بهترین دوره بهیاری (دوره کمک پرستاری) در تهران

دوره بهیاری چیست (بهترین آموزشگاه دوره بهیاری در تهران)

 از آنجا که  دوره های آموزشی و علمی کوتاه مدت به شدت در حال افزایش هستند موسسه ی نیک اندیشان به منظور افزایش دادن سطح علمی افراد مقاله ای در خصوص بهترین دوره بهیاری در تهران و بهترین آموزشگاه دوره بهیاری در تهران را برای شما آماده کرده است. لطفا تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. پیش از آنکه در خصوص بهترین دوره بهیاری در تهران مطالبی را ارائه دهیم ابتدا به شرح حرفه ی بهیار و وظایف او می پردازیم.

بهیار به چه کسی گفته می شود؟

بهیار به یکی از اعضای تیم پزشکی گفته می شود که تحت نظارت یک پرستار به مراقبت و درمان بیماران می پردازد. اگر بخواهیم تعریفی رسمی از بهیاری ارائه دهیم می توانیم بگوییم که: آموزش بهیاری یکی از شاخه های خدمات پزشکی به شمار می رود. این علم آمیزه ای از دانش پرستاری، مهارت های اخلاقی، مهارت های فنی، عواطف انسانی می باشد.

 یک بهیار چه وظایفی را بر عهده دارد؟

کسی که تصمیم می گیرید در بهترین دوره بهیاری در تهران شرکت کرده و به عنوان یک بهیار شروع به کار کند بهیاری را یک حرفه ی مقدس می پندارد. بهیاران معمولا در کارخانه ها و یا کارگاه ها به پیگیری مسائل بهداشتی می پردازند. البته بهیاران ممکن است در مکان های دیگری هم به انجام وظیفه بپردازند که در ادامه به آن ها هم خواهیم پرداخت. کسی که بهترین دوره بهیاری در تهران را پشت سر گذاشته است بایستی قادر به انجام امور زیر باشد:

 • فرد بایستی توانایی پیگیری مسائل بهداشتی کارکنان شرکت را برعهده داشته باشد
 • شخص باید با بخش های مختلف کارخانه و مشاغل آن آشنا باشد
 • فرد بایستی بر مسائل مخصوص بهداشت کارخانه واقف باشد
 • شخص بایستی با نحوه ی پیگیری مشکلات بهداشتی کارکنان آشنایی داشته باشد و قادر باشد آن ها را تشخیص دهد
 • فرد بایستی بتواند دستورالعمل های اعزام بیمار را پر کند
 • شخص بهیار باید بتواند از مراکز درمانی شخص مطابق دستورالعمل ها بازدید نماید
 • فرد بهیار بایستی از قسمت های مختلف کارخانه به منظور مراقبت دقیق از مسائل بهداشتی بازدید نماید

اگر یک بهیار در بیمارستان مشغول به کار شود بایستی بتواند:

 • به بیماران آرامش دهد
 • نمونه ی خون بیماران را بگیرد
 • علائم زیستی و حیاتی بیماران را چک کند
 • تخت های بیماران را مرتب کند
 • بیماران را برای معاینات روزانه آماده کند
 • ابزار جراحی استرلیزه کند
 • به بیمار کمک کند که امور روزمره ی خود را انجام دهد. به عنوان مثال به فرد بیمار کمک کند که وضعیت خود را تغییر دهد یا غذایش را بخورد
 • به بیمار در رفتن به سرویس بهداشتی کمک کند
 • برخی از کارهای شخصی بیماران را انجام دهد

به خوبی با بیماران ارتباط موثر برقرار کند

بهترین دوره بهیاری در تهران

بهیار با چه وسایلی سر و کار دارد؟

فردی که در بهترین دوره بهیاری در تهران شرکت می کند و آموزش می بیند نحوه ی کار با ابزارها و وسایل این حرفه را می آموزد. در ادامه برخی از ابزار هایی که یک بهیار با آن ها سر و کار دارد را برای شما آورده ایم.

 • برگه ی اعزام
 • آمبولانس جهت اعزام بیمار
 • لوازم جراحی به منظور استرلیزه کردن

حرفه ی بهیاری از چه شرایط شغلی بر خوردار می باشد؟

حرفه ی بهیاری یکی از گرایش های پرستاری به شمار می آید. در اصل می توان گفت این حرفه ترکیبی از وظایف پرستاری و پزشکی می باشد. بهیاران علاوه بر اینکه در کارخانه و کارگاه ها کار می کنند می توانند در اورژانس، مراکز بهداشتی، و بیمارستان ها به فعالیت بپردازند. اصلی ترین وظیفه ای که یک بهیار بر عهده دارد کمک کردن به بیماران و کاهش دادن درد آن ها می باشد. به همین جهت در تیم پزشکی بایستی همیشه بهیار وجود داشته باشد. یک بهیار بایستی بتواند در شرایط نامناسب و متغییر هم وظیفه خود را انجام دهد.

شایان ذکر است که بهیاران حتما بایستی تحت نظارت یک پرستار مجوز دار، یک سرپرستار بیمارستان و یا سرپرستار مرکز درمانی کار کند. اگر فردی بخواهد به عنوان بهیار در مراکز درمانی و غیر درمانی به فعالیت بپردازد بایستی مدرک معتبر داشته باشد.

چگونه می توان مدرک معتبر بهیاری را دریافت کرد؟

کسانی که می خواهند مدرک معتبر بهیاری را کسب کنند بایستی اول در بهترین آموزشگاه دوره بهیاری در تهران ثبت نام کرده و مهارت های مورد نیاز را کسب نمایند. آموزشگاه های زیادی اقدام به برگزاری بهترین دوره بهیاری در تهران کرده اند اما انتخاب معتبر ترین و بهترین آموزشگاه دوره بهیاری در تهران همیشه برای افراد چالش بر انگیز بوده است چرا که آموزشگاه های زیادی ادعا می کنند که پس از برگزاری بهترین دوره بهیاری در تهران به کار آموزان خود مدرک معتبر اعطا می کنند اما پس از آن که دوره به اتمام می رسد افراد پی می برند که با آن مدرک قادر به کسب شغل نخواهند بود. اما موسسات معدودی هم هستند که دوره ی معتبر برگزار می کنند. به عنوان مثال موسسه ی نیک اندیشان ضمن برگزاری بهترین دوره ی بهیاری مدرک معتبر بهیاری از دانشگاه انگلستان صادر می کند. لازم به ذکر است که اکثر موسسات مدرک خود را از نهاد های مرتبط با دانشگاه صادر می کنند اما موسسه ی نیک اندیشان مدرک خود را مستقیما از سوی دانشگاه اعطا می کند و همین امر موجب شده است که به عنوان بهترین آموزشگاه دوره بهیاری در تهران شناخته شده و طرفداران زیادی داشته باشد.

ثبت نام در بهترین دوره بهیاری در تهران

آیا کنترل علائم حیاتی جزو وظایف بهیاران می باشد؟

بهیاران بایستی بتوانند علائم حیاتی بیماران را کنترل کنند. به همین جهت هنگامی که افراد به بهترین آموزشگاه دوره بهیاری در تهران مراجعه می کنند تا در بهترین دوره بهیاری در تهران شرکت کنند نحوه ی کنترل علائم حیاتی بدن را یاد می گیرند. بهیاران باید پس از بررسی علائم حیاتی گزارشی از وضعیت بیمار تهیه کرده و آن را به پرستار یا سرپرستار ارائه دهند. پرستاران گزارش را بررسی کرده و در خصوص اقدامات مورد نیاز تصمیم های لازم را اتخاذ می کنند.

از آنجا که علائم حیاتی بیماران در طول شبانه روز مرتب در حال تغییر است بهیاران باید علائم حیاتی بیمارانی که حال جسمانیشان وخیم است را مرتبا چک کنند. علاوه بر این ممکن است یک بیماری موجب افزایش یا کاهش علائم حیاتی شوند به همین جهت پزشکان ضمن انجام آزمایشات و تست های مربوطه عامل ایجاد اختلال را شناسایی کرده و از میان بر می دارند.

دوره های پرستاری با مدرک بین المللی

اگر به دنبال سپری کردن دوره های پرستاری با مدرک بین المللی هستید، پیشنهاد ما این است که به چند مورد توجه ویژه داشته باشید. اولین فاکتور بحث محتوای آموزشی دوره هاست. در دست داشتن مدرک بدون اطلاعات و مهارتی کافی در زمینه رشته پرستاری و کمک پرستاری، فایده ای برای شما نخواهد داشت. بنابراین دوره ای را برای آموزش برگزینید که شما را به طور کامل با این مهارت حساس آشنا کند. پس از اطمینان از محتوای کاربردی و اصولی، باید گفت که دوره های پرستاری با مدرک بین المللی می تواند زمینه ساز ورود فوری و بی دردسر شما به بازار کار باشد. هم چنین استفاده از آموزش های اساتیدی که در این زمینه سابقه فعالیت درخشان دارند، می تواند به تجربه و مهارت شما در این حوزه بیفزاید. بنابراین از سابقه کاری مدرس دوره نیز اطمینان حاصل کنید.

دوره تکمیلی کمک پرستاری

با در نظر گرفتن این شرایط و فاکتورهایی که عنوان شد، شرکت در دوره تکمیلی کمک پرستاری در موسسه نیک  اندیشان می تواند انتخاب ایده آلی باشد. این موسسه برای برگزاری دوره تکمیلی کمک پرستاری از مدرسانی با سابقه درخشان فعالیت در این حوزه بهره گرفته است. دوره تکمیلی کمک پرستاری در این موسسه  این امکان را به شما می دهد تا در صورتی که نیاز داشته باشید، مجدد و پس از اتمام دوره، در این کلاس ها شرکت کنید تا در صورتی که نقطه مبهمی در این حوزه برایتان مانده است، به کلی برطرف گردد.

زمان ثبت نام کمک پرستاری 1400

اگر علاقه مند به شرکت در این دوره هستید، زمان ثبت نام کمک پرستاری 1400 در موسسه نیک اندیشان را از کارشناسان این مجموعه جویا شوید. این مجموعه به علت متقاضیان زیادی که دارد، دوره های کمک پرستاری را چند بار در سال برگزار می کند. شما می توانید با شرکت در دوره کمک پرستاری این مجموعه شهریه دوره را نیز به صورت قسط بندی شده پرداخت نمایید. برای کسب اطلاعات بیش تر در زمینه زمان ثبت نام کمک پرستاری 1400 و هم چنین شرایط ثبت نام، از طریق سایت نیک اندیشان و شماره های موجود در آن اقدام نمایید.

چرا دوره کمک پرستاری (بهیاری) نیک اندیشان

طبق مطالبی که در بالا خواندید دوره بهیاری (دوره کمک پرستاری) یکی از دوره های آموزشی است که امروزه پر طرفدار و پر مخاطب شده است. و افراد زیادی با شرکت در این دوره ها و دریافت مدرک خود دوست دارند در بازار کار این حرفه فعالیت کنند و از آن درآمد داشته باشند. حال اگر شما هم به دنبال یک دوره با کیفیت و با اعطای مدرک معتبر میگردید، ما به شما دوره کمک پرستاری (بهیاری) نیک اندیشان را معرفی می کنیم. چرا که شما با گذراندن دوره این هلدینگ آموزشی ، مدرکی قابل استعلام از دانشگاه و مدرکی از آکادمی urs انگلستان با مهر و هولوگرام دریافت می کنید. هر دو آنها دارای اعتبار بالایی میباشند که برای مشخص شدن صحت معتبر بودن آنها ، می توانید استعلام مدارک خود را بگیرید. از مزایای دیگر شرکت در دوره پرستاری (کمک پرستاری) این موسسه پرداخت شهریه آن به صورت اقساطی و معرفی به کار در انتهای دوره میباشد.

برای ثبت نام در دوره کمک پرستاری نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره
نوشته قبلی
کاشت مو جهاد دانشگاهی
نوشته بعدی
آموزش تکنسين داروخانه

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام خسته نباشید ببخشید، در این دوره چجوری میشه ثبت نام کرد؟

  پاسخ
  • سلام مریم عزیز
   برای ثبت نام در دوره لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید، دوستان راهنماییتون می کنند.🌹

   پاسخ
 • سلام ببخشید شرکت در این دوره ها روزانه هستش؟؟هزینه کلیش چقدر میشه؟؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image