بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران

بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران

امروزه عکاسی به یکی از رشته های پرطرفدار و پردرآمد تبدیل شده است. شیوع کرونا در این امر بی دلیل نیست چراکه مردم به دلیل جلوگیری از ابتلا به بیماری بیشتر وقت خود را در خانه سپری می کنند و سعی می کنند اوقات فراغتشان را با یادگیری عکاسی پر کنند.

عکاسی شغلی هنری به شمار می رود که با توجه به استعداد ذاتی، ذوق و خلاقیت فرد شکوفا می شود. با این وجود تنها ذوق و استعداد عکاس کافی نیست و فرد بایستی حتما به یکی از بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران مراجعه کند تا به صورت علمی نیز آموزش ببیند.

چرا  یادگیری عکاسی در بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران یا نقاط دیگر کشور از اهمیت برخوردار است؟

اگر می خواهید در دنیای عکاسی جایگاه ویژه ای  داشته باشید و به همراه عکس هایتان،  نامتان بر سر زبان ها بیفتد ، نیاز به آموختن اصول و قوانینی در خصوص این هنر دارید.

اگر این هنر به شیوه ی صحیح و علمی یاد گرفته شود باعث میشود تا فرد لحظات فوق العاده ی زندگی را به بهترین شیوه ثبت کند. برخی از افراد از عکاسی به عنوان هنر ثبت لحظات  یاد می کنند.عکاسی را می توان به شیوه های مختلفی اجرا کرد.  شما به عنوان یک عکاس می توانید در زمینه های متفاوتی فعالیت کنید مانند:

 • عکاسی پرتره
 • عکاسی از طبیعت
 • عکاسی ورزشی
 • عکاسی خبری
 • عکاس علمی
 • عکاسی هنری
نحوه ی انتخاب بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران

هدف شما از مراجعه به بهترین آموزشگاه عکاسی تهران چیست؟

شما ممکن است به دلایل مختلفی خواستار یادگیری عکاسی باشید مثلا شما ممکن است بخواهید کسب و کار خود را به صورت حرفه ای راه اندازی کنید، یا ممکن است بخواهید لحظات شیرین زندگی خود را ثبت کنید. دلایل بسیاری وجود دارد تا شما بخواهید برای یادگیری این هنر به بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران مراجعه کنید اما آنچه که بسیار اهمیت دارد این است که شما باید هدف خود را از یادگیری عکاسی مشخص کنید. پس از اینکه هدف خود را مشخص کردید می توانید به انتخاب بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران بپردازید. آموزشگاه های عکاسی زیادی در تهران وجود دارند که کلاس های آموزش عکاسی برگزار می کنند مانند جهاد دانشگاهی، نیک اندیشان، و… .

هدف شما از شرکت در دوره های عکاسی هرچه که باشد با مراجعه به بهترین آموزشگاه عکاسی به آن دست خواهید یافت.

نحوه ی انتخاب بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران یا نقاط دیگر کشور

به منظور انتخاب بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران شما بایستی فاکتور های زیادی را در نظر بگیرید. یکی از این فاکتورها ارائه ی مدرک معتبر پس از پایان دوره ی آموزش عکاسی است.

بیش از نیمی از آموزشگاه های عکاسی پس از برگزاری دوره ی عکاسی به هنرجویان خود مدرک عکاسی ارائه می کنند اما تعداد کمی از آن ها مدرک معتبر و قابل ترجمه اعطا می کنند.

یکی از آموزشگاه های که مدرک معتبر عکاسی پس از پایان دوره ی آموزشی ارائه می دهد موسسه ی نیک اندیشان است. این موسسه با ارائه ی مدرک معتبر به هنرجویان خود کمک می کند تا برای ورود به بازار کار آماده شوند.

از ویژگی های بارز این موسسه که آن را به بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران تبدیل کرده است می توان به بهره مندی از دانش اساتید مجرب و حرفه ای، شیوه ی آموزشی نوین، تکنیک های خلاقانه ی عکاسی اشاره کرد. همچنین در پایان دوره به هنرجویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی URS انگلستان داده می شود.

موسسه ی نیک اندیشان با ارئه ی مزایای زیر به بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران تبدیل شده است. موسسه نیک اندیشان منطبق با بازار کار محتوای کاربردی را به هنر جو یاد می دهد. از ویژگی های بارز دوره عکاسی نیک اندیشان  این است در یک دوره ی آموزشی امکان یادگیری مهارت های مختلفی از جمله فیلم برداری، روتوش، به کارگیری نرم افزار پریمیر وجود دارد. استادان مجرب این مجموعه مطالب آموزشی را به زبان ساده، قابل فهم و کاربردی ارائه می دهند. همچنین بهره گیری از یک محیط شبیه سازی واقعی به منظور ارائه ی مطالب و استفاده از لوازم عکاسی واقعی مانند لنز دوربین عکاسی و فیلم برداری، نورپردازی، پروژکتور، لپ تاپ و … باعث شده است تا هنرجویان این موسسه را بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران بدانند. لازم به ذکر است شعبه های این موسسه نزدیک مترو قرار دارند  و همین امر موجب شده است تا شرکت در دوره ی عکاسی به صرفه باشد. یکی از موضوعات مهم در ایجاد تصاویر خلاقانه اجرای صحیح و اصولی نورپردازی  می باشد که در این موسسه به خوبی آن پرداخته می شود.

نیک اندیشان بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران

بهترین آموزشگاه عکاسی چگونه یک عکاس حرفه ای پرورش می دهد؟

بهترین آموزشگاه عکاسی با بهره گیری از اساتید حرفه ای، بهترین شرایط و موقعیت را برای پرورش عکاسان حرفه ای به وجود می آورد. عکاسی مقوله ای کاملا هنر محور است و اگر این هنر، با علم و تجربه ترکیب شود، عکس هایی که در نهایت ثبت می شود، بسیار زیبا و با کیفیت به نظر خواهند آمد. اگر قصدتان این است که با متدهای روز دنیا در هنر عکاسی آشنا شوید، توصیه می کنیم برترین و مطرح ترین آموزشگاه را، نه فقط برای دوره عکاسی، بلکه برای سایر دوره های آموزشی انتخاب کنید.

در دوره های حرفه ای که توسط موسسات حرفه ای برگزار می گردند، از ذکر هیچ نکته ای فروگذار نمی شود. اساتیدی که مسئولیت تدریس دروس را بر عهده دارند، دلسوزانه، هر آنچه را در خاطر دارند و هر آنچه را در طی سال های فعالیت خود به دست آورده اند، به مهارت جویان آموزش می دهند. به همین دلیل است که توصیه می کنیم همواره برای شرکت در هر دوره ای به موسسه هایی مراجعه کنید که سابقه درخشان و دیرینه ای در امر آموزش دارند. با حضور در کلاس های آموزشی عکاسی چنین موسساتی، به یک عکاس حرفه ای تبدیل خواهید شد.

چرا رفتن به بهترین آموزشگاه عکاسی را توصیه می کنیم؟

اگر علت توصیه ما برای رفتن به بهترین آموزشگاه عکاسی برایتان نامعلوم است، به مواردی که در ذیل آمده، توجه و دقت داشته باشید:

 • وقتی شما به یک آموزشگاه مطرح و برتر آموزش عکاسی می روید، تحت آموزش اساتیدی قرار خواهید گرفت که به معنای واقعی، حرفه ای هستند. حضور یافتن نزد چنین اساتیدی، خلاقانه ترین نکات و مهارت ها را به شما آموزش خواهد داد. اگر در طی سال، صدها فیلم ببینید و یا کتاب آموزشی مطالعه کنید، باز نمی توانند جایگزین شایسته ای برای یک ساعت تدریس اساتید حرفه ای عکاسی باشند.
 • این نکته را در نظر داشته باشید که ممکن است برخی فرصت های ناب شغلی را به دلیل عدم حضور در آموزشگاه های حرفه ای عکاسی از دست بدهید. برخی آژانس های مسافرتی زمانی که می خواهند یک عکاس حرفه ای جذب کنند، به رزومه کاری او نگاه می کنند؛ اگر این فرد در رزومه خود شرکت در دوره های حرفه ای عکاسی را نداشته باشد، ممکن است فرصت شغلی به وجود آمده را از دست بدهد.
 • آشنایی با کسانی که به عکاسی علاقه دارند، می تواند از دیگر مزیت های شرکت در یک دوره آموزشی عکاسی حرفه ای باشد. آشنایی با کسانی که ایده های جذاب و نابی دارند و مانند شما عشق و علاقه ای وصف نشدنی به عکاسی نشان می دهند، فرصت خوبی برای دریافت آموزش های بیشتر است.

آیا دوره های عکاسی معتبر هستند؟

به شرطی یک دوره عکاسی را می توان یک دوره عکاسی معتبر نامید که در بهترین آموزشگاه عکاسی برگزار گردد. این مهم ترین شرطی است که یک دوره عکاسی باید داشته باشد. برای شناسایی مراکز معتبر آموزش عکاسی به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • ارائه کامل ترین مباحث و سرفصل ها
 • ارائه یک مدرک معتبر
 • سابقه درخشان آموزشی
 • بهره گیری از اساتید حرفه ای دوره عکاسی

چرا نیک اندیشان بهترین آموزشگاه عکاسی  در تهران است؟

 • این موسسه مطالب آموزشی را به زبان ساده، کاربردی  بیان می کند .
 • مطالب غیر کاربردی را به هنرجو ارائه نمی دهد و این موجب می شود تا وقت و هزینه ی شخص یادگیرنده تلف نشود.
 • دوره های خود را در محیط کارگاهی شبیه سازی شده برگزار می کند.
 • بهره مندی از اساتید مجرب و کاربلد در بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران
 • ارائه ی گواهی قابل استعلام از دانشگاه
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از آکادمی URS انگلستان و سازمان فنی و حرفه ای
 • پرداخت اقساطی شهریه
 • در صورت گذراندن یک دوره تا یادگیری کامل آن مهارت می توانید به صورت رایگان در آن دوره شرکت کنید.

هنرجو پس از گذراندن دوره های آموزش عکاسی در موسسه ی نیک اندیشان که به عنوان بهترین آموزشکاه عکاسی در تهران شناخته شده است به چه توانایی های دست خواهد یافت؟

فرض را بر این می گیریم که هنرجو هنگام شرکت در دوره هیچ گونه اطلاعات و پیش زمینه ای در مورد عکاسی نداشته است. او پس از اتمام دوره قادر خواهد بود:

 • به صورت حرفه ای و کاربردی عکاسی کند
 • در زمینه ی نورپردازی به صورت حرفه ای فعالیت کند.
 • وارد بازار کار پر درآمد شود

همچنین به این علت که در این دوره عکاسی تکنیک های مختلف عکاسی و نورپردازی تدریس می شود هنرجو قادر خواهد بود در تمام ژانرهای عکاسی فعالیت کند و به یک عکاس موفق تبدیل شود.

برای ثبت نام در دوره آموزش عکاسی نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره

آیا نیک اندیشان به جز دوره عکاسی ، دوره های آموزشی دیگری در حوزه هنری، برگزار می کند؟

بله نیک اندیشان در حوزه هنری ، دوره های آموزشی زیر را هم برگزار می کند. که عبارتند از :

دوره آموزش سلفژ و خوانندگی  ، دوره بازیگری جلوی دوربین ، دوره نمایشنامه نویسی ، دوره گریم بازیگری  ، دوره فن بیان مجری گری 

آیا نیک اندیشان دوره های آموزشی در حوزه های دیگر هم برگزار می کند؟

بله ، نیک اندیشان در حوزه های آموزشی متعدد (بیش از 70 دوره) برگزار می کند. و شرایط شرکت در این دوره ها به گونه ای طراحی شده که تمامی افراد با شرکت در این دوره ها ، از جنبه های مالی ، دسترسی آسان ، بار علمی ، مدارک معتبر ، تضمین شغل پس از انتهای دوره، به سودشان باشد. که در ادامه به معرفی حوزه های آموزشی این موسسه به همراه برخی از  دوره های آن می پردازیم :
حوزه ماساژ

نوشته قبلی
آموزش فیلمبرداری حرفه ای با گوشی (مبتدی تا پیشرفته)
نوشته بعدی
چگونه مدرک بین المللی عکاسی دریافت کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image