استخدام گریمور عروس

استخدام گریمور عروس (میکاپ کار عروس) به همراه آموزش

یکی از حرفه ای ترین حوزه های کار آرایش گری را می توان میکاپ و گریم عروس دانست. این حوزه به علت تخصصی بودن و حساسیت، یکی از پردرآمد ترین حوزه های کار در آرایشگاه هاست. استخدام گریمور عروس تخصصی همواره یکی از سخت ترین کارها برای صاحبان آرایشگاه هاست. زیرا این انتخاب باید هوشمندانه و با دقت بالایی صورت گیرد که بتواند رضایت مشتریان را جلب کند. برای تبدیل شدن به متخصص گریم و میکاپ عروس، باید دوره های آموزشی تخصصی و حرفه ای را زیر نظر اساتید برجسته این کار گذراند. موفقیت در استخدام گریمور عروس در گرو داشتن مهارت های لازم و به روز این زمینه است تا بتواند رضایت صاحبان آرایشگاه ها و به دنبال آن مشتریان را به دست آورد. در ادامه شما را با آموزش های لازم در زمینه استخدام گریمور عروس آشنا می کنیم.

برای استخدام گریمور عروس چه مهارت هایی نیاز است؟

گریم عروس، خوش درخشیدن در آن و ایجاد تغییری قابل توجه در چهره عروس مهم ترین وظیفه یک گریمور عروس است. سالن هایی که در پی استخدام گریمور عروس هستند توقع دارند، متقاضیان مهارت های زیر را آموزش دیده و در آن حرفه ای باشند:

 • یکی از ابتدایی ترین اصول و مهارت هایی که یک گریمور عروس باید به آن آشنا باشد، میکاپ عروس است. میکاپ کار عروس باید کار خود را به خوبی بلد باشد و به کمک مواد آرایشی با کیفیت، کاری کند که چهره عروس از این رو به آن رو شود.
 • نکته دیگری که مدیر سالن های زیبایی در استخدام گریمور عروس به آن توجه می کنند، حرفه ای بودن فرد در زیرسازی آرایش، کانتورینگ و نکات مهم و مرتبط با آن است.
 • از دیگر مهارت هایی که متقاضیان شغل گریموری عروس باید به آن تسلط داشته باشند، طراحی و اجرای میکاپ های متفاوت بر روی چشم و ابروی عروس است.
 • تسلط به اجرای مدل های مختلف مو و شینیون مو نیز از دیگر مهارت های مورد نیاز یک میکاپ کار عروس به شمار می رود.

برای تبدیل شدن به یک میکاپ کار عروس حرفه ای به کجا مراجعه کنیم؟

نه تنها برای تبدیل شدن به یک میکاپ کار عروس حرفه ای، بلکه برای دریافت بهترین آموزش ها در تمامی حوزه ها باید به موسسات آموزشی مراجعه کرد که استادهای آنها، کامل ترین و جامع ترین نکات را در اختیار قرار می دهند. هر نکته جزئی در حوزه گریموری عروس می تواند در بهبود نتیجه کار، تاثیر شگرف و فوق العاده ای داشته باشد. به همین جهت در آگهی های استخدام گریمور عروس، به ماهر بودن و تسلط داشتن فرد در این حوزه تاکید فراوان می شود. اگر دوست دارید به عنوان یک میکاپ کار عروس در معروف ترین سالن های زیبایی مشغول به کار شوید، توصیه می کنیم موسسات آموزشی را برای گذراندن این دوره انتخاب کنید که اطمینان دارید بهترین شرایط را برای درک کامل مباحث آموزشی فراهم می کنند.

میکاپ کار عروس به چه وسایلی نیاز دارد؟

یکی از شغل های به شدت ابزار محور، طراحی و  اجرای میکاپ عروس است. در واقع، بدون داشتن ابزار و وسایل لازم به هیچ عنوان نمی توان عروس را گریم و یا میکاپ کرد. برخی از وسایل آرایشی که گریمور عروس به آنها نیاز دارد، به شرح زیر است:

 • رژ لب
 • خط چشم
 • ریمل
 • سایه
 • مداد ابرو
 • کرم پودر
 • فون
 • و بسیاری مواد دیگر

درآمد گریمور عروس چقدر است؟

یکی از نگرانی های افرادی که آگهی های استخدام گریمور عروس را دنبال می کنند، میزان درآمد این شغل است. میکاپ نیز مانند بسیاری از مقوله ها، در طول زمان با تغییرات زیادی مواجه بوده است و امروزه، گریمورهایی درآمدهای بالایی دارند که در میکاپ و گریم عروس تجربه زیادی دارند. درآمد گریمورها به حرفه ای بودن آنها و نمونه کارهایی که آماده کرده اند، بستگی دارد. هر چقدر گریمور عروس تجربه و مهارت خود را افزایش دهد و مدل هایی با گریم های بی عیب و نقص آماده کند، درآمد بالاتری کسب خواهد کرد.

استخدام گریمور عروس (میکاپ کار عروس)

آموزش میکاپ عروس

آرایش عروس نوع خاصی از آرایش است که نیاز به آموزش و مهارت های ویژه ای دارد. شما در دوره های آموزش میکاپ عروس، به صورت تخصصی باید کلیه ابزار، مواد و برند های خوش نام این زمینه را بشناسید. چهره شناسی و انتخاب آرایش مناسب برای هر چهره و صورتی از دیگر مهارت هایی است که در آموزش میکاپ عروس، باید به مهارت جویان آموزش داده شود. در ادامه لازم است، زیر سازی، نصب مژه، انواع سایه و … نیز به دانش جو آموخته شود تا بتواند از صفر تا صد این کار را به صورت حرفه ای به انجام برساند. حضور در محیط آرایشگاه از اهمیت زیادی برخوردار است. زیرا می تواند کلیه شرایط کار واقعی را برای مهارت جویان تداعی کرده و شرایطی را فراهم آورد که بتوانند به راحتی در استخدام گریمور عروس شرکت کنند.

بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ در تهران

با توجه به شرایطی که گفته شد، می توان فاکتورهای انتخاب بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ در تهران را تشخیص داد. لازم است تا در دوره های گریم و میکاپ عروس، از مدرسی حرفه ای و مسلط به کلیه مطالب با سابقه کار درخشان بهره گرفته شود. هم چنین کلیه مطالب مفید، به روز و کاربردی باید در طول دوره به مهارت آموز آموخته شود. موسسه نیک اندیشان که یکی از برترین موسسات برگزار کننده دوره های مهارتی است، دارای کلیه فاکتورهای نام برده در زمینه کلاس میکاپ عروس است. می توان به جرات نیک اندیشان را بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ در تهران دانست. زیرا ضمن بهره مندی از مدرسان حرفه ای، در انتهای دوره شما را به بازار کار تخصصی این رشته نیز معرفی می کند. دوره نیک اندیشان به صورت 8 جلسه و خصوصی در سالن زیبایی برگزار می شود. در چنین شرایطی می توان انتظار داشت که مهارت آموز، بتواند به صورت حرفه ای این دانش را بیاموزد.

مدرک بین المللی گریم و میکاپ

اگر به دنبال دریافت مدرک بین المللی گریم و میکاپ عروس هستید، نیک اندیشان انتخاب درستی برای شماست. شما خواهید توانست در انتهای دوره، از این مرکز مدرکی بین المللی از آکادمی URS انگلستان دریافت کنید. این مرکز در کنار مدرک بین المللی گریم و میکاپ، به شما مدرکی دانشگاهی و دارای مهر و هولوگرام نیز اعطا می کند. دریافت مدرک از سازمان فنی و حرفه ای از دیگر امتیازات موسسه نیک اندیشان است. باید اشاره کرد که این مرکز امکان پرداخت قسطی شهریه را نیز به شما می دهد.

استخدام گریمور عروس (میکاپ کار عروس) در مراکز و سالن های زیبایی معتبر

سوالات متداول دوره گریم و میکاپ عروس

آموزش میکاپ عروس شامل چه مواردی است؟

شما در دوره های آموزش میکاپ عروس، به صورت تخصصی باید کلیه ابزار، مواد و برند های خوش نام این زمینه را بشناسید. چهره شناسی و انتخاب آرایش مناسب برای هر چهره و صورتی از دیگر مهارت هایی است که در آموزش میکاپ عروس، باید به مهارت جویان آموزش داده شود. در ادامه لازم است، زیر سازی، نصب مژه، انواع سایه و … نیز به دانش جو آموخته شود .

بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ در تهران کدام است؟

می توان به جرات نیک اندیشان را بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ در تهران دانست. زیرا ضمن بهره مندی از مدرسان حرفه ای، در انتهای دوره شما را به بازار کار تخصصی این رشته نیز معرفی می کند. دوره نیک اندیشان به صورت 8 جلسه و خصوصی در سالن زیبایی برگزار می شود.

آیا دوره میکاپ عروس مدرک بین المللی دارد؟

شما خواهید توانست در انتهای دوره، از مرکز نیک اندیشان، مدرکی بین المللی از آکادمی URS  انگلستان دریافت کنید. این مرکز در کنار مدرک بین المللی گریم و میکاپ، به شما مدرکی دانشگاهی و دارای مهر و هولوگرام نیز اعطا می کند. دریافت مدرک از سازمان فنی و حرفه ای از دیگر امتیازات موسسه نیک اندیشان است.

برای ثبت نام در دوره گریم و میکاپ عروس نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره
نوشته قبلی
استخدام گریمور بازیگری
نوشته بعدی
استخدام نیرو آرایشگر مردانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image