هزینه دوره های ماساژ

ماساژ درمانی یکی از شاخه های پردرآمدی است که این روزها رونق یافته و طرفداران زیادی پیدا کرده است. این مهارت را می توان با شرکت در دوره های آموزشی حرفه ای به دست آورد. اما از بین همه کسانی که به سمت این دانش سوق پیدا می کنند، تنها عده ای از آنها موفق به کسب درآمد فوق العاده از ماساژ می شوند. علت را باید در نکات ریزی جست و جو کرد که در این کار وجود دارد. آموزش های این دانش باید به قدری حرفه ای باشد که بتواند کلیه فواید ماساژ را به متقاضی برساند. یکی از سوالاتی که برای علاقه مندان به این دوره پیش می آید، این است که بهترین دوره آموزش ماساژ کجاست و هزینه دوره های ماساژ چقدر است؟ برای پاسخ به این پرسش ها ادامه این مطلب را از دست ندهید.

دوره ماساژ در موسسه نیک اندیشان
دوره ماساژ در موسسه نیک اندیشان

 

ماساژ انواع مختلفی دارد که هر کدام بر جنبه ای از سلامت جسم فعالیت می کند. ماساژ تایلندی، ماساژ تناسب اندام، ماساژ صورت و پا، ماساژ سوئدی و … از انواع مختلف این دانش هستند که هر کدام ویژگی ها و فواید مخصوص به خود را دارند. کلاس انواع ماساژ باید به نوعی تنظیم شود که شما را به صورت عملی با همه انواع این ماساژ ها آشنا کند. هم چنین آشنایی با آناتومی بدن از دیگر مواردی است که انتظار می رود در کلاس انواع ماساژ به دانشجویان فراداده شود. مدرس دوره ماساژ نقش به شدت تعیین کننده ای در یادگیری و مهارت دانشجو دارد. این دانش به قدری عملی و مهارتی است که باید از فردی خبره و با تجربه برای آموزش دادن آن به علاقه مندان بهره جسته شود. با این تفاسیر در انتخاب کلاس انواع ماساژ باید به شناخت جامعی از مدرسین دوره دست یافت تا بتوان به بهترین شکل این مهارت را فراگرفت و در آن خبره شد.

انواع ماساژ تهران

اگر در شهر تهران به دنبال مرکزی برای یادگیری ماساژ هستید، بهترین گزینه را پیش روی خود دارید. نیک اندیشان در شهر تهران برگزار کننده حرفه ای ترین دوره های آموزش ماساژ می باشد و برای این منظور از قوی ترین اساتید این حوزه بهره گرفته است. کلاس انواع ماساژ تهران در نیک اندیشان شامل همه مطالب نام برده در قسمت پیشین می باشد و به حرفه ای ترین شکل شما را برای ورود به این عرصه آماده می سازد. هزینه دوره های ماساژ نیک اندیشان به نسبت دیگر مراکزی که این دوره را برگزار می کنند، پایین تر بوده و امکان پرداخت قسطی را برای علاقه مندان فراهم کرده است.

آموزش ماساژ با مدرک بین المللی

نیک اندیشان از معدود مراکزی است که آموزش ماساژ با مدرک بین المللی را عرضه می کند. شما می توانید دوره ماساژ نیک اندیشان را با دریافت مدرک بین المللی از موسسه URS انگلستان به انتها ببرید. هم چنین موفق به دریافت مدرک دانشگاهی از این مرکز نیز خواهید شد. اساتیدی که این دوره را به شما می آموزند، در انتهای دوره شما را به مراکزی که ماساژور نیاز داشته باشند، معرفی خواهند کرد و نیک اندیشان تا ورودتان به بازار کار حرفه ای در کنارتان خواهد بود.

سوالات متداول دوره ماساژ

کلاس انواع ماساژ شامل چه مواردی است؟

ماساژ تایلندی، ماساژ تناسب اندام، ماساژ صورت و پا، ماساژ سوئدی و … از انواع مختلف این دانش هستند که هر کدام ویژگی ها و فواید مخصوص به خود را دارند. کلاس انواع ماساژ باید به نوعی تنظیم شود که شما را به صورت عملی با همه انواع این ماساژ ها آشنا کند. هم چنین آشنایی با آناتومی بدن از دیگر مواردی است که انتظار می رود در کلاس انواع ماساژ به دانشجویان فراداده شود.

هزینه دوره ماساژ در نیک اندیشان چگونه است؟

هزینه دوره های ماساژ نیک اندیشان به نسبت دیگر مراکزی که این دوره را برگزار می کنند، پایین تر بوده و امکان پرداخت قسطی را برای علاقه مندان فراهم کرده است.

مدرک ماساژ موسسه نیک اندیشان چیست؟

نیک اندیشان از معدود مراکزی است که آموزش ماساژ با مدرک بین المللی را عرضه می کند. شما می توانید دوره ماساژ نیک اندیشان را با دریافت مدرک بین المللی از موسسه URS انگلستان به انتها ببرید. هم چنین موفق به دریافت مدرک دانشگاهی از این مرکز نیز خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image