ماساژ شیاتسو چیست و چه فوایدی دارد؟

آیا تا کنون نام ماساژی به نام شیاتسو به گوشتان خورده است؟ ماساژ شیاتسو از آن دسته ماساژ هایی است که اگر تنها یک بار آن را تجربه کنید، لذت و آرامش بی نظیری را کسب خواهید کرد که به سادگی فراموش نمی شود. اما این ماساژ چیست؟ فواید ماساژ شیاتسو کدامند و چگونه می توان از آن بهره مند شد؟ این ماساژ نوع خاصی از حرکات دست بر روی بدن است که منشا آن کشور ژاپن می باشد. نام دیگری که برای این ماساژ در نظر گرفته شده است، ماساژ فشاری است، زیرا با فشارهای وارد شده توسط دست ماسور بر بدن متقاضی، به انجام می رسد و می تواند در کاهش اضطراب، کوفتگی و دردهای عضلانی به شدت موثر باشد. در این مطلب شما را با فواید ماساژ شیاتسو، نحوه یادگیری و حرفه ای شدن در آن آشنا خواهیم کرد.

آموزش ماساژ شیاتسو

این ماساژ یکی از انواع پر طرفدار است که به علت درمانی بودن، متقاضیان زیادی را به سمت خود جذب می کند. بنابراین یادگیری این مدل خاص از ماساژ ژاپنی می تواند به درآمدزایی چشم گیری ماسورها منتهی شود. آموزش ماساژ شیاتسو، باید به نحوی باشد که به طور کامل شما را با فشاردرمانی آشنا کند. این ماساژ، در عمق زیاد انجام می شود و به این شیوه می تواند گره های عضلانی را باز کرده و به کاهش دردهای ناشی از کوفتگی، ضربه، ورزش و … منتهی شود. انتظار می رود که ماسورها در دوره آموزش ماساژ شیاتسو، بتوانند فرد تحت ماساژ را به ریلکسی کامل رسانده و از شدت درد و کوفتگی های عضلانی وی بکاهند. اما برای آموزش ماساژ شیاتسو به کجا باید مراجعه کرد؟

دوره ماساژ شیاتسو (فشاری)

در صورتی که مایل به یادگیری دوره ماساژ شیاتسو (فشاری) هستید، پیشنهاد می کنیم دوره ای که در مرکز نیک اندیشان در حال برگزاری است را از دست ندهید. این دوره به صورت کامل شما را با مهارت ماساژ شیاتسو آشنا می کند و قادر خواهید بود به صورت حرفه ای این حرکات فشاری و درمانی را به انجام برسانید. دوره ماساژ شیاتسو (فشاری) در موسسه نیک اندیشان توسط اساتیدی برگزار می شود که سابقه فعالیت مرتبط و درخشان در این زمینه را داشته و می توانند به حرفه ای ترین شکل شما را با این مهارت آشنا کنند. مطالبی که در این دوره آموزشی به شما فرداده می شود، کاملا منطبق بر نیازهای بازار کار بوده و فارغ التحصیلان این دوره می توانند در انتهای کلاس های آموزشی، به صورت حرفه ای وارد بازار کار شوند. هم چنین موسسه نیک اندیشان متعهد می شود که در انتهای دوره شما را به بازار کار حرفه ای در مراکزی چون هتل ها، باشگاه های ورزشی و مراکز تخصصی ماساژ معرفی خواهد کرد.

هزینه دوره ماساژ شیاتسو

برای یادگیری این مهارت، بحث هزینه های گزاف دوره های ماساژ همه را نگران می کند. اما این نگرانی در موسسه نیک اندیشان جایگاهی ندارد. شما می توانید با مقایسه ای کوچک بین هزینه دوره ماساژ شیاتسو در نیک اندیشان و سایر مراکز، متوجه به صرفه بودن این هزینه در این مرکز علمی و آموزشی شوید. هزینه دوره ماساژ شیاتسو در نیک اندیشان به صورت قسط بندی شده هم قابل پرداخت می باشد و این مساله شرایط را برای شرکت در دوره ماساژ شیاتسو، تسهیل نموده است.

سوالات متداول دوره ماساژ شیاتسو

ماساژ شیاتسو چیست؟

این ماساژ نوع خاصی از حرکات دست بر روی بدن است که منشا آن کشور ژاپن می باشد. نام دیگری که برای این ماساژ در نظر گرفته شده است، ماساژ فشاری است، زیرا با فشارهای وارد شده توسط دست ماسور بر بدن متقاضی، به انجام می رسد و می تواند در کاهش اضطراب، کوفتگی و دردهای عضلانی به شدت موثر باشد.

 آموزش ماساژ شیاتسو

آموزش ماساژ شیاتسو، باید به نحوی باشد که به طور کامل شما را با فشاردرمانی آشنا کند. این ماساژ، در عمق زیاد انجام می شود و به این شیوه می تواند گره های عضلانی را باز کرده و به کاهش دردهای ناشی از کوفتگی، ضربه، ورزش و … منتهی شود. انتظار می رود که ماسورها در دوره آموزش ماساژ شیاتسو، بتوانند فرد تحت ماساژ را به ریلکسی کامل رسانده و از شدت درد و کوفتگی های عضلانی وی بکاهند. شما می توانید در موسسه نیک اندیشان به طور حرفه ای و کامل با این ماساژ آشنا شوید.

هزینه دوره ماساژ شیاتسو در موسسه نیک اندیشان چقدر است؟

شما می توانید با مقایسه ای کوچک بین هزینه دوره ماساژ شیاتسو در نیک اندیشان و سایر مراکز، متوجه به صرفه بودن این هزینه در این مرکز علمی و آموزشی شوید. هزینه دوره ماساژ شیاتسو در نیک اندیشان به صورت قسط بندی شده هم قابل پرداخت می باشد و این مساله شرایط را برای شرکت در دوره ماساژ شیاتسو، تسهیل نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image