دوره حضوری طراحی سایت

طراحی سایت که این روزها جایگاه ویژه خود را در بین همه مشاغل و حرفه ها باز کرده است، با آموزش دقیق و حرفه ای حتی برای مبتدیان هم امکان پذیر است. این روزها دوره حضوری طراحی سایت در مراکز و موسسات گوناگون در حال برگزاری است. استقبال از این دوره ها به شدت بالا بوده است، اما به همان اندازه افراد موفق در بازار کار وجود ندارند. علت را باید در کیفیت دوره حضوری طراحی سایت جست و جو کرد. این دانش به مدرس حاذق و مسلط احتیاج دارد که مسائل مهم و کاربردی را به زبان ساده به دانش جویان عرضه کند. هم چنین باید پشتیبانی ها از دانشجو تا زمانی که بتواند وارد بازار کار شود، ادامه داشته باشد. سرفصل هایی که در دوره حضوری طراحی سایت مطرح می شوند، نیز بسیار مهم می باشند و باید کلیه مطالبی که در این حوزه نیاز است، در دوره بیان گردد. در این مطلب شما را با سرفصل های اصلی طراحی سایت آشنا می کنیم و در انتخاب مرکزی مناسب برای سپری کردن دوره آموزشی یاری تان می کنیم.

سرفصل های طراحی وب

همان طور که اشاره کردیم، طراحی وب سرفصل های اصلی و کلیدی دارد که انتظار می رود به دانشجویان آموخته شود. آنچه سرفصل های طراحی وب را تشکیل می دهد، عبارت است از:

آشنایی با زبان های برنامه نویسی HTML و CSS

آشنایی با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس

ایجاد صفحه های مختلف سایت

آموزش پست گذاری، تولید محتوا، کار با افزونه های مهم وردپرس و نحوه نصب آنها

و …

سرفصل های طراحی وب در موسساتی که دوره حضوری طراحی سایت را برگزار می کنند، باید شامل موارد بالا باشد. هم چنین بیان این مطالب به شیوه ای که برای دانشجو و به ویژه افراد مبتدی قابل درک باشد، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

دوره فشرده طراحی وب

اگر به دنبال مرکزی برای آموزش حضوری طراحی سایت هستید، پیشنهاد ما به شما، دوره فشرده طراحی وب در نیک اندیشان است. این دوره، با بهره گیری از قوی ترین اساتید این حوزه، برگزار شده است و مدرسین آن، افرادی با سابقه درخشان و حرفه ای می باشند. سرفصل های دوره فشرده طراحی وب در نیک اندیشان، کاملا کاربردی و منطبق بر بازار کار می باشد و تمامی مطالب اصلی که دانشجو به آن نیاز پیدا می کند، در این دوره مطرح می شود. نقطه قوت این موسسه آنجاست که پس از پایان دوره شما را به بازار کار حرفه ای معرفی کرده و زمینه را برای ورودتان به بازار کار مهیا می سازد.

دوره طراحی سایت با وردپرس

شما با سپری کردن دوره حضوری طراحی سایت در نیک اندیشان، مسلط به طراحی سایت با وردپرس خواهید شد. این روزها طراحی سایت با وردپرس بیش ترین متقاضی در بازار کار را دارد و کسانی که به این دانش مسلط باشند، می توانند به درآمد های بالایی برسند. دوره طراحی سایت با وردپرس در موسسه نیک اندیشان با دریافت مدارک بین المللی و دانشگاهی به اتمام می رسد و شما موفق به اخذ مدرک از آکادمی URS انگلستان می شوید. با این تفاسیر می توان نیک اندیشان را با اختلاف یکی از برترین موسسات در زمینه برگزاری دوره طراحی سایت با وردپرس دانست.

چگونه می توان یک دوره حضوری طراحی سایت را بهترین دوره طراحی سایت خواند؟

کسانی که می خواهند در بهترین دوره طراحی سایت شرکت کنند، باید به ویژگی دوره های برتر واقف باشند. دوره هایی را می توان بهترین دوره حضوری طراحی سایت نامید که شرایط زیر را داشته باشند:

  • بهترین دوره های طراحی سایت توسط اساتید حرفه ای و با تجربه ارائه می شوند. این افراد، هم اطلاعات آکادمیک و تئوری خوبی دارند و هم به صورت عملی در حوزه طراحی سایت کار کرده اند.
  • دوره های برتر طراحی سایت در کشور با ارائه یک مدرک قابل ترجمه به پایان خواهد رسید. برخی از موسسه ها مدرکی معتبر و قابل ترجمه صادر می کنند.
  • شهریه مناسب دوره ها و کامل بودن مباحث از دیگر مشخصات دوره های برتر طراحی سایت در کشور است.
  • هر آنچه که مبتدی ها برای تبدیل شدن به یک طراح سایت حرفه ای باید یاد بگیرند در این دوره ها آموزش داده می شود.

با توجه به تمامی نکات ذکر شده در فوق، توصیه می کنیم اگر می خواهید طراحی سایت را به صورت عملی و کامل آموزش ببینید به سراغ موسسه هایی بروید که در طی دوره و همگام با برگزاری جلسات به شما اجازه می دهند طراحی سایت را به صورت عملی نیز انجام دهید و چندین سایت را به عنوان نمونه و دست گرمی طراحی کنید.

سوالات متداول دوره طراحی سایت

سرفصل های طراحی وب شامل چیست؟

آشنایی با زبان های برنامه نویسی HTML و CSS

آشنایی با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس

ایجاد صفحه های مختلف سایت

آموزش پست گذاری، تولید محتوا، کار با افزونه های مهم وردپرس و نحوه نصب آنها

دوره فشرده طراحی وب  در کدام موسسه توصیه می شود؟

اگر به دنبال مرکزی برای آموزش حضوری طراحی سایت هستید، پیشنهاد ما به شما، دوره فشرده طراحی وب در نیک اندیشان است. این دوره، با بهره گیری از قوی ترین اساتید این حوزه، برگزار شده است و مدرسین آن، افرادی با سابقه درخشان و حرفه ای می باشند. سرفصل های دوره فشرده طراحی وب در نیک اندیشان، کاملا کاربردی و منطبق بر بازار کار می باشد و تمامی مطالب اصلی که دانشجو به آن نیاز پیدا می کند، در این دوره مطرح می شود.

دوره طراحی سایت با وردپرس در نیک اندیشان چگونه است؟

دوره طراحی سایت با وردپرس در موسسه نیک اندیشان با دریافت مدارک بین المللی و دانشگاهی به اتمام می رسد و شما موفق به اخذ مدرک از آکادمی URS انگلستان می شوید. با سپری کردن این دوره، شما می توانید به تنهایی سایتی را با وردپرس احداث کرده و در صفحات وب آن را بهینه سازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image