دوره MBA ارزان

این روزها دوره های MBA در موسسات گوناگونی در حال برگزاری است. اما هزینه های بالای این دوره ها، سبب شده تا شرکت در آنها برای همه افراد مقدور نباشد. اگرچه این دانش، به شدت پولساز می باشد و پس از یادگیری آن، می توان درآمد های بالایی از آن کسب کرد. اما شرایط شرکت در دوره MBA باید به نحوی باشد که کلیه علاقه مندان بتوانند در آن حضور داشته باشند. اگر شما هم به دنبال دوره MBA ارزان هستید، ادامه این مطلب را از دست ندهید. ما در این مطلب قصد داریم که شما را با دوره MBA ارزان قیمت و در عین حال با کیفیت آشنا کنیم که کلیه مطالب کاربردی این حوزه را به شما آموزش دهد.

شرایط شرکت در دوره MBA

یکی از سوالات متداولی که برای علاقه مندان به مدیریت کسب و کار پیش می آید، این است که شرایط شرکت در دوره MBA چیست؟ آیا اگر مدرک تحصیلی مرتبط با این حوزه را نداریم، می توانیم در این دوره ها شرکت داشته باشیم؟ چه پیش نیازهایی برای این دوره لازم است؟

در پاسخ باید گفت که نگرانی ها بابت شرایط شرکت در دوره MBA بیهوده است. موسسه ای به نام نیک اندیشان، شرایطی را برای شما فراهم کرده است که بتوانید با هر مدرک تحصیلی که در دست دارید، هر میزان دانش و سوادی که در زمینه MBA دارید و … در این دوره شرکت کنید. موسسه نیک اندیشان با هدف گسترش دانش و مهارت های مورد نیاز در جامعه تاسیس شد تا یه این شیوه از میزان بیکاری بکاهد. بنابراین هم از نظر شرایط شرکت در دوره MBA و هم از نظر هزینه ها، شرایطی ایده آل را برای علاقه مندان فراهم کرده است. شما در هر سطحی که هستید، می توانید از کلاس های مدیریت کسب و کار موسسه نیک اندیشان بهره گرفته و به دانش خود بیفزایید.

هزینه دوره MBA و نحوه پرداخت آن

باید اشاره کرد که هزینه دوره MBA و نحوه پرداخت آن در موسسه نیک اندیشان به نسبت سایر مراکزی که این دوره را برگزار می کنند، به شدت پایین تر است. این مرکز، دوره MBA خود را یک ساله و به صورت حضوری برگزار می کند. این امکان برای شما علاقه مندان فراهم شده است که هزینه دوره مدیریت کسب و کار در این مرکز را به صورت قسط بندی شده پرداخت کنید. به این معنا که شهریه دوره را در طول مدت زمان کلاس ها و به صورت اقساطی تسویه خواهید نمود. کم بودن هزینه ها و پرداخت قسطی آنها، نیک اندیشان را به برگزار کننده دوره MBA ارزان مشهور کرده است.

سوالات متداول دوره MBA

شرایط شرکت در دوره MBA چیست؟

در پاسخ باید گفت که نگرانی ها بابت شرایط شرکت در دوره MBA بیهوده است. موسسه ای به نام نیک اندیشان، شرایطی را برای شما فراهم کرده است که بتوانید با هر مدرک تحصیلی که در دست دارید، هر میزان دانش و سوادی که در زمینه MBA دارید و … در این دوره شرکت کنید.

نحوه پرداخت دوره MBA چگونه است؟

باید اشاره کرد که هزینه دوره MBA و نحوه پرداخت آن در موسسه نیک اندیشان به نسبت سایر مراکزی که این دوره را برگزار می کنند، به شدت پایین تر است. این مرکز، دوره MBA خود را یکساله و به صورت حضوری برگزار می کند. این امکان برای شما علاقه مندان فراهم شده است که هزینه دوره مدیریت کسب و کار در این مرکز را به صورت قسط بندی شده پرداخت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image