دوره MBA دانشگاه تهران

امروزه يكي از موضوعات مهم در رشد و ارتقاء سازمان ها و جوامع، آموزش كسب و كار دوره (Master of Business Administration) MBA است که در بسياري از دانشگاه ها و موسسات برگزار می شود. از جمله دوره  MBAموسسه نیک اندیشان، دوره  MBAدانشگاه تهران و …  . دوره MBA قدمتی طولانی دارد که سر فصل های آن به تدریج و با توجه به نیاز کسب و کارها برای ایجاد تحول در هر یک از بخش های تخصصی سازمان ها در حال تغییر است. دوره  MBAموسسه نیک اندیشان، دوره  MBAدانشگاه تهران و … با استقبال شدید سازمان های تحول گرا رو به رو شده است و افرادی که این دوره ها را می گذرانند، بازار کار بسیار عالی خواهند داشت.

ویژگی هایی که صاحبان مشاغل آشنا با دوره MBA را از بقیه صاحبان کسب و کار جدا می کند، عبارتند از؛

 • افرادی که در دوره MBA موسسه نیک اندیشان، دوره MBA دانشگاه تهران و دیگر آموزشگاه ها شرکت می کنند، توانایی انجام مدیریت، هدایت و سرپرستی اثر بخش و کارآمد را همراه با ایجاد تحول در یک بخش تخصصی سازمان کسب می کنند.
 • افزايش تجربه و مهارتی که سبب افزايش درآمد است. صاحبان کسب و کار با فراگیری دوره MBA موسسه نیک اندیشان، دوره MBA دانشگاه تهران و دیگر موسسات معتبر، دانشی را می آموزند که مي تواند آنها را از رقیبان شغلی خود برتر گرداند و آينده شغلی و حرفه ای خود را تضمین كنند. این دوره ها کیفیت تعامل دانشجو را با همکاران، مدیران یا رابطه‌های شغلی را از طریق افزایش آگاهی، دانش، مهارت و تغییر نگرش وی بهبود می بخشد. این مساله کارایی دانشجو را در ارزش آفرینی افزایش داده و روند رشد و پیشرفت دانشجو را هموار و سریع می کند.
 • گذراندن دوره MBA و کسب دانش جزو دارايي های مالی سازمان محسوب می شود. بنابراين گذراندن دوره MBA در موسسه نیک اندیشان و یا دوره MBA دانشگاه تهران سبب افزايش درآمد مي گردد.
 • دانشجويان دوره MBA موسسه نیک اندیشان، دوره MBA دانشگاه تهران و دیگر موسسات معتبر، با موضوعات مهم و کاربردی همچون مالي، بازاريابي، رهبري، مسائل عملياتي استراتژيک، مديريت، منابع انساني و حاكميت شركتي آشنا می شوند. دوره MBA موسسه نیک اندیشان، دوره MBA دانشگاه تهران، مرتبط با زمينه هاي مختلف و کاملی است.
 • با دانشی كه در حوزه “تصميم گيري” دانشجويان دوره MBA موسسه نیک اندیشان، دوره MBA دانشگاه تهران و دیگر موسسات معتبر كسب مي نمايند، در زمينه تصميم گيري قوی تر و آگاهانه تر عمل کرده و سبب كسب جایگاه شغلی برتر در مدت کوتاهتری مي شوند.
 • افزایش کیفیت مدیریت مستلزم دانش مدیریت است که از طریق علوم به روز مدیریت، تجربه مدیران موفق و گذراندن دوره MBA موسسه نیک اندیشان، دوره MBA دانشگاه تهران و دیگر موسسات معتبر، قابل انتقال به دانش پذیران است.

دوره  MBAموسسه نیک اندیشان، قابلیت و توانایی های کاربردی و مهارتی علوم مدیریتی دانشجو را با هر تحصیلات و تخصصی که دارد توسعه خواهد داد و او را به شخصی مبدل خواهد کرد که در هر سازمانی کاربردی و موثر عمل کند. اگر می خواهید اشتغال زایی یا کارآفرینی داشته باشید، عضو سازمان یا مجموعه ای هستید، سمت مدیریتی یا سرپرستی دارید و قصد دارید در کسب و کار خود جزو بهترین ها باشید، بدون شک دوره  MBAموسسه نیک اندیشان یکی از الزامات پیشرفت شما است و اثر چشمگیری روی افزایش درآمد شما دارد. زیرا؛

 • یکی از ویژگی هایی که دوره MBA موسسه نیک اندیشان را از دوره  MBAدانشگاه تهران و دیگر موسسات متمایز می کند این است که همه‌ سر فصل هایی که در دوره  MBAموسسه نیک اندیشان تدریس می شوند با در نظر گرفتن کیفیت محتوا به طور مرتب با منابع به روز شده دنیا تطبیق داده می شوند و با توجه به نیازهای سازمان ها، شرکت ها و کسب و کارهای کشور ما طراحی، تدوین و تولید می‌شوند.
 • اثر آموزش دوره MBA موسسه نیک اندیشان، دوره MBA دانشگاه تهران و … بر کیفیت زندگی، حرفه و درآمد دانشجو، به نکات کلیدی و کاربردی که به فراگیر انتقال داده می شود، بستگی دارد. نحوه تدریس و انتقال به دانشجو اثر مستقیم روی عمق یادگیری او دارد. از این رو موسسه نیک اندیشان سعی می کند با بهترین اساتید این حوزه همکاری داشته باشد. مدرسین دوره MBA خود در آن زمینه مشغول به کار یا دارای کسب و کار موفق می باشند. البته نحوه به کارگیری این دانش و این که تا چه حد، دانشجو دانش فراگرفته شده را استفاده کنید، بستگی به ویژگی‌های مخاطب، تلاش و یادگیری وی دارد که موسسه نیک اندیشان در این مسیر هم فراگیر را همراهی خواهد کرد و به دانشجو در این زمینه مشاوره و راهنمایی ارائه می دهد. همچنین مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.
 • مقایسه بین متوسط درآمد افراد قبل و بعد از اینکه که دوره  MBAموسسه نیک اندیشان را می گذرانند حاکی از اثر بخشی عالی این دانش روی موفقیت در کسب و کارها است.
 • در طی مدتی که دانشجوی دوره MBAموسسه نیک اندیشان هستید، تمرین های کارگاهی و مهارتی، سبب درک بهتر دوره MBA می شود. روند تدریس سرفصل ها به گونه ای ترتیب بندی شده اند که با پیشروی دوره هم دروس قبلی که فراگیر آموخته یادآوری می شود و هم سرفصل های جدید آموزش داده می شود.
 • پذیرش و فارق التحصیلی در دانشگاه های معتبر، رشته MBA با دشواری هایی همراه است. دوره MBA دانشگاه تهران و دیگر موسسات معتبر تمامی سرفصل های کابردی و کلیدی رشته MBA را آموزش می دهند. ویژگی ای که دوره MBA موسسه نیک اندیشان را از دیگر دوره ها از جمله دوره MBA دانشگاه تهران و دیگر موسسات معتبر متمایز می کند این است که دوره MBA موسسه نیک اندیشان، در مدت کوتاه با کمترین هزینه تمامی سرفصل های کابردی و کلیدی را آموزش می دهد.
 • همراهی و هم فکری با دانشجو برای کارآفرینی
 • ارائه خدمات مشاوره ای و مطالعاتی باتوجه به نوع فعالیت دانشجو
 • دورهMBA همراه با کوچینگ (مربیگری) در دوره جهت پیاده سازی مهارت ها در سازمانی که فعالیت دارند که رایگان خواهد بود.
 • دانشجوی دوره MBA موسسه نیک اندیشان در پایان دوره، به توسعه مهارت های مدیریت و کاریزما، هوش اقتصادی و سواد مالی در حد کارشناس ارشد حرفه ای مسلط خواهد بود.
 • برگزاری دوره به صورت حضوری و مجازی (از طریق اسکایپ)

سرفصل هایی که در موسسه نیک اندیشان ارائه می شود، به شرح زیر است؛

 • خلاقیت، نوآوری، کارآفرینی و ایجاد کسب و کار و سیستم سازی
 • رفتار سازمانی و مهارتهای نوین رهبری
 • مدیریت منابع انسانی
 • مدیریت استراتژیک
 • مدیریت بازاریابی
 • مدیریت سرمایه گذاری و بورس اوراق بهادار
 • تحلیل اقتصاد بین الملل

از ویژگی هایی که دوره MBA موسسه نیک اندیشان را از دیگر دوره های MBA ، از جمله دوره MBA دانشگاه تهران متمایز می کند؛

 • دوره MBA دانشگاه تهران در بازه زمانی معین با تعداد شرکت کننده محدود برگزار می شود، اما موسسه نیک اندیشان با هزینه ای بسیار کمتر و شرایط پرداخت اقساط از دیگر موسسات، با ارائه نکات کلیدی و کاربردی حسابداری و انتقال آگاهی لازم و کافی به کارآموز توسط اساتیدی که در این حوزه فعالیت عملی بسیار موفقی داشتند، در 48 جلسه، 5/2 ساعته که در طول یکسال برگزار می شود، وی را برای فعالیت در سازمان های اقتصادی، صنعتی، تجارتی و … آماده می کند.
 • برای افزایش بازدهی آموزش، زمان جلسات دوره MBA موسسه نیک اندیشان در بازه های زمانی کوتاه تری تعریف می شوند. در حالی زمان جلسات خیلی از دوره های آموزشی که توسط موسسه ها و دانشگاه های دیگر از جمله دوره MBA دانشگاه تهران برگزار می شود طولانی است و موجب کاهش راندمان دوره می شود.
 • اگر به کسب دانش در مورد MBA علاقمند باشید، موسسه نیک اندیشان شما را در این مسیر با توجه به آگاهیتان تا کسب مهارت و دانش لازم و کافی همراهی خواهد کرد. برای مثال اگر متقاضی شرکت دوره MBA موسسه نیک اندیشان لیسانس مدیریت و یا تجربه مدیریتی داشته باشد در این دوره شروع به فراگیری می کند و اگر دانش و تجربه ای در این زمینه نداشته باشد برای وی دوره های دوره BBA یا کارشناسی حرفه ای مدیریت کسب و کار برگزار می شود تا برای ورود به دوره MBA آماده شود. در حالیکه پذیرش در دیگر دوره ها تا حدودی با موانعی همراه است. مثلا برای شرکت دوره MBA دانشگاه تهران لازم است متقاضی با هیات علمی مصاحبه حضوری داشته باشد و صلاحیت وی تایید شود.

کارآموزان دوره MBA موسسه نیک اندیشان پس از فراگیری مهارت، مدارک معتبر زیر را دریافت می کنند؛

 • مدرک معتبر و بین‌المللی سازمان فنی و حرفه‌ای
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه

ارائه گواهینامه قابل استعلام از آکادمی URS انگلستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image