چقدر با وظایف کمک پرستار آشنا هستید؟

حقوق کمک پرستار در کانادا چقدر است؟⭐بررسی کامل

افرادی که در دوره کمک پرستاری شرکت کرده اند مهارت های جدیدی کسب می کنند. مهارت هایی که از آن ها کمک پرستاران خبره ساخته و اگر بخواهند به کشوری مانند کانادا مهاجرت کنند و حقوق کمک پرستار در کانادا را دریافت کنند، مسیر سختی پیش روی آن ها نخواهد بود.

آیا می دانید کمک پرستاری چیست؟

شاید تا چند سال پیش شناختی از کمک پرستاری نداشتیم و عموما این افراد را در بیمارستان بهیار در نظر می گرفتیم؛ زیرا راجع به فرق کمک پرستار و بهیار اطلاعی در دست نبود. به بیان دیگر، این شغل در بیمارستان سابقه طولانی نداشته و کلیه وظایف کمک پرستار در بیمارستان بر عهده پرستار بود. با توجه به فشار کاری بالای پرستار در بیمارستان و افزایش مراجعات مختلف برای درمان، مدیران بخش درمان درصدد بر آمدند تا ردیف شغلی در کنار پرستار تعریف کنند که باعث شود کارهای پرستار سبک تر شود. در واقع کمک پرستار کمک کننده به پرستار است.

بسیاری از فعالیت های که کمک پرستار باید انجام دهد به آموزش های عملی نیاز دارد؛ زیرا کمک پرستار مستقیم با بیمار ارتباط دارد و باید وظایفی که به او مربوط می شود را برای بیمار انجام دهد؛ بنابراین باید یاد بگیرد که چگونه کارهای خود را انجام دهد. کسانی که چنین توانمندی دارند، از جمله افراد ماهر در جامعه به شمار رفته و می توانند امیدوار باشند که حقوق کمک پرستار در کانادا برای آنها رقم قابل توجهی باشد.

ادامه تحصیل کمک پرستاری چه تاثیری بر حقوق کمک پرستار در کانادا دارد؟

چقدر با وظایف کمک پرستار آشنا هستید؟

در دوره آموزش کمک پرستاری به شرکت کنندگان گفته می شود که قرار است چه وظایفی را در محیط کار انجام دهند. نیک اندیشان از مجموعه های معتبری است که آموزش کمک پرستاری را توسط مدرسان خبره و متخصص برگزار می کند. با شرکت در دوره این هلدینگ آموزشی می توانید به یک کمک پرستار تبدیل شده و مدرک کمک پرستاری دریافت کنید. وظایف محول شده به کمک پرستار در زیر بیان شده است:

۱-دارو دادن

یکی از وظایفی که کمک پرستاران باید انجام دهند دادن دارو به بیماران است. این داروها توسط پزشکان تجویز شده و کمک پرستاران باید بر اساس دستور پزشک آن ها را در ساعت مشخص به بیماران بدهند.

۲-بررسی حال عمومی بیمار

کمک پرستار، مسئول است که به صورت مرتب در حال بررسی حال عمومی بیمار باشد. از این رو برای هر بیمار پرونده ای قرار داده شده که کمک پرستار بعد از چک کردن علائم، آن ها را درون پرونده ثبت می کند تا پرستار و پزشک آن ها را بررسی کند. برخی از کمک پرستارهایی که به کانادا و کشورهای دیگر مهاجرت کرده اند برای افزایش دستمزد خود ساعت های زیادی در بیمارستان حضور داشته و در حال بررسی حال عمومی بیماران هستند. با زیاد شدن ساعات کاری حقوق کمک پرستار در کانادا نیز افزایش می یابد.

۳-نقل و انتقال بیمار

هنگامی که نیاز باشد بیمار از یک بخش به بخش دیگر منتقل شود کمک پرستار مسئول این نقل و انتقال خواهد بود.

۴-رسیدگی به کارهای بیمار

کلیه کارهای بیمار از جمله غذا دادن به بیمار، تقسیم غذا بین بیماران، مرتب کردن تخت بیمار و ضدعفونی کردن آن جزء وظایف کمک پرستار محسوب می شود.

ادامه تحصیل کمک پرستاری چه تاثیری بر حقوق کمک پرستار در کانادا دارد؟

بدون شک، هر چه یک کمک پرستار تحصیلات و دانش بیشتری داشته باشد با عملکرد و راندمان بالاتری می تواند کار کند. در نتیجه بیمارستان های خصوصی کانادا و دیگر کشورهای پیشرفته نیز راغب به خدمت گرفتن آن می شوند. بیمارستان کانادا حقوق کمک پرستار ماهر را بیش از ۲۰ هزار دلار در نظر می گیرد.

ادامه تحصیل یک کمک پرستار می تواند از طریق شرکت در دوره کامل کمک پرستاری میسر شود. کمک پرستاران می توانند با هر بار شرکت در دوره های آموزشی بر دانش خود بیافزایند و سطح خود را ارتقا دهند. آن چه که اهمیت دارد مرکزی است که کمک پرستار در آن می خواهد این دوره را بگذراند. در نخستین مرحله باید راجع به اعتبار مرکز تحقیق کرد سپس باید زمان ثبت نام را متوجه شد. به طور مثال، می توان تاریخ دقیق ثبت نام دوره کمک پرستاری جهاد و نیک اندیشان را پیگیری کرد ولی قبل از آن باید اعتبار و ارزش مدرک ارائه شده هر مجموعه را فهمید.

اگر یک کمک پرستار از نظر سطح دانش و توانمندی در سطح بالایی باشد، درخواست کار به هر کشوری دهد به راحتی با آن موافقت می شود. گاهی افراد دوست دارند کانادا را برای کار انتخاب کنند، در این شرایط دانستن حقوق کمک پرستار در کانادا برای آن ها اهمیت دارد. کمک پرستاری با سطح بالای مهارت در کشوری چون کانادا بسیار با ارزش محسوب می شود. در کل میزان درآمدی که یک کمک پرستار می تواند در کانادا به آن برسد از 10هزار دلار تا 40 هزار دلار است.

داشتن مدرک بین المللی کمک پرستاری برای مهاجرت به کانادا چه کمکی می کند؟

داشتن مدرک بین المللی کمک پرستاری برای مهاجرت به کانادا چه کمکی می کند؟

داشتن مدرک بین المللی پرستاری برای مهاجرت به کانادا لازم است ولی کافی نیست. در کنار مدرک بین المللی باید یک سری مراحل را نیز بگذارنید تا بتوانید کارهای مهاجرتی خود به کانادا را انجام دهید، و با استخدام در بیمارستان های این کشور مشغول به کار شوید و حقوق کمک پرستار در کانادا را دریافت کنید.

در ابتدا باید اول مشخص شود که تحصیلات شما در کانادا بوده و یا این که در ایران تحصیل نموده اید، اگر در کانادا تحصیل کرده اید تا حدودی جلو هستید؛ در غیر این صورت باید به دنبال تاییدیه مدارک تحصیلی خود باشید. در مرحله بعدی شما باید در انجمن کانادا که مختص به پرستاران بوده عضو شوید. بعد از گذراندن این مرحله نیاز است که در یک آزمون شرکت کنید و اگر نمره قبولی را در آزمون را گرفتید بیشتر راه را برای مهاجرت طی نموده اید.

البته لازم است که زبان شما نیز در سطح مناسبی بوده و نمره قابل قبولی کسب کرده باشید. به علاوه افرادی که حداقل یک و یا دو سال در بیمارستان های ایران کار کرده اند، سابقه دارند و این خود امتیازی برای مهاجرت آن ها قلمداد می شود.

سخن آخر

در این مقاله حقوق کمک پرستار در کانادا را بررسی نمودیم. به علاوه، اطلاعاتی را به افرادی که درصدد مهاجرت به کانادا هستند بیان کردیم. امید است با مطالعه مباحث نوشته شده به جواب سوالات خود رسیده باشید.

برای ثبت نام در دوره آموزش کمک پرستاری نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره
نوشته قبلی
7علت خاموش شدن گوشی شیائومی پوکو m3⭐جامع و کاربردی
نوشته بعدی
بررسی علت⭐خاموش شدن گوشی شیائومی بعد از آپدیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image