دوره دستیار رادیولوژی

اگر از آن دسته کسانی هستید که به رشته هایی چون رادیولوژی و سونوگرافی علاقه مندید، اما موفق نشده اید آن را در دانشگاه طی کنید، می توانید دوره دستیار رادیولوژی را در موسسه علمی و آموزشی نیک اندیشان بگذرانید. دوره دستیار رادیولوژی کاملا منطبق با بازار کار بوده و نیاز به پیش زمینه ای در مورد آن نیست. تنها با علاقه مند بودن به این حیطه می توانید وارد آن شده و دانش مورد نیاز را کسب کنید. دوره دستیار رادیولوژی با بهره گیری از آموزه های مدرسین حرفه ای و مجرب، شما را به بهترین شکل با این دانش آشنا می کند و قادر خواهید بود پس از اتمام این دوره به عنوان دستیار رادیولوژی وارد بازار کار حرفه ای شوید.

دوره آموزشی تکنسین رادیولوژی

آنچه در دوره آموزشی تکنسین رادیولوژی به شما علاقه مندان آموزش داده می شود، شامل آشنایی با آناتومی بدن، اصطلاحات تخصصی که در زمینه رادیولوژی و سونوگرافی به کار برده می شود، کار با دستگاه، پذیرش نسخه و شیوه گزارش نویسی می باشد. دوره آموزشی تکنسین رادیولوژی کاملا مهارتی و کارگاهی بوده و آنچه طی آن فرا می گیرید، کاملا با نیازهای بازار کار منطبق است. این دوره 7 جلسه ای می تواند هر آنچه برای کار کردن در کنار متخصص رادیولوژی نیاز دارید، به شما آموزش دهد. هم چنین شما در طول دوره آموزشی تکنسین رادیولوژی به حرفه ای ترین شکل ممکن با این دانش آشنا می شود و از مهارت های مدرسینی که سالها سابقه کار مرتبط داشته اند، بهره خواهید برد.

رزیدنتی رایولوژی

شما می توانید برای شرکت در دوره رزیدنتی رایولوژی، با ثبت نام در مرکز نیک اندیشان، زیر نظر مجرب ترین اساتید به هدف تان برسید. دوره رزیدنتی رایولوژی توسط افرادی تدریس می شود که یا دارای کسب و کار در این زمینه هستند و یا سابقه فعالیت در این زمینه را دارند. با شرکت در این دوره کلیه جزئیات لازم برای دستیاری رادیولوژی را فراخواهید گرفت و می توانید به سرعت جذب بازار کار شوید. موسسه نیک اندیشان برای دوره رزیدنتی رایولوژی، مدرک معتبر و دانشگاهی ارائه می کند و هم چنین یک گواهی نامه معتبر و قابل استعلام از مرکز DNW انگلستان به شما اعطا خواهد کرد. با در دست داشتن این مدارک قادر خواهید بود به صورت حرفه ای در کلینیک و مراکز رادیولوژی مشغول به فعالیت حرفه ای شوید.

درامد متخصص رادیولوژی

پرسشی که در پس آموزش هر مهارتی مطرح می شود، بحث درآمد است. درامد متخصص رادیولوژی با توجه به میزان سابقه و مهارت وی متغیر خواهد بود. شما می توانید با شرکت در دوره دستیاری این رشته، در مراکز تصویر برداری مشغول به فعالیت شوید. درامد متخصص رادیولوژی و دستیار آن به مدت زمان فعالیت، تجربه و میزان حرفه ای بودن آن بستگی ویژه ای دارد. هم چنین شما می توانید به صورت پاره وقت در این مراکز مشغول به فعالیت شده و از چند مرکز کسب درآمد داشته باشید. باید اشاره کرد که مرکز نیک اندیشان در انتهای دوره شما را به بازار کار مرتبط معرفی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image