تحلیل و بررسی دوره عکاسی جهاد دانشگاهی در نیک اندیشان

دوره عکاسی جهاد دانشگاهی چگونه است؟

در این مقاله میخواهیم در مورد دوره های عکاسی که جهاد های دانشگاهی برگزار می کنند صحبت کنیم و همینطور در مورد چیز هایی که در دوره عکاسی جهاد دانشگاهی آموزش می دهند اطلاع یابیم و اطلاعاتی دیگری در مورد مدت زمان این دوره و مدرک های آن و … به شما بدهیم . پس برای آشنایی با همه این اطلاعات تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

معرفی دوره جامع آموزش عکاسی جهاد دانشگاهی

این دپارتمان تخصصی آموزش عکاسی که در دانشگاه های هنر مختلف کشور است و کامل ترین و حرفه ای ترین آن در ایران می باشد و شما می توانید با شرکت در این دوره ها از طریق جهاد دانشگاه به بالاترین سطح در شغل خود برسید و لحظات زیبای خود را با دقت بیشتر ثبت کنید.این دانشگاه ها که اغلب هنر هستند و این رشته را تخصصی آموزش می دهند  تعداد های مختلف در سطح کشور دارند و بدیهی است بهترین آن دانشگاه تهران می باشد با بهره گیری از اساتید مجرب بهترین آموزش ها را در اختیار شما می گذارند.

خواندن مقاله مرتبط : فیلمبرداری و تدوین چیست؟

دوره عکاسی جهاد دانشگاهی

مطالبی که در دوره عکاسی جهاد یاد خواهیم گرفت:

دانشجویان علاقه مند به رشته عکاسی در این دوره ها با اصلی ترین مباحثی که امروزه در دنیا در مورد عکاسی وجود دارد آشنا می شوند و همینطور این مباحث را به صورت علمی و نظری می آموزند و با دوربین و وسایل عکاسی و حتی محیط هایی که در آن عکاسی انجام می شود نیز آشنا می شوند وبا یادگیری اصول علمی و هنری و زیبایی شناسی مهارت های بنیادی عکاسی را می آموزند . با شرکت در این دوره می توانید در مورد مطالب مختلف اعم از عمق دوربین، نور پردازی و تاریخ عکاسی آشنا شوید که هر کدام از این لغت ها بیانگر دنیایی متفاوت ازعلم هنر می باشند.

دوره عکاسی جهاد دانشگاهی چقدر طول می کشد؟

فرم برگذاری این دوره به صورت ترم بندی می باشد به طوری  که هر ترم 2.5 ماه طول می کشد و کلا این دوره 3 یا 4 ترم طول می کشد و در این دوره نیز در هر ترم تعدادی از دروس به دانشجویان علاقه مند به رشته ی عکاسی آموزش داده می شود.

چرا باید دوره عکاسی جهاد دانشگاهی را انتخاب کنیم؟

به دلیل اینکه امروزه عکاسی نیز مانند زبان انگلیسی جز لاینفک وجود زندگی ما شده است و به گفته ی سازمان یونسکو اگر در قرن 21 کسی زبان انگلیسی نداند هر چقدر هم سواد و تحصیلات داشته باشد باز هم بی سواد است بنابر این حداکثر تا قرن 22 طول می کشد تا این جمله برای هنر عکاسی نیز صدق کند . دوره ی جامع آموزش عکاسی جهاد دانشگاهی واحد هنر با بهره گیری از اساتید مجرب از علم آکادمیک استفاده می کند تا هنرجویان را برای فرستادن به بازار کار آماده کند و موفق ترین عکاس های تاریخ را بیافریند.

کامل ترین دوره ی آموزش عکاسی در کشور

این دوره که در دانشکده ی هنر سوره و فیلم های سینمایی نیز برگزار می شود جزو کامل ترین دوره های آموزشی در ایران می باشد که مدرک معتبر نیز صادر می کند و همینطور به صورت غیر حضوری نیز 300 ساعت فیلم آموزشی و یا بیشتر دارد که شما را از سطح ابتدایی و آموزش پایه به حرفه ای ترین مقاطع می رساند و با کمی تمرین شما هم یک عکاس حرفه ای خواهید بود.

دوره عکاسی جهاد دانشگاهی سال 1400

مدرک معتبر دوره عکاسی جهاد دانشگاهی

همانطور که در متن های بالاتر عرض کردم این دوره با ارائه مدرک معتبر به شما اجازه ورود به بازارکار و استخدام شدن به صورت رسمی را می دهد چرا که مدرک های این دوره از دانشگاه هنر تهران می باشند و رسمی هستند و نیز قابلیت ترجمه دارند. ولی توجه داشته باشید، شما میتوانید برا یادگیری عکاسی یا فیلمبرداری در دوره های هنری موسسه های آموزشی و معتبر که در کشور هستند، مانند موسسه نیک اندیشان شرکت کنید. پرا نیک اندیشان یا دیگر موسسات، زیرا موسساتی معتبر مانند نیک اندیشان بعد از گذراندن تمامی دوره هایی که دارند مانند دوره فیلمبرداری، دوره آتلیه عکاسی و … ضمن اعطای مدرک معتبر و قابل استعلام از دانشگاه ، مدرک فنی حرفه ای و حتی مدرک بین المللی urs انگلستان با مهر و هولوگرام ، نیز دریافت می کنید و همچنین از طرف موسسه معرفی به کار میشوید.

کمترین هزینه ، بیشترین بازدهی

شاید با هزینه های هنگفتی که امروزه صرف مراکز عالی آموزش می شود و شهریه های بالایی که امروزه روز در دنیای آموزش وجود دارد و ما به خاطر نبود امکانات و دسترسی به آنها مجبور به پرداخت این هزینه ها می شویم ؛ باور اینکه هزینه های این کلاس چه مقدار است برای شما مشکل باشد اما باید بگوییم دوره های هلدینگ آموزشی نیک اندیشان مبالغی اقتصادی برگذار میشود و همچنین شما در صورت گذراندن یک دوره تا یادگیری کامل آن مهارت می توانید به صورت رایگان در دوره های بعدی آن که برگزار میشود ، شرکت کنید.

راه های دسترسی به کلاس های آموزش عکاسی نیک اندیشان

اصلا مهم نیست که شما ساکن کدام نقطه از کشور می باشید این کلاس ها که در تهران وجود دارند بهترین نقطه ی دسترسی به بی آر تی و مترو و تاکسی ها را دارا می باشند و می توانید در بهترین زمان و کمترین هزینه به این کلاس ها دسترسی یابید.

 

آیا دوره عکاسی جهاد دانشگاهی به درد من میخورد یا خیر؟

شما با یک نگاه کلی و سریع به شبکه های اجتماعی و تلویزیون ، روزنامه ها ، بنر های تبلیغاتی در شهر و… میتوانید متوجه شوید که عکس امروزه چه نقشی در ارتباط ما با اطرافیانمان دارد . اگر قصد آشنایی با بروز ترین مباحث مربوط به عکسی را به صورت آکادمیک دارید و یا اگر به دنبال کسب یک مهارت هنری و فعال کردن دید خلاقانه ی خود هستید و حتی اگر میخواهی با مبانی و تاریخ و سبک های عکاسی آشنا شوید این دوره را به شما پیشنهاد می کنیم و این دوره به شما در رسیدن به اهدافی که دارید بسیار کمک خواهد کرد. ولی باز هم یک نیم نگاهی به آموزشگاه های معتبر طبق صحبت های پاراگراف های قبلی، مانند نیک اندیشان داشته باشید.

کلام آخر

دنیای عکاسی دنیایی تمام نشدنی است و میتوان در این دنیا قدم نهاد و آموخت و آموخت و آموخت و همچنان هیچ چیز ندانست ، آموختن امری است که هیچگاه کهنه و خسته کننده نمشود و همیشه و همیشه در زندگی جریان دارد پس به عبارتی ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است و هیچ وقت برای شروع کردن آموختن یک هنر یا مهارت دیر نیست .

هلدینگ نیک اندیشان

همانطور که در بالا گفتیم این هلدینگ با مدیریت آقای حمزه شیخ که کار آفرین برتر سال های مختلف شده است ، قصد دارد به پیشبرد هدف آموزش های عالی و پر بازده کمک کند و شما می توانید با بهره گیری از این آموزش ها و در صورت علاقه ، شرکت در کلاس ها مدرک معتبر بگیرید و وارد بازار کار شوید.

نوشته قبلی
بهترین برنامه حسابداری رایگان چه نام دارند؟
نوشته بعدی
دوره عکاسی مجتمع فنی تهران 1400 چگونه است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image