بهترین آموزشگاه تعمیرات ایران

بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران ⭐

تعمیر موبایل یکی از رشته های پردرآمد و پر طرفدار است که با توجه به مصرف روز افزون تلفن های هوشمند، گسترش چشم گیری هم داشته است. برای این منظور مراکزی اقدام به برگزاری دوره های تعمیر موبایل کرده اند تا متخصصان در این زمینه تربیت شده و وارد بازار کار شوند. اما بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران کدام است؟ کدام مرکز را انتخاب کنیم که پس از اتمام دوره، به سرعت جذب بازار کار شده و کسب درآمد داشته باشیم؟ ما در این مطلب شما را با بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران و فاکتورهای انتخاب این مرکز آشنا می کنیم تا در تصمیم گیری مسیری ساده تر را طی کنید.

رشته تعمیرات موبایل فنی حرفه ای

قبل از هر چیز باید عنوان کرد که رشته تعمیرات موبایل فنی حرفه ای شامل چه مواردی است و مهارت آموز باید در طول دوره، با چه اصول و دانشی آشنا شود. آنچه بازار کار امروز می طلبد، آشنایی با تعمیر و تعویض انواع سوکت، باتری، شارژر، ال سی دی، تاچ و … است. هم چنین رشته تعمیرات موبایل فنی حرفه ای شامل شناخت انواع سیستم های اندروید و آی او اس نیز می باشد. شما به عنوان تعمیر کار موبایل باید بتوانید به خوبی یک گوشی را عیب یابی کرده و آن را باز و بسته کنید. مرکز نیک اندیشان یکی از برترین موسسات برگزار کننده دوره های مهارتی است و دوره تعمیرات موبایل را با بهره گیری از مدرسین حرفه ای و مسلط به کلیه موارد گفته شده، برگزار می کند. رشته تعمیرات موبایل فنی حرفه ای در این مرکز به صورتی کامل و جامع به شما آموخته خواهد شد و تجربه چندین ساله مدرسان، طی 7 جلسه کلاس خصوصی به شما انتقال داده می شود.

آموزش حضوری تعمیرات موبایل

آموزش حضوری تعمیرات موبایل

مرکز نیک اندیشان افتخار دارد که آموزش حضوری تعمیرات موبایل را با بهره گیری از مدرسان مجرب و شرایطی ایده آل برگزار می کند. علت را باید در مواردی جست و جو کرد که در ادامه عنوان شده اند. این مرکز به عنوان بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل، در انتهای دوره، به شما مدرکی معتبر و بین المللی از مرکز URS انگلستان اعطا می کند. هم چنین مدرکی دارای مهر و هولوگرام دانشگاهی نیز از موسسه نیک اندیشان دریافت می کنید که می تواند برای ورودتان به بازار کار موثر باشد. آموزش حضوری تعمیرات موبایل در این موسسه مزیت های دیگری هم برایتان دارد. شما در انتهای دوره توسط موسسه به مراکز کار مرتبط معرفی می شوید و این مرکز خود را متعهد می داند که دانشجویان خود را به بازار کار وارد کند. هم چنین پس از اتمام دوره می توانید برای یادگیری بیش تر مفاهیم، به صورت رایگان در آموزش حضوری تعمیرات موبایل این مرکز شرکت کرده و مطالب را مرور کنید.

هزینه آموزش تعمیرات موبایل

پرسشی که پیش می آید این است که هزینه آموزش تعمیرات موبایل در این موسسه چقدر است؟ شما به عنوان مهارت آموز، مهم ترین هدف مجموعه نیک اندیشان هستید و این مرکز تمام تلاش خود را می کند تا دانش کاربردی را به شما بیاموزد. برای سهولت شرکت شما در دوره های مهارتی، این مرکز هزینه آموزش تعمیرات موبایل را نسبت به دیگر مراکز مشابه، پایین تر در نظر گرفته و شرایطی را فراهم کرده که همه افراد بتوانند در این دوره شرکت کنند. هزینه آموزش تعمیرات موبایل به صورت قسط بندی شده از شما اخذ می شود و می توان انتظار داشت که فشار مالی کمتری در این دوره ها به علاقه مندان وارد شود.

آیا در بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران، آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل ارائه می شود

ویژگی های بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران

اگر شما هم به دنبال یک مرکز و موسسه برای آموزش موبایل هستید، بهتر است قبل از ثبت نام در آموزشگاه، چندین موردی را که در ادامه گفته می شود در نظر بگیرید. ویژگی های بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران عبارتند از:

۱-آموزش نحوه صحیح عیب یابی و تعمیر موبایل در کمترین زمان

در آموزشگاه مد نظر، باید نحوه عیب یابی و تعمیرات قطعات موبایل به صورت کامل به متقاضی آموزش داده شود. سر فصل ها و مباحث گفته شده باید جامع باشند.

۲-پروژه های عملی

علاوه بر آشنایی تئوری با قطعات موبایل، باید به صورت عملی و واقعی هم نحوه تعمیرات آموزش داده شود تا متقاضی قبل از شروع به کار، تجربه اولیه را به دست آورد.

۳-هزینه شرکت در دوره های آموزشگاه

شهریه آموزشگاه قطعا یکی از ملاک های شما برای ثبت نام در دوره های تعمیرات موبایل است. بهتر است آموزشگاهی را انتخاب کنید که علاوه بر موارد گفته شده، امکان پرداخت شهریه به صورت اقساطی را نیز داشته باشد.

۴-مجرب بودن اساتید آموزشی

هرچقدر که اساتید دوره ماهر باشند و بتوانند تکنیک های جدیدی برای تعمیرات موبایل را آموزش دهند، دوره تعمیرات موثر تر و متقاضی، مهارت بیشتری به دست خواهد آورد.

ویژگی های بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران

آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل در بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران

متقاضیان حضور در بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران باید بدانند که دوره تعمیرات موبایل یکی از محبوب ترین دوره های آموزشی است. اگر این دوره را در یک موسسه مطرح پشت سر بگذارید، یک مهارت پولساز یاد گرفته و می توانید صفر تا صد تعمیرات موبایل را انجام دهید. کسانی که تعمیرات دستگاه های تلفن همراه را به صورت کامل آموزش می بینند، در حرفه ی خود به یک فرد متخصص و کار بلد تبدیل خواهند شد. تعمیر موبایل نزد چنین کسانی، بدون پشیمانی و با رضایت کامل صورت خواهد گرفت.

موسسه هایی که این دوره را به صورت جامع و یا به صورت صفر تا صد آموزش می دهند، از بهترین تجهیزات کمک گرفته و سعی می کنند همه چیز را به صورت کاملا عملی به مهارت جویان و شرکت کنندگان در دوره آموزش دهند. آموزش صفر تا صد تعمیر انواع گوشی های موبایل، تعمیر گوشی های لمسی و معمولی، از بین بردن اختلال در مدل های مختلف گوشی تنها بخشی از مباحثی است که دوره های صفر تا صد تعمیرات موبایل آموزش داده می شود. حضور در این دوره ها، با مزیت های زیادی همراه خواهد بود.

شرکت در کلاس های حضوری بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات موبایل آنلاین، یا شرکت در کلاس های حضوری بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل؟

موضوعی که واضح و روشن به نظر می رسد این است که در مباحث مهمی مانند تعمیرات موبایل، دوره های آموزشی آنلاین و یا حتی فیلم های آموزشی به هیچ عنوان نمی توانند بازدهی لازم را داشته باشند. کسانی که قرار است به عنوان یک تعمیرکار موبایل وارد بازار کار شوند، می بایست همه قطعات موبایل و همین طور تعمیر سخت افزاری آن را از نزدیک مشاهده و لمس کنند. عدم مشاهده همه چیز از نزدیک، یکی از عیب هایی است که می توان به آموزش تعمیرات موبایل آنلاین وارد کرد.

نقص دیگری که در دوره های آنلاین به چشم می خورد، عدم صدور یک مدرک معتبر است. اگر فرضا، فردی بخواهد در یک شرکت مرتبط با حوزه موبایل مشغول به کار شود، می بایست یک مدرک معتبر داشته باشد که دوره های آنلاین چنین چیزی را ارائه نمی کنند.

به همین دلیل، توصیه می کنیم اگر می خواهید یک مدرک معتبر برایتان صادر شود، به بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل بروید. در این آموزشگاه ها، مدرکی با اعتبار قابل قبول صادر می شود. از این مدارک معتبر می توان به مدارک بین المللی نیز یاد کرد.

سوالات متداول دوره تعمیر موبایل

رشته تعمیرات موبایل فنی حرفه ای شامل چه سرفصل هایی است؟

این رشته شامل آشنایی با تعمیر و تعویض انواع سوکت، باتری، شارژر، ال سی دی، تاچ و … است. هم چنین رشته تعمیرات موبایل فنی حرفه ای شامل شناخت انواع سیستم های اندروید و آی او اس نیز می باشد. شما به عنوان تعمیر کار موبایل باید بتوانید به خوبی یک گوشی را عیب یابی کرده و آن را باز و بسته کنید.

هزینه آموزش تعمیرات موبایل چقدر است؟

برای سهولت شرکت شما در دوره های مهارتی، این مرکز هزینه آموزش تعمیرات موبایل را نسبت به دیگر مراکز مشابه، پایین تر در نظر گرفته و شرایطی را فراهم کرده که همه افراد بتوانند در این دوره شرکت کنند. هزینه آموزش تعمیرات موبایل به صورت قسط بندی شده از شما اخذ می شود.

بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران کدام است؟

موسسه نیک اندیشان با ارائه مدرک دانشگاهی و بین المللی، دریافت قسط بندی شده شهریه، بهره مندی از مدرسین مجرب و معرفی به کار در انتهای دوره، جایگاه خود را به عنوان بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل تثبیت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image