دوره ماساژ فدراسیون پزشکی ورزشی

ماساژ یکی از جذاب ترین و پردرآمد ترین مهارت هایی است که می توانید فراگیرید و با توجه به درخواست های زیاد جامعه امروزی و کم بودن افرادی که به این حرفه مسلطند، می توانید از پیشگامان این مهارت باشید. دوره ماساژ فدراسیون پزشکی ورزشی یکی از دوره هایی است که در مرکز ما برگزار می شود و با بهره گیری از اساتیدی مجرب و حرفه ای می تواند در این زمینه شما را به یکی از حرفه ای ترین ها بدل کند. دوره ماساژ فدراسیون پزشکی ورزشی از کامل ترین دوره هایی است که شما را از ابتدا با این حرفه آشنا می کند و با شناساندن آناتومی بدن و بخش هایی که نیاز به ماساژ دارند، آغاز می گردد. در ادامه دوره ماساژ فدراسیون پزشکی ورزشی شما می توانید با بهره گیری از تکنیک های این حرفه درد، آسیب ها، گرفتگی و کوفتگی ناشی از ورزش، خستگی، کار، بیماری و … را از بین ببرید.

دوره آموزش ماساژ موسسه نیک اندیشان
دوره آموزش ماساژ موسسه نیک اندیشان

انواع ماساژ

این حرفه انواع مختلفی دارد و نمی توان تنها با یادگیری یک تکنیک و گوشه ای از این هنر گسترده، به ماساژوری حرفه ای بدل شد. انواع ماساژ را می توان در دسته های تایلندی، تناسب اندام، صورت، پا و سوئدی تقسیم بندی کرد که در این دوره به شما آموزش داده خواهد شد. این دوره ها پس از آنکه شما با مبانی این حرفه و اعضا و آناتومی بدن آشنا شدید، به شما آموزش داده می شود و در نهایت شما می توانید به صورت حرفه ای در هر مکانی که به کاربر ماساژ نیاز باشد، شروع به فعالیت کنید. علت آموزش انواع ماساژ این است که هر کدام از این انواع برای افراد با شرایط گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند و شما با مراجعینی مواجه می شوید که نیاز به ماساژ های مختلفی برای رفع مشکل خود دارند. به عنوان مثال شخصی که دچار آسیب عضلانی شده است، به نوع خاصی از تکنیک های این حرفه نیاز دارد که با شخصی که دچار خستگی است، متفاوت است. به همین دلیل آشنایی با انواع ماساژ برای حرفه ای تر شدن شما لازم است.

مدرک بین المللی ماساژ

در انتهای این دوره شما مدرک بین المللی ماساژ را دریافت خواهید نمود و می توانید از آن برای ارائه خدمات به مشتریان خود در سراسر دنیا استفاده کنید. مدرک بین المللی ماساژ از آکادمی بین المللی انگلستان قابل استعلام است و شما می توانید با در دست داشتن آن به راحتی وارد بازار کار شده و درآمد بالا داشته باشید. موسسه ما مدرک خود را زیر نظر دانشگاه ارائه می کند و این یکی از نقاط قوت ماست. در چنین شرایطی شما می توانید مدرک بین المللی ماساژ خود را با خیال راحت به هر مرکزی که تمایل به کار دارید، ارائه کرده و با دارا بودن اطلاعات و مهارت های لازم، مشغول به فعالیت شوید.

هزینه آموزش ماساژ

باید اشاره کرد که در قبال ارائه خدمات بی نظیر مرکز آموزشی ما که شامل بهره جستن از مجرب ترین و حرفه ای ترین اساتید، آموزش کامل و جامع حرفه ماساژ، ارائه مدرک بین المللی و …می باشد، هزینه آموزش ماساژ بسیار پایین تر از سایر آموزشگاه هاست و شما می توانید به صورت کاملا اقتصادی در این مجموعه تحت آموزش قرار گیرید. این دوره به شدت کاربردی می باشد و هزینه آموزش ماساژ را که پرداخت می کنید، در زمان بسیار کوتاهی پس از وارد بازار کار شدن، جبران خواهد شد. این اطمینان را به شما می دهیم که آموزش ماساژ در مرکز ما می تواند پلی برای رسیدن به درآمد بالا و در عین حال شغلی جذاب و ایده آل باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image