بهترین برنامه حسابداری

بهترین برنامه حسابداری رایگان چه نام دارند؟

در این مقاله به بررسی ویژگی های یک برنامه حسابداری رایگان می پردازیم و با نگاهی متفاوت به نرم افزار های حسابداری رایگان که در بازار موجود است ،شما را با این برنامه ها آشنا میکنیم، این مقاله برای هلدینگ نیک اندیشان تهیه شده و شما می توانید در صورت نیاز به آموزش ها دیگر به وب سایت این هلدینگ مراجعه فرمایید.

بهترین برنامه حسابداری ریگان چه ویژگی هایی دارد ؟

یکی از اولین چیز هایی که در انتخاب برنامه حسابدای رایگان مهم است این است که قابل اعتماد باشد و شما بتوانید با خیال راحت اطلاعات مهم مالی و کسب و کار خودتان را در آن ثبت کنید و به هیچ عنوان نگران از بین رفتن اطلاعات و یا مشکل هایی از این قبیل نباشید. این تیتر شاید به شما این حس را بدهد که نرم افزار رایگان است! و دیگر چرا باید نگران امکانات آن باشیم! اما باید خاطر نشان کنم که برنامه حسابداری که نصب می کنید، چه برنامه حسابداری رایگان باشد و چه بابت آن مبلغی هزینه کردید ، بایدتوجه داشت که این برنامه معتبرباشد ودرصورت امکان سوابق شرکتی که این برنامه را ساخته است را چک کنید ، در وهله دوم ، اینکه برنامه امن باشد خیلی مهم است زیرا شما اطلاعات مهم کسب و کار خود را وارد این برنامه می کنید و اگر این برنامه امنیت کافی نداشته باشد ممکن است ضرر و زیان را به شما تحمیل کند.

تناسب برنامه حسابداری رایگان با نیاز شما

حتما هنگام نصب برنامه باید توجه داشته باشید که این برنامه متناسب با نیاز شما باشد ،قطعا برنامه حسابداری رایگانی که روی پلتفرم موبایل تعریف شده اند و شما آن را روی تلفن همراه خود نصب می کنید پاسخگوی نیاز یک شرکت نیست و قطعا اگر که شما از برنامه حسابداری رایگان به عنوان یک برنامه شخصی استفاده می کنید ،به طور حتم برنامه های شرکتی مشکل شما را حل نخواهند کرد، بنابر این باید در انتخاب برنامه ای که متناسب با نیاز شما باشد بسیار توجه کنید.

بهترین برنامه حسابداری چه نام دارد؟

برنامه دارای قابلیت پشتیبان گیری باشد

در گذشته در اکثر برنامه ها مشکل پریدن اطلاعات و از بین رفتن آنها وجود داشت اما امروزه با به وجود آمدن فضای ابری در برنامه های حرفه ای این اتفاق کمتر رخ می دهد ، خیلی به نفع شما است که برنامه حسابداری ای که استفاده می کنید قابلیت بکاپ گیری خودکار باشد و اطلاعات شما را روی فضای ابری نگهداری کند تا شما نگران بکاپ اطلاعات خود نباشید.

برنامه حسابداری رایگان (هکی)

گاهی اوقات برنامه هایی بین مردم رواج می یابد که رایگان نبوده اند اما قفل آنها بدون اجاره ی شرکت تولید کننده شکسته شده و بین کاربران دست به دست شده اند ، استفاده از این برنامه ها را اصلا توصیه نمیکنیم ؛ به دلیل اینکه شرعا حرام است و اخلاقی نیست که از این برنامه ها استفاده شود و معمولا این برنامه ها نسخه های قدیمی هستند و به سیستم عامل های جدید نمیخورند و مورد سوم که بسیار مهم است این است که اگر شما در برنامه و یا اطلاعات حساب خود دچار مشکل شوید ، این برنامه ها پشتیبانی شرکت را ندارند ؛ مورد آخر اینکه این برنامه ها ارقا داده نمی شوند و نسخه های جدید آن روی پلتفرم شما بالا نمی آید و اگر بتوانید از این برنامه استفاده کنید ، قطعا بعد از مدت کوتاهی مجبور به تعویض آنها خواهید بود.

برنامه حسابداری رایگان ( فیک)

اغلب برنامه های رایگان در این دسته قرار می گیرند،برنامه هایی که رایگان نیستند و وب سایت ها از آنها به عنوان رایگان یاد می کنند تا شما آنها را دانلود کنید و در صورت اینکه از فضای برنامه و 30 % امکانات  رایگانی که در اختیار شما قرار می دهد خوشتان بیاید ، هزینه ی آن را پرداخت کنید؛ دیده شده که برخی از برند ها از کلمه 100 % رایگان استفاده می کنند که جذب مخاطب را بهتر انجام دهند اما در خوشبینانه ترین حالت ممکن به شما یک نسخه ی دمو می دهند که امکانات کمتری نسبت به نسخه ی اصلی دارد و صرفا برای عرضه ی اولی این نسخه بیرئن آمده است و صرفا برای آشنا شدن با برنامه میخورد و نه استفاده ی دائم.

خواندن مقاله مرتبط : نرم افزار حسابداری هلو چیست؟

بهترین برنامه حسابداری رایگان چه ویژگی هایی دارد

پیشنهاد ما

اگر شما از این برنامه ها استفاده کنید در وهله ی اول وقت خود را تلف کرده اید و نیز مجبور به پرداخت های متعدد خواهید بود پس بهتر است در همان اول دنبال برنامه های مناسب تر باشید و گول این تبلیغات را نخورید من (نویسنده) با نظر شخصی خودم پیشنهاد میکنم کسب و کار خود را به دست نسخه های رایگان نسپارید و از نسخه های دمو صرفا برای آشنایی بیشتر با برنامه اصلی استفاده کنید و نه راه انداختن کار خود! زیرا که ممکن است بعد ها برای جبران ضرر و زیانی که به کسب و کارتان وارد شده ده ها برابر بیش تر از قیمت برنامه هزینه کنید. در ادامه شما را با یکی از بهترین برنامه حسابداری رایگان آشنا میکنم که در کار خود معروف ترین است.  و از برخی قابلیت های این نرم افزار صحبت میکنیم لطفا به ادامه مطلب توجه بیشتری داشته باشید:

معرفی برنامه حسابداری هوفر

این برنامه حسابداری تحت وب است ، یا عبارتی آنلاین و یا همان ابری است ،در واقع از طریق اینترنت استفاده می شود و تنها چیزی که برای آن نیاز است دسترسی به مرورگر و یک پلتفرم می باشد که در هر ثانیه از شبانه روز می توانید وارد آن شوید و گزارشات خود را دریافت کنید و…

ماژول های نرم افزار هوفر

در حال حاضر سیستم حسابداری هوفر متشکل از 5 تا ماژول است : حسابداری، نقد و بانک ،اموال، بازرگانی و تولید در هر یک از این ماژول ها می توانید نیاز خود را برطرف سازید .به طور کلی این نرم افزار قابل اطمینان میباشد و شرکت سازنده آن نیز بسیار معتبر می باشد.

کلام آخر

برای استفاده از بهترین نرم افزار ها، همیشه قبل از شروع به کار تحقیق کنید و صرفا این اطلاعات را از اینترنت بدست نیاورید ،برنامه حسابداری رایگان وقتی خوب است که در قالب های بزرگ از آن استفاده نکنید و اطلاعات خاص را به آن نسپارید. امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید.

نوشته قبلی
دوره عکاسی فنی حرفه ای چگونه است؟
نوشته بعدی
دوره عکاسی جهاد دانشگاهی 1400 چگونه است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image