آموزش ماساژ با مدرک بین المللی

آموزش ماساژ از صفر تا صد (آموزش ماساژ با مدرک بین المللی)

ماساژ مهارتی است که فرد را قادر می سازد با ایجاد فشار و تحریک بخش های خاصی از بدن، به نتایج حیرت آوری از قبیل لاغری و تناسب اندام، کاهش درد، از بین رفتن کوفتگی و خستگی و … برسد. این مهارت در این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است و بسیاری از افراد برای بهره مندی از مهارت ماساژورهای حرفه ای، وقت و هزینه صرف می کنند. چراکه نتیجه استفاده از ماساژ برای بهبود عملکرد ارگان های بدن خود را دیده اند. اما این مهارت به چه شکل به دست می آید؟ آموزش ماساژ به شکل انجام می شود و چگونه می توان در این زمینه خبره شد؟ در این مطلب اطلاعاتی کاربردی در زمینه آموزش ماساژ به شما داده می شود. در صورتی که به این مهارت علاقه مندید و مشتاق به یادگیری آن هستید، ادامه این متن را برای مطلع شدن از شیوه یادگیری آموزش ماساژ در بهترین مراکز از دست ندهید.

ماساژ کامل بدن چیست؟

در برخی از دوره های آموزش ماساژ از صفر تا صد به متقاضیان نحوه ی انجام ماساژ کل بدن را آموزش می دهند. در ماساژ کل بدن شما به ارائه ی ماساژ کل بدن بیمار با رعایت اصول ویژه می پردازید. لازم به ذکر است مراجعه کننده می تواند در خواست کند که برخی از نواحی بدن او را ماساژ ندهید و شما به عنوان یک ماساژ دهنده ی حرفه ای بایستی به خواسته ی او احترام بگذارید. ماساژ کل بدن معمولاً شامل بازوها، پاها، دست‌ها و پاها، گردن و پشت و شکم می ‌شود. حتی هنگامی که شما به مراجعه کننده خود یک ماساژ کل بدن ارائه می دهید بایستی از او بخواهید تا حدی لباس به تن داشته باشد.

آموزش ماساژ درمانی

باید اشاره کرد که ماساژ انواع مختلفی دارد. شاخص ترین جنبه آن که این روزها سر و صدای زیادی هم به راه انداخته است، ماساژهای درمانی می باشد که باعث بهبود عملکرد ماهیچه ها، کاهش و التیام بخشی دردها و ریلکس شدن می شود. آموزش ماساژ درمانی شاخه ای تخصصی از ماساژ است که باید توسط اساتید کارکشته در این حوزه تدریس شود. زیرا این مهارت یدی بوده و نیاز به تجربه اندوزی برای اجرای صحیح حرکات است. هر چه مدرس دوره با تجربه تر باشد، دانشجویان برای یادگیری قدمی به پیش رانده می شوند. آموزش ماساژ درمانی باید در ابتدا با شناخت آناتومی بدن شروع شود. زیرا این شناخت کمک شایانی به بهبود کیفیت نهایی ماساژ شما می کند. انتظار می رود که در دوره های آموزش ماساژ درمانی دانشجویان به صورت تخصصی با انواع ماساژ های تایلندی، سوئدی، ماساژ پا و صورت و هم چنین ماساژهای رسیدن به تناسب اندام آشنا شوند. اما این اطلاعات در کجا به علاقه مندان آموخته می شود؟

آموزش ماساژ از صفر تا صد

آموزش ماساژ از صفر تا صد

مطالبی که عنوان شد، باید به عنوان سرفصل های آموزش ماساژ از صفر تا صد در دستور موسسات آموزشی قرار گیرد. در بین مراکز برگزار کننده دوره های آموزشی ماساژ مرکز نیک اندیشان یکی از برترین موسساتی است که اقدام به تشکیل کلاس های آموزش ماساژ از صفر تا صد نموده است. این موسسه با بهره گیری از اساتید با تجربه و حرفه ای در این زمینه، آموزش ماساژ را برگزار می کند و این مساله سبب شده تا فارغ التحصیلان دوره های ماساژ این مرکز، بتوانند به صورت حرفه ای وارد بازار کار شوند. هم چنین کلیه مطالب عنوان شده منطبق بر بازار کار بوده و کاملا فرد را برای کار در موسسات ماساژ آماده می سازد. نیک اندیشان برای دوره ماساژ خود مدرک بین المللی از موسسه URS انگلستان اعطا می کند و هم چنین مدرکی دانشگاهی هم که دارای مهر و هولوگرام است، به دانشجویان خواهد داد. این مدارک در کنار مطالب کاربردی می تواند دانشجویان را به بهترین شکل برای درآمد زایی فراهم کند.

برخی از نکاتی که در دوره ی آموزش ماساژ از صفر تا صد با آن ها آشنا می شوید کدامند؟

هنگامی که در دوره آموزش ماساژ از صفر تا صد با مدرک بین المللی شرکت می کنید به شما آموزش داده می شود که برخی نکات را به مراجعه کنندگان خود گوشزد کنید. به عنوان مثال از مراجعه کنندگان خود درخواست کنید که حین انجام ماساژ برخی از حرکات را انجام ندهند.

در اینجا لیستی از کارهایی که نباید یک مراجعه  کننده انجام دهد را برای شما آماده کرده ایم. لطفا این موارد را در نظر داشته باشید تا مراجعه کنندگان شما بهترین استفاده را از درمان خود ببرند.

شماره 1. نوشیدن آب فراموش نشود

وقتی بعد از یک جلسه ماساژ درمانی مراجعه کننده یک لیوان آب ننوشد چه اتفاقی می‌ افتد؟ ماساژ باعث کم‌ آبی بدن فرد می‌ شود که در نتیجه هم سیستم گردش خون و هم عملکرد غدد لنفاوی کند می ‌شوند. سیستم لنفاوی، به ویژه، قادر به انجام وظیفه خود در حمل سموم از بدن افراد نخواهد بود ، که این امر منجر به تجمع سموم می شود. در حالیکه هدف از ماساژ سم زدایی بوده نه اینکه سم در بدن جمع شود. از افراد بخواهید که حتما آب بنوشند و چای، قهوه یا هر نوشیدنی دیگری را جایگزین آب نکنند. این نوشیدنی ها ادرارآور هستند، یعنی باعث می شوند میزان ادرار افزایش یابد، در نتیجه باعث می شوند بدن آب بیشتری از دست بدهد بدون اینکه به بدن فرصتی برای حفظ مایعات بدهد.

شماره 2 : دوش  بلافاصله پس از ماساژ ممنوع

بسیاری از مراجعه کنندگان شما احتما ل اعتراف می کنند که به محض پایان جلسه ماساژ خود دوش می گیرند تا روغن های اعمال شده روی پوست را تمیز کنند. این کار یک اشتباه بزرگ است. حقیقت این است که ماساژ به سادگی روغن هایی که تحت استفاده قرار گرفته اند را گرم می کند و هنوز یک ساعت دیگر نیاز دارد تا جذب سلول های پوست شود. به جای آن از مراجعه کنندگان بخواهید یک ساعت پس از اتمام جلسه ی ماساژ دوش گرفتن بگیرند.

هزینه آموزش ماساژ

نگرانی بابت هزینه آموزش ماساژ در موسسه نیک اندیشان بی معنی است. زیرا این مرکز هزینه دوره های خود را به نسبت دیگر مراکز پایین تر در نظر می گیرد. هم چنین امکان پرداخت قسطی شهریه را نیز به شما خواهد داد که این مساله سبب تسهیل شرایط شرکت در دوره شده است. با این تفاسیر می توان نیک اندیشان را برترین موسسه در زمینه آموزش ماساژ دانست.

بررسی و معرفی آموزش ماساژ از صفر تا صد

آیا تماشای فیلم آموزش ماساژ برای آرامش، جهت یادگیری این هنر، کافی است؟ آیا این روش، به اندازه دوره حضوری آموزش ماساژ از صفر تا صد، اثربخش است؟

انجام ماساژ، اثرات زیادی دارد که یکی از آنها، ایجاد آرامش در بدن است. کسانی که استرس، لحظه ای دست از سر آنها بر نمی دارد، خوب است به مراکز ماساژ درمانی بروند که کارشناسان و ماساژورهای آنها در دوره های حضوری آموزش ماساژ از صفر تا صد شرکت کرده اند. اگر کسی فکر می کند که تنها، با تماشای فیلم آموزش ماساژ برای آرامش، می تواند به یک ماساژور حرفه ای تبدیل شود، سخت در اشتباه است. ماساژ دادن، فوت و فن های زیادی داشته و همین فوت و فن ها و به کارگیری آنهاست که می تواند باعث ایجاد آرامش در ماساژگیرنده شود.

یکی از علائم و نشانه های ماساژوری که در کلاس های حضوری و معتبر آموزش ماساژ از صفر تا صد شرکت کرده است، اعلام رضایت همه کسانی است که برای ماساژ به او مراجعه می کنند. درست است که در فیلم های آموزشی، نکات زیادی به افراد آموزش داده می شود، اما اینکه فرد از نزدیک، تمام حرکات، میزان فشار دست و غیره را مشاهده و لمس کند، موضوع دیگری است و ماساژور باید به صورت عملی، این نکات را آموزش ببیند. فیلم های آموزش ماساژ، روش خوبی برای یادگیری به شمار نمی روند.

آموزش ماساژ از صفر تا صد (آموزش ماساژ با مدرک بین المللی)

سوالات متداول دوره آموزش ماساژ

آموزش ماساژ درمانی شامل چیست؟

آموزش ماساژ درمانی شاخه ای تخصصی از ماساژ است که باید توسط اساتید کارکشته در این حوزه تدریس شود. زیرا این مهارت یدی بوده و نیاز به تجربه اندوزی برای اجرای صحیح حرکات است. هر چه مدرس دوره با تجربه تر باشد، دانشجویان برای یادگیری قدمی به پیش رانده می شوند. آموزش ماساژ درمانی باید در ابتدا با شناخت آناتومی بدن شروع شود. زیرا این شناخت کمک شایانی به بهبود کیفیت نهایی ماساژ شما می کند. انتظار می رود که در دوره های آموزش ماساژ درمانی دانشجویان به صورت تخصصی با انواع ماساژ های تایلندی، سوئدی، ماساژ پا و صورت و هم چنین ماساژهای رسیدن به تناسب اندام آشنا شوند.

آموزش ماساژ از صفر تا صد در کدام موسسه؟

در بین مراکز برگزار کننده دوره های آموزشی ماساژ مرکز نیک اندیشان یکی از برترین موسساتی است که اقدام به تشکیل کلاس های آموزش ماساژ از صفر تا صد نموده است. این موسسه با بهره گیری از اساتید با تجربه و حرفه ای در این زمینه، آموزش ماساژ را برگزار می کند و این مساله سبب شده تا فارغ التحصیلان دوره های ماساژ این مرکز، بتوانند به صورت حرفه ای وارد بازار کار شوند.نیک اندیشان برای دوره ماساژ خود مدرک بین المللی از موسسه URS انگلستان اعطا می کند و هم چنین مدرکی دانشگاهی هم که دارای مهر و هولوگرام است، به دانشجویان خواهد داد.

هزینه آموزش ماساژ در موسسه نیک اندیشان چقدر است؟

نگرانی بابت هزینه آموزش ماساژ در موسسه نیک اندیشان بی معنی است. زیرا این مرکز هزینه دوره های خود را به نسبت دیگر مراکز پایین تر در نظر می گیرد. هم چنین امکان پرداخت قسطی شهریه را نیز به شما خواهد داد که این مساله سبب تسهیل شرایط شرکت در دوره شده است. با این تفاسیر می توان نیک اندیشان را برترین موسسه در زمینه آموزش ماساژ دانست.

برای ثبت نام در دوره ماساژ نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره
نوشته قبلی
تکنسین داروخانه
نوشته بعدی
کلاس تکنسین داروخانه

4 دیدگاه. همین الان خارج شوید

 • شما در استان قم هم دوره های اموزشی دارید یا اینکه دوره های انلاین هم دارید؟

  پاسخ
  • nickandishan-admin
   آبان 14, 1401 0:58 ق.ظ

   سلام محمد عزیز
   خیر. تمامی دوره های نیک اندیشان به صورت حضوری در شعبات که تمام شعبات در تهران وجود دارند برگزار می شوند

   پاسخ
 • سلام آیا اموزش غیر حضوری یا پکیج ارسالی آموزشی هم دارید

  پاسخ
  • nickandishan-admin
   آبان 29, 1401 8:58 ب.ظ

   سلام دوست عزیز
   خیر تمامی دوره های نیک اندیشان به صورت حضوری برگذار می شود

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image