دوره دستیار دندانسازی

علوم مرتبط با دندان طیف گسترده ای را از دندان پزشکی تا دندان سازی و دستیاری آن ها را شامل می شود. به علت تقاضای زیاد برای این رشته، مرکز نیک اندیشان اقدام به برگزاری دوره دستیار دندانسازی کرده است. این دوره کاربردی می تواند شما را در زمینه ساخت پروتز های دندانی و قالب ریزی تعلیم دهد و در انتهای دوره دستیار دندانسازی می توانید به صورت حرفه ای وارد بازار کار شوید. مدرسین این دوره از حرفه ای ترین افراد در زمینه دندان سازی می باشند و می توانند به صورت تخصصی شما را با این دانش آشنا کنند. از آنجایی که موسسه نیک اندیشان در راستای آموزش مهارت های علمی و کاربردی فعالیت می کند، دوره دستیار دندانسازی را نیز به کاربردی ترین شکل ممکن و منطبق با نیازهای بازار کار به شما آموزش خواهد داد.

آموزش تخصصی دندانسازی
آموزش تخصصی دندانسازی

دوره دستیار دندانپزشک

شما می توانید با شرکت در دوره دستیار دندانپزشک و دندان سازی به صورت کاملا علمی و عملی، با قالب ریزی، ساخت بیس، ساخت اسپشیال تری، مدلاژ قبل از انجام پخت، حین و پس از آن، چیدمان دندان و پرداخت نهایی آن آشنا شوید. دوره دستیار دندانپزشک و دندانساز از حرفه ای ترین دوره هایی است که در حال حاضر در کشورمان برگزار می شود و مدرسین آن سابقه کار مرتبط در این حوزه را دارند. این دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می شود و محتویات آن کاربردی و منطبق بر بازار کار است. هم چنین بخش هایی از دوره دستیار دندانپزشک در لابراتوار برگزار می شود تا شما به صورت عملی با این مهارت آشنا شوید.

کانال آموزش دستیار دندانپزشک

شما می توانید از طریق کانال آموزش دستیار دندانپزشک و دندان ساز موسسه نیک اندیشان به آموزش مهارت های لازم در این زمینه مشغول شوید. پس از ثبت نام در دوره دندانسازی و شرکت در آن می توانید از طریق کانال آموزش دستیار دندانپزشک که توسط اساتید تشکیل می شود، کلیه سوالات خود را مطرح کرده و دانش خود را کامل کنید. نقطه قوت این موسسه اینجاست که شما با شرکت در این دوره می توانید در صورت نیاز بار دیگر و این بار به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنید و محتویات دوره را مرور کنید. در این مسیر کانال آموزش دستیار دندانپزشک نیز یاری گر شما خواهد بود.

مدرک بین المللی دستیار دندانپزشکی

آنچه در انتهای دوره به عنوان مدرک بین المللی دستیار دندانپزشکی به شما اعطا می شود، زمینه را برای ورودتان به بازار کار فراهم می کند. آکادمی علمی نیک اندیشان ضمن ارائه مدرک دانشگاهی که دارای مهر و هولوگرام است، مدرک بین المللی دستیار دندانپزشکی و دندان سازی را از مرکز URS انگلستان به شما خواهد داد که قابل استعلام نیز می باشد. شما با در دست داشتن مدرک بین المللی دستیار دندانپزشکی و دندانسازی که از این موسسه دریافت می کنید، می توانید به عنوان شخصی حرفه ای و مجرب در کنار یک دندانساز به فعالیت مشغول شوید. لازم به ذکر است که موسسه هم شما را به بازار کار حرفه ای معرفی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image