هزینه دوره mba دانشگاه شهید بهشتی در سال 1400 و 1401

هزینه دوره mba دانشگاه شهید بهشتی (1400⭐1401)

هزینه دوره mba دانشگاه شهید بهشتی موضوعی است که ما در این متن قصد داریم در مورد آن صحبت کنیم. اگر می خواهید سرانجام سازمانی که مدیریت آن را به عهده دارید، به جای خوبی ختم شود، سعی کنید علاوه بر خواندن این مقاله، در دوره mba نیز شرکت کنید.

در دوره ی mba چه اتفاق هایی در حال وقوع است؟ آیا اطلاع دارید؟

برای اطلاع کسانی که نمی دانند در دوره mba آنلاین چه مباحثی ارائه می شود، باید بگوییم، mba، که به آن مدیریت راهبردی کسب و کار هم می گویند، یکی از رشته هایی است که هدف اصلی اش، ارائه و آموزش مهارت های کاربردی برای تربیت مدیرانی لایق و شایسته است. این رشته، شاید قدمت زیادی در دنیا نداشته باشد، اما به دلیل مزیت هایی که از خود نشان داده، توانسته به محبوبیتی باورنکردنی دست پیدا کند و به همین خاطر است که امروزه، مدیران ایرانی، با جان و دل، قیمت دوره mba در ایران را می پردازند و در این دوره شرکت می کنند.

کسانی که وارد این رشته می شوند و تصمیم می گیرند هزینه دوره mba دانشگاه شهید بهشتی را بپردازند، از جمله فارغ التحصیلان در رشته های پزشکی، مهندسی و یا فنی هستند. البته، ممکن است علاقه مندان به تحصیل در این رشته، جزء افرادی که در بالا ذکر کردیم، نباشند و تنها به این دلیل که حس می کنند که امروزه نمی توان یک سازمان و یا ارگان را با همان روش های قدیمی اداره کرد، تصمیم بگیرند در بهترین دوره mba شرکت کنند. این دوره، بهترین راهکار برای ترکیب مدرنیته و مدیریت به شمار می رود.

در تکمیل این بحث باید بگوییم، تنها مرجع و منبع برگزار کننده این دوره در کشور، دانشگاه شهید بهشتی نیست و برخی دانشگاه های معتبر و موسسه های آموزشی آزاد مطرح نیز این دوره را برگزار می کنند. پرداخت هزینه دوره mba دانشگاه شریف یکی از فرصت هایی است که پیش روی شما قرار داده شده است تا به یک مدیر توانمند برای اداره سازمان تان تبدیل شوید.

هزینه دوره mba دانشگاه شهید بهشتی چقدر است

پرداخت هزینه دوره mba دانشگاه شهید بهشتی به نفع چه کسانی است؟

نکته ای که شاید از نظر برخی افراد ناخوشایند به نظر برسد این است که پرداخت هزینه دوره mba دانشگاه شهید بهشتی و شرکت در این دوره، به نفع هر کسی نیست و همه افراد نمی توانند با حضور در دوره آموزش mba به یک نتیجه مطلوب برسند. مناسب ترین افراد برای حضور در این دوره را در زیر نام برده ایم:

  • کسانی که فکر می کنند باید به فکر کارآفرینی باشند و خودشان یک کسب و کار شخصی راه بیندازند، بهترین و مناسب ترین افراد برای حضور در دوره های mba به شمار می روند.
  • کسی که مدیریت یک سازمان را به عهده دارد و می خواهد با کمترین حجم از چالش ها به سمت آینده حرکت کند، باید در این دوره شرکت کند و علم و دانش خود را در حوزه مدیریت افزایش دهد.
  • کسی که می خواهد امنیت کاری خویش را افزایش دهد و به عنوان یک متخصص کار کند، می بایست در دوره های mba شرکت کند.

کسی که حس می کند آموزه هایش برای اداره سازمانی که در آن کار می کند، کافی نیست، مجبور است در این دوره ها شرکت کند. امروزه، ترفندهای قدیمیِ مدیریت سازمان، راهگشا نیستند.

هزینه دوره mba دانشگاه شهید بهشتی

هزینه دوره mba دانشگاه شهید بهشتی بالاتر است یا هزینه دوره mba دانشگاه تهران؟

هزینه دوره mba دانشگاه شهید بهشتی بیش از ده میلیون تومان تعیین شده است. از آنجایی که هر ساله، قیمت این دوره ها افزایش پیدا می کند، بهتر است اگر می خواهید در این دوره شرکت کنید، با برگزارکنندگان دوره ی mba صحبت کرده و در مورد هزینه ی دقیق این دوره از آنها سوال کنید.

هزینه دوره ی mba در دانشگاه تهران نیز با توجه به نوع گرایش تعیین شده است. در برخی گرایش ها، دانشجو موظف است هزینه ی بیشتری پرداخت کند و در برخی دیگر از آنها، هزینه کمتری می پردازد.

زمانی که می خواهید یکی از دوره های مطرح شده در فوق را انتخاب کرده و در آن شرکت کنید، بهتر است علاوه بر توجه به هزینه ها، کیفیت برگزاری دوره و مدرکی را که دریافت می کنید نیز مد نظر قرار دهید. توصیه می کنیم موسسه هایی را برای گذراندن دوره ی mba انتخاب کنید که می دانید بعد از به پایان بردن دوره، یک مدرک معتبر به شما اعطا می شود. تعداد موسسه هایی که مدرک mba بین المللی در کشور صادر می کنند کم نیست و این می تواند به عنوان یک فرصت طلایی برای علاقه مندان به تحصیل در رشته mba مطرح باشد.

هزینه دوره mba دانشگاه شهید بهشتی

هزینه دوره mba دانشگاه شهید بهشتی چقدر است؟

کسی که برای دانستن هزینه دوره mba دانشگاه شهید بهشتی اقدام می کند، همان فردی است که می خواهد در این دوره شرکت کرده و اطلاعات خود را در مورد رشته ی ام بی ای افزایش دهد. کسانی که می خواهند در این دوره شرکت کنند، باید بیش از 12 میلیون تومان شهریه پرداخت کنند. هزینه ای که اینجا اشاره کردیم، متعلق به سال1401 است و افراد، در همان زمانی که می خواهند برای شرکت دوره ی mba اقدام کنند، می بایست با برگزارکنندگان این دوره، صحبت کرده و در جریان میزان دقیق شهریه قرار گیرند.

این دانشگاه برای آنکه بتواند توجه علاقه مندان را به شرکت در دوره ی ام بی ای جلب کند، شرایطی را برای پرداخت شهریه در نظر گرفته است که بهترین آن، تخفیفی مختصر برای کسانی است که می توانند هزینه دوره را به صورت کامل پرداخت کنند. به کسانی که نمی توانند شهریه را به صورت کامل پرداخت کنند، این امکان داده شده که شهریه را به صورت قسطی بدهند؛ البته در صورتی می توانید شهریه را به صورت قسطی پرداخت کنید که دسته چک داشته و مقداری از هزینه را در قالب یک چک سه ماهه بپردازید.

کلام آخر

ما در این مقاله در مورد هزینه دوره mba دانشگاه شهید بهشتی، و مناسب ترین افراد برای گذراندن این دوره، نکاتی را با شما در میان گذاشتیم. اگر می خواهید هزینه ای که برای گذراندن این دوره پرداخت می کنید، شما را به نتیجه دلخواه تان راهنمایی کند، در دوره های mba موسسه های معتبری چون، نیک اندیشان حضور پیدا کنید.

برای ثبت نام در دوره آموزش mba نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره
نوشته قبلی
معایب شغل تعمیرات پکیج⭐(0 تا 100 تعمیر پکیج)
نوشته بعدی
آیا بهترین استاد فارکس در ایران را می شناسید؟ ⭐

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image