مدرک معتبر MBA در نیک اندیشان

چگونه مدرک MBA بگیریم؟

MBA یا کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار از حوزه هایی است که به شدت پر طرفدار گشته و امروزه شاهد جذب نیروی متخصص در این زمینه در بخش های مختلفی از شرکت ها، اداره ها و کلیه مراکزی که به رشد و رونق اقتصادی خود اهمیت می دهند هستیم. اما اگر به این حوزه علاقه مندید، پرسش اینجاست که چگونه مدرک MBA بگیریم؟ از کجا باید شروع کرد که بتوان به عنوان متخصص وارد این عرصه پولساز شد؟ پاسخ ساده است. کلیه مهارت هایی که این روزها بازار داغ و پر سر و صدایی دارند، نیاز به آموزش دارند. تنها راه ورود به این عرصه آموزش دیدن و دریافت مدرکی معتبر برای بازار کار است. اما چگونه مدرک MBA بگیریم؟ شما می توانید با شرکت در یکی از دوره هایی مهارتی این دانش، موفق به اخذ مدرک MBA  شوید. اما باید توجه کنید که دوره مد نظر شما جامع و شامل باشد و بتواند زمینه را برای ورود موفق شما به بازار کار فراهم آورد.

معتبرترین مدرک MBA

اگر به دنبال دریافت مدرک این دانش هستید، بهتر است معتبرترین مدرک MBA را برای اخذ انتخاب کنید. ما در این زمینه به شما یاری خواهیم رساند. معتبرترین مدرک MBA مدرکی است که در طول دوره شما را با کلیه نکات لازم برای این مهارت آشنا کند. این نکات باید به زبان ساده و بدون در نظر گرفتن پیش زمینه دانشجویان به آنها منتقل شود. به نحوی که هر شخص صفر کیلومتری بتواند در انتهای دوره، موفق به ورود به بازار کار شود. معتبرترین مدرک MBA را می توان مدرکی دانست که از موسسات دانشگاهی اعطا شود و نه از بسیج و جهاد. هم چنین در صورتی که بتوانید مدرکی بین المللی هم برای این دانش در انتهای دوره آموزشی دریافت کنید، یک گام به نسبت رقبای خود به پیش رانده شده اید. با این تفاسیر می توان معتبرترین مدرک MBA را مدرکی دانست که توسط موسسه نیک اندیشان اعطا می شود. اما چرا؟

این موسسه مدرکی دانشگاهی و دارای مهر و هولوگرام به شما اعطا می کند.

در انتهای دوره موفق به دریافت مدرکی معتبر از آکادمی URS انگلستان می شوید.

موسسه در انتهای دوره شما را به بازار کار حرفه ای در رشته MBA معرفی خواهد کرد.

مدرک MBA معادل چیست

پرسشی که برای برخی شرکت کنندگان این دوره پیش می آید این است که مدرک MBA معادل چیست ؟ در پاسخ باید گفت که این دانش در اصل معادل کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار می باشد. به این معنا که شما قادر خواهید بود کلیه اموری را که یک فرد پس از مطالعه این دانش در سطح کارشناسی ارشد در دانشگاه مدیریت می کند را به انجام برسانید. در بررسی جزئی تر این پرسش که مدرک MBA معادل چیست ؟ باید گفت که این مدرک زمینه را برای آموزش اصول مذاکره، مهارت های بازاریابی و فروش، تقویت هوش اقتصادی و هوش هیجانی، مهارت های رهبری و مدیریت های استراتژیک در شما فراهم می کند.

مدرک MBA  برای مهاجرت

برخی از دانشجویان هدف اصلی خود از تحصیل در این رشته را مهاجرت ترسیم کرده اند. لذا به دنبال دریافت مدرک MBA  برای مهاجرت هستند. باید اشاره کرد که در زمینه مهاجرت، بهره مندی از دانش کافی، مسلط بودن به زبان انگلیسی و سایر شرایط حرف اول را می زند. در کنار این موارد، داشتن مدرکی معتبر هم می تواند راهگشا باشد. نیک اندیشان با در نظر گرفتن شرایط جامعه و بالا بودن میل به مهاجرت، مدرک ارائه شده خود را دانشگاهی در نظر گرفته است و هم چنین اقدام به عرضه مدرک بین المللی هم نموده است. این اقدامات می توانند کار را برای افرادی که قصد مهاجرت دارند، ساده تر سازد.

مدرک MBA

کسب مدرک MBA چه فوایدی را برای افراد به دنبال دارد؟

کسب مدرک MBA  معتبر می تواند به متخصصان کمک کند فرصت های شغلی خود را افزایش دهند، درآمد بیشتری دریافت کنند و ترفیع شغلی کسب کنند. MBA می ‌تواند مهارت‌ ها و دانش لازم برای شروع یک کسب ‌و کار جدید را برای شخص فراهم کند و بسیاری از کارفرمایان به MBA برای موقعیت‌های مدیریتی یا رهبری خاصی نیاز دارند.

آیا برای کسب مدرک MBA باید هزینه ی زیادی صرف کنم؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که هزینه قابل توجهی برای کسب مدرک نیاز نیست و تنها کافی است به یک موسسه ی معتبر که مدرک MBA معتبر ارائه می دهند مراجعه کرده و در دوره های آن شرکت کنید.

آیا مدرک MBA ارزش صرف وقت را دارد؟

جواب این سوال به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله آشنا بودن با مدرک ذکر شده و بازار کار آن.MBA فقط زمانی ارزش صرف هزینه، زمان و تلاش را دارد که فرد قصد داشته باشد در یک زمینه مرتبط با تجارت، مدیریت یا به عنوان موسس شرکت کار کند. MBA ممکن است برای کسانی که در صنایع دیگر کار می کنند مفید نباشد مگر اینکه در نقش های مدیریتی یا رهبری مشغول به کار باشند.

همه مدارک MBA یکسان نیستند. تعداد موسساتی که مدرک MBA ارائه می ‌دهند در حال افزایش است و فضا را بسیار اشباع کرده اند. اما بایستی دقت داشته باشید موسسه ای را انتخاب کنید که از اعتبار بالایی داشته باشد. در بین موسسات مختلف نام موسسه ی نیک اندیشان به خوبی می درخشد. استخدام کنندگان و مدیران مسئول استخدام به احتمال زیاد مدرک کسب شده از یک مربی ناشناخته یا یک دوره آنلاین را تائید نمی کنند.

آیا صرف داشتن این مدرک به معنی کسب صد در صدی شغل مورد نظر می باشد؟

در حالی که بسیاری از کارآفرینان دارای مدرک ذکر شده هستند، شرکت های نوپا همیشه به دنبال استخدام سایر دارندگان MBA نیستند. در عوض، آن ها اغلب متفکرانی را استخدام می کنند که می توانند نوآوری کنند و دیدگاهی متفاوت را ارائه دهند.

یک مدرک ممکن است به گرفتن مصاحبه شغلی کمک کند، اما تضمین نمی کند که متقاضی آن شغل را پیدا کند و یا لزوما مسئولان مربوطه وی را استخدام کنند. از سوی دیگر، افرادی با تجربه کاری که به دنبال تقویت و ترفیع دادن شغل خود هستند، می توانند با یک برنامه پاره وقت راه هایی را برای رشد و ارتقاء باز کنند.

مزایای داشتن مدرک MBA

علارغم اینکه این مدرک تضمین نمی کند که فرد حتما شغل مورد نظرش را کسب کند اما داشتن این مدرک از یک موسسه ی معتبر مزایای زیادی را برای متقاضیان به همراه دارد. برخی از مزایای مدرک MBA معتبر عبارتند از:

  • دریافت این مدرک می تواند حقوق بیشتری برای شما به همراه داشته باشد.
  • اگر مدرک فوق را از یک موسسه ی سطح بالا کسب کنید، از رقبای خود پیشی خواهید گرفت.
  • این مدرک مهارت ها و دانش لازم را برای پیشرفت در رشته خود به شما می دهد.

خواندن مقاله مرتبط : دوره MBA حرفه ای

معتبر ترین مدرک MBA

سوالات متداول دوره MBA

چگونه مدرک MBA بگیریم؟

کلیه مهارت هایی که این روزها بازار داغ و پر سر و صدایی دارند، نیاز به آموزش دارند. تنها راه ورود به این عرصه آموزش دیدن و دریافت مدرکی معتبر برای بازار کار است. شما می توانید با شرکت در یکی از دوره هایی مهارتی این دانش، موفق به اخذ مدرک MBA  شوید.

معتبر ترین مدرک MBA کدام است؟

معتبر ترین مدرک MBA را می توان مدرکی دانست که از موسسات دانشگاهی اعطا شود و نه از بسیج و جهاد. هم چنین در صورتی که بتوانید مدرکی بین المللی هم برای این دانش در انتهای دوره آموزشی دریافت کنید، یک گام به نسبت رقبای خود به پیش رانده شده اید. با این تفاسیر می توان معتبرترین مدرک MBA را مدرکی دانست که توسط موسسه نیک اندیشان اعطا می شود.

مدرک MBA معادل چیست؟

در پاسخ باید گفت که این دانش در اصل معادل کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار می باشد. به این معنا که شما قادر خواهید بود کلیه اموری را که یک فرد پس از مطالعه این دانش در سطح کارشناسی ارشد در دانشگاه مدیریت می کند را به انجام برسانید.

برای ثبت نام در دوره MBA نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره
نوشته قبلی
دوره دستیار دندانپزشک
نوشته بعدی
استخدام خیاط لباس شب و لباس عروس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image