دوره های مراقبت از پوست فنی حرفه ای

پوست بزرگترین عضو بدن است که تحت تاثیر عواملی چون افزایش سن، پرتوهای خورشید، بیماری، تغذیه نامناسب، استرس و … به سرعت تحت تاثیر قرار گرفته و آسیب می بیند. از آنجایی که خشکی و چروک در پوست روند افزایش سن را آشکار می سازد، دوره مراقبت از پوست با هدف پیشگیری از این روند و به تعویق انداختن آن اقدام به برگزاری کرده است. آنچه در دوره های مراقبت از پوست فنی حرفه ای به شما آموخته خواهد شد، می تواند به زیبایی و جوانی ظاهر شما و مراجعینتان منجر شود. با توجه به اینکه جوانی پوست به شدت مورد توجه طیف گسترده ای از جامعه و به ویژه بانوان است، می توان دوره مراقبت از پوست را یکی از پولسازترین و پرطرفدارترین دوره های زیبایی دانست.

دوره تخصصی مراقبت از پوست
دوره تخصصی مراقبت از پوست

دوره مراقبت از پوست جهاد دانشگاهی

مطالبی که در دوره مراقبت از پوست جهاد دانشگاهی آموخته خواهند شد، شامل آشنایی با انواع مختلف پوست، آبرسانی، فیشیال، هیدودرم، میکرودرم، انواع ماسک های پوستی و نحوه استفاده از آنها، بخور گرم و سرد، کار با تونر ها و … می باشد. مطالبی که در این دوره ها ارائه خواهد شد، باید به قدری کامل باشد که شما بتوانید پس از اتمام دوره به راحتی جذب مراکز زیبایی و سالن های آرایشی شوید. هم چنین باید اشاره کرد که محتویات دوره مراقبت از پوست جهاد دانشگاهی باید کاملا منطبق با نیازهای روز سالن های زیبایی باشد و از مدرن ترین متدها برای آموزش به هنرجویان عزیز استفاده شود.

دوره مراقبت از پوست مجتمع فنی

یکی از برترین مراکز برگزار کننده دوره های مراقبت از پوست فنی حرفه ای، نیک اندیشان است. شرکت در دوره مراقبت از پوست مجتمع فنی مرکز نیک اندیشان، نیاز به گذراندن هیچ پیش نیازی نخواهد داشت و شما تنها با علاقه مند بودن به این حوزه می توانید وارد آن شوید. مدرسین دوره مراقبت از پوست مجتمع فنی و آکادمی نیک اندیشان، از بهترین افراد در حوزه مراقبت پوست و زیبایی هستند و با آشنایی با نوین ترین شیوه های مراقبت از پوست می توانند شما را به یکی از مجرب ترین افراد در این حوزه بدل سازند. هم چنین دوره مراقبت از پوست مرکز نیک اندیشان امکان پرداخت هزینه را به صورت اقساط برای شما علاقه مندان هنرجو فراهم کرده است تا فشار مالی به شرکت کنندگان دوره وارد نشود.

دوره اسکین کر

شما با شرکت در دوره اسکین کر مرکز نیک اندیشان موفق به دریافت مدرکی معتبر و دانشگاهی خواهید شد. موسسه نیک اندیشان افتخار دارد تا برخلاف بسیاری از مراکز که مدرک خود را از نهاد های خاص و بسیج ارائه می کنند، دارای مدرک دانشگاهی با مهر و هولوگرام می باشد. هم چنین شرکت کنندگان در دوره اسکین کر گواهی نامه معتبر و قابل استعلام از آکادمی URS انگلستان دریافت خواهند کرد. سازمان فنی و حرفه ای هم به عزیزانی که دوره اسکین کر را در مرکز نیک اندیشان می گذرانند، مدرک معتبر ارائه می کند و موسسه شما را در انتهای دوره به بازار کار معرفی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image