Amm در کوینکس چیست و چگونه کار می کند

منظور Amm در کوینکس چیست؟ ⭐ (جامع و کاربردی)

Amm در کوینکس چیست؟ آیا یک تریدر فارکس (تریدر فارکس کیست) باید در مورد آن، اطلاعاتی داشته باشد؟ آیا کسانی که می خواهند سرمایه شان در این بازار به هدر نرود، باید این اصطلاح را بشناسند؟ اگر دوست دارید به عنوان یک فرد مطلع در فارکس حضور پیدا کنید، بهتر است علاوه بر خواندن این مقاله، در دوره فارکس و دوره ارز دیجیتال نیز شرکت کنید.

Amm چیست و به چه معناست؟

از Amm به عنوان قلب تپنده در صرافی های غیر متمرکز یاد می کنند. در صرافی های غیر متمرکز، تریدرها بدون آنکه نیاز باشد، مدارکی برای احراز هویت خود ارائه کنند، می توانند بدون واسطه در این بازار حضور پیدا کرده و معاملات خود را انجام دهند. حال که فهمیدیم صرافی های غیر متمرکز به چه شکل کار خود را انجام می دهند، خوب است در خصوص مفهوم واقعی amm ها نیز نکاتی را بیان کنیم.

Amm، به بازارساز خودکار معروف بوده و یک پروتکل صرافی غیر متمرکز به شما می رود. این نوع بازارساز، برای تعیین قیمت روی دارایی های متفاوت، نیاز به استفاده از فرمول های ریاضی دارد. به خاطر داشته باشید، فرمول هایی که برای بازارسازی به کار برده می شود، در پروتکل های متفاوت، مختلف است. سایر بازارسازها با توجه به موارد استفاده خاصی که دارند، فرمول های متفاوتی را به کار می برند. تنها شباهتی که بین آنها وجود دارد، تعیین قیمت است که به صورت الگوریتمی، مشخص می شود.

نکته ای که در انتهای این بحث باید به آن توجه داشته باشید، این است که نداشتن اطلاعات در مورد سوال Amm در کوینکس چیست، ممکن است مشکلاتی را برای تریدرها ایجاد کند. این مشکلات که از جمله معایب فارکس در ایران به شمار می روند، با شرکت در دوره های آموزشی به راحتی قابل پیشگیری هستند.

Amm در کوینکس چیست

کاربرد Amm در کوینکس چیست؟

اگر می خواهید در مورد کاربرد amm در صرافی کوینس اطلاعات کاملی به دست آورید، خوب است در مورد نحوه محاسبه سود amm در کوینکس نیز نکاتی را بدانید. کسی که می خواهد سود خوبی از حضور در این بازار به دست آورد، باید جفت ارزهای دیجیتال را شناسایی کند و روی آنها سرمایه گذاری کند. دانستن همین نکته و همین طور، شرکت در دوره آموزش فارکس و دوره آموزش ارز دیجیتال به شما کمک می کند تا بتوانید سرمایه تان را در جایی درست و سودآور، سرمایه گذاری کنید.

حال که در مورد نحوه سود آوری از طریق amm نکاتی را فهمیدیم خوب است در مورد این سوال که کاربرد Amm در کوینکس چیست، صحبت کنیم. صرافی کوینکس، اعلام کرد، از آنجایی در دفتر سفارشاتش مشکلی به وجود آمد، بازارسازی خودکار را راه اندازی کرد تا یک استخر نقدینگی ایجاد کند.

با امکانی که این صرافی ایجاد کرد، شما قادر خواهید بود جفت ارزهایی را که می خواهید روی آنها کار کنید، و روی آنها سرمایه گذاری کنید، انتخاب کرده و آنها را وارد استخر نقدینگی کنید. وقتی این کار را انجام می دهید و استخر نقدینگی این صرافی را تامین می کنید، پورسانت و کارمزدی دریافت خواهید کرد. کارمزدی که این صرافی برای برخی ارزها پرداخت می کند، 60 درصد و برای برخی دیگر از ارزها، 100 درصد است. این مهم ترین کاربرد و کارکرد amm در کوینکس است.

Amm در کوینکس چیست و از آن چه می دانید

ریسک های Amm در کوینکس چیست؟ آیا اطلاع دارید؟

درست است که شما با وارد شدن به استخر نقدینگی کوینکس می توانید سود به دست آورید، اما باید در مورد سوال ریسک های Amm در کوینکس چیست، نیز اطلاعاتی داشته باشید؛ البته اگر نمی خواهید سرمایه تان در معرض خطر و یا ریسک قرار گیرد.

یکی از معایبی که به amm وارد می کنند، کاهش سرمایه در صورت افت قیمت است. اگر قیمت افت پیدا کند، سرمایه شما در مقایسه با روزی که برای تامین نقدینگی اقدام کردید، کاهش پیدا می کند، و در مقابل، اگر قیمت افزایش پیدا کند، می توانید سود خوبی از این بازار به دست آورید. موضوع دیگری که خوب است در مورد ریسک های amm در کوینکس بدانید، این است که در معامله هایی که به صورت روزانه انجام می شوند، صرافی کوینکس، سودی که از معامله به دست آورده است، بین کسانی که استخر نقدینگی را تامین کرده اند و موجب افزایش آن شده اند، تقسیم می کند. در ضمن، سود حاصل از بازارسازی، به صورت تخمینی است و نمی توان روی یک عدد ثابت و مشخص، حسابی باز کرد.

کلام آخر

ما در این متن در مورد Amm در کوینکس چیست، نکاتی را با شما در میان گذاشتیم و سعی کردیم اطلاعاتی را به زبان ساده و روان در این خصوص بیان کنیم. یادتان باشید، برای حضور در بازار پر چالش و پر فراز و نشیب فارکس و ارز دریجیتال، باید در دوره های آموزشی موسسه های معتبر، همچون موسسه آموزشی نیک اندیشان شرکت کنید. تمام نکاتی که به شما کمک می کند تا به یک تریدر حرفه ای تبدیل شوید، در این دوره، آموزش داده می شود.

برای ثبت نام در دوره آموزش ارز دیجیتال نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره

برای ثبت نام در دوره آموزش فارکس نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره
نوشته قبلی
درآمد فارکس حلال است؟ ⭐ نظر مراجع تقلید
نوشته بعدی
معرفی بهترین دوره طراحی سایت⚡(جامع+بازار کار+شرایط عالی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image