استخدام خیاط نازک دوز

استخدام خیاط نازک دوز (به همراه آموزش)

خیاطی از مهارت هایی است که با توجه به ظرافت و هنری که در آن به کار می رود، به آموزش های ویژه ای نیاز دارد. استخدام خیاط نازک دوز که به دوخت یقه، آستین و دامن مسلط باشد، از نیازهای همیشگی بازار کار است. در این هنر داشتن سرعت عمل بالا و در عین حال بهره مندی از دقت مناسب، از مزیت های کارکنان محسوب می شود. این موارد از نکاتی هستند که در استخدام خیاط نازک دوز در نظر گرفته می شوند. اما چه کسانی در این حوزه موفقند؟ اگر تمایل به ورود به بازار کار نازک دوزی داشته باشیم، چه مسیری را باید طی کنیم؟ آموزش های این مهارت از کجا شروع می شود؟ اگر شما به دنبال ورود به حوزه خیاطی از نوع نازک دوزی هستید، پیشنهاد می کنیم ادامه این مطلب را برای افزایش آگاهی خود از دست ندهید.

نازک دوزی چیست؟

پایه و اساس تمام دوره های خیاطی، نازک دوزی است. افرادی که این دوره را پشت سر نگذاشته و اصول آن را آموزش ندیده اند، نمی توانند در دیگر دوره های خیاطی که شامل ضخیم دوزی و غیره است، شرکت کنند. استخدام خیاط نازک دوز نیازمند آن است که فرد این دوره را به خوبی آموزش دیده و در آن مهارت پیدا کرده باشد.

در دوره نازک دوزی، فرد الگوی لباس ترسیم می کند، با وسایل و ابزار خیاطی آشنا می شود و روش کار کردن با آنها را آموزش می بیند، مراحل دوخت زیپ، دکمه، انواع دوخت را آموزش دیده و یاد می گیرد چگونه باید با چرخ خیاطی کار کند. کسانی که قصد دارند به واسطه آگهی های استخدام خیاط نازک دوز در این حوزه مشغول به کار شوند، می بایست نسبت به پارچه ها نیز شناخت کافی پیدا کنند.

بعد از شرکت در دوره نازک دوزی، چه مهارت هایی به دست می آید؟

اگر در آگهی های استخدام خیاط نازک دوز در حال گشتن هستید و می خواهید به این روش به کسب درآمد بپردازید، خوب است در یک دوره آموزش خیاطی نازک دوزی شرکت کنید. افراد بعد از گذراندن این دوره، مهارت های زیادی را کسب می کنند که شرح آنها در زیر آمده است:

  • یکی از مهارت هایی که بعد از گذراندن دوره نازک دوزی به دست می آید، کشیدن یک الگو به صورت ذهنی و انتقال آن روی پارچه و برش است.
  • یک خیاط نازک دوز حرفه ای، می تواند انواع متفاوتی از لباس ها اعم از شلوار، دامن، پیراهن، لباس های مجلسی و غیره را بدوزد.
  • آشنایی با ژورنال های لباس و تجزیه و تحلیل نحوه دوخت آنها از دیگر مهارت هایی است که با گذراندن دوره نازک دوزی به دست می آید.
  • مدلسازی و نوآوری در دوخت لباس از دیگر مهارت هایی است ک با شرکت در دوره های نازک دوزی به دست خواهد آمد. اصولا کسانی که بتوانند به چنین مهارتی برسند و مدل های جدید لباس طراحی کنند، بدون نیاز به استخدام شدن در یکی از تولیدی های سطح شهر می توانند به صورت مستقل کار کرده و درآمد خوبی به دست آورند.

دستمزد خیاط نازک دوز چقدر است؟

خیاطی یکی از هنرهایی است که اگر با دقت و با ظرافت انجام شود، درآمد خوبی برای خیاط به همراه خواهد داشت. خیاط هایی که می توانند پیچیده ترین مدل های لباس را به زیبایی هر چه تمام تر بدوزند، قیمت بالایی برای دوخت لباس دریافت می کنند.

مساله مهم و اساسی که میزان درآمد یک خیاط نازک دوز را تعیین می کنند، بالا بودن میزان مهارت اوست. یکی از بهترین راه های افزایش مهارت در حوزه خیاطی و نازک دوزی، شرکت در دوره هایی است که در بهترین و مطرح ترین موسسات آموزشی برگزار می گردد. در کنار شرکت در این دوره ها، کارآموزی و وارد شدن به وادی خیاطی و دوخت لباس نیز می تواند به بالا بردن مهارت فرد کمک کند. کسانی که بتوانند لباس هایی ها با فرم و دوخت زیبا بدوزند، درآمد خوبی از طریق این شغل به دست خواهند آورد و می توانند به عنوان یک خیاط مستقل و بدون نیاز به پیگیری آگهی های استخدام خیاط نازک دوز کسب درآمد کنند.

استخدام خیاط نازک دوز به همراه آموزش

مراحل آموزش خیاطی نازک دوزی

برای ورود به این عرصه، بهره مندی از مهارت های لازم نازک دوزی الزامی است. این مهارت ها با آموزش های دقیق و اصولی به دست می آید. مراحل آموزش خیاطی نازک دوزی به این نحو است که باید شما را با برش، الگو سازی و دوخت انواع آستین، یقه و دامن آشنا کند. به نحوی که بتوانید هر مدلی از انواع این بخش ها را به درستی برش زده و بدوزید. باید در نظر داشته باشید که تدریس مراحل آموزش خیاطی نازک دوزی باید توسط خیاط ماهر صورت گیرد تا ضمن یادگیری اصول کلی خیاطی، مهارت های لازم و نکات کلیدی و ریز که ناشی از تجربه می باشد را نیز به شما بیاموزد.

آموزش کامل خیاطی نازک دوزی

با توجه به مواردی که گفته شد، آموزش کامل خیاطی نازک دوزی در موسسه نیک اندیشان به کامل ترین شکل ممکن در حال برگزاری است. شما می توانید با نام نویسی در دوره آموزش کامل خیاطی نازک دوزی این مرکز، مهارت های لازم را فراگرفته و در دوره های استخدام خیاط نازک دوز شرکت کنید. موسسه نیک اندیشان در پایان دوره به شما مدرکی بین المللی از موسسه DNW انگلستان اعطا می کند. هم چنین شما موفق خواهید شد مدرکی دانشگاهی و دارای مهر و هولوگرام از این مرکز دریافت کنید. محتوای دوره آموزش کامل خیاطی نازک دوزی کاملا منطبق بر بازار کار بوده و از خبره ترین مدرسین برای این منظور بهره گرفته شده است.

قیمت آموزش خیاطی نازک دوزی

خوشبختانه موسسه نیک اندیشان قیمت آموزش خیاطی نازک دوزی را نسبت به دیگر مراکز پایین تر در نظر گرفته است. هدف از این اقدام، تسهیل شرایط ثبت نام برای علاقه مندان می باشد. هم چنین موسسه علمی و آموزشی نیک اندیشان این امکان را برای شما فراهم کرده که این هزینه را به صورت قسطی پرداخت کنید. قیمت آموزش خیاطی نازک دوزی در موسسه نیک اندیشان مقرون به صرفه و اقتصادی است و نیاز به پرداخت کل شهریه به صورت یک جا نخواهد بود. این مرکز دوره نازک دوزی را در 8 جلسه به صورت خصوصی در کارگاه برگزار می کند و از نظر هزینه دوره و کیفیت شرایطی ایده آل را فراهم کرده است.

استخدام خیاط نازک دوز در مراکز معتبر

سوالات متداول دوره خیاطی نازک دوزی

مراحل آموزش خیاطی نازک دوزی شامل چیست؟

مراحل آموزش خیاطی نازک دوزی به این نحو است که باید شما را با برش، الگو سازی و دوخت انواع آستین، یقه و دامن آشنا کند. به نحوی که بتوانید هر مدلی از انواع این بخش ها را به درستی برش زده و بدوزید.

مدرک آموزش کامل خیاطی نازک دوزی چیست؟

موسسه نیک اندیشان در پایان دوره به شما مدرکی بین المللی از موسسه DNW انگلستان اعطا می کند. هم چنین شما موفق خواهید شد مدرکی دانشگاهی و دارای مهر و هولوگرام از این مرکز دریافت کنید.

قیمت آموزش خیاطی نازک دوزی چگونه است؟

خوشبختانه موسسه نیک اندیشان قیمت آموزش خیاطی نازک دوزی را نسبت به دیگر مراکز پایین تر در نظر گرفته است. هدف از این اقدام، تسهیل شرایط ثبت نام برای علاقه مندان می باشد. هم چنین موسسه علمی و آموزشی نیک اندیشان این امکان را برای شما فراهم کرده که این هزینه را به صورت قسطی پرداخت کنید.

برای ثبت نام در دوره نازک دوزی نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره

چرا دوره آموزش نازک دوزی نیک اندیشان ؟

هلدینگ آموزشی نیک اندیشان با برگزاری دوره هایی حرفه ای و پر بازده، توانسته یک برند عالی در زمینه آموزشی و کاریابی باشد. چرا که شما با شرکت در دوره های آموزشی نیک اندیشان، مهارت های گوناگونی را توسط اساتیدی مجرب، آموزش می بینید. و در حین آموزش هر آنچه که در بازار کار آن مهارت، نیاز دارید را با زبان ساده و به صورت منتوری (تجربی) به شما منتقل می کنند تا بتوانید در آینده خیلی نزدیک از آن مهارت (حرفه) که یاد گرفته اید، درآمدزایی کنید.

آیا نیک اندیشان به جز دوره نازک دوزی ، دوره های آموزشی دیگری در حوزه خیاطی، برگزار می کند؟

بله نیک اندیشان در حوزه خیاطی، دوره های آموزشی زیر را هم برگزار می کند. که عبارتند از :

آیا نیک اندیشان دوره های آموزشی در حوزه های دیگر هم برگزار می کند؟

بله ، هلدینگ آموزشی نیک اندیشان در حوزه های آموزشی متعدد (بیش از 70 دوره) برگزار می کند. و شرایط شرکت در این دوره ها به گونه ای طراحی شده که تمامی افراد با شرکت در این دوره ها ، از جنبه های مالی ، دسترسی آسان ، بار علمی ، مدارک معتبر ، تضمین شغل پس از انتهای دوره، به سودشان باشد. که در ادامه به معرفی حوزه های آموزشی این موسسه به همراه برخی از  دوره های آن می پردازیم :

حوزه بازار های مالی

دوره فارکس ، دوره ارز دیجیتال (بیت کوین) ، دوره آموزش بورس

حوزه فنی مهندسی

دوره پکیج ، دوره تعمیرات موبایل ، دوره تعمیر اسپیلت ، دوره تعمیر یخچال ، دوره نصب دوربین مدار بسته

حوزه حسابداری و بازرگانی

دوره حسابداری ، دوره بازرگانی ، دوره آموزش صادرات و واردات

حوزه کامپیوتر

دوره طراحی سایت ، دوره سئو ، دوره آموزش اتوکد ، دوره آموزش تری دی مکس (3D MAX)

نوشته قبلی
استخدام خیاط لباس بچگانه
نوشته بعدی
استخدام شینیون کار ژورنالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image