مدل مو مردانه جذاب

12 مدل مو مردانه جذاب 2022 (به همراه تصویر)

صنعت مد و فشن روز به روز در حال گسترده شدن است. تنوعی که در این حوزه وجود دارد، در کمتر جایی می توان مشاهده کرد. از لباس و سایر موضوعات شبیه به این گرفته تا نوع آرایش، رنگ آرایش و مدل مو از جمله زیر شاخه های این صنعت متنوع به شمار می روند. به مدل مو اشاره کردیم؛ افزایش تنوع مدل مو مردانه و آشنایی با هر یک از آنها برای پیرایشگران حرفه ای و آماتور لازم و ضروری است و کسانی که قصد دارند در این حوزه کاری، موفق ظاهر شوند باید با مدل های ترند مو آشنایی داشته باشند. در راستای این آشنایی، 12 مدل از مدل های مو کوتاه مردانه 2022 در ادامه این مقاله معرفی خواهند شد.

 

مدل-موی-Pompadour-&-Skin-Fade

1-مدل موی Pompadour & Skin Fade

مدل موی Pompadour & Skin Fade یک مدل مو مردانه جذاب در سال 2022 است. این مدل، در گذشته علاقه مندان زیادی داشته و برای آنکه بتوان به شکلی مدرن تر و بروزتر نیز آن را اجرا کرد، تغییرات زیادی روی جزئیات آن اعمال شده است. در این مدل، موها به سمت بالا و در جایی دور از ناحیه صورت هدایت می شوند. این مدل در ترکیب با skin fade نیز زیبایی فوق العاده ای پیدا خواهد کرد.

 

مدل مو Skin Fade

2-مدل موی skin fade

مدل موی skin fade از دیگر مدل های مو کوتاه مردانه 2022 می باشد. این مدل نیز زیبایی خاص خود را داشته و عمدتا، برای ایجاد ظاهری مدرن و شیک، آن را با دیگر مدل های مو ترکیب می کنند. در اینجا، کم رنگ شدن مو از قسمت بالای گوش شروع شده و تا اطراف خط مو تا گردن فرد، ادامه پیدا می کند. قابلیت انعطاف پذیری زیادی در مدل موی skin fade مشاهده می شود.

 

مدل-styled-curls

3-مدل styled curls

دیگر مدل مردانه، مدل styled curls است. این مدل برای کسانی که موهایشان حالت فر دارد، بسیار مناسب و زیبا به نظر می رسد. البته برای ایجاد حالتی زیبا در موهای فر، روش های زیادی را می توان نام برد؛ اما مدل styled curls نیز در ایجاد حالتی زیبا در موهای فر، تاثیر زیادی خواهد داشت.

 

مدل-موی-Slicked-hair

4-مدل موی Slicked hair

مدل موی Slicked hair از دیگر مدل های مو مردانه 2022 است و به دلیل سادگی فراوانی که در آن موج می زند، یکی از مدل های ترند سال به شمار می رود. کسانی که موی آنها به صورت ذاتی و ژنتیکی صاف و لخت است، با کمک مدل موی Slicked hair می توانند ظاهر خود را به شکلی چشمگیر و جذاب تحت تاثیر قرار دهند.

مدل-Top-knot-with-Fade

5-مدل Top knot with Fade

دیگر مدل مو مردانه که آن نیز امروز به یک ترند تبدیل شده، مدل مو Top knot with Fade است. این مدل، شباهت زیادی به مدل موی دم اسبی دارد؛ اما یک تفاوت عمده بین این دو وجود دارد و آن هم بستن موها در یک نقطه در بالای سر در مدل Top knot with Fade است. معمولا از آنجایی که موها در قسمت کناری سر فید می شوند، افراد دردسر زیادی را با موهای این قسمت تجربه نخواهند کرد. برای پیاده سازی این مدل، نیاز است فرد موهای بلندی داشته باشد.

 

مدل-موی-Classic-haircut

6-مدل موی Classic haircut

Classic haircut یا مدل موی کلاسیک از دیگر مدل های مو کوتاه مردانه در سال 2022 است و برای مراسم و جلسات رسمی گزینه خوبی به نظر می رسد. مدل مو کلاسیک، زیباست و ایجاد حالت و فرم در آن نیز بسیار راحت و ساده می باشد.

مدل مو مردانه messy pompadour

7-مدل مو مردانه messy pompadour

مدل مو مردانهmessy pompadour از دیگر مدل کوتاه مردانه 2022 است و  جالب است که این مدل به دلیل زیبایی خاص و منحصر به فردی که دارد، همیشه مد بوده و جوانان از این مدل مو استقبال زیادی به عمل می آورند. تنوع موجود در مدل messy pompadour زیاد بوده و یکی از مدل های مناسب برای مهمانی های خاص می باشد.

 

مدل-مو-Polished-hair

8-مدل موی Polished hair

مدل موی Polished hair نیز یک مدل مو مردانه است و در دهه 90 میلادی، بین جوانان محبوبیت زیادی پیدا کرد. امروزه نیز افرادی که موی آنها پرپشت و حجیم است، با این مدل کوتاهی مو زیبایی خاص و منحصر به فردی در چهره خود ایجاد می کنند.

 

مدل-موی-آندرکات

9-مدل موی آندرکات

کسانی که صورت کشیده و یا مربع شکل دارند، با مدل مو مردانه آندرکات، بسیار زیبا و جذاب به نظر خواهند آمد. این مدل در ترکیب با دیگر مدل ها، جذاب و خواستنی به نظر آمده و به روش های متفاوتی می توان جهت ایجاد حالت در موها اقدام کرد.

مدل-موی-Wings

10-مدل موی Wings

مدل موی Wings از دیگر مدل های جذاب مو در سال 2022 بوده و برای افرادی با موهای لخت و صاف بسیار مناسب و جذاب به نظر می رسد. از آنجایی که این مدل، نامنظم به نظر می رسد ممکن است همه افراد آن را دوست نداشته باشند.

 

مدل-موBlowout

11-مدل موBlowout

دیگر مدل مو مردانه، مدل مو Blowout است. این مدل نیز از دیگر مدل های زیبا و منحصر به فرد بوده و برای افرادی که موی پرپشتی دارند، بسیار مناسب به نظر می رسد. البته در ابتدای صبح و قبل از خروج از خانه برای ایجاد حالت در آن، می بایست از سشوار و یا ژل مو استفاده کنید؛ پس برای کسانی که عادت به بیدار شدن در ابتدای صبح نداشته و یا اصولا وقت زیادی برای رسیدگی به مو ندارند، این مدل مو دردسرساز خواهد بود.

 

مدل-مو-مردانه-Ivy-league

12-مدل مو مردانه Ivy league

مدل مو مردانه Ivy league از دیگر مدل موهای جذاب بین جوانان امروزی می باشد. افرادی که دوست دارند موهایشان کوتاه و مرتب به نظر آید از جمله طرفداران این مدل به شمار می روند. توجه داشته باشید که برای ایجاد چنین مدلی، طول موهای فرد باید حداقل 17 سانتی متر باشد.

جمع بندی

ما، در این متن به معرفی 12 مدل مو مردانه پرداختیم. توجه داشته باشید که یک پیرایشگر مردانه باید با مدل های ترند مو آشنا باشد تا بتواند متناسب با چهره فرد، یک مدل بروز و شیک را پیاده سازی کند. آشنایی با مدل های مو چیزی نیست که بتوان به کمک تجربه آن را به دست آورد و افراد می بایست در دوره های آموزشی این هنر شرکت کنند. به همین جهت، توصیه می کنیم در دوره پیرایش مردانه نیک اندیشان شرکت کنید. لیستی کامل از مدل های مو کوتاه مردانه 2022 در این دوره آموزش داده خواهد شد و افراد بعد از به پایان رساندن آن، به یک پیرایشگر حرفه ای تبدیل خواهند شد.

برای ثبت نام در دوره آموزش پیرایش مردانه نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره

چرا دوره آموزش پیرایش مردانه نیک اندیشان ؟

هلدینگ آموزشی نیک اندیشان با برگزاری دوره هایی حرفه ای و پر بازده، توانسته یک برند عالی در زمینه آموزشی و کاریابی باشد. چرا که شما با شرکت در دوره های آموزشی نیک اندیشان، مهارت های گوناگونی را توسط اساتیدی مجرب، آموزش می بینید. و در حین آموزش هر آنچه که در بازار کار آن مهارت، نیاز دارید را با زبان ساده و به صورت منتوری (تجربی) به شما منتقل می کنند تا بتوانید در آینده خیلی نزدیک از آن مهارت (حرفه) که یاد گرفته اید، درآمدزایی کنید.

باید بدانید اگر در انتهای دوره احساس کردید، باید در جلسات بیشتری شرکت کنید تا مفاهیم کل دوره را به طور کامل یاد بگیرید، میتوانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای دوباره در دوره جدید شرکت کنید و سر کلاس حاضر شوید و همچنین در انتهای دوره پس از آزمونی که از شما گرفته میشود، به شما مدارکی قابل استعلام از دانشگاه و فنی حرفه ای، و آکادمی URS انگلستان با مهر و هولوگرام و قابل استعلام داده می شود. و همچنین توسط موسسه نیک اندیشان معرفی به کار خواهید شد.

آیا نیک اندیشان به جز دوره پیرایش مردانه ، دوره های آموزشی دیگری در حوزه آرایشگری و پیرایشگری، برگزار می کند؟

بله نیک اندیشان در حوزه آرایشگری و پیرایشگری، دوره های آموزشی زیر را هم برگزار می کند. که عبارتند از :

آیا نیک اندیشان دوره های آموزشی در حوزه های دیگر هم برگزار می کند؟

بله ، هلدینگ آموزشی نیک اندیشان در حوزه های آموزشی متعدد (بیش از 70 دوره) برگزار می کند. و شرایط شرکت در این دوره ها به گونه ای طراحی شده که تمامی افراد با شرکت در این دوره ها ، از جنبه های مالی ، دسترسی آسان ، بار علمی ، مدارک معتبر ، تضمین شغل پس از انتهای دوره، به سودشان باشد. که در ادامه به معرفی حوزه های آموزشی این موسسه به همراه برخی از  دوره های آن می پردازیم :

حوزه پیراپزشکی (طب) 

دوره طب سنتی، دوره داروخانه، دوره کمک پرستاری، دوره دستیار دندانپزشک ، دوره لیزر موهای زائد، دوره کاشت مو، دوره کاشت ابرو

حوزه فنی مهندسی

دوره پکیج ، دوره تعمیرت موبایل

حوزه مدیریت کسب و کار

دوره BBA ، دوره MBA ، دوره DBA یکساله ، دوره POST DBA

حوزه حسابداری و بازرگانی

دوره حسابداری ، دوره بازرگانی ، دوره آموزش صادرات و واردات

حوزه روانشناسی کاربردی

دوره بازی درمانی ، دوره مونته سوری 

حوزه هنری

دوره عکاسی ، دوره بازیگری

نوشته قبلی
انواع شانه آرایشگری (به همراه کاربرد آنها) 12 مورد
نوشته بعدی
تولید محتوا چیست؟ و چند نوع تولید محتوا داریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image