در مورد دوره ی mba گرایش بازاریابی چه می دانید

دوره mba گرایش بازاریابی چیست؟⭐(مدیریت بازاریابی و فروش)

دوره mba گرایش بازاریابی، یکی از پر مخاطب ترین و محبوب ترین رشته های ام بی ای به شمار می رود. در این دوره، مباحث و سرفصل های متفاوتی آموزش داده می شود و این خبر خوبی برای کسانی است که می خواهند به صورت علمی، وارد دنیای فروش شوند. اگر فردی هستید که اعتقادی به روش های سنتی فروش ندارید، حتما در دوره mba گرایش بازاریابی، شرکت کنید.

در مورد دوره ی mba گرایش بازاریابی چه می دانید؟

دوره mba گرایش بازاریابی، برای کسانی مناسب است که می خواهند کسب و کار خود را به شکلی کاملا مدرن و امروزی، سازماندهی کرده و به کشف بازار موجود بپردازند. مدرک این دوره، معتبرترین مدرک mba بوده و بازار کار خوبی را می توان برای آن تصور کرد. کسانی که مدرک این گرایش را دریافت می کنند، می توانند در قسمت های مختلف، مانند دیجیتال مارکتینگ، فروش، تبلیغات و بازاریابی مشغول به فعالیت شده و به مدیر بازاریابی ارشد مجموعه خود تبدیل شوند.

از آنجایی که این رشته یکی از رشته های محبوب در کل دنیا به شمار می رود، کسانی که به دنبال یافتن شغل mba در کانادا هستند، در صورتی که سایر شرایط مهاجرت را داشته باشند، می توانند به کانادا رفته و در این کشور مشغول به کار شوند. حتی اگر به مهاجرت هم علاقه ای ندارید، می توانید در حوزه هایی مانند، مدیریت بازاریابی و فروش، بخش ارتباط با مشتری و یا مدیریت برندسازی فعالیت کنید و درآمد خوبی به دست آورید.

برای دریافت مدرک بین المللی mba در شیراز در گرایش بازاریابی، می بایست دروس و سرفصل های مرتبط را مطالعه کنید؛ برخی از این سرفصل ها و مباحث به شرح زیرند:

 • مدیریت منابع انسانی
 • اصول بازاریابی و فروش
 • مبانی مدیریت سازمان
 • اصول و مهارت های رفتاری و ارتباطی
 • فنون و اصول مذاکره
 • مدیریت پروژه
 • مدیریت مالی
 • برنامه ریزی استراتژیک
 • انتقال فناوری

کاربرد مدرک mba، تنها با یادگیری کامل این مباحث است که می تواند سازمان شما را برای جذب مشتری های بیشتر آماده کند و به شما فرصت دهد تا بتوانید سهم بیشتری از بازار از آن خود و سازمان تان کنید.

برای شرکت در دوره mba گرایش بازاریابی چه مهارت هایی باید داشته باشید؟

برای شرکت در دوره mba گرایش بازاریابی باید این مهارت ها را داشته باشید!؟

افراد برای ورود به هر شغل و حرفه ای باید توانایی ها و پیش نیاز هایی را از قبل داشته باشند. استعداد و انگیزه نیز می تواند این پیش نیاز ها را تقویت کرده و در نهایت به موفقیت فرد منجر شود. گرچه در دوره mba گرایش بازاریابی، یک سری مطالب و تکنیک های مرتبط با این رشته به دانش آموختگان ارائه می شود، اما در نهایت دانش پذیر باید مهارت های زیر را داشته باشد:

 • توانایی مذاکره
 • توانایی فروش
 • قدرت تجزیه و تحلیل
 • آشنایی با ابزار های لازم در محیط بازاریابی
 • اعتماد به نفس
 • تمایل به برقراری ارتباط با دیگران
 • توانایی شبکه سازی مناسب
 • علاقه مند به حوزه داده و تحلیل اطلاعات
 • روحیه یادگیری و عملگرایی

مهارت های بالا در افرادی با فن بیان قوی بسیار دیده می شود. افرادی که می توانند به خوبی بقیه را تحت تاثیر قرار دهند و از برخورد با دیگران هیچ هراسی نداشته باشند. در دوره های آموزشی معمولا نمونه های واقعی را مورد بررسی قرار می دهند، بنابراین این دوره ها می تواند به بهبود اعتماد به نفس و روش های برخورد با مشتریان بسیار کمک کننده باشد.

دوره بازاریابی و فروش رایگان بهتر است یا دوره mba گرایش بازاریابی پولی

دوره بازاریابی و فروش رایگان بهتر است یا دوره mba گرایش بازاریابی پولی؟ شما کدام را انتخاب می کنید؟

دوره mba گرایش بازاریابی، دوره ای است که شرکت کنندگان در آن می توانند تحول عظیمی در سازمان خود ایجاد کنند. یکی از ابهامات و یا سوالاتی که در مورد حضور در دوره آموزش mba مطرح می شود، این است که دوره های بازاریابی و فروش رایگان بهتر است یا دوره بازاریابی پولی.

نکته ای که شاید ذکر آن برای برخی افراد تلخ و گزنده به نظر آید، این است که مدرسان دوره های رایگان، حتی اگر متخصص نیز باشند، دوره را به صورت کامل و جامع برگزار نکرده و هر آنچه در طی سال های فعالیت خود به دست آورده اند، به کسانی که در دوره شرکت می کنند، ارائه نخواهند داد. این موضوعی است که متاسفانه بین دوره های رایگان مشاهده می شود و مهارت جویان نیز نمی توانند انتظار داشته باشند که دوره رایگان به مانند دوره های پولی بازخورد و بازدهی داشته باشد.

به چند دلیل، دوره های حضوری و غیر رایگان، به دوره های رایگان برتری دارند؛ این دلایل به شرح زیرند:

 • آشنا شدن با سایر کسانی که به این رشته علاقه مندند
 • شرکت در دوره های حضوری، امکان پرسش و پاسخ را به راحتی فراهم می کنند
 • مدرسان دوره های حضوری، ریزترین نکات را به مهارت جویان آموزش می دهند
 • دوره های حضوری توسط بهترین اساتید برگزار می شود

با توجه به همه دلایلی که در فوق گفتیم، دوره های حضوری برای کسانی که می خواهند ام بی ای بازاریابی را به نحو احسن فرا بگیرند، به صرفه تر است و هزینه و وقت شما از حضور در چنین کلاس هایی به هدر نخواهد رفت.

بهترین دوره بازاریابی و فروش دوره mba گرایش بازاریابی در کدام موسسه برگزار می شود

در دوره mba گرایش بازاریابی یا ام بی ای آموزش فروش و بازاریابی چه مباحثی ارائه می شود؟

برای آنکه علاقه مندان، از شرکت در دوره ی ام بی ای آموزش فروش و بازاریابی نهایت استفاده و بهره را ببرند، و به اهداف خود از شرکت در این دوره دست پیدا کنند، می بایست سرفصل ها و مباحث خاصی را آموزش ببیند. یکی از مباحثی که در این دوره ارائه می شود، استراتژی بازاریابی و یافتن بازار است. در این مبحث، مواردی مانند شناسایی بازار هدف، گرفتن تصمیمات منطقی در مورد محصول و وضعیت بازار آموزش داده می شود.

دیگر سرفصلی که در دوره mba گرایش بازاریابی ارائه می شود، مباحث رفتاری است. بررسی کردن رفتار مصرف کنندگان، مباحث روانشناسی و مباحث اقتصادی از جمله موضوعاتی که در این سرفصل ارائه می شود. این سرفصل از منظر رفتاری به مصرف کنندگان نگاه می کند و اطلاعات بیشتری در مورد عوامل تاثیرگذار بر تصمیمات مشتری ارائه می دهد.

دیگر سرفصل ارائه شده در این دوره که بی ارتباط با حوزه های مهندسی نیست، بررسی کردن داده ها و ایجاد یک ارتباط بین داده های دسته بندی شده است. به خاطر داشته باشید این سه مبحث در دوره ام بی ای بازاریابی، ارتباط تنگاتنگی با هم دارند و هیچ یک از آنها، جدای از دیگری نیست.

بهترین دوره بازاریابی و فروش (دوره mba گرایش بازاریابی) در کدام موسسه برگزار می شود؟

دوره mba گرایش بازاریابی، در صورتی می تواند بهترین دوره بازاریابی و فروش به شمار رود که توسط بهترین موسسه آموزشی ارائه شود. موسسه های آموزشی زیادی در کشور هستند که این دوره را برگزار می کنند و اگر شما شناخت کافی نسبت به آنها نداشته باشید و بدون جستجو و تحقیق در کلاس های آنها شرکت کنید، ممکن است وقت و هزینه ای که برای حضور در دوره صرف کرده اید، به هدر دهید.

پس حال که تصمیم خود را گرفته اید و می خواهید در یک دوره کاربردی حضور پیدا کنید، توصیه می کنیم دوره ی ام بی ام موسسه نیک اندیشان را انتخاب کنید. این توصیه و پیشنهاد ما چند دلیل دارد که یکی از آنها مناسب بودن هزینه دوره است. هزینه این دوره به صورتی در نظر گرفته شده است که همه علاقه مندان بتوانند در آن شرکت کنند.

موضوع دیگری که خوب است در مورد این دوره بدانید، امکان پرداخت شهریه این دوره به صورت اقساط است؛ شما می توانید قسمتی از شهریه را قبل از حضور در کلاس و مابقی را در یک یا دو قسط به موسسه بپردازید.

برای ثبت نام در دوره آموزش mba نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره
نوشته قبلی
معرفی دوره فارکس اصفهان⭐(معرفی و بررسی آن)
نوشته بعدی
معرفی بهترین دوره mba اصفهان کجاست؟⭐(دوره mba در اصفهان)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image