دوره تخصصی دستیار دندانساز

یکی از رشته های بسیار پرطرفدار پیرامون رشته دندان پزشکی را باید دستیاری دندان ساز دانست. در راستای تعلیم متقاضیان مشتاق به فراگیری این دانش، دوره تخصصی دستیار دندانساز در موسسات علمی مختلفی برگزار می شود. دوره دستیار دندانسازی در نظر دارد تا علاقه مندانی که خواهان یادگیری این فن هستند را تعلیم داده و آنها را برای ورود به بازار کار حرفه ای و کسب درآمد یاری کند. دوره تخصصی دستیار دندانساز باید هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی شما را با این دانش آشنا سازد و شما با شرکت در آن قادر خواهید بود به حرفه ای ترین شکل در کنار یک دندان ساز به فعالیت مشغول شوید.

دوره تخصصی دستیار دندانساز
دوره تخصصی دستیار دندانساز

چگونه دستیار دندانپزشک شویم

پرسش اینجاست که در صورت علاقه به این حوزه، چگونه دستیار دندانپزشک شویم ؟ اگر قرار نیست این علم را در مراکز دانشگاهی فراگیریم، به چه نحوی می توانیم به دنبال علاقه خود رفته و به واسطه آن درآمدزایی داشته باشیم؟ در پاسخ به این پرسش که چگونه دستیار دندانپزشک شویم باید گفت که شما می توانید این دانش را که به صورت عملی است، در موسسه نیک اندیشان فراگیرید. این موسسه با بهره گیری از مدرسینی که سابقه فعالیت حرفه ای در این زمینه را دارند، کلیه جزئیات لازم برای تبدیل شدن به دستیار دندانساز را به شما خواهد آموخت و می تواند در این مسیر یاری گرتان باشد. در پاسخ جزئی تر به این پرسش که چگونه دستیار دندانپزشک شویم ، باید گفت که شرکت در دوره مهارتی مرکز نیک اندیشان شما را در ابتدا به صورت تئوری و سپس در لابراتوار دندانسازی با این رشته و کلیه اقدامات لازمی که باید فراگیرید، آشنا خواهد کرد.

وظایف دستیار دندانپزشک

شما به عنوان فردی که در کنار یک دندانساز شروع به فعالیت می کند، شرح وظایفی خواهید داشت. وظایف دستیار دندانپزشک و دندانساز به این شرح است که ابتدا باید با قالب ریزی و ساخت انواع پروتزهای متحرک نظیر دست دندان، پارسیل و فیلیپر آشنا شوید. هم چنین مدلاژ قبل، بعد و حین پخت از دیگر وظایف دستیار دندانپزشک و دندان ساز است که به شما آموزش داده خواهد شد. انتظار می رود دستیاران دندان ساز بتوانند ساخت بیس را انجام داده و از عهده چیدن دندان و پرداخت نهایی برآیند. وظایف دستیار دندانپزشک شامل جزئیات دیگری هم می باشد که در طول دوره به شما آموخته خواهد شد.

هزینه دوره دستیار دندانپزشک

یکی از پرسش های مهم برای دانشجویان دوره های مهارتی، اطلاع از هزینه های آن است. هزینه دوره دستیار دندانپزشک و دندان ساز که در مرکز نیک اندیشان برگزار می شود، به نسبت دانشی که فرا می گیرید، بسیار مقرون به صرفه می باشد. موسسه این امکان را به شما می دهد تا هزینه دوره دستیار دندانپزشک را به صورت قسط بندی شده و در طول دوره پرداخت کنید. در چنین شرایطی فشار مالی کمتری به مهارت آموزان وارد شده و می توانید با تقسیط هزینه ها، کل دوره را فراگیرید. ضمنا شما در انتهای دوره دستیار دندانساز از طرف مرکز نیک اندیشان به مراکز کار معتبر معرفی خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image