دوره دستیار ازمایشگاه

یکی از پرطرفدار ترین رشته های آزمایشگاهی را می توان دوره دستیار ازمایشگاه عنوان کرد. این رشته به علت دارا بودن بازار کار همیشگی، در بین بسیاری از نیروهای کار جایگاه ویژه ای پیدا کرده و متقاضیان یادگیری آن در صدد یافتن مرکزی معتبر برای فراگیری دوره دستیار ازمایشگاه می باشند. مرکز علمی نیک اندیشان یکی از معتبرترین مراکزی است که دوره دستیار ازمایشگاه را زیر نظر حرفه ای ترین اساتید آزمایشگاهی برگزار می کند و با تربیت متخصصانی در این حوزه که در بازار کار موفقیت های چشم گیری کسب کرده اند، به این ادعای خود مهر تایید زده است. شما در این دوره مباحث کاملا کاربردی را فرا خواهید گرفت و می توانید برای کار حرفه ای در مراکز درمانی آماده شوید.

دوره دستیار آزمایشگاه نیک اندیشان
دوره دستیار آزمایشگاه نیک اندیشان

دوره نمونه گیر آزمایشگاه

آنچه به شما عزیزان علاقه مند در دوره نمونه گیر آزمایشگاه آموخته خواهد شد، شامل نسخه خوانی بیماران و نحوه پذیرش آنهاست. این اولین گامی است که برای مشغول شدن در آزمایشگاه ها باید به آن مسلط بود. در ادامه دوره نمونه گیر آزمایشگاه آشنایی با نحوه پذیرش بیماران و ثبت اطلاعات آنها در سامانه مخصوص نمونه گیری ارائه خواهد شد. نمونه گیری از مراجعین هم مبحث دیگری است که در دوره نمونه گیر آزمایشگاه به شما آموخته می شود. شما می توانید با یادگیری این مهارت ها به صورت حرفه ای شروع به کسب درآمد کرده و در مراکز آزمایشگاهی مشغول به کار شوید. این دوره به صورت کاملا مهارتی و کارگاهی برگزار می شود و مباحثی که در آن مطرح می شود، کاملا منطبق بر نیازهای بازار کار می باشد.

مدرک نمونه گیر ازمایشگاه

شما با گذراندن این دوره مدرک نمونه گیر ازمایشگاه را از موسسه علمی و آموزشی نیک اندیشان دریافت خواهید کرد. تفاوتی که موسسه نیک اندیشان با سایر مراکز آموزشی دارد، این است که مدرک نمونه گیر ازمایشگاه آن قابل استعلام از مرکز DNW انگلستان بوده و دانشگاهی می باشد. این مدرک دارای مهر و هولوگرام می باشد و اعتبار آن برای ورود شما به بازار کار بسیار بالاست. ضمن اینکه دوره دستیاری شما برای دریافت مدرک نمونه گیر ازمایشگاه زیر نظر اساتیدی مجرب و حرفه ای برگزار می شود که در این زمینه سابقه فعالیت درخشان دارند. شهریه این دوره به صورت قسطی قابل پرداخت می باشد و هزینه آن به نسبت موسسه های مشابه به صرفه تر است.

حقوق تکنسین آزمایشگاه

در یادگیری هر مهارتی، کشش بازار کار و میزان درآمد بسیار حائز اهمیت می باشد. میزان حقوق تکنسین آزمایشگاه با توجه به میزان مهارت وی و سابقه کاری او متغیر است. هر چه سابقه کار و تجربه شما به عنوان نمونه گیر و دستیار آزمایشگاه بالاتر باشد، درآمد بیشتری نیز کسب خواهید کرد. هم چنین باید در نظر داشت که دستیاران آزمایشگاه می توانند در طول روز در دو یا چند مرکز درمانی مشغول فعالیت باشند که این مساله باعث افزایش حقوق تکنسین آزمایشگاه خواهد شد. زیرا ساعت کاری در چنین مراکزی به صورت تمام وقت نیست و غالبا در حدود 6 ساعت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image