هزینه دوره های ماساژ

هزینه دوره های آموزش ماساژ  (طبق تعرفه 1400)

ماساژ، چیزی بیش از یک حرکت تجملگرانه و فاخرانه بوده و برخی برای کاهش درد، کاهش استرس، افزایش جریان خون در بدن و کاهش خستگی های جسمی به مراکز ماساژ مراجعه می کنند. این روش در کنار برخی روش های درمانی می تواند نتایجی عالی در پی داشته باشد. ماساژورها بی شباهت به هنرمندان نیستند؛ همانطوری که هنرمندان از دستان خود برای آفرینش هنر استفاده می کنند، ماساژورها نیز برای حرکات ماساژ، از دستان خود زیاد استفاده می کنند. ماساژ انواع مختلفی دارد که هر کدام بر جنبه ای از سلامت جسم فعالیت می کند. ماساژ تایلندی، ماساژ تناسب اندام، ماساژ صورت و پا، ماساژ سوئدی و … از انواع مختلف این دانش هستند که هر کدام ویژگی ها و فواید مخصوص به خود را دارند. کلاس انواع ماساژ باید به نوعی تنظیم شود که شما را به صورت عملی با همه انواع این ماساژ ها آشنا کند. هم چنین آشنایی با آناتومی بدن از دیگر مواردی است که انتظار می رود در کلاس انواع ماساژ به دانشجویان فراداده شود. مدرس دوره ماساژ نقش به شدت تعیین کننده ای در یادگیری و مهارت دانشجو دارد. این دانش به قدری عملی و مهارتی است که باید از فردی خبره و با تجربه برای آموزش دادن آن به علاقه مندان بهره جسته شود. با این تفاسیر در انتخاب کلاس انواع ماساژ باید به شناخت جامعی از مدرسین دوره دست یافت تا بتوان به بهترین شکل این مهارت را فراگرفت و در آن خبره شد. افرادی که هزینه دوره های ماساژ را پرداخته و در بهترین دوره ها شرکت کرده اند، نکات متفاوتی را آموزش می بینند که در این متن به برخی از مهم ترین آنها اشاره خواهیم کرد.

هزینه دوره های آموزش ماساژ طبق سال 1400

چه کسانی نباید از خدمات ماساژ درمانی استفاده کنند؟

  • کسانی که به بیماری هایی مانند فشار خون مبتلا هستند، نباید تحت ماساژ قرار گیرند.
  • افرادی که به بیماری های دیابت و صرع دچارند، نباید برای دریافت این خدمات به سالن های ماساژ مراجعه کنند.
  • مبتلایان به پوکی استخوان نیز برای دریافت خدمات ماساژ محدودیت دارند. ماساژ در این افراد می تواند باعث شکستگی استخوان در آنها شود.
  • بیماران عصبی و درمانی نیز نباید از خدمات ماساژ استفاده کنند. به کسانی که هزینه دوره های ماساژ را پرداخت کرده اند و در این دوره با ارزش شرکت کرده اند، علت و چرایی این محدودیت توضیح داده می شود.
  • بیماران قلبی و عروقی، افرادی که ترومبوز قلبی دارند و کسانی که رگ های آنها دچار التهاب شده است توسط ماساژورها، ماساژ داده نخواهند شد.
  • مبتلایان به بیماری اگزما و یا پسوزیاریس نیز در استفاده از خدمات ماساژ درمانی محدودیت دارند.

روش های افزایش بهره وری خدمات ماساژ چیست؟

شرکت در کلاس های آموزش ماساژ، با پرداخت هزینه همراه است. افرادی که هزینه دوره های ماساژ را پرداخت و در آن حضور پیدا کرده، نکات تکمیلی جهت افزایش بهره وری از خدمات ماساژ را نیز آموزش خواهند دید. برخی از این نکات تکمیلی به شرح زیر است:

  • اگر به سالن های ماساژ مراجعه کرده باشید، ماساژور حتما به شما خواهد گفت که برای دریافت بهترین و بیشترین نتیجه، تا جایی که برایتان امکان دارد آزاد، رها و ریلکس باشید.
  • کاهش استرس و داشتن فکر آزاد، از دیگر روش هایی است که به فرد دریافت کننده این خدمات امکان می دهد بیشترین نتیجه را از خدمات ماساژ دریافت کنند.
  • ماساژورهای حرفه ای توصیه می کنند که افراد در حین ماساژ، آرام نفس کشیده و نفس خود را حبس نکنند.
  • شل کردن ماهیچه ها و سفت نکردن آنها از دیگر نکاتی است که برای به دست آوردن بهترین نتیجه باید مورد توجه قرار داده شود. اینها نکاتی است که تنها، ماساژورهای حرفه ای از آنها خبر هستند و خوب است به این موضوع توجه داشته باشید که تنها راه حرفه ای شدن در این حوزه، پرداخت هزینه دوره های ماساژ و فراگیری تمامی نکاتی است که در این دوره، آموزش داده می شود.

ماساژور چه اطلاعاتی را از فرد دریافت می کند؟

همان طوری که در این متن نیز به محدودیت های ماساژ اشاره کردیم، برخی افراد نباید تحت خدمات ماساژ قرار بگیرند. کسانی که هزینه دوره های ماساژ را پرداخته و اطلاعات خوبی در این حوزه به دست آورده اند، قبل از آنکه متقاضیان را ماساژ دهند، از او سوالاتی در مورد وضعیت جسمانی اش می پرسند تا در جریان مشکلات جسمی که در این فرد وجود دارد، قرار گیرند.

هزینه دوره ماساژ

انواع ماساژ تهران

اگر در شهر تهران به دنبال مرکزی برای یادگیری ماساژ هستید، بهترین گزینه را پیش روی خود دارید. نیک اندیشان در شهر تهران برگزار کننده حرفه ای ترین دوره های آموزش ماساژ می باشد و برای این منظور از قوی ترین اساتید این حوزه بهره گرفته است. کلاس انواع ماساژ تهران در نیک اندیشان شامل همه مطالب نام برده در قسمت پیشین می باشد و به حرفه ای ترین شکل شما را برای ورود به این عرصه آماده می سازد. هزینه دوره های ماساژ نیک اندیشان به نسبت دیگر مراکزی که این دوره را برگزار می کنند، پایین تر بوده و امکان پرداخت قسطی را برای علاقه مندان فراهم کرده است.

آموزش ماساژ با مدرک بین المللی

نیک اندیشان از معدود مراکزی است که آموزش ماساژ با مدرک بین المللی را عرضه می کند. شما می توانید دوره ماساژ نیک اندیشان را با دریافت مدرک بین المللی از موسسه URS انگلستان به انتها ببرید. هم چنین موفق به دریافت مدرک دانشگاهی از این مرکز نیز خواهید شد. اساتیدی که این دوره را به شما می آموزند، در انتهای دوره شما را به مراکزی که ماساژور نیاز داشته باشند، معرفی خواهند کرد و نیک اندیشان تا ورودتان به بازار کار حرفه ای در کنارتان خواهد بود.

سوالات متداول دوره ماساژ

انواع کلاس ماساژ شامل چه مواردی است؟

ماساژ تایلندی، ماساژ تناسب اندام، ماساژ صورت و پا، ماساژ سوئدی و … از انواع مختلف این دانش هستند که هر کدام ویژگی ها و فواید مخصوص به خود را دارند. کلاس انواع ماساژ باید به نوعی تنظیم شود که شما را به صورت عملی با همه انواع این ماساژ ها آشنا کند. هم چنین آشنایی با آناتومی بدن از دیگر مواردی است که انتظار می رود در کلاس انواع ماساژ به دانشجویان فراداده شود.

هزینه دوره ماساژ در نیک اندیشان چگونه است؟

هزینه دوره های ماساژ نیک اندیشان به نسبت دیگر مراکزی که این دوره را برگزار می کنند، پایین تر بوده و امکان پرداخت قسطی را برای علاقه مندان فراهم کرده است.

مدرک ماساژ موسسه نیک اندیشان چیست؟

نیک اندیشان از معدود مراکزی است که آموزش ماساژ با مدرک بین المللی را عرضه می کند. شما می توانید دوره ماساژ نیک اندیشان را با دریافت مدرک بین المللی از موسسه URS انگلستان به انتها ببرید. هم چنین موفق به دریافت مدرک دانشگاهی از این مرکز نیز خواهید شد.

برای ثبت نام در دوره ماساژ نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره
نوشته قبلی
حقوق دستیار دندانپزشک طبق نرخ سال 1400-1401
نوشته بعدی
استخدام نیرو آرایش دائم

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image