بهترین برنامه حسابداری

بهترین برنامه حسابداری رایگان چه نام دارند؟

در این مقاله به بررسی ویژگی های یک برنامه حسابداری رایگان می پردازیم و با نگاهی متفاوت به نرم افزار های حسابداری رایگان که در بازار موجود است ،شما را با این برنامه ها آشنا میکنیم، این مقاله برای هلدینگ نیک اندیشان تهیه شده و شما می توانید در صورت نیاز به آموزش ها دیگر به وب سایت این هلدینگ مراجعه فرمایید.

بهترین برنامه حسابداری ریگان چه ویژگی هایی دارد ؟

یکی از اولین چیز هایی که در انتخاب برنامه حسابدای رایگان مهم است این است که قابل اعتماد باشد و شما بتوانید با خیال راحت اطلاعات مهم مالی و کسب و کار خودتان را در آن ثبت کنید و به هیچ عنوان نگران از بین رفتن اطلاعات و یا مشکل هایی از این قبیل نباشید. این تیتر شاید به شما این حس را بدهد که نرم افزار رایگان است! و دیگر چرا باید نگران امکانات آن باشیم! اما باید خاطر نشان کنم که برنامه حسابداری که نصب می کنید، چه برنامه حسابداری رایگان باشد و چه بابت آن مبلغی هزینه کردید ، بایدتوجه داشت که این برنامه معتبرباشد ودرصورت امکان سوابق شرکتی که این برنامه را ساخته است را چک کنید ، در وهله دوم ، اینکه برنامه امن باشد خیلی مهم است زیرا شما اطلاعات مهم کسب و کار خود را وارد این برنامه می کنید و اگر این برنامه امنیت کافی نداشته باشد ممکن است ضرر و زیان را به شما تحمیل کند.

تناسب برنامه حسابداری رایگان با نیاز شما

حتما هنگام نصب برنامه باید توجه داشته باشید که این برنامه متناسب با نیاز شما باشد ،قطعا برنامه حسابداری رایگانی که روی پلتفرم موبایل تعریف شده اند و شما آن را روی تلفن همراه خود نصب می کنید پاسخگوی نیاز یک شرکت نیست و قطعا اگر که شما از برنامه حسابداری رایگان به عنوان یک برنامه شخصی استفاده می کنید ،به طور حتم برنامه های شرکتی مشکل شما را حل نخواهند کرد، بنابر این باید در انتخاب برنامه ای که متناسب با نیاز شما باشد بسیار توجه کنید.

بهترین برنامه حسابداری چه نام دارد؟

برنامه دارای قابلیت پشتیبان گیری باشد

در گذشته در اکثر برنامه ها مشکل پریدن اطلاعات و از بین رفتن آنها وجود داشت اما امروزه با به وجود آمدن فضای ابری در برنامه های حرفه ای این اتفاق کمتر رخ می دهد ، خیلی به نفع شما است که برنامه حسابداری ای که استفاده می کنید قابلیت بکاپ گیری خودکار باشد و اطلاعات شما را روی فضای ابری نگهداری کند تا شما نگران بکاپ اطلاعات خود نباشید.

برنامه حسابداری رایگان (هکی)

گاهی اوقات برنامه هایی بین مردم رواج می یابد که رایگان نبوده اند اما قفل آنها بدون اجاره ی شرکت تولید کننده شکسته شده و بین کاربران دست به دست شده اند ، استفاده از این برنامه ها را اصلا توصیه نمیکنیم ؛ به دلیل اینکه شرعا حرام است و اخلاقی نیست که از این برنامه ها استفاده شود و معمولا این برنامه ها نسخه های قدیمی هستند و به سیستم عامل های جدید نمیخورند و مورد سوم که بسیار مهم است این است که اگر شما در برنامه و یا اطلاعات حساب خود دچار مشکل شوید ، این برنامه ها پشتیبانی شرکت را ندارند ؛ مورد آخر اینکه این برنامه ها ارقا داده نمی شوند و نسخه های جدید آن روی پلتفرم شما بالا نمی آید و اگر بتوانید از این برنامه استفاده کنید ، قطعا بعد از مدت کوتاهی مجبور به تعویض آنها خواهید بود.

برنامه حسابداری رایگان ( فیک)

اغلب برنامه های رایگان در این دسته قرار می گیرند،برنامه هایی که رایگان نیستند و وب سایت ها از آنها به عنوان رایگان یاد می کنند تا شما آنها را دانلود کنید و در صورت اینکه از فضای برنامه و 30 % امکانات  رایگانی که در اختیار شما قرار می دهد خوشتان بیاید ، هزینه ی آن را پرداخت کنید؛ دیده شده که برخی از برند ها از کلمه 100 % رایگان استفاده می کنند که جذب مخاطب را بهتر انجام دهند اما در خوشبینانه ترین حالت ممکن به شما یک نسخه ی دمو می دهند که امکانات کمتری نسبت به نسخه ی اصلی دارد و صرفا برای عرضه ی اولی این نسخه بیرئن آمده است و صرفا برای آشنا شدن با برنامه میخورد و نه استفاده ی دائم.

بهترین برنامه حسابداری رایگان چه ویژگی هایی دارد

پیشنهاد ما

اگر شما از این برنامه ها استفاده کنید در وهله ی اول وقت خود را تلف کرده اید و نیز مجبور به پرداخت های متعدد خواهید بود پس بهتر است در همان اول دنبال برنامه های مناسب تر باشید و گول این تبلیغات را نخورید من (نویسنده) با نظر شخصی خودم پیشنهاد میکنم کسب و کار خود را به دست نسخه های رایگان نسپارید و از نسخه های دمو صرفا برای آشنایی بیشتر با برنامه اصلی استفاده کنید و نه راه انداختن کار خود! زیرا که ممکن است بعد ها برای جبران ضرر و زیانی که به کسب و کارتان وارد شده ده ها برابر بیش تر از قیمت برنامه هزینه کنید. در ادامه شما را با یکی از بهترین برنامه حسابداری رایگان آشنا میکنم که در کار خود معروف ترین است.  و از برخی قابلیت های این نرم افزار صحبت میکنیم لطفا به ادامه مطلب توجه بیشتری داشته باشید:

معرفی برنامه حسابداری هوفر

این برنامه حسابداری تحت وب است ، یا عبارتی آنلاین و یا همان ابری است ،در واقع از طریق اینترنت استفاده می شود و تنها چیزی که برای آن نیاز است دسترسی به مرورگر و یک پلتفرم می باشد که در هر ثانیه از شبانه روز می توانید وارد آن شوید و گزارشات خود را دریافت کنید و…

ماژول های نرم افزار هوفر

در حال حاضر سیستم حسابداری هوفر متشکل از 5 تا ماژول است : حسابداری، نقد و بانک ،اموال، بازرگانی و تولید در هر یک از این ماژول ها می توانید نیاز خود را برطرف سازید .به طور کلی این نرم افزار قابل اطمینان میباشد و شرکت سازنده آن نیز بسیار معتبر می باشد.

بهترین برنامه حسابداری رایگان برای کامپیوتر چیست؟

بهترین برنامه حسابداری رایگان برای کامپیوتر، به برنامه ای گفته می شود که بتواند از پس نیازهای کسب و کارهای متفاوت به خوبی برآید. شرکت ها و یا کسب و کارهای بزرگ و کوچک فراخور نیازهایی که دارند، نیازمند برخی برنامه های کارا و مفید هستند تا بتوانند اموراتشان را به خوبی سروسامان دهند. یکی از جاهایی که فرصت استفاده از برنامه های کامپیوتری به خوبی در آن فراهم است، قسمت حسابداری می باشد.

برای رسیدگی به امورات این بخش، می توانید از برنامه های رایگانی مانند حسابداری آرین سیستم استفاده کنید. این برنامه با امکانات قابل توجهی که دارد، می تواند بخش عمده ای از نیازهای استارتاپ ها و یا کسب و کارهایی که تازه شروع به کار کرده اند را جوابگو باشد. از جمله ویژگی های این برنامه می توان به تبدیل کردن گردش کارهای تجاری به یک عمل خودکار و مدیریت یکپارچه قسمت های متفاوت اشاره کرد.

بهترین نرم افزار حسابداری رایگان برای اندروید کدام است؟

بهترین برنامه حسابداری رایگان برای اندروید، موضوع دیگری که داشتن اطلاعاتی درباره آن شاید برای برخی افراد، جذاب به شمار آید. کسانی که دوست دارند در تمام زندگی خود، روالی منظم را جاری و ساری کنند، حتما به یک برنامه حسابداری رایگان روی گوشی اندروید خود نیاز پیدا خواهند کرد.

یکی از نرم افزارهای قابل نصب بر روی گوشی هایی با سیستم عامل اندروید، نرم افزار کسبه است. این نرم افزار برای مدیریت مالی از طریق گوشی طراحی شده و جالب است که با کمک آن و بدون حضور حسابداران حرفه ای می توان به امورات فروشگاه و یا یک کسب وکار کوچک رسیدگی کرد.

نرم افزار حسابداری قیاس، از دیگر نرم افزارهای کاربردی برای نصب روی گوشی های اندروید به شمار می رود. دقت داشته باشید این نرم افزار یکی از نرم افزارهای تحت وب است و بهترین کیفیت و عملکرد را در طی سال های گذشته از خود نشان داده است. سرعت بالای این نرم افزار یکی مشخصه های بارز نرم افزار قیاس می باشد.

بهترین برنامه حسابداری رایگان به چه برنامه ای می گویند؟

حسابداری یکی از حساس ترین و حیاتی ترین قسمت هایی است که می توان در هر کسب و کار و یا تجارتی مشاهده کرد. کسانی که مدیریت یک مجموعه را بر عهده گرفته اند، می بایست بهترین برنامه حسابداری را در اختیار کارمندان این قسمت قرار دهند، تا حسابداری و رسیدگی به امور مالی شرکت به بهترین شکل ممکن انجام شود. ما، در ادامه برخی از ویژگی ها و خصوصیات برنامه های حسابداری حرفه ای را آورده ایم:

  • به برنامه ای بهترین برنامه حسابداری گفته می شود که بدون محدودیت زمان بتوان از آن استفاده کرد.
  • امکان دریافت آموزش و پشتیبانی از آن نیز از دیگر خصوصیات برنامه های حسابداری حرفه ای است.
  • وارد کردن اطلاعات در کوتاه ترین زمان ممکن و به ساده ترین روش، از دیگر ویژگی های یک برنامه حسابداری دقیق به شمار می رود.
  • قابلیت ترکیب و ادغام آن با دیگر سیستم ها مانند سیستم های بانکداری و یا ثبت الکترونیکی موضوع دیگری است که در یک برنامه حسابداری باید وجود داشته باشد.
  • فرآیند فروش و صورتحساب، می بایست در کمترین زمان و با بالاترین سرعت انجام گیرد.

کلام آخر

برای استفاده از بهترین نرم افزار ها، همیشه قبل از شروع به کار تحقیق کنید و صرفا این اطلاعات را از اینترنت بدست نیاورید ،برنامه حسابداری رایگان وقتی خوب است که در قالب های بزرگ از آن استفاده نکنید و اطلاعات خاص را به آن نسپارید. امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید. راستی توجه داشته باشید : نیک اندیشان برند برتر آموزش و کاریابی برگزار کننده دوره های کاربردی و مناسب بازار کار مانند دوره حسابداری می باشد. که شما می توانید در این دوره ثبت نام کنید.

برای ثبت نام در دوره آموزش حسابداری نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره

چرا دوره حسابداری نیک اندیشان؟

هلدینگ آموزشی نیک اندیشان با برگزاری دوره هایی حرفه ای و پر بازده، توانسته یک برند عالی در زمینه آموزشی و کاریابی باشد. چرا که شما با شرکت در دوره های آموزشی نیک اندیشان، مهارت های گوناگونی را توسط اساتیدی مجرب، آموزش می بینید. و در حین آموزش هر آنچه که در بازار کار آن مهارت، نیاز دارید را با زبان ساده و به صورت منتوری (تجربی) به شما منتقل می کنند تا بتوانید در آینده خیلی نزدیک از آن مهارت (حرفه) که یاد گرفته اید، درآمدزایی کنید.

آیا نیک اندیشان به جز دوره حسابداری ، دوره های آموزشی دیگری در حوزه مدیریت و حسابداری ، برگزار می کند؟

بله نیک اندیشان در حوزه مدیریت و حسابداری، دوره های آموزشی زیر را هم برگزار می کند. که عبارتند از :

دوره ثبت شرکت ، دوره بازرگانی ، دوره HSE ، دوره آموزش صادرات و واردات

آیا نیک اندیشان دوره های آموزشی در حوزه های دیگر هم برگزار می کند؟

بله ، نیک اندیشان در حوزه های آموزشی متعدد (بیش از 70 دوره) برگزار می کند. و شرایط شرکت در این دوره ها به گونه ای طراحی شده که تمامی افراد با شرکت در این دوره ها ، از جنبه های مالی ، دسترسی آسان ، بار علمی ، مدارک معتبر ، تضمین شغل پس از انتهای دوره، به سودشان باشد. که در ادامه به معرفی حوزه های آموزشی این موسسه به همراه برخی از  دوره های آن می پردازیم :
حوزه ماساژ

نوشته قبلی
دوره عکاسی فنی حرفه ای چگونه است؟
نوشته بعدی
دوره عکاسی جهاد دانشگاهی 1400 چگونه است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image