آموزش ماساژ تهران

ماساژ مهارتی است که فرد را قادر می سازد با ایجاد فشار و تحریک بخش های خاصی از بدن، به نتایج حیرت آوری از قبیل لاغری و تناسب اندام، کاهش درد، از بین رفتن کوفتگی و خستگی و … برسد. این مهارت در این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است و بسیاری از افراد برای بهره مندی از مهارت ماساژورهای حرفه ای، وقت و هزینه صرف می کنند. چراکه نتیجه استفاده از ماساژ برای بهبود عملکرد ارگان های بدن خود را دیده اند. اما این مهارت به چه شکل به دست می آید؟ آموزش ماساژ به شکل انجام می شود و چگونه می توان در این زمینه خبره شد؟ در این مطلب اطلاعاتی کاربردی در زمینه آموزش ماساژ به شما داده می شود. در صورتی که به این مهارت علاقه مندید و مشتاق به یادگیری آن هستید، ادامه این متن را برای مطلع شدن از شیوه یادگیری آموزش ماساژ در بهترین مراکز از دست ندهید.

آموزش ماساژ تهران
آموزش ماساژ تهران در موسسه نیک اندیشان

آموزش ماساژ درمانی

باید اشاره کرد که ماساژ انواع مختلفی دارد. شاخص ترین جنبه آن که این روزها سر و صدای زیادی هم به راه انداخته است، ماساژهای درمانی می باشد که باعث بهبود عملکرد ماهیچه ها، کاهش و التیام بخشی دردها و ریلکس شدن می شود. آموزش ماساژ درمانی شاخه ای تخصصی از ماساژ است که باید توسط اساتید کارکشته در این حوزه تدریس شود. زیرا این مهارت یدی بوده و نیاز به تجربه اندوزی برای اجرای صحیح حرکات است. هر چه مدرس دوره با تجربه تر باشد، دانشجویان برای یادگیری قدمی به پیش رانده می شوند. آموزش ماساژ درمانی باید در ابتدا با شناخت آناتومی بدن شروع شود. زیرا این شناخت کمک شایانی به بهبود کیفیت نهایی ماساژ شما می کند. انتظار می رود که در دوره های آموزش ماساژ درمانی دانشجویان به صورت تخصصی با انواع ماساژ های تایلندی، سوئدی، ماساژ پا و صورت و هم چنین ماساژهای رسیدن به تناسب اندام آشنا شوند. اما این اطلاعات در کجا به علاقه مندان آموخته می شود؟

آموزش ماساژ از صفر تا صد

مطالبی که عنوان شد، باید به عنوان سرفصل های آموزش ماساژ از صفر تا صد در دستور موسسات آموزشی قرار گیرد. در بین مراکز برگزار کننده دوره های آموزشی ماساژ مرکز نیک اندیشان یکی از برترین موسساتی است که اقدام به تشکیل کلاس های آموزش ماساژ از صفر تا صد نموده است. این موسسه با بهره گیری از اساتید با تجربه و حرفه ای در این زمینه، آموزش ماساژ را برگزار می کند و این مساله سبب شده تا فارغ التحصیلان دوره های ماساژ این مرکز، بتوانند به صورت حرفه ای وارد بازار کار شوند. هم چنین کلیه مطالب عنوان شده منطبق بر بازار کار بوده و کاملا فرد را برای کار در موسسات ماساژ آماده می سازد. نیک اندیشان برای دوره ماساژ خود مدرک بین المللی از موسسه URS انگلستان اعطا می کند و هم چنین مدرکی دانشگاهی هم که دارای مهر و هولوگرام است، به دانشجویان خواهد داد. این مدارک در کنار مطالب کاربردی می تواند دانشجویان را به بهترین شکل برای درآمد زایی فراهم کند.

هزینه آموزش ماساژ

نگرانی بابت هزینه آموزش ماساژ در موسسه نیک اندیشان بی معنی است. زیرا این مرکز هزینه دوره های خود را به نسبت دیگر مراکز پایین تر در نظر می گیرد. هم چنین امکان پرداخت قسطی شهریه را نیز به شما خواهد داد که این مساله سبب تسهیل شرایط شرکت در دوره شده است. با این تفاسیر می توان نیک اندیشان را برترین موسسه در زمینه آموزش ماساژ دانست.

سوالات متداول دوره آموزش ماساژ

آموزش ماساژ درمانی شامل چیست؟

آموزش ماساژ درمانی شاخه ای تخصصی از ماساژ است که باید توسط اساتید کارکشته در این حوزه تدریس شود. زیرا این مهارت یدی بوده و نیاز به تجربه اندوزی برای اجرای صحیح حرکات است. هر چه مدرس دوره با تجربه تر باشد، دانشجویان برای یادگیری قدمی به پیش رانده می شوند. آموزش ماساژ درمانی باید در ابتدا با شناخت آناتومی بدن شروع شود. زیرا این شناخت کمک شایانی به بهبود کیفیت نهایی ماساژ شما می کند. انتظار می رود که در دوره های آموزش ماساژ درمانی دانشجویان به صورت تخصصی با انواع ماساژ های تایلندی، سوئدی، ماساژ پا و صورت و هم چنین ماساژهای رسیدن به تناسب اندام آشنا شوند.

آموزش ماساژ از صفر تا صد در کدام موسسه؟

در بین مراکز برگزار کننده دوره های آموزشی ماساژ مرکز نیک اندیشان یکی از برترین موسساتی است که اقدام به تشکیل کلاس های آموزش ماساژ از صفر تا صد نموده است. این موسسه با بهره گیری از اساتید با تجربه و حرفه ای در این زمینه، آموزش ماساژ را برگزار می کند و این مساله سبب شده تا فارغ التحصیلان دوره های ماساژ این مرکز، بتوانند به صورت حرفه ای وارد بازار کار شوند.نیک اندیشان برای دوره ماساژ خود مدرک بین المللی از موسسه URS انگلستان اعطا می کند و هم چنین مدرکی دانشگاهی هم که دارای مهر و هولوگرام است، به دانشجویان خواهد داد.

هزینه آموزش ماساژ در موسسه نیک اندیشان چقدر است؟

نگرانی بابت هزینه آموزش ماساژ در موسسه نیک اندیشان بی معنی است. زیرا این مرکز هزینه دوره های خود را به نسبت دیگر مراکز پایین تر در نظر می گیرد. هم چنین امکان پرداخت قسطی شهریه را نیز به شما خواهد داد که این مساله سبب تسهیل شرایط شرکت در دوره شده است. با این تفاسیر می توان نیک اندیشان را برترین موسسه در زمینه آموزش ماساژ دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image