استخدام خیاط ضخیم دوز

ضخیم دوزی یکی از شاخه های خیاطی است که نیاز به آن در بازار کار به شدت به چشم می خورد. این مهارت نوعی پیشرفته از خیاطی است که با آموزش های دقیق و درست می توان در آن حرفه ای شد. استخدام خیاط ضخیم دوز همواره از شاخه هایی است که به نیروی کار در آن نیاز است. بنابراین یادگیری این دانش، می تواند برای علاقه مندان به خیاطی و ضخیم دوزی، پولساز و مناسب باشد. این روزها استخدام خیاط ضخیم دوز در بخش های مختلفی از تولیدی ها و کارگاه های پوشاک در حال برگزاری است. باید اشاره کرد که افرادی در این حوزه موفق می شوند که ضمن بهره مندی از دانش این رشته، سرعت عمل و دقت بالایی داشته باشند. اما چگونه می توان به این مهارت ها دست یافت؟ ادامه این مطلب را برای رسیدن به پاسخ از دست ندهید.

دوره آموزش ضخیم دوزی

در مراکز فنی و موسسات علمی و آموزشی دوره آموزش ضخیم دوزی در حال برگزاری می باشد. اما باید به چند نکته توجه نمود. اول محتوای دوره است که باید شامل موارد زیر باشد.

برش، الگو کشی و دوخت انواع کت و پالتو

برش، الگو کشی و دوخت انواع یقه های کت و پالتو

برش، الگو کشی و دوخت انواع آستین و جیب کت و پالتو

این مهارت ها باید توسط فردی ماهر و با تجربه به دانش جو آموخته شود تا دوره آموزش ضخیم دوزی به بهترین شکل به پایان برسد. هم چنین باید اشاره کرد که محتوای دوره باید به نحوی با شرایط بازار کار فعلی تطابق داشته باشد و دانشجو به نحوی آموزش ببیند که بتواند مدرن ترین مدل های کت و پالتو و انواع ضخیم دوزی را پیاده سازی کند.

ضخیم دوزی حرفه ای

با توجه به مواردی که گفته شد، کجا می توان ضخیم دوزی حرفه ای را آموخت؟ با این فاکتورها می توان موسسه نیک اندیشان را یکی از برترین مراکز ضخیم دوزی حرفه ای برشمرد. این موسسه از برترین اساتید این حوزه استفاده می کند و کلیه مطالب لازم برای ورود به بازار کار را به شما معرفی می کند. در انتهای دوره این موسسه شما را به بازار کار حرفه ای معرفی می کند و هم چنین مدرکی معتبر و بین المللی از موسسه DNW انگلستان به شما اعطا می کند. باید ذکر کرد که این مرکز مدرکی دانشگاهی و دارای مهر و هولوگرام هم به شما خواهد داد.

هزینه دوره ضخیم دوزی

موسسه نیک اندیشان از مراکزی است که هزینه دوره ضخیم دوزی را به نسبت دیگر مراکز به صرفه تر و مناسب در نظر گرفته است. در چنین شرایطی کلیه علاقه مندان می توانند در این دوره شرکت کرده و مهارت مورد علاقه خود را بیاموزند. نیک اندیشان این امکان را برای شما فراهم کرده است که هزینه دوره ضخیم دوزی را به صورت قسطی پرداخت کنید تا فشار مالی کمتری به شما وارد شود. هم چنین این دوره در 15 جلسه به صورت خصوصی و در محیط کار برگزار می شود که به تجربی ترین شکل ممکن شما را با ضخیم دوزی آشنا خواهد کرد.

سوالات متداول دوره ضخیم دوزی

دوره آموزش ضخیم دوزی شامل چه مواردی است؟

محتوای دوره است که باید شامل موارد زیر باشد.

برش، الگو کشی و دوخت انواع کت و پالتو

برش، الگو کشی و دوخت انواع یقه های کت و پالتو

برش، الگو کشی و دوخت انواع آستین و جیب کت و پالتو

ضخیم دوزی حرفه ای در کدام موسسه مناسب تر است؟

می توان موسسه نیک اندیشان را یکی از برترین مراکز ضخیم دوزی حرفه ای برشمرد. این موسسه از برترین اساتید این حوزه استفاده می کند و کلیه مطالب لازم برای ورود به بازار کار را به شما معرفی می کند. در انتهای دوره این موسسه شما را به بازار کار حرفه ای معرفی می کند و هم چنین مدرکی معتبر و بین المللی از موسسه DNW انگلستان به شما اعطا می کند. باید ذکر کرد که این مرکز مدرکی دانشگاهی و دارای مهر و هولوگرام هم به شما خواهد داد.

هزینه دوره ضخیم دوزی چقدر است؟

موسسه نیک اندیشان از مراکزی است که هزینه دوره ضخیم دوزی را به نسبت دیگر مراکز به صرفه تر و مناسب در نظر گرفته است. نیک اندیشان این امکان را برای شما فراهم کرده است که هزینه دوره ضخیم دوزی را به صورت قسطی پرداخت کنید تا فشار مالی کمتری به شما وارد شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image