استخدام خیاط لباس شب و لباس عروس

استخدام خیاط لباس شب و لباس عروس به همراه آموزش

یکی از شاخه های خیاطی که به دقت و ظرافت خاصی احتیاج دارد را می توان حوزه خیاطی لباس شب و عروس دانست. این بخش به علت حساسیت خاصی که دارد، به افرادی علاقه مند و حرفه ای نیاز دارد که بتوانند به خوبی از عهده ریزه کاری های این مهارت برآیند. استخدام خیاط لباس شب و لباس عروس در مزون ها و مراکزی خیاطی گسترده ای در حال برگزاری است. اما باید اشاره کرد که سخت گیری هایی هم در زمینه پذیرش علاقه مندان برای کار در این مراکز وجود دارد. زیرا استخدام خیاط لباس شب و لباس عروس، به افرادی دقیق و ماهر نیاز دارد که بتوانند به خوبی از پس جزئیات این کار برآیند. اگر شما هم به دنبال ورود به این حوزه هستید، توصیه می کنیم در دوره های آموزشی حرفه ای خیاطی لباس شب و لباس عروس شرکت کرده و با افزایش دانش و مهارت خود، با موفقیت وارد این حوزه شوید.

برای تبدیل شدن به یک خیاط لباس شب ماهر چه کنیم؟

اگر به آگهی های استخدام خیاط لباس شب نگاهی انداخته باشید حتما به عبارت خیاط ماهر برخورد کرده اید. اگر علاقه مند به کار در این حوزه باشید، حتما برایتان این سوال پیش آمده که چگونه می توان به یک خیاط لباس شب ماهر تبدیل شد. شاید فکر کنید که بدون داشتن اطلاعات زمینه ای می توان به این حوزه ورود پیدا کرده و در آن موفق شد؛ اگر فرض کنیم این قضیه درست هم باشد، مشکلات زیادی پیش روی شما قد علم می کند. برای آنکه مبتدیان در طول مسیر یادگیری به مشکلات کمتری برخورد کنند، توصیه می کنیم قبل از هر کاری در دوره های آموزشی نازک دوزی شرکت کنند. در دوزه نازک دوزی نکات پایه خیاطی آموزش داده می شود و افراد برای آنکه بتوانند به یک لباس شب دوز حرفه ای تبدیل شوند باید و باید در این دوره شرکت کنند.

بعد از گذراندن دوره های نازک دوزی و یادگیری تمام اصول این رشته، نوبت به شرکت در دوره های دوخت لباس شب و یا لباس عروس است. دوخت لباس شب و یا دوخت لباس عروس مانند مانتو نیست و قواعد خود را دارد. به همین دلیل است که توصیه می کنیم بعد از فراگرفتن موارد ابتدایی خیاطی، حتما در کلاس های پیشرفته خیاطی نیز شرکت کنید تا همه چیز را کامل و جامع یاد بگیرید. اگر قصد دارید به واسطه آگهی های استخدام خیاط لباس عروس در یکی از مزون های معروف شهرتان کار کنید، به مواردی که در فوق اشاره کردیم، عمل نمایید.

استخدام خیاط لباس شب و عروس

رازهای تبدیل شدن به یک خیاط حرفه ای چیست؟

اگر به آگهی های استخدام خیاط لباس شب دقت کرده و به مواردی که در این آگهی از شما خواسته شده، دقت کرده باشید به نکات طلایی زیر نیاز پیدا خواهید کرد:

  • یکی از مهم ترین رمزهای موفقیت در خیاطی، داشتن صبر و حوصله و پشتکار در یادگیری و تمرین است. خیاطی از آن دست هنرهایی است که شما باید برای ماهر شدن در آن بسیار تمرین کنید.
  • برش لباس باید به دقت صورت گیرد. یکی از مهم ترین اصولی که کمک می کند یک لباس، خوش دوخت و زیبا به نظر آید، برش لباس در نهایت دقت است.
  • کار کردن با چرخ های خیاطی با کیفیت از دیگر رازهای موفقیت در خیاطی است. هر چه چرخی که با آن خیاطی می کنید با کیفیت تر باشد، علاقه شما برای یادگیری نیز افزایش پیدا می کند و شما به واسطه آگهی استخدام خیاط لباس شب، راحت تر می توانید به کار مشغول شوید.
  • تمیز دوزی و جدا کردن تمامی نخ های اضافه از دیگر رموز موفقیت در خیاطی است. اگر لباسی که به مشتری تحویل داده می شود، تمیز دوخته نشده باشد، مشتریان یک خیاط به تدریج کم شده و درآمد او نیز کاهش پیدا می کند.

درآمد خیاط لباس عروس چقدر است؟

با توجه به اینکه امروزه بسیاری از دخترخانم های جوان علاقه دارند لباس عروسی زیبا و تک به تن کنند، خیاطانی که بتوانند زیباترین لباس های عروس را به مشتریان خود تحویل دهند، از جمله کسانی خواهند بود که نیازی به جستجو بین استخدام خیاط لباس شب ندارند؛ زیرا این گروه، مستقلا می توانند یک مزون لباس عروس دایر کرده و در آن مشغول به کار شوند و درآمدهای بالایی از این راه به دست آورند.

خیاطی لباس شب و عروس

قبل از هر چیز به بررسی این موضوع می پردازیم که خیاطی لباس شب و عروس شامل چیست؟ از یک خیاط در این حوزه چه انتظاراتی وجود دارد و باید به چه اموری مسلط باشد؟ یکی از مهم ترین مواردی که باید در خیاطی لباس شب و عروس به مهارت جو آموخته شود، مبحث آستر کشی می باشد. هم چنین لباس های مجلسی و عروس داراری فنر و کاپ های مخصوصی هستند که باید در آموزش خیاطی لباس شب و عروس، با جزئیات به آن پرداخته شود. آموزش انواع تاپ و دامن که مخصوص خیاطی لباس شب و عروس می باشند و هم چنین گن دوزی از مواردی هستند که دانشجویان خیاطی لباس شب و عروس باید از آنها مطلع شوند. با این تفاسیر برای ورود به حوزه استخدام خیاط لباس شب و لباس عروس باید از کجا شروع کرد؟

دوره لباس شب و عروس

مواردی که عنوان شد، همگی با جزئیات و در 15 جلسه آموزشی خصوصی در دوره لباس شب و عروس موسسه نیک اندیشان برگزار می شود. این دوره توسط خیاط ماهر با سابقه آموزش طولانی تدریس می شود و محل برگزاری آن در کارگاه تخصصی خیاطی می باشد. دوره لباس شب و عروس شامل کلیه مواردی است که برای ورود به بازار کار به آن احتیاج پیدا می کنید. هم چنین در انتهای دوره مدارک معتبر دانشگاهی و بین المللی به شما اعطا خواهد شد. این موسسه از معدود مراکزی است که مدرک خود را از نهادهایی از قبیل جهاد و یا بسیج ارائه نمی کند و شما موفق به دریافت مدرک دانشگاهی خواهید شد.

استخدام خیاط لباس شب

شهریه دوره لباس شب

موسسه نیک اندیشان در زمینه شهریه دوره لباس شب مزایایی را برای دانشجویان خود در نظر گرفته است. قبل از هر چیز باید اشاره کرد که شهریه دوره لباس شب به نسبت دیگر مراکز، به نسبت پایین تر است. هم چنین مرکز علمی نیک اندیشان امکان پرداخت شهریه دوره لباس شب را به صورت قسطی برای شما علاقه مندان فراهم کرده است که از مزیت های این مرکز محسوب می شود. شما می توانید شهریه دوره لباس شب را در طول دوره به موسسه پرداخت کنید و نگرانی بابت هزینه دوره را نداشته باشید.

سوالات متداول دوره خیاطی لباس شب و لباس عروس

خیاطی لباس شب و عروس شامل چه سرفصل هایی است؟

یکی از مهم ترین مواردی که باید در خیاطی لباس شب و عروس به مهارت جو آموخته شود، مبحث آستر کشی می باشد. هم چنین لباس های مجلسی و عروس داراری فنر و کاپ های مخصوصی هستند که باید در آموزش خیاطی لباس شب و عروس، با جزئیات به آن پرداخته شود. آموزش انواع تاپ و دامن که مخصوص خیاطی لباس شب و عروس می باشند و هم چنین گن دوزی از مواردی هستند که دانشجویان خیاطی لباس شب و عروس باید از آنها مطلع شوند.

دوره لباس شب و عروس در کدام موسسه مناسب تر است؟

کلیه مطالب آموزشی این دوره، در 15 جلسه آموزشی خصوصی در دوره لباس شب و عروس موسسه نیک اندیشان برگزار می شود. این دوره توسط خیاط ماهر با سابقه آموزش طولانی تدریس می شود و محل برگزاری آن در کارگاه تخصصی خیاطی می باشد. دوره لباس شب و عروس شامل کلیه مواردی است که برای ورود به بازار کار به آن احتیاج پیدا می کنید. هم چنین در انتهای دوره مدارک معتبر دانشگاهی و بین المللی به شما اعطا خواهد شد.

شهریه دوره لباس شب چقدر است؟

موسسه نیک اندیشان در زمینه شهریه دوره لباس شب مزایایی را برای دانشجویان خود در نظر گرفته است. قبل از هر چیز باید اشاره کرد که شهریه دوره لباس شب به نسبت دیگر مراکز، به نسبت پایین تر است. هم چنین مرکز علمی نیک اندیشان امکان پرداخت شهریه دوره لباس شب را به صورت قسطی برای شما علاقه مندان فراهم کرده است.

برای ثبت نام در دوره خیاطی نازک دوزی نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره

چرا دوره خیاطی نازک دوزی نیک اندیشان ؟

هلدینگ آموزشی نیک اندیشان با برگزاری دوره هایی حرفه ای و پر بازده، توانسته یک برند عالی در زمینه آموزشی و کاریابی باشد. چرا که شما با شرکت در دوره های آموزشی نیک اندیشان، مهارت های گوناگونی را توسط اساتیدی مجرب، آموزش می بینید. و در حین آموزش هر آنچه که در بازار کار آن مهارت، نیاز دارید را با زبان ساده و به صورت منتوری (تجربی) به شما منتقل می کنند تا بتوانید در آینده خیلی نزدیک از آن مهارت (حرفه) که یاد گرفته اید، درآمدزایی کنید.

آیا نیک اندیشان به دوره خیاطی نازک دوزی ، دوره های آموزشی دیگری در حوزه خیاطی، برگزار می کند؟

بله نیک اندیشان در حوزه خیاطی، دوره های آموزشی زیر را هم برگزار می کند. که عبارتند از :

دوره برشکاری و الگوسازی ، دوره چرخکار ماهر ، دوره مانتو دوزی ، دوره خیاطی ضخیم دوزی ، دوره آموزش سوزن دوزی

 

آیا نیک اندیشان دوره های آموزشی در حوزه های دیگر هم برگزار می کند؟

بله ، هلدینگ آموزشی نیک اندیشان در حوزه های آموزشی متعدد (بیش از 70 دوره) برگزار می کند. و شرایط شرکت در این دوره ها به گونه ای طراحی شده که تمامی افراد با شرکت در این دوره ها ، از جنبه های مالی ، دسترسی آسان ، بار علمی ، مدارک معتبر ، تضمین شغل پس از انتهای دوره، به سودشان باشد. که در ادامه به معرفی حوزه های آموزشی این موسسه به همراه برخی از  دوره های آن می پردازیم :

حوزه پیراپزشکی (طب) 

دوره طب سنتی، دوره داروخانه، دوره کمک پرستاری، دوره دستیار دندانپزشک ، دوره لیزر موهای زائد، دوره کاشت مو، دوره کاشت ابرو

حوزه مدیریت کسب و کار

دوره BBA ، دوره MBA ، دوره DBA یکساله ، دوره POST DBA

حوزه حسابداری و بازرگانی

دوره حسابداری ، دوره بازرگانی ، دوره آموزش صادرات و واردات

حوزه روانشناسی کاربردی

 دوره مونته سوری 

حوزه هنری

دوره عکاسی ، دوره بازیگری

حوزه کامپیوتر

دوره طراحی سایت ، دوره سئو 

نوشته قبلی
چگونه مدرک MBA بگیریم؟
نوشته بعدی
دوره MBA ارزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image