تربیت متخصصانی حرفه ای و کاربلد طراحی شده است و در مرکز نیک اندیشان زیر نظر اساتیدی مجرب برگزار می شود. در دوره حسابداری فنی حرفه ای شما قادر خواهید بود از صفر تا صد با این دانش آشنا شوید و برای ورود به مراکز نیازمند حسابدار آماده شوید. آنچه ما در دوره حسابداری فنی حرفه ای به آن پرداخته ایم، بررسی مباحثی  نظیر بیمه، حقوق و دستمزد، نرم افزارهای پرکاربردی چون سپیدار و هلو و آشنایی با ماهیت حساب ها و نحوه سند زدن می باشد.

آموزش حسابداری در نیک اندیشان
آموزش حسابداری در نیک اندیشان

دوره حسابداری جهاد دانشگاهی

ما در دوره حسابداری جهاد دانشگاهی تلاش کرده ایم از اساتیدی بهره بگیریم که قوی ترین سابقه های کاری را در این حوزه داشته اند و می توانند شما را با کاربردی ترین شیوه های حسابداری مدرن آشنا کنند. در دوره حسابداری جهاد دانشگاهی شما می توانید بدون کوچکترین پیش زمینه ای در حوزه حسابداری وارد شده و در نهایت به حرفه ای ترین شکل ممکن فارغ التحصیل شوید. دوره حسابداری جهاد دانشگاهی که در مرکز نیک اندیشان برگزار می شود، با هزینه ای مناسب که امکان پرداخت به صورت قسطی را نیز داراست، خواهد بود و مدرک معتبر و قابل استعلام از مرکز DNW انگلستان در انتهای آن ارائه خواهد شد.

آموزش حسابداری pdf

برای آموزش حسابداری pdf نیاز است تا در ابتدا با مفاهیم اولیه ای چون ماهیت حساب ها و مفهوم بدهکار و بستان کار آشنا شوید و سپس نحوه ثبت سندهای مالی را فراگیرید. آموزش حسابداری pdf شامل آشنایی با نحوه محاسبه حقوق و دستمزد پرسنل، ارزش افزوده و کار با نرم افزارهای مالی نظیر هلو و سپیدار است. در انتهای آموزش حسابداری pdf شما می توانید به صورت حرفه ای وارد بازار کار شده و به کسب درآمد بپردازید. هم چنین در انتهای دوره مرکز نیک اندیشان دانشجویان برتر خود را به مراکز مرتبط جهت کار معرفی خواهد کرد.

دوره حسابداری بین المللی

ما در مرکز نیک اندیشان افتخار این را داریم که دوره حسابداری بین المللی را زیر نظر اساتیدی حرفه ای برگزار کنیم. آنچه دوره حسابداری بین المللی را از سایر دوره ها در مراکز دیگر متمایز می کند، ارائه مدرک با مهر و هولوگرام از آکادمی DNW انگلستان و دانشگاه می باشد. این مدرک می تواند برای جذب شدن شما به بازار کار به شدت کاربردی باشد. هم چنین هزینه دوره حسابداری بین المللی به صورت قسطی قابل پرداخت می باشد. این دوره کلیه مهارت های لازم در این حرفه را به شما خواهد آموخت و مطالب ارائه شده کاملا منطبق با نیازهای بازار کار است. شما می توانید برای آموختن این فن، دوره حسابداری بین المللی را در مرکز نیک اندیشان با خیالی راحت از آینده روشن آن طی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image