معرفی 7 تا از شت کوین های انفجاری 2023⭐2022

معرفی 7 تا از شت کوین های انفجاری 2023⭐2022

در این مقاله می خواهیم 7 تا از شت کوین های انفجاری 2023 را به شما معرفی کنیم که با سرمایه گذاری و معامله آنها می توانید صاحب سود های کلان شوید. به عبارتی، معاملات این شت کوین های انفجاری می تواند بیشتر از هر معامله دیگری برایتان سود داشته باشد.

هر چیزی که باید درباره شت کوین ها بدانید

در گذشته، استراتژی معامله گران و سرمایه گذار ها در خرید ارز های دیجیتالی بود که رتبه های بالایی را در مارکت ارز های دیجیتال به خود اختصاص داده اند. اما امروزه استراتژی و تکنیک هایی که در معامله ارز های دیجیتال به کار گرفته می شود، صرفا شامل کوین هایی که ارزش اقتصادی بالایی دارند، نیست. بلکه تمرکز تریدر ها بر روی این است که با معامله کدام ارز دیجیتال، سود بیشتری را نصیب آنها می کند.

البته که جدای از نوع ارز دیجیتالی که معامله می شود، زمان انجام معاملات بر درصد سود کسب شده بسیار تاثیر دارد. مسلما اگر در بهترین زمان نوسان گیری ارز دیجیتال معاملات انجام شود، میزان سود بیشتری نصیب معامله گران خواهد شد. در واقع دیگر صرفا بحث ارزش اقتصادی رمز ارزها مطرح نیست. زیرا یکی از سود آور ترین بخش های بازار کریپتو کارنسی متعلق به شت کوین های انفجاری 2022 و 2023 است.

 درست است که این کوین ها نسبت به سایرین از ارزش کمتری برخوردار هستند، اما خرید و فروش آنها می تواند سود بسیار خوبی را نصیب معامله گران کند. خصوصا شت کوین های انفجاری 2023 که برخی از آنها امسال به تازگی وارد بازار ارز های دیجیتال شدند. متخصصان کریپتو کارنسی می گویند که برخی از این کوین ها، پتانسیل رشد بالایی دارند و در آینده به جایگاه بالایی در مارکت ارز های دیجیتال می رسند.

طبق تعریفی که در دوره نوسان گیری ارز دیجیتال ارائه شده است، شت کوین ها بدون هیچ هدف یا دلیل خاصی به وجود آمده اند و نسبت به سایر ارز های دیجیتال، ارش کوین مارکت کپ کمتری دارند. ویژگی بارز شت کوین های انفجاری 2022 در نوسانات مداوم قیمت آنها است. منتهی با این وجود، جالب است که این کوین ها مورد حمایت بسیاری از افراد مشهور همچون ایلان ماسک قرار گرفته اند. در حقیقت نوسانات قیمت این کوین ها از نظر بسیاری افراد، سبب کسب سود های کلان لحظه ای می شود.

بهترین شت کوین های انفجاری 2023 کدام کوین ها هستند؟

بهترین شت کوین های انفجاری 2023 کدام کوین ها هستند؟

قرار است بر اساس بررسی ها و تحلیل های انجام گرفته توسط اساتید و تریدر های باتجربه موسسه نیک اندیشان، لیست شت کوین های انفجاری 2022 و 2023 را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم. لازم به ذکر است که این نکات به شکل جامع و جزئی تر در دوره آموزش ارز دیجیتال مطرح می شود.

Tamadoge (TAMA)؛ بهترین شت کوین انفجاری و آینده دار 2023

این توکن طی مدت زمان کمی که از ورود آن به بازار گذشت، نشان داد که چیزی بیشتر از یک شت کوین است. در پیش فروش این شت کوین کاملا مشهود است که تاکنون بیش از 15 میلیون دلار توسط تریدر های مختلف فروش رفته و جمع آوری شده است. این توکن دارای یک پلتفرم اختصاصی به همین نام است. توکن های بومی پلتفرم TAMA در ابتدا با 100 کوین برای 1 USDT در دسترس بودند، اما تقاضای بالا این پیش فروش ارز دیجیتال را به مرحله هشتم خود رساند.

پلتفرم Tamaverse با توکن های انفجاری 2023 خود علاوه بر اینکه باعث شده تا معامله گران طی خرید فروش شت کوین TAMA سود خوبی کسب کنند، راهی برای کسب درآمد علاقمندان دنیای Game و بازی های آنلاین در نظر گرفته است. بازی پلتفرم تاما به این صورت است که بازیکنان با نظافت و رسیدگی به حیوان خانگی شان، امتیازاتی را جمع آوری می کنند. در نتیجه این کار، پلتفرم تاما به شما پاداش می دهد که با ارز های فیات قابل مبادله هستند. در دوره ارز دیجیتال در مشهد، شیوه کسب درآمد از طریق ترید کوین های تاما و همچنین بازی پلتفرم آن آموزش داده می شود.

Dogecoin (دوج کوین) ؛ از معروف ترین کوین های انفجاری 2022

امکان ندارد اگر جزء تریدر ها یا علاقمندان به بازار ارز دیجیتال بازار باشید و اسم معروف ترین شت کوین این بازار را نشنیده باشید. وقتی که در اینترنت عبارت “شت کوین های انفجاری 2023” را سرچ می کنید، در ابتدای تمامی نتایج نشان داده شده، اسم دوج کوین قرار دارد. همچنین در دوره ارز دیجیتال نیز بسیار مورد تحلیل قرار می گیرد زیرا می تواند سود زیادی را نصیب معامله گران کند.

دوج کوین در حقیقت تحت عنوان یک میم یا شوخی با طرفداران بیت کوین وارد مارکت ارز های دیجیتال شد. اما زمانی که مورد حمایت افراد بزرگی نظیر ایلان ماسک قرار گرفت، قیمت آن بسیار افزایش یافت. در حقیقت این حمایت، بیش از 10000 درصد بازده را برای سرمایه گذارانی که در ابتدای سال 2021 دوج کوین را خریداری کردند، فراهم کرد. بسیاری از سرمایه گذاران معتقد اند که این ارز همچنان یکی از بهترین شت کوین های انفجاری 2022 و 2023 است.

Shiba Inu (شیبا اینو) ؛ دومین شت کوین انفجاری 2023 محبوب

شیبا اینو در میان هیپ‌ های Dogecoin به‌ عنوان یکی از بهترین شت کوین های انفجاری، مطرح بود. پس از ورود این ارز به بازار ارز دیجیتال، بلافاصله قیمت پایین این ارز آن رو به توکنی بسیار جذاب برای سرمایه گذاری تبدیل کرد. شت کوین شیبا اینو به عنوان یکی از کوین های آینده دار و سود آور پس از دوج کوین شناخته می شود. طبق به روز ترین اطلاعات درباره این کوین که در دوره آموزش ارز دیجیتال در اصفهان ارائه شد، این پروژه در تلاش است تا از شت کوین بودن خود فاصله بگیرد.

Hoge Finance (هوگ فایننس) ؛ توکن دیفای سود آور بر بستر اتریوم

یکی دیگر از شت کوین های انفجاری 2023 که بسیاری از افراد با آن سر و کار داشته اند، هوگ فایننس است. این شت کوین در واقع یک توکن دیفای ERC 20 می باشد که بر بستر اتریوم راه اندازی شده است. این ارز اکنون با ارزشی برابر 234.84 میلیون دلار در رتبه 275 بازار قرار دارد و سهم 0.008 درصد از کل بازار را به خودش اختصاص داده است.

Tamadoge (TAMA)؛ بهترین شت کوین انفجاری و آینده دار 2023

آیا ایلان گیت، بهترین شت کوین ۲۰۲۲ و جزء شت کوین های انفجاری است؟

یکی دیگر از شت کوین های انفجاری که خرید و فروش آن ها سود خوبی را نصیب تریدر ها می کند، ایلان گیت است. این شت کوین، زمان زیادی نیست که وارد بازار شده است. شت کوین ایلان گیت در بستر بایننس اسمارت چین راه اندازی شده و تقریبا ده درصد از تراکنش هایی را که روزانه د رموردش انجام می شود بین صاحبانش تقسیم می کند.

تعداد کل توکن های ایلان گیت، یک کوادریلیون است که قابل خرید و فروش در تراست ولت بوده و در صرافی های غیر متمرکزی مانند پنکیک سوآپ نیز عرضه می شود. این شت کوین در سال ۲۰۲۱ وارد بازار شد و بر خلاف اسمش، هیچ رابطه ای با ایلان ماسک ندارد. سود های زیادی که خرید و فروش ایلان گیت به تریدر ها می رساند، باعث شده است که به عنوان بهترین شت کوین ۲۰۲۲ شناخته شود.

شاید قابل باور نباشد، اما ترید این شت کوین در یک هفته، ۹۸ درصد، در دو هفته، ۱۱۶ درصد و در یک ماه ۲۰۹ درصد به تریدر ها سود رسانده است. به گفته ی تحلیل گران، آینده این شت کوین بهتر هم می شود.

آیا ایلان گیت، بهترین شت کوین ۲۰۲۲ و جزء شت کوین های انفجاری است؟

بهترین شت کوین های انفجاری سال ۲۰۲۳ کدامند؟

ارز دیجیتال سایتاما اینو (Saitama inu) یکی از ارز های تازه وارد به بازار کریپتو کارنسی است که بنابر گفته تحلیل گران و وب سایت های تخصصی خارجی، به عنوان یکی از بهترین شت کوین های انفجاری سال ۲۰۲۳ شناخته شده است.

بسیاری از تریدر ها از این شت کوین برای مبادلات مالی، تجارت NFT و ارز های دیجیتال استفاده می کنند. ارز دیجیتالی سایتاما روی بلاک چین اتریوم به وجود آمده است. این ارز یک اکوسیستم اختصاصی دارد که می توان آن را به عنوان یک نرم افزار، روی گوشی ها و رایانه نصب کرد. عملکرد این نرم افزار دقیقا مانند صرافی های غیر متمرکز است که امکان معامله ارز سایتاما و سایر ارز های دیجیتالی را دارد.

این نرم افزار یک کیف پول دیجیتال به نام SitamaMask را نیز برای نگهداری و مبادله ارز های دیجیتالی ارائه کرده است. توسعه دهندگان این پلتفرم، نرم افزار دیگری به نام Saitama edutainment را برای افزایش آگاهی و برنامه ریزی افراد عرضه کرده اند. پیش بینی می شود که این ارز در آینده روی بلاک چین مخصوص خود مستقر شود و هزینه های تراکنش آن تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا می کند. از طرفی با کاهش نقدینگی آن، ارزش سایتاما در بازار بیشتر می شود.

بهترین شت کوین های انفجاری سال ۲۰۲۳ کدامند؟

کلام آخر

شناخت بهترین شت کوین های انفجاری 2023 برای تریدر ها بسیار مهم و حیاتی است. البته که در صورت شرکت در دوره های آموزشی ارز دیجیتال، دانش جامعی می توان در این باره بدست آورد. اگر تمایل به شرکت در چنین دوره ای دارید، پیشنهاد می دهیم در دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان شرکت کنید.

برای ثبت نام در دوره آموزش ارز دیجیتال نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره
نوشته قبلی
بهترین شت کوین برای نوسان گیری⭐ ارز دیجیتال
نوشته بعدی
چرا شت کوین فروش نمیره؟⭐نحوه فروش شت کوین در تراست ولت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image