استخدام مانتو دوز

مانتو دوزی یکی از شاخه های پر طرفدار است که در بازار کار این روزها، جایگاه ویژه ای دارد. آموختن این مهارت به شما این امکان را می دهد که حتی برای خود بتوانید به دوخت مانتو بپردازید. استخدام مانتو دوز به علت حرفه ای بودن این دانش و نیاز همیشگی جامعه ما به این پوشش خاص، همواره رونق دارد. اما چطور می توان وارد این عرصه شد؟ برای ورود به زمینه مانتو دوزی، باید به حرفه ای ترین شکل آموزش های لازم در این زمینه را فراگرفت. در مراکزی که اقدام به استخدام مانتو دوز کرده اند، بهره مندی از دانش و دقت بالا، از اهمیت و اولویت بالایی برخوردار است. این دانش و دقت تنها با بهره مندی از آموزش هایی دقیق و حساب شده به دست می آید. در ادامه شما را با جزئیات آموزش این دانش آشنا می کنیم.

دوره مانتو دوزی شامل چیست؟

سرفصل هایی که باید در دوره مانتو دوزی به شما آموخته شود، شامل موارد زیر است.

دوخت مانتو کتی

دوخت مانتو عبایی

دوخت انواع مانتوهای جلوباز و جلو بسته

دوخت مانتو اداری و …

موسسه نیک اندیشان از مراکز برتری است که اقدام به برگزاری دوره های مهارتی نموده است و در این بین دوره مانتو دوزی هم به چشم می خورد. اما در این مرکز دوره مانتو دوزی شامل چیست؟

موسسه نیک اندیشان کلیه مطالب گفته شده را به دانشجویان خود آموزش خواهد داد. ضمن اینکه با بهره گیری از تجربه قوی ترین اساتید در زمینه خیاطی و مانتو دوزی، این امکان را به علاقه مندان می دهد که فوت و فن این کار را به حرفه ای ترین شکل بیاموزند.

کارگاه خیاطی مانتو دوزی

این دوره مهارتی در موسسه نیک اندیشان در کارگاه خیاطی مانتو دوزی برگزار می شود. شما می توانید کلیه مطالبی که در بازار کار به آن نیاز وجود دارد را در این موسسه و در کارگاه خیاطی مانتو دوزی به خوبی فراگیرید. نیک اندیشان افتخار دارد که در انتهای دوره شما را به بازار کار حرفه ای معرفی می کند. این به معنای ورود شما به حرفه رسمی مانتو دوزی است و از نظر کاریابی نگرانی وجود نخواهد داشت. آموزش های داده شده به شما کاملا کاربردی و منطبق بر نیازهای بازار کار خواهد بود. هم چنین این مرکز به شما مدارک معتبری از آکادمی DNW انگلستان، مدرک دانشگاهی دارای مهر و هولوگرام و هم چنین مدرکی از سازمان فنی و حرفه ای اعطا می کند.

درامد مانتو دوزی

افراد زیادی هستند که این رشته را به علت درآمد بالایی که دارد، می پسندند. درامد مانتو دوزی به علت نیاز شدیدی که بازار کار به این افراد دارد، مناسب و ایده آل است. باید به این نکته اشاره کرد که این درآمد با افزایش تجربه و مهارت شما افزایش پیدا می کند. شما می توانید به عنوان یک شغل ثابت و دائمی بر روی درامد مانتو دوزی حساب کنید و به آن به چشم شغل اول خود بنگرید.

سوالات متداول دوره مانتو دوزی

دوره مانتو دوزی شامل چیست؟

سرفصل هایی که باید در دوره مانتو دوزی به شما آموخته شود، شامل موارد زیر است.

دوخت مانتو کتی

دوخت مانتو عبایی

دوخت انواع مانتوهای جلوباز و جلو بسته

دوخت مانتو اداری و …

آیا مانتو دوزی مدرک دارد؟

موسسه نیک اندیشان به شما مدارک معتبری از آکادمی DNW انگلستان، مدرک دانشگاهی دارای مهر و هولوگرام و هم چنین مدرکی از سازمان فنی و حرفه ای اعطا می کند.

درامد مانتو دوزی چقدر است؟

درامد مانتو دوزی به علت نیاز شدیدی که بازار کار به این افراد دارد، مناسب و ایده آل است. باید به این نکته اشاره کرد که این درآمد با افزایش تجربه و مهارت شما افزایش پیدا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image