موسسه مهاجرتی چیست؟ و راه‌ تشخیص موسسات مهاجرتی قانونی

موسسه مهاجرتی چیست؟ و راه‌ تشخیص موسسات مهاجرتی قانونی

مهاجرت کردن به خودی خود تصمیم بسیار سختی است و برای موفقیت در آن، می بایست جوانب زیادی در نظر گرفته شود. افرادی که با سازوکار و فرایند مهاجرت آشنایی ندارند، نمی توانند در این مسیر سخت، به خوبی قدم برداشته و به کشوری که می خواهند، نقل مکان و یا مهاجرت کنند. بهترین راه برای مهاجرت به صورت قانونی، مراجعه به موسساتی است که از آنها به عنوان موسسات مهاجرت قانونی یاد می کنند. اگر نمی دانید موسسه مهاجرتی چیست، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

موسسه مهاجرتی چیست؟

موسسه مهاجرتی چیست، سوالی است که پاسخ آن می تواند به علاقه مندان به مهاجرت کمک کند تا تکلیف خود را در رابطه با شرایطی که در آن قرار دارند، مشخص نمایند. برخی افراد تصور می کنند، وقتی به یک موسسه مهاجرتی می روند، این موسسه وظیفه دارد همه کارهای مهاجرت آنها را از صفر تا صد انجام دهد؛ این باور و این تصور کاملا اشتباه نیست، اما خدماتی که توسط آنها ارائه می گردد نیز همیشه به این شکل نیست.

موسسه هایی که به صورت قانونی در حوزه مهاجرت کار می کنند، با توجه به شرایط و موقعیتی که شما در آن قرار دارید، مناسب ترین کشور را معرفی خواهند کرد. این اولین کاری است که موسسه های مهاجرتی قانونی موظفند آن را انجام دهند. وظیفه بعدی که به عهده این موسسات می باشد، ارائه آخرین اطلاعات در رابطه با قوانین مهاجرت است. وظیفه دیگری که به عهده این موسسه می باشد، مشاوره دادن به افرادی است که قصد دارند به یک کشور خارجی مهاجرت کنند.

به صورت خلاصه در پاسخ به سوال موسسه مهاجرتی چیست، می توانیم بگوییم که این موسسات در تلاشند، فرآیند مهاجرت، تا جای ممکن، به راحت ترین و ساده ترین شکل ممکن انجام گیرد. این موسسات از قوانین کشورها برای پذیرش مهاجران به خوبی آگاه هستند و می توانند اطلاعات خوبی را در اختیار علاقه مندان قرار دهند. به تمامی کسانی که قصد دارند به صورت قانونی از کشور خارج شوند، توصیه می کنیم قبل از هر اقدام جدی حتما با این موسسات تماس گرفته و با آنها مشورت کنند.

موسسه مهاجرتی چیست

راه‌ تشخیص موسسات مهاجرتی قانونی چیست؟

ما در فوق در رابطه با سوال موسسه مهاجرتی چیست، صحبت کرده و اطلاعاتی را به شما ارائه کردیم و تمام وظایفی که این گروه شغلی بر عهده دارد را به اطلاع شما رساندیم. توجه داشته باشید این، موسسات قانونی هستند که به شما کمک می کنند به هدف خود دست پیدا کنید، موسسات مهاجرتی غیر قانونی تنها به فکر دریافت پول از شما بوده و آن طور که باید و شاید به شما کمک نخواهند کرد. اگر قصد مهاجرت داشته و می خواهید در این مسیر، موفق قدم بردارید، نکات زیر که در رابطه با راه تشخیص موسسات مهاجرتی قانونی است را مطالعه کنید:

داشتن مجوزهای قانونی

یک راه تشخیص موسسات مهاجرتی قانونی داشتن مجوز است. موسساتی که در این حوزه کار می کنند، از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دارای مجوز قانونی بوده و به همین واسطه به راحتی می توان به آنها اعتماد کرد و از مشاوره های آنها در طی فرآیند مهاجرت بهره برد. اگر به تازگی با یک موسسه مهاجرتی آشنا شده اید، در ابتدای آشنایی، حتما مجوز آنها را بررسی کنید؛ به این شکل متوجه خواهید شد که آیا موسسه مذکور قانونی هست یا خیر.

سابقه کاری

از دیگر راه های تشخیص موسسات مهاجرتی قانونی، سابقه کاری و رضایت تمامی کسانی است که از خدمات این موسسه در گذشته استفاده کرده اند. معمولا موسساتی که از ارائه پرونده های موفقیت آمیز خود خودداری می کنند، جزء آن دسته از موسساتی هستند که سابقه کاری خوب و درخشانی ندارند. اگر با چنین موسسه ای برخورد کردید، حتما به این مورد نیز دقت کرده و سابقه کاری آن را مورد بررسی قرار دهید. افتادن در دام چنین موسساتی جزء اینکه باعث تلف شدن وقت و هزینه شما می شود، فایده دیگری نداشته و تماما ضرر و زیان است.

ارائه اطلاعات تخصصی

از دیگر راهکارهایی که به شما کمک می کند موسسات مهاجرتی قانونی را شناسایی کنید، اطلاعاتی است که توسط موسسه مذکور به شما داده می شود. تمام مراکز مهاجرتی قانونی، به همه سختی هایی که در این مسیر وجود دارد آشنا بوده و شما را در جریان این امور قرار می دهند. اگر به افرادی مراجعه کردید که سعی داشتند، همه چیز را ایده آل و آسان نشان دهند، به معتبر بودن آنها شک کنید.

موضوع دیگری که در موسسه های قانونی به چشم می خورد، ارائه ریزترین و جزئی ترین اطلاعات است. در مراکز قانونی، تمام اطلاعات مورد نیاز برای مهاجرت به اطلاع فرد رسانده می شود تا مسیری که پیش روی وی قرار دارد، کاملا روشن و بدون ابهام باشد. موسسه های غیر قانونی و کلاهبردار، تنها به کلی گویی بسنده کرده و نمی توانید نکات جزئی دیگری را در اختیار شما قرار دهند. متخصصان مهاجرت، سعی می کنند به نواقصی که در پرونده تان وجود دارد، اشاره کرده و با ارائه راه حل هایی به شما کمک کنند با رفع نواقص، در کوتاه ترین زمان ممکن، به آنچه که می خواهید دست پیدا کنید.

راه‌ تشخیص موسسات مهاجرتی قانونی

جمع بندی

ما در این متن، در رابطه با موسسه مهاجرتی چیست، نکاتی را با شما به اشتراک گذاشته و در این رابطه توضیحاتی را ارائه کردیم. در کنار پاسخ به این سوال، چند راه برای تشخیص موسسات مهاجرتی قانونی نیز ارائه کردیم. آشنایی با این راه ها می تواند به شما کمک کند تا به صورت قانونی و تنها به کمک موسسات معتبر به فکر مهاجرت به دیگر کشورها باشید. با توجه به آنکه علاقه جوانانمان به مهاجرت در سال های گذشته افزایش پیدا کرده، تعداد موسساتی که در این حوزه مشغول به کارند، رو به افزایش بوده و فرصت کاری خوبی در این حوزه به وجود آمده است. اگر شما نیز علاقه مند به یادگیری قوانین مهاجرتی هستید و می خواهید در محیط‌های این‌چنینی کار کنید، توصیه می کنیم در دوره کار در موسسات مهاجرتی نیک اندیشان حضور یابید. این دوره در نیک اندیشان به صورت کامل و جامع در حال برگزاری بوده و در انتها نیز یک مدرک با اعتبار بالا و قابل استعلام از دانشگاه به شما داده خواهد شد.

برای ثبت نام در دوره آموزش کار در موسسات مهاجرتی نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره

چرا دوره آموزش کار در موسسات مهاجرتی نیک اندیشان؟

هلدینگ آموزشی نیک اندیشان با برگزاری دوره هایی حرفه ای و پر بازده، توانسته یک برند عالی در زمینه آموزشی و کاریابی باشد. چرا که شما با شرکت در دوره های آموزشی نیک اندیشان، مهارت های گوناگونی را توسط اساتیدی مجرب، آموزش می بینید.

همچنین در انتهای دوره پس از آزمونی که از شما گرفته میشود، به شما مدارکی قابل استعلام از دانشگاه و فنی حرفه ای، و آکادمی URS انگلستان با مهر و هولوگرام و قابل استعلام داده می شود. و همچنین توسط موسسه نیک اندیشان معرفی به کار خواهید شد.

آیا نیک اندیشان به جز دوره کار در موسسات مهاجرتی ، دوره های آموزشی دیگری در حوزه گردشگری، برگزار می کند؟

بله نیک اندیشان در حوزه گردشگری، دوره های آموزشی زیر را هم برگزار می کند. که عبارتند از :

آیا نیک اندیشان دوره های آموزشی در حوزه های دیگر هم برگزار می کند؟

بله ، هلدینگ آموزشی نیک اندیشان در حوزه های آموزشی متعدد (بیش از 70 دوره) برگزار می کند. و شرایط شرکت در این دوره ها به گونه ای طراحی شده که تمامی افراد با شرکت در این دوره ها ، از جنبه های مالی ، دسترسی آسان ، بار علمی ، مدارک معتبر ، تضمین شغل پس از انتهای دوره، به سودشان باشد. که در ادامه به معرفی حوزه های آموزشی این موسسه به همراه برخی از  دوره های آن می پردازیم :
حوزه ماساژ

نوشته قبلی
راهنمای تور(تور لیدر) کیست؟ وظایف راهنمای تور چیست؟
نوشته بعدی
ماساژ تایلندی چیست؟ و چه فوایدی دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image