دوره پکیج

بهترین دوره نصب و تعمیر پکیج در تهران

پیشرفت تکنولوژی در صنعت باعث شده امروزه در اکثر کشور ها از سیستم های گرمایشی و سرمایشی پکیج استفاده شود. زیرا پکیج ها به نسبت سایر روش های قدیمی، بسیار با کیفیت تر و به صرفه تر میباشند.

این موضوع باعث شده کاربرد پکیج در بین مردم افزایش یابد و در نتیجه نیروی کار در این زمینه هم مورد نیاز قرارگیرد. بنابراین تقاضی برای نیروی کار در این زمینه گسترده است و افراد زیادی در تلاشند تا دوره نصب و تعمیر پکیج را آموزش ببینند.

برای کار در این حرفه نیازی به تحصیلات نیست و تنها کاری که باید فردی که علاقه مند در این زمینه است بکند، این است که دوره نصب و تعمیر پکیج را بگذراند و بعد از آن میتواند به راحتی در این زمینه مشغول به کار شود.

دوره نصب و تعمیر پکیج به صورت تئوری و عملی برگزار میشود و بعد از پایان دوره و قبولی در آزمون نهایی به فرد مدرک تعلق میگیرد که میتواند با آن مدرک کار خود را به صورت رسمی آغاز کند.

انتخاب اینکه در چه موسسه ای دوره نصب و تعمیر پکیج را بگذرانید بسیار مهم است زیرا آموزش این حرفه باید با بهترین و به روز ترین متد ها صورت گیرد تا کارایی مورد نیاز را داشته باشد.

پس اگر قصد دارید در این زمینه دوره بگذرانید و برای زمان و پول خود ارزش قائل هستید باید بدانید که لازم است تحقیقات لازم در این زمینه را انجام دهید تا بهترین دوره نصب و تعمیر پکیج را در تهران پیدا کنید.

برای شرکت در این دوره ها هیچ محدودیت سنی وجود ندارد و افراد با هر سنی قادر به شرکت در این دوره ها هستند.

بازار کار در حرفه تعمیرات پکیج چگونه است؟

به دلیل افزایش استفاده از سیستم های گرمایشی و سرمایشی پکیج با گذشت زمان، درخواست برای نیروی کار در این زمینه نیز افزایش یافته است. به علاوه به دلیل اینکه آموزش دیدن در این حرفه نیاز به تحصیلات ندارد و با صرف زمان و پول کم امکان دوره دیدن و مدرک گرفتن وجود دارد، در نتیجه افراد زیادی علاقه مند به فعالیت در این حرفه میباشند.

فقط مهمترین نکته در انتخاب دوره نصب و تعمیر پکیج این است که علاقه مند به این حرفه باید تمام تلاش خود را بکند که بهترین دوره را انتخاب کند تا بهترین آموزش ها را با بهترین روش ها فرا بگیرد.

دوره تعمیر پکیج

دوره نصب و تعمیر پکیج در تهران

ساختار این دوره های آموزشی معمولا به این صورت است که فرد در دو مرحله تئوری و عملی آموزش میبیند و همچنین از سطح ابتدایی و  پایه شروع به آموزش دیدن میکند تا در نهایت به سطوح پیشرفته برسد.

 آنچه در مرحله تئوری آموزش داده میشود عبارتند از :

آشنایی با انواع پکیج، نحوه نصب آنها، آشنایی با قطعات هر یک از انواع مختلف پکیج ها، کاربرد هرکدام از قطعات ، ساختار آنها، برند هایی که از هریک از آنها در بازار موجود است، آشنایی با استاندارد های نصب، آشنایی با انواع قطعات مکانیکی ، آشنایی با انواع عیوب در دستگاه ها و نحوه عیب یابی آنها، آشنایی با نحوه سرویس کردن و هواگیری پکیج، آشنایی با ابزار مورد نیاز، آشنایی با اجزای جانبی پکیج، آشنایی با خطا ها و ارور های پکیج، آشنایی با نحوه تعویض قطعات، آشنایی با محل قرار گیری هر قطعه، آشنایی با نحوه نصب دودکش ها، آشنایی با انواع تعمیرات مورد نیاز هر دستگاه با توجه به نوع عیب پیش آمده.

آنچه در بخش تعمیرات ،که عمده ترین و مهمترین قسمت آموزش میباشد، آموزش داده میشود عبارت است از:

آموزش تعمیرات سیستم ترموستاتی،آموزش رسوب گیری پکیج، آموزش تعمیرات فن پکیج، آموزش تعمیرات قطعات مکانیکی، آموزش تعمیرات الکترود، آموزش تعمیرات مبدل حرارتی، آموزش تعمیرات ورودی و خروجی پکیج، آموزش مونتاژ پکیج، آموزش نحوه جا به جایی و تعویض قطعات.

این مباحث در مرحله تئوری باید به گونه ای آموزش داده شوند که فرد در مرحله عملی و اجرایی بتواند آموزه های خود را بدون مشکل پیاده کند و بتواند با استفاده از اصول پایه ای که آموزش دیده ، دستگاه را در کوتاه ترین زمان ممکن مجددا به کار بیندازد.

دوره نصب و تعمیرات پکیج

اساتید آموزشگاه تعمیر پکیج در تهران چه کسانی هستند؟

وقتی می خواهید در یک دوره نصب و تعمیر پکیج شرکت کنید، به مهم ترین موضوعی که می بایست توجه و دقت داشته باشید اساتید و کسانی هستند که این دوره را ارائه می کنند. در واقع، اساتید آموزشگاه تعمیر پکیج در تهران هستند که نقش و تاثیری مستقیم در افزایش کیفیت دوره ی برگزار شده دارند. کسانی که این دوره را ارائه می کنند، نه تنها می بایست در مورد سرفصل های تعمیر و نصب پکیج اطلاعات کاملی داشته باشند، بلکه در حوزه عملی و اجرایی نیز باید از تجربه و سابقه بالایی برخوردار باشند.

موسسه هایی که بهترین دوره نصب و تعمیر پکیج را برگزار می کنند، یکی از اولویت های خود را برخورداری از چنین اساتیدی قرار می دهند. این موسسه ها سعی می کنند کسانی را برای ارائه مباحث این دوره انتخاب کنند که هم به صورت عملی در حوزه تعمیر و نصب پکیج کار کرده و هم به مباحث تئوری تسلط جامع و کاملی داشته باشند. حضور در دوره چنین کسانی نه تنها به مهارت جویان کمک می کند تا به جزئیات تعمیر پکیج واقف شوند، بلکه شرکت کنندگان در دوره می توانند هر زمان که به مشکل برخوردند، از دانش و تجربه اساتید خود به نحو احسن نیز بهره ببرند.

اساتید آموزشگاه تعمیر پکیج در تهران چه کسانی هستند؟

آنچه هم در دوره نصب و تعمیر پکیج و حین آموزش اهمیت دارد و هم در زمان پیاده کردن آموزه ها در محیط کاری ، رعایت ایمنی و جلوگیری از بروز خطرات و خسارات جبران ناپذیر است، پس فرد آموزش دیده باید در برقراری امنیت تمام تلاش خود را به کار گیرد.

در پایان دوره انتظار میرود که فرد بتواند از ابزار مناسب استفاده ببرد و در واقع ابزار مناسب برای هر نوع تست یا تعمیری را تشخیص بدهد و آن را به کار گیرد، محل قرار گرفتن قطعات را به خوبی بشناسد تا باعث بروز مشکلات مضاعف نشود و در زمان تعویض قطعات از کار افتاده و قطعات جدید دچار سردرگمی نشود.

مهارتی که با تمرین زیاد در این دورهدست یافتنی خواهد بود ، سرعت عمل بالا و یا نصب و تعمیر در کوتاه ترین زمان ممکن است و به نظر میرسد همین عامل هم باعث تفاوت بین یک تعمیرکار یا متخصص مجرب از سایر تعمیرکاران است.

پس از گذراندن آموزش های پایه ای و اصولی ، دوره های عملی و اجرایی وکسب نمره قبولی به فرد مدرک معتبر فنی حرفه ای داده میشود و فرد قادر خواهد بود تا به راحتی در آزمون های فنی حرفه ای شرکت کند و مجوز این سازمان را دریافت کند. این مجوز مزایایی از جمله دریافت پروانه کسب یا وام های بانکی را هم برای فرد به همراه خواهد داشت.

دوره نصب و تعمیر پکیج در موسسه های مختلف مانند موسسه فنی حرفه ای و موسسه های آزاد مانند موسسه آموزش و کاریابی نیک اندیشان در تهران برگزار میشود.

دوره تعمیر پکیج در موسسه نیک اندیشان به دلیل استفاده از به روزترین روش ها و مجرب ترین اساتید و همچنین مناسب ترین قیمت، بسیلر پرطرفدار است.

بعد از گذراندن دوره پکیج در موسسه آموزش و کاریابی نیک اندیشان ، به فرد مدرک و گواهینامه معتبر تعلق میگیرد و میتواند کار خود را به صورت حرفه ای آغاز کند.

برای ثبت نام در دوره پکیج نیک اندیشان  بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره
نوشته قبلی
بهترین کلاس تعمیرات پکیج در تهران
نوشته بعدی
دوران نقاهت کاشت ابرو چقدر طول می کشد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image