اهمیت اعتبار مدرک دستیار دندانپزشک

اعتبار مدرک دستیار دندانپزشک نیک اندیشان⭐بین المللی شد!

مدرک دستیار دندانپزشکی، از جمله مدارک حرفه ای دندانپزشکی است و کسانی که می خواهند این مدرک را دریافت کنند، می بایست در دوره دستیار دندانپزشک شرکت کنند. اگر در مورد اعتبار مدرک دستیار دندانپزشک سوال دارید، این مقاله از نیک اندیشان را مطالعه کنید.

از شرایط دستیار دندانپزشک شدن چه می دانید؟

مطلبی که قصد داریم خیلی خلاصه و مختصر در مورد آن صحبت کنیم، شرایط دستیار دندانپزشک شدن است. برای آنکه دستیار دندانپزشک شوید، همان طوری که در بالا اشاره کردیم، اول از همه بهتر است در دوره های آموزشی مرتبط شرکت کنید. با شرکت در این دوره ها، نام وسایل دندانپزشکی را به خوبی یاد خواهید گرفت. اگر می خواهید بدانید دستیار دندانپزشک، دقیقا چه کاری انجام می دهد، مقاله دستیار دندانپزشک کیست را بخوانید.

کسی که می خواهد وارد این حوزه شود، باید برخی از خصوصیات اخلاقی زیر را داشته باشد:

 • او باید مسئولیت پذیر باشد و سعی کند همه کارهایی که به عهده اش گذاشته می شود با دقت و توجه انجام دهد.
 • دستیاران دندانپزشک، موظفند با دقت و توجه به همه چیز نگاه کنند و همیشه حواسشان به محیط اطراف باشد.
 • کسانی که به عنوان یک دستیار دندانپزشک کار می کنند، می بایست بتوانند بیمار را درک کنند و حس همدلی با او داشته باشند.
 • یک دستیار باید در انجام کارهای خود سرعت عمل داشته باشد.
 • روابط عمومی بالا از دیگر مشخصه هایی است که دستیاران دندانپزشک باید از آن نیز برخوردار باشند.

در کنار داشتن هر یک از خصوصیات بالا، اگر اعتبار مدرک دستیار دندانپزشکی که دارید بالا باشد، می توانید امیدوار باشید حقوق دستیار دندانپزشک که دریافت می کنید بالاتر از نرخی باشد که سایر دستیاران دریافت می کنند.

اعتبار مدرک دستیار دندانپزشک در داخل کشور چقدر است

آیا اعتبار مدرک دستیار دندانپزشک روی حقوق دستیار دندانپزشک 1402 تاثیر دارد؟

یکی از مواردی که به جرات می توانیم آن را بیان کنیم، این است که اعتبار مدرک دستیار دندانپزشکی نه تنها روی درآمد دستیار دندانپزشک طبق نرخ سال 1400 تاثیر دارد، بلکه باعث افزایش حقوق دستیار دندانپزشک 1402 نیز خواهد شد.

اغلب دندانپزشکانی که در کار خود حرفه ای هستند و به عنوان یک پزشک مطرح و مشهور در شهر محل فعالیتشان شناخته می شوند، تمایل زیادی برای جذب دستیارانی نشان می دهند که مدرکی معتبر دارند. اگر بتوانید با حضور در دوره های آموزشی موسسه های معتبر، یک مدرک با اعتبار بالا دریافت کنید، قطعا می توانید در جایی مشغول به کار شوید که حقوقی بیش از سایرین دستیاران به شما پرداخت می کنند.

آیا اعتبار مدرک دستیار دندانپزشک روی آینده شغلی دستیار دندانپزشک تاثیر می گذارد؟

همان طوری که در بالاتر اشاره کردیم، اعتبار مدرک دستیار دندانپزشکی روی درآمد این گروه شغلی تاثیر غیر قابل انکاری دارد. نه تنها حقوق، بلکه آینده شغلی دستیار دندانپزشک نیز دیگر موضوعی است که از این اعتبار تاثیر می پذیرد.

اگر در یک دوره آموزش دستیار دندانپزشک حضور پیدا کرده باشید و مدرکی معتبر و بین المللی دریافت کنید، موقعیت های متفاوتی از نظر کاری پیش روی شما به وجود خواهد آمد. برخی از این فرصت های شغلی طلایی به شرحی است که در ادامه بیان خواهیم کرد:

 • کار کردن در مطب پزشکانی که از شهرت و سابقه درخشانی برخوردارند؛
 • کار کردن در مراکز درمانی که خدمات دندانپزشکی ارائه می کنند؛
 • مهاجرت به کشورهایی که نیاز شدیدی به دستیاران دندانپزشکی دارند؛

مورد آخر، خبر بسیار خوبی برای کسانی است که نمی دانند بالا بودن اعتبار مدرک دستیار دندانپزشک به آنها کمک می کند مهاجرت کرده و زندگی جدیدی را پایه ریزی کنند. به دلیل افزایش جمعیت و افزایش توجه مردم به بهداشت دهان و دندان، مراجعات مردم به کلینیک ها و مطب های دندانپزشکی رو به افزایش گذاشته است. این امر باعث شده که موقعیت های شغلی بسیار مناسبی برای دستیاران دندانپزشک در سراسر دنیا به وجود آید.

اعتبار مدرک دستیار دندانپزشک

مدرک بین المللی دستیار دندانپزشکی را از کجا بگیریم؟

تنها در صورتی می توان به بالا بودن اعتبار مدرک دستیار دندانپزشک فکر کرد که مدرک مذکور توسط یک موسسه ای معتبر صادر شده باشد. این مدارک، قابل ترجمه و بین المللی هستند و فواید و مزیت های زیادی با خود به همراه دارند.

یکی از همین موسسه های معتبر که قدرت و توان صدور مدرک بین المللی را دارد، هلدینگ آموزشی خدماتی نیک اندیشان است. این موسسه، دوره هایی با کیفیت بالا کرده و در انتهای دوره نیز یک مدرک معتبر صادر می کند. حضور در دوره های این موسسه با مزیت های دیگری به شرح زیر همراه است:

 • شهریه دوره های این موسسه، منصفانه تعیین شده است.
 • تمامی دوره ها توسط اساتید حرفه ای و با سابقه در حوزه کاری خود ارائه می شوند.
 • همه آنچه که برای ورود به بازار کار باید فراهم شود در دوره های این موسسه ارائه می شود.
 • این موسسه حتی می تواند به عنوان یک کاریابی نیز وارد عمل شده و به شما کمک کند تا در رابطه با دوره ای که آن را پشت سر گذاشته اید، شغلی بیابید و کسب درآمد را شروع کنید.
 • چنانچه نمی خواهید شهریه را به صورت یک باره پرداخت کنید، امکان پرداخت قسطی نیز برای شما وجود دارد.

مدرک دستیار دندانپزشکی جهاد دانشگاهی معتبرتر است یا مدرک دستیاری نیک اندیشان؟

نه تنها نیک اندیشان دوره های دستیاری دندانپزشکی برگزار می کند، بلکه خیلی از موسسه های آموزشی دیگر، مانند جهاد دانشگاهی نیز چنین دوره ای را ارائه می دهند. تعدد موسسه هایی که این دوره را برگزار می کنند، نباید باعث سردرگمی شما شود.

چیزی که باید برای شما اهمیت زیادی داشته باشد، اعتبار مدرک دستیار دندانپزشک است. مدرک دستیار دندانپزشکی جهاد دانشگاهی، فقط در داخل کشور و نزد برخی سازمان های داخلی معتبر به نظر می رسد، و این موضوع برای کسانی که قصد مهاجرت دارند، کافی به نظر نمی رسد.

به یاد داشته باشید، عاملی که می تواند به شما کمک کند تا هم در داخل کشور صاحب شغلی با درآمد قابل قبول شوید و هم امیدهایی برای مهاجرت داشته باشید، داشتن مدرکی است که قابل ترجمه و بین المللی باشد. مدارکی که توسط نیک اندیشان به دانشجویان و مهارت جویان داده می شود، توسط موسسه آموزشی urs انگلستان صادر شده و اعتبار جهانی دارد.

کلام آخر

بررسی اعتبار مدرک دستیاری دندانپزشکی، موضوع صحبت ما در این مقاله بود. توصیه می کنیم وقت و بودجه خود را برای حضور در دوره هر موسسه ای تلف نکنید و دوره هایی را برگزینید که امتیازات زیادی در اختیارتان قرار می دهند.

برای ثبت نام در دوره آموزش دستیار دندانپزشک نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره
نوشته قبلی
آینده شغلی دستیار دندانپزشک⭐در ایران چگونه است؟
نوشته بعدی
معتبر ترین مدرک بین المللی تکنسین داروخانه⭐قابل استعلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image