استخدام خیاط ضخیم دوز به همراه آموزش

استخدام خیاط ضخیم دوز (به همراه آموزش)

ضخیم دوزی یکی از شاخه های خیاطی است که نیاز به آن در بازار کار به شدت به چشم می خورد. این مهارت نوعی پیشرفته از خیاطی است که با آموزش های دقیق و درست می توان در آن حرفه ای شد. استخدام خیاط ضخیم دوز همواره از شاخه هایی است که به نیروی کار در آن نیاز است. بنابراین یادگیری این دانش، می تواند برای علاقه مندان به خیاطی و ضخیم دوزی، پولساز و مناسب باشد. این روزها استخدام خیاط ضخیم دوز در بخش های مختلفی از تولیدی ها و کارگاه های پوشاک در حال برگزاری است. باید اشاره کرد که افرادی در این حوزه موفق می شوند که ضمن بهره مندی از دانش این رشته، سرعت عمل و دقت بالایی داشته باشند. اما چگونه می توان به این مهارت ها دست یافت؟ ادامه این مطلب را برای رسیدن به پاسخ از دست ندهید.

درآمد خیاط ضخیم دوز چقدر است؟

اگر آگهی های استخدام خیاط ضخیم دوز را رصد کرده و فکر می کنید قدرت و توان موفق شده در این حوزه را دارید، خوب است در مورد درآمد خیاطان ضخیم دوز نیز اطلاعاتی داشته باشید. دوخت پالتو و یا دوخت کت که توسط خیاط ضخیم دوز انجام می شود، باید با دقت و مهارت انجام شود. افرادی که این کار را با مهارت انجام داده و پالتوهایی خوش دوخت و خوش فرم به مشتری خود تحویل می دهند، درآمد بالایی از این راه کسب خواهند کرد. افرادی که قصد دارند با کار کردن به عنوان یک خیاط ضخیم دوز، درآمد خوبی به دست آورند، باید به اصول اولیه این هنر آشنایی داشته و در عین حال، در دوخت پالتو و یا کت، ماهرانه عمل کنند. اگر با شرکت در دوره های خیاط ضخیم دوز به موارد پایه ای تسلط پیدا کرده و با کار نزد کسانی که به صورت حرفه ای خیاطی می کنند، آموخته های تئوری خود را به مهارت عملی تبدیل کنید، در این صورت می توانید خود را یک حرفه ای بنامید.

دوره خیاطی ضخیم دوزی برای چه کسانی مناسب است؟

برخی افراد به تصور اینکه خیاطی ضخیم دوزی درآمد بالایی دارد، فکر می کنند تنها با شرکت در دوره ضخیم دوزی می توانند پالتو، کت، سویی شرت، کاپشن و غیره بدوزند. موضوعی که علاقه مندان به کار به واسطه استخدام خیاط ضخیم دوز باید توجه داشته باشند، شرکت در دوره های نازک دوزی است. پایه و اساس نازک و ضخیم دوزی یکی است، اما برخی نکات در دوخت لباس های ضخیم وجود دارد که در دوره نازک دوزی به آنها اشاره نمی شود و رعایت این نکات است که باعث خوش دوخت شدن و زیباتر شدن لباس های ضخیم، همچون کت و پالتو می شود. به همین جهت به علاقه مندان هنر ضخیم دوزی توصیه می کنیم، حتما در دوره نازک دوزی موسسات و مراکز آموزشی معتبر شرکت کرده و بعد از کسب مهارت، به عنوان یک خیاط ضخیم دوز فعالیت کنند.

استخدام خیاط ضخیم دوز در مراکز معتبر

برای آموزش ضخیم دوزی به کجا مراجعه کنیم؟

عده ای از افراد برای آنکه در قالب استخدام خیاط ضخیم دوز مشغول به کار شوند، تصمیم می گیرند که به خیاطان حرفه ای مراجعه کرده و آموزش های لازم را نزد آنها فرا بگیرند. برخی دیگر نیز ترجیه می دهند به موسسات آموزشی حرفه ای که دوره های ضخیم دوزی را برگزار می کنند، بروند و همه چیز را به صورت پایه ای و جامع آموزش ببینند. خوب است توجه داشته باشید که یادگیری اصول این هنر نزد خیاطان حرفه ای، بدون شرکت در دوره های مرتبط معایب زیادی دارد؛ برای مثال، کسانی که برای یادگیری این هنر از حضور خیاطان حرفه ای بهره می برند، نمی توانند همه چیز را به صورت پایه ای آموزش ببینند و ممکن است مباحث را به صورت در هم پیچیده و نامرتب فرا بگیرند. این مشکل برای کسانی که در دوره های آموزشی شرکت می کنند به وجود نیامده و مهارت جویان همه چیز را از پایه و به صورت اصولی و مرتب فرا می گیرند.

دوره آموزش ضخیم دوزی

در مراکز فنی و موسسات علمی و آموزشی دوره آموزش ضخیم دوزی در حال برگزاری می باشد. اما باید به چند نکته توجه نمود. اول محتوای دوره است که باید شامل موارد زیر باشد.

برش، الگو کشی و دوخت انواع کت و پالتو

برش، الگو کشی و دوخت انواع یقه های کت و پالتو

برش، الگو کشی و دوخت انواع آستین و جیب کت و پالتو

این مهارت ها باید توسط فردی ماهر و با تجربه به دانش جو آموخته شود تا دوره آموزش ضخیم دوزی به بهترین شکل به پایان برسد. هم چنین باید اشاره کرد که محتوای دوره باید به نحوی با شرایط بازار کار فعلی تطابق داشته باشد و دانشجو به نحوی آموزش ببیند که بتواند مدرن ترین مدل های کت و پالتو و انواع ضخیم دوزی را پیاده سازی کند.

ضخیم دوزی حرفه ای

با توجه به مواردی که گفته شد، کجا می توان ضخیم دوزی حرفه ای را آموخت؟ با این فاکتورها می توان موسسه نیک اندیشان را یکی از برترین مراکز ضخیم دوزی حرفه ای برشمرد. این موسسه از برترین اساتید این حوزه استفاده می کند و کلیه مطالب لازم برای ورود به بازار کار را به شما معرفی می کند. در انتهای دوره این موسسه شما را به بازار کار حرفه ای معرفی می کند و هم چنین مدرکی معتبر و بین المللی از موسسه DNW انگلستان به شما اعطا می کند. باید ذکر کرد که این مرکز مدرکی دانشگاهی و دارای مهر و هولوگرام هم به شما خواهد داد.

هزینه دوره ضخیم دوزی

موسسه نیک اندیشان از مراکزی است که هزینه دوره ضخیم دوزی را به نسبت دیگر مراکز به صرفه تر و مناسب در نظر گرفته است. در چنین شرایطی کلیه علاقه مندان می توانند در این دوره شرکت کرده و مهارت مورد علاقه خود را بیاموزند. نیک اندیشان این امکان را برای شما فراهم کرده است که هزینه دوره ضخیم دوزی را به صورت قسطی پرداخت کنید تا فشار مالی کمتری به شما وارد شود. هم چنین این دوره در 15 جلسه به صورت خصوصی و در محیط کار برگزار می شود که به تجربی ترین شکل ممکن شما را با ضخیم دوزی آشنا خواهد کرد.

استخدام خیاط ضخیم دوز

سوالات متداول دوره ضخیم دوزی

دوره آموزش ضخیم دوزی شامل چه مواردی است؟

محتوای دوره است که باید شامل موارد زیر باشد.

برش، الگو کشی و دوخت انواع کت و پالتو

برش، الگو کشی و دوخت انواع یقه های کت و پالتو

برش، الگو کشی و دوخت انواع آستین و جیب کت و پالتو

ضخیم دوزی حرفه ای در کدام موسسه مناسب تر است؟

می توان موسسه نیک اندیشان را یکی از برترین مراکز ضخیم دوزی حرفه ای برشمرد. این موسسه از برترین اساتید این حوزه استفاده می کند و کلیه مطالب لازم برای ورود به بازار کار را به شما معرفی می کند. در انتهای دوره این موسسه شما را به بازار کار حرفه ای معرفی می کند و هم چنین مدرکی معتبر و بین المللی از موسسه DNW انگلستان به شما اعطا می کند. باید ذکر کرد که این مرکز مدرکی دانشگاهی و دارای مهر و هولوگرام هم به شما خواهد داد.

هزینه دوره ضخیم دوزی چقدر است؟

موسسه نیک اندیشان از مراکزی است که هزینه دوره ضخیم دوزی را به نسبت دیگر مراکز به صرفه تر و مناسب در نظر گرفته است. نیک اندیشان این امکان را برای شما فراهم کرده است که هزینه دوره ضخیم دوزی را به صورت قسطی پرداخت کنید تا فشار مالی کمتری به شما وارد شود.

برای ثبت نام در دوره ضخیم دوزی نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره

چرا دوره آموزش ضخیم دوزی نیک اندیشان ؟

هلدینگ آموزشی نیک اندیشان با برگزاری دوره هایی حرفه ای و پر بازده، توانسته یک برند عالی در زمینه آموزشی و کاریابی باشد. چرا که شما با شرکت در دوره های آموزشی نیک اندیشان، مهارت های گوناگونی را توسط اساتیدی مجرب، آموزش می بینید. و در حین آموزش هر آنچه که در بازار کار آن مهارت، نیاز دارید را با زبان ساده و به صورت منتوری (تجربی) به شما منتقل می کنند تا بتوانید در آینده خیلی نزدیک از آن مهارت (حرفه) که یاد گرفته اید، درآمدزایی کنید.

باید بدانید اگر در انتهای دوره احساس کردید، باید در جلسات بیشتری شرکت کنید تا مفاهیم کل دوره را به طور کامل یاد بگیرید، میتوانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای دوباره در دوره جدید شرکت کنید و سر کلاس حاضر شوید. توجه داشته باشید در انتهای دوره مدرک معتبر دریافت می کنید و از همه مهم تر معرفی به کار می شود.

آیا نیک اندیشان به جز دوره ضخیم دوزی ، دوره های آموزشی دیگری در حوزه خیاطی، برگزار می کند؟

بله نیک اندیشان در حوزه خیاطی، دوره های آموزشی زیر را هم برگزار می کند. که عبارتند از :

دوره برشکاری و الگوسازی ، دوره چرخکار ماهر ، دوره مانتو دوزی ، دوره آموزش سوزن دوزی

آیا نیک اندیشان دوره های آموزشی در حوزه های دیگر هم برگزار می کند؟

بله ، هلدینگ آموزشی نیک اندیشان در حوزه های آموزشی متعدد (بیش از 70 دوره) برگزار می کند. و شرایط شرکت در این دوره ها به گونه ای طراحی شده که تمامی افراد با شرکت در این دوره ها ، از جنبه های مالی ، دسترسی آسان ، بار علمی ، مدارک معتبر ، تضمین شغل پس از انتهای دوره، به سودشان باشد. که در ادامه به معرفی حوزه های آموزشی این موسسه به همراه برخی از  دوره های آن می پردازیم :

حوزه مدیریت کسب و کار

دوره BBA ، دوره MBA ، دوره DBA یکساله ، دوره POST DBA

حوزه حسابداری و بازرگانی

دوره حسابداری ، دوره بازرگانی ، دوره آموزش صادرات و واردات

حوزه روانشناسی کاربردی

دوره بازی درمانی ، دوره مونته سوری 

حوزه هنری

دوره عکاسی ، دوره بازیگری

حوزه کامپیوتر

دوره طراحی سایت ، دوره سئو ، دوره آموزش اتوکد ، دوره آموزش تری دی مکس (3D MAX)

نوشته قبلی
استخدام پیرایشگر زنانه
نوشته بعدی
استخدام خیاط لباس بچگانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image