دوره کامل کمک پرستاری

کمک پرستاری یکی از رشته های پر مخاطب در بین رشته های پیراپزشکی است که شرایط ایده آلی را در بازار کار تجربه می کند. طول مدت زمان کوتاه تر این رشته به نسبت پرستاری سبب شده تا افراد زیادی به دنبال طی کردن دوره های آموزشی کمک پرستاری باشند. محیط کار این رشته مانند پرستاری و پزشکی در مراکز درمانی، بیمارستان ها و … می باشد و کمک پرستاری را به رشته ای با پرستیژ بالا بدل ساخته است. اما کمک پرستاری چیست و چه کسانی می توانند به این سمت نایل شوند؟ راه ورود به این عرصه به چه نحو است و چگونه می توان در این حوزه به موفقیت دست یافت؟ در ادامه این مطلب قصد داریم شما را به پاسخ این پرسش ها برسانیم.

دوره کامل کمک پرستاری
دوره کامل کمک پرستاری نیک اندیشان

کمک پرستاری چیست؟

در ابتدا شما را با ماهیت این رشته و پاسخ این پرسش که کمک پرستاری چیست؟ آشنا می کنیم. در پاسخ باید گفت که به افرادی در مراکز درمانی نیاز است تا برخی از وظایف پرستاران را به انجام رسانده و یاری گرشان باشند. افرادی که به آنها کمک پرستار گفته می شود، نقش کلیدی در مراکز درمانی ایفا می کنند و سبب سرعت بخشیدن به کارها خواهند بود. کمبود نیروی پرستار در کشور باعث شده تا نیاز به کمک پرستار بیش از دیگر نقاط جهان احساس شود. به طوری که با بهره گیری از نیروی آموزش دیده کمک پرستار، می توان بخش عمده ای از امور مربوط به درمان بیماران را به انجام رساند. به این ترتیب در کنار آزاد شدن وقت پرستاران برای امورات تخصصی تر، رسیدگی به بیماران نیز با حوصله و دقت بیش تری به انجام می رسد.

وظایف کمک پرستار

اگر به دنبال کسب مهارت در این رشته هستید، بهتر است شرح وظایف کمک پرستار را بدانید تا به بهترین شکل بتوانید دوره مورد نظر خود را انتخاب کنید. وظایف کمک پرستار شامل آشنایی با انواع تزریق و سرم، تست قند و فشار خون، آنژویکت، نمونه گیری، احیا و پانسمان می باشد. این مطالب باید به تخصصی ترین شکل ممکن و توسط افراد ماهر به دانشجویان آموزش داده شود. برای موفقیت در این رشته، پیشنهاد ما به شما موسسه نیک اندیشان است. این مرکز با بهره گیری از مدرسان حرفه ای، به خوبی می تواند وظایف کمک پرستار را به علاقه مندان آموزش داده و زمینه را برای کسب مهارت های کاربردی بازار کار فراهم کند.

شرایط استخدام کمک پرستار

از آنجایی که این رشته با جان انسان ها سر و کار دارد، ماهر بودن در این زمینه و دریافت آموزش های درست و اصولی از اهمیت زیادی برخوردار است. نیک اندیشان آن چنان به آموزش های خود مطمئن است که در انتهای دوره، شما را به بازار کار حرفه ای رشته کمک پرستاری معرفی می کند. شما می توانید در انتهای دوره ضمن دریافت مدرک بین المللی از موسسه URS انگلستان و هم چنین مدرک دانشگاهی، به راحتی جذب بازار کار شوید و شرایط استخدام کمک پرستار برای شما بسیار ساده تر از دیگران است. در کنار این مزیت، موسسه نیک اندیشان هم برای شما فرصت های شغلی ایده آلی را در نظر گرفته است.

سوالات متداول دوره کمک پرستاری

کمک پرستاری چیست؟

به افرادی در مراکز درمانی نیاز است تا برخی از وظایف پرستاران را به انجام رسانده و یاری گرشان باشند. با بهره گیری از نیروی آموزش دیده کمک پرستار، می توان بخش عمده ای از امور مربوط به درمان بیماران را به انجام رساند. به این ترتیب در کنار آزاد شدن وقت پرستاران برای امورات تخصصی تر، رسیدگی به بیماران نیز با حوصله و دقت بیش تری به انجام می رسد.

وظایف کمک پرستار شامل چه مواردی است؟

وظایف کمک پرستار شامل آشنایی با انواع تزریق و سرم، تست قند و فشار خون، آنژویکت، نمونه گیری، احیا و پانسمان می باشد. این مطالب باید به تخصصی ترین شکل ممکن و توسط افراد ماهر به دانشجویان آموزش داده شود.

مزیت های موسسه نیک اندیشان در دوره کمک پرستاری چیست؟

نیک اندیشان آن چنان به آموزش های خود مطمئن است که در انتهای دوره، شما را به بازار کار حرفه ای رشته کمک پرستاری معرفی می کند. شما می توانید در انتهای دوره ضمن دریافت مدرک بین المللی از موسسه URS انگلستان و هم چنین مدرک دانشگاهی، به راحتی جذب بازار کار شوید و شرایط استخدام کمک پرستار برای شما بسیار ساده تر از دیگران است. در کنار این مزیت، موسسه نیک اندیشان هم برای شما فرصت های شغلی ایده آلی را در نظر گرفته است.

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • مدرکی که صادر میشه با مهر و امضا کدوم دانشگاهه؟شهید بهشتی؟

  پاسخ
 • درود بر شما. دوره کامل کمک پرستاری چند ماهه هست؟ و شروع کلاسها از چه تاریخی هست؟

  پاسخ
  • nickandishan-admin
   آذر 11, 1401 11:27 ق.ظ

   سلام لطفا درباره این مورد با کارشناسان موسسه تماس بگیرید آنها راهنماییتان خواهند کرد

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image