ثبت نام در بهترین بروکر فارکس در دنیا چگونه است

بهترین بروکر فارکس در دنیا کدام است؟⭐رتبه بندی بروکرهای فارکس

بازار فارکس، بزرگ ترین بازار مالی جهان با بیش ترین میزان نقدینگی است. افراد مختلف با شرکت در دوره فارکس می توانند مهارت های لازم برای سرمایه گذاری در این بازار را به دست آورند. ما در این مقاله قصد داریم رتبه بندی بروکرهای فارکس را برای شما بیان کنیم؛ پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

منظور از بروکر فارکس چیست؟

پیش از اینکه بهترین کارگزاری فارکس در دنیا را معرفی کنیم، لازم است در ابتدا با کارگزاری یا بروکر که مهم ترین حقیقت فارکس در ایران است، آشنا شویم. بروکر در واقع، شرکتی است که در حوزه خدمات مالی به فعالیت می پردازد و بستری را برای انجام معاملات فراهم می کند. بروکر ها علاوه بر فراهم کردن امکان معامله روی نماد های معاملاتی مختلف، خدمات دیگری مثل برنامه های آموزشی و سرمایه گذاری و مشاوره های مالی را نیز ارائه می دهند.

همچنین بروکر ها امکان دسترسی به معاملات انحصاری را نیز برای تریدر ها فراهم می‌ کنند. محدود بودن بروکر های فارکس، از معایب فارکس در ایران است. بروکر ها واسطه میان تریدر ها و سامانه بین بانکی هستند. بین بانکی، به شبکه ای از بانک ها گفته می شود که با یکدیگر تجارت انجام می دهند. بروکر ها به وسیله ابزار های معاملاتی مختلف، امکان استفاده از استراتژی های متنوع را به تریدر ها ارائه می دهند.

بهترین بروکر فارکس در دنیا

ثبت نام در بروکر فارکس چگونه است؟

برخی کارگزاری ها با توجه به رتبه بندی بروکرهای فارکس، از محبوبیت بیش تری برخوردار هستند. در حقیقت، بهترین بروکر فارکس در دنیا دارای بیش ترین تنوع در ابزار ها و شاخص ها، بیش ترین گزینه های سفارشی و بهترین پشتیبانی است. لازم است برای ورود به بازار فارکس، با رفتن نزد بهترین اساتید فارکس در ایران، با این بازار مالی به صورت کامل آشنا شوید و معتبر ترین کارگزاری را انتخاب کنید.

ثبت نام در بروکر فارکس بسیار شبیه به افتتاح حساب بانکی است و کل فرآیند تنها چند روز طول می کشد. برای ثبت نام باید مدارک هویتی خود را ارائه دهید و مراحل تایید هویتی را سپری کنید. ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که چنانچه پس از شرکت در دوره آموزش فارکس، به عنوان یک معامله گر تازه کار قصد فعالیت در بازار فارکس را دارید، بهتر است ابتدا یک حساب آزمایشی باز کنید تا در محیطی مجازی و غیر واقعی به تجارت بپردازید و کسب تجربه کنید، و پس از کسب تجربه به معامله در بازار واقعی بپردازید.

بهترین بروکر فارکس در دنیا با توجه به رتبه بندی بروکرهای فارکس کدام است؟

اگر، در هنگام کار با یک گارگزاری و فعالیت در بازار فارکس، با مشکلات مختلفی مواجه شده اید و به دنبال رتبه بندی کارگزاری های فارکس هستید تا با بهترین بروکر های فارکس در دنیا آشنا شوید، یک خبر خوب برای شما داریم؛ ما در این قسمت از مقاله لیستی از بهترین بروکر ها را برای شما فراهم کرده ایم.

1- بروکر آی جی

این بروکر در سال ۱۹۷۴ تاسیس شده و با توجه به رتبه بندی بروکرهای فارکس، از بهترین بروکر های جهان است. این کارگزاری در بورس اوراق بهادار لندن ثبت شده است و این مسئله بزرگترین مزیت برای امن تلقی کردن این کارگزاری محسوب می شود؛ زیرا مجموعه های زیر نظر اوراق بهادار مجبورند صورت های مالی خود را منتشر کنند. این بروکر یکی از بهترین و کاربر پسند ترین پلتفرم های تجارت وب را در اختیار دارد و شرایط واریز و برداشت در این کارگزاری بسیار مورد پسند کاربران است.

2- بروکر پپر استون

این کارگزاری، یک شرکت در کشور استرالیاست و در سال ۲۰۱۰ تاسیس شده است و با توجه به رتبه بندی بروکرهای فارکس، یکی از بهترین بروکر هاست. این کارگزاری یک بروکر معتبر و امن بوده که دارای چندین مجوز از نهاد های مختلف است. افتتاح حساب در این بروکر، بسیار آسان و سریع بوده و فرآیند واریز و برداشت در این بروکر کاربر پسند است. ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که متاسفانه کارمزد برداشت بانکی برای تریدر های خارج از اتحادیه اروپا و استرالیا، بالای ۲۰ دلار است.

رتبه بندی بهترین بروکر فارکس در دنیا

ویژگی های بهترین بروکر فارکس در دنیا که باید بدانید!

برای انتخاب بهترین بروکر فارکس در دنیا باید معیار هایی را مد نظر قرار دهید و بر اساس ویژگی هایی که در ادامه گفته می شود، بهترین بروکر را انتخاب کنید.

  • دارا بودن تاییدیه‌ های معتبر از موسسات شناخته‌ شده (رگوله شده)
  • نرخ اسپرد، کمیسیون و سواپ مناسب
  • موجود بودن دارایی‌ های مختلف برای معامله در بروکر
  • تنوع روش برای واریز و برداشت
  • تنوع حساب ‌های معاملاتی برای افتتاح در بروکر
  • دسترسی راحت به پشتیبانی و پاسخگویی سریع
  • تنوع پلتفرم‌ های معاملاتی بروکر
  • سرعت انجام معاملات

اگر به لیست بهترین بروکر های دنیا نگاهی بیندازید، متوجه می شوید که اکثر آن ها ویژگی فوق را دارا هستند. به دلیل اهمیتی که بروکر ها در نحوه سوددهی یا ضرر تریدر ها دارند و تقریبا امنیت سرمایه شان به کارگزاری ها وابسته است، باید قبل از انتخاب بروکر، حسابی تحقیق کرده و در مورد جزئیات هر کارگزاری و رضایت کاربران شان اطلاعات بیشتری به دست آورید. با توجه به شرایط موجود در ایران و فیلتر بودن بروکر ها، کلاهبرداری از ایرانیان بیشتر شده است. در واقع کاربران ایرانی نمی توانند هیچ شکایتی از بروکر ها داشته باشند، زیرا در ایران رگولاتوری مرتبطی با بروکر ها وجود ندارد.

بهترین بروکر فارکس در دنیا کدام است

3-بروکر ساکسو بانک

باتوجه به رتبه بندی بروکرهای فارکس در جهان، ساکسو بانک، یکی از بهترین بروکر های دنیاست که در سال ۱۹۹۲ در دانمارک تاسیس شده است. این شرکت توسط نهاد های نظارتی مختلف از جمله ASIC و FCA رگوله شده است. این بروکر همواره قوانین نهاد های نظارتی را رعایت کرده است و با سابقه طولانی خود توانسته اعتماد مردم را جلب کند. پلتفرم این بروکر، طراحی مناسب و کاربر پسندی دارد و دائما آموزش های مختلفی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

4- بروکر اف پی مارکتس

یک کارگزاری استرالیایی است که در سال ۲۰۰۵ تاسیس شده و باتوجه به رتبه بندی بروکرهای فارکس، از جمله بهترین کارگزاری های دنیاست. کارمزد معاملات جفت ارز ها در این کارگزاری بسیار پایین است و هزینه عدم فعالیت را نیز دریافت نمی کند. افتتاح حساب و واریز در این کارگزاری، بسیار سریع و کاربر پسند است. از جنبه های منفی این بروکر، محدود بودن نماد های معاملاتی است‌.

5-بروکر فارکس دات کام

این بروکر با توجه به رتبه بندی بروکرهای فارکس، بهترین بروکر فارکس در دنیا است و در سال ۲۰۰۱ تاسیس شده است. این شرکت از آن زمان تاکنون خدمات خود را در حوزه فارکس ارائه می دهد. کارگزاری فارکس دات کام، زیر نظر نهاد های نظارتی معتبر مثل ASIC وFCA  فعالیت می کند.

از آنجایی که کارگزاری فارکس دات کام از جمله بروکر های با سابقه و دارای رگوله های معتبر است، می توان آن را در دسته بهترین کارگزاری ها قرار داد. این بروکر تمام چیز هایی که برای معاملات خود در فارکس به آن نیاز دارید به شما ارائه می دهد. این خدمات عبارتند از: کارمزد های پایین به منظور معامله جفت ارز ها، ارائه ابزار های تحقیقاتی و فنی و پشتیبانی از جفت ارز ها و نماد های مختلف.

سخن آخر

در این مقاله با بهترین بروکر فارکس در دنیا آشنا شدید. چنانچه علاقمند به فعالیت در این حوزه هستید، باید دانش کافی را در بخش های مختلف این بازار و از جمله خواندن نمودار های فارکس کسب کنید؛ برای رسیدن به این هدف، دوره های فارکس نیک اندیشان انتخاب خوبی است.

برای ثبت نام در دوره آموزش فارکس نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره
نوشته قبلی
هزینه تحصیل mba در کانادا چقدر است؟⭐جامع و کاربردی
نوشته بعدی
تایم فریم در فارکس چیست؟⭐همه چیز درباره آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image