دوره دستیار آزمایشگاه

یکی از رشته های آزمایشگاهی پرطرفدار را می توان دوره دستیار آزمایشگاه عنوان کرد. این رشته به علت نزدیک بودن به رشته های پزشکی و بهره مندی از محیط کار درمانی، همواره طرفداران زیادی داشته است و از سویی بازار کار هم همیشه به متخصصان در این زمینه نیاز دارد. دوره دستیار آزمایشگاه در مرکز علمی و آموزشی نیک اندیشان برگزار می شود و می تواند شما را برای ورود به بازار کار حرفه ای آماده کند. آنچه در این دوره به شما آموخته می شود، بسیار کاربردی و منطبق بر نیازهای آزمایشگاه ها است و شما با گذراندن دوره دستیار آزمایشگاه می توانید به سرعت جذب مراکز درمانی شده و کسب درآمد کنید.

دوره آموزش دستیار آزمایشگاه
دوره آموزش دستیار آزمایشگاه در موسسه نیک اندیشان

دوره های نمونه گیری آزمایشگاه

یکی از مواردی که در این کلاس ها به شما آموخته می شود، نمونه گیری است. دوره های نمونه گیری آزمایشگاه به شدت پر متقاضی است و به علت نیاز همیشگی به نمونه گیر، می تواند آینده درخشانی برایتان داشته باشد. شما در دوره های نمونه گیری آزمایشگاه با خون گیری و نمونه گیری از انواع مورد های پزشکی نظیر نمونه گیری کودک، افراد مسن و … آشنا می شوید. هم چنین نحوه پذیرش بیمار، خواندن نسخه و مواردی که باید در آزمایش خون مورد بررسی قرار گیرد و آشنایی حدودی با بخش فنی مراکز درمانی و نمونه گیری از دیگر آموزه های دوره های نمونه گیری آزمایشگاه است. شما با گذراندن دوره های نمونه گیری آزمایشگاه می توانید کلیه مواردی که به هنگام کار در آزمایشگاه به عنوان پذیرنده بیمار و نسخه خوان و یا نمونه گیر مورد نیاز است را فراگیرید.

آموزش کار در آزمایشگاه

شما می توانید با ثبت نام در مرکز علمی نیک اندیشان، به آموزش کار در آزمایشگاه مسلط شده و هر آنچه برای مشغول به کار شدن در این حوزه مورد نیاز است را فراگیرید. آموزش کار در آزمایشگاه در این مرکز زیر نظر اساتید بسیار حرفه ای انجام خواهد شد که به کلیه جزئیات فعالیت در مراکز آزمایشگاهی مسلط بوده و می توانند شما را در این مسیر همراهی کنند. هم چنین مدرکی که برای آموزش کار در آزمایشگاه از موسسه نیک اندیشان دریافت می کنید، دارای مهر و هولوگرام بوده و قابل استعلام از دانشگاه و مرکز DNW انگلستان خواهد بود. لازم به ذکر است که برای سهولت شرکت در دوره برای شما علاقه مندان، هزینه آن به صورت قسطی قابل پرداخت می باشد.

استخدام تکنسین آزمایشگاه

گذراندن این دوره دستیاری شما را برای استخدام تکنسین آزمایشگاه آماده می سازد. با فراگیری کلیه جزئیات نمونه گیری، نسخه خوانی و پذیرش و مهارت های فنی آزمایشگاه شما قادر خواهید بود به سرعت جذب مراکزی شوید که که نیاز به استخدام تکنسین آزمایشگاه دارند. خبر خوش برای شما عزیزان علاقه مند این که موسسه نیک اندیشان در انتهای دوره شما را برای استخدام به مراکز درمانی معرفی می کند. هم چنین شما می توانید جهت استخدام تکنسین آزمایشگاه تنها با شرکت در این دوره و دریافت مدرک معتبر علمی آن که دانشگاهی می باشد، به هدف خود برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image