شغل تعمیرات موبایل در انگلیس

بررسی درآمد و بازارکار ⭐ تعمیرات موبایل در انگلیس

با شرکت در دوره تعمیر موبایل می توان به داشتن شغلی فکر کرد که هم در داخل ایران و هم در خارج از ایران، وضعیت خوبی از نظر بازار کار دارد. چنانچه قصد دارید زندگی را به شکل دیگری تجربه کنید و به فکر داشتن شغل تعمیر موبایل در کشور انگلیس هستید، در این مقاله نیک اندیشان با ما همراه باشید.

شغل تعمیرات موبایل چیست و شروع آن در انگلیس چقدر سرمایه میخواهد؟

برای برطرف کردن مشکل به وجود آمده در موبایل، فعالیت هایی توسط تکنسین های مختلف که به مهارت لازم رسیده اند، صورت می گیرد. همه این فعالیت های صورت گرفته برای رفع عیوب، جزء شغل تعمیرات موبایل به حساب می آید.

با توجه به این که هر حرفه برای راه اندازی به مقداری سرمایه نیاز دارد، در ارتباط با این شغل نیز باید بیان کرد که با یک سرمایه حداقلی می توان اقدام به تاسیس یک مرکز تعمیرات موبایل در انگلیس کرد. این سرمایه حداقلی نیز برای تهیه یک سری ابزار و میز کار لازم است.

با توجه به نیاز بیش از حد به این شغل، در صورت مهارت کامل و کسب رضایت مشتری، سرمایه اولیه در ماه های اول چندین برابر خواهد شد. علاوه بر این، بازدهی و کسب درامد تعمیرات موبایل در انگلیس به سرعت روی می دهد و نیازی نیست مدت زمان طولانی برای به دست آوردن سود صبر کرد.

درآمد تعمیرات موبایل در ایران به چه صورت است؟

امروزه می توانیم افراد مختلفی را مشاهده کنیم که به شغل تعمیرات موبایل در ایران و سایر کشورهای جهان روی آورده اند. بر اساس بررسی و تحقیق های مختلف، تعمیرکاران موبایل درآمدی بین ۲۰ تا ۳۵ میلیون در ماه دارند که این درآمد منهای هزینه و در واقع، سود خالص آنها است. این درآمد زیاد علاوه بر ایران، برای شغل تعمیرات موبایل در انگلیس و دیگر کشورها نیز وجود دارد.

البته فاکتورها و عناصر مختلف، بعضا سود ماهانه همه شغل ها را در دنیا و همین طور میزان درآمد تعمیرات موبایل در انگلیس را تحت تاثیر قرار می دهد. به طور متوسط هر چقدر میزان مهارت یک تعمیرکار بیشتر باشد، میزان درآمد و دریافتی او نیز بیشتر خواهد بود که این مهارت نیز با شرکت در دوره آموزش تعمیر موبایل به دست می آید.

کسب مهارت و متخصص شدن، برای هر کسب و کاری در هر نقطه ای از جهان کاربرد دارد. به طور مثال همانطور که یک تکنسین ماهر تعمیر موبایل، به دلیل مهارت و کسب اعتماد مشتری در ایران درآمد خوبی دارد، همان تکنسین با مهارت خود می تواند در شغل تعمیرات موبایل در عمان نیز نسبت به یک تکنسین مبتدی درآمد بیشتری داشته باشد؛ بنابراین وجود مهارت در این حرفه مرزها را از بین می برد.

تقاضا برای تعمیرات موبایل در انگلیس

بازار کار و درآمد متوسط ماهیانه تعمیرات موبایل در انگلیس چقدر است؟

تعمیرات موبایل در انگلیس جز مشاغل جدید محسوب می شود. علاوه بر این هر فرد معمولی نیز امکان شروع این کار را ندارد. بنابراین عموم رقابت، میان مهارت دیده های این حرفه است؛ اما آن چه که در محیط واقعی نشان داده می شود، این است که افرادی که در سال های اخیر در کشور انگلیس به این شغل مشغول بودند، رقمی بالغ بر ۲۰۰ هزار دلار درآمد داشته اند. البته، این رقم نیز متغیر بوده و به طور مثال، تکنسینی که توانسته با مهارت دیدن به تخصص برسد و در کار خود خبره شود، با نشان دادن این خبرگی در حین کار، تمام مشتریان موجود را به مشتری ثابت تبدیل کرده و از این طریق توانسته درامد تعمیرات موبایل در انگلیس را چندین برابر کند و حتی بیش از ۲۰۰۰ هزار دلار به دست آورد.

بنابراین اگر تمایل دارید که مهاجرت کنید و تردید دارید که آیا این شغل در کشورهای دیگر دارای بازار کار است یا خیر، باید گفت که تعمیر موبایل علاوه بر انگلیس در آلمان نیز پر متقاضی است. از این رو از طریق شغل تعمیرات موبایل در آلمان نیز می توان درآمد معقولی به دست آورد.

دیدگاه کاربران نسبت به درآمد حاصل از تعمیرات موبایل در خارج از کشور چگونه است؟

همانطور که راجع به تعمیرات موبایل در انگلیس عنوان شد، به طور کلی، بر اساس درآمدزایی که افراد مختلف در کشورهای خارجی از طریق این شغل داشته اند میان کاربران مختلف، دیدگاهی مثبت به این حرفه وجود دارد.

به طور مثال، وقتی افراد از درآمد فردی که به امارات مهاجرت کرده و به شغل تعمیرات موبایل در دبی مشغول است از طرق مختلف اطلاع پیدا می کنند، نظرشان نسبت به این شغل در خارج از ایران نیز مثبت می شود. آن ها به این نتیجه می رسند که می توانند با یک دوره ی آموزشی تعمیر موبایل، تمام اطلاعات مورد نیاز این شغل را دریافت کرده و به مهارت برسند، برای خود امکان مهاجرت را مهیا کنند و شغل تعمیرات موبایل در انگلیس را راه اندازی نمایند.

 البته افراد قبل از مهاجرت می توانند بازار کار این حرفه را در کشورهای مختلف رصد کنند و بررسی نمایند که چه کشوری بیشترین نیاز را به این شغل دارد و میزان تعرفه هایی که برای هر تعمیر در نظر گرفته شده، چقدر است.

با توجه به این که کشورها شرایط مختلفی دارند، با یک تحقیق ساده می توان بهترین کشور را برای شروع این کار انتخاب نمود. به علاوه، میزان تجربه هم باید در نظر گرفته شود؛ زیرا برخی از کشورها علاوه بر تخصص بر روی تجربه نیز تاکید شدید دارند.

بازار کار تعمیرات موبایل در انگلیس

مهارت های لازم برای شغل تعمیرات موبایل در انگلیس چه هستند؟

اگر شما هم جزو افراد علاقه مند به کار در حوزه های دیجیتالی و مدرن، مانند تعمیرات موبایل هستید، بهتر است پیش نیاز ها و مهارت های لازم را کسب کنید. از جمله‌ این مهارت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- تعمیر قطعات سخت افزاری

یک تعمیرکار خوب برای اینکه بتواند رضایت مشتری را جلب کند، باید قطعات مختلف موبایل را تا حد امکان تعمیر کرده و از تحمیل هزینه های اضافی به مشتری ممانعت به عمل آورد.

2-تعویض قطعات اصلی موبایل

تعمیرکاران اغلب مواقع باید قطعات اصلی را که قابل تعمیر نیستند مانند، سی پی یو، اجزای اصلی برد، شکستگی تاچ و تل سی دی، شکستگی دوربین و غیره را تعویض کند. مهارت تعمیرکار موبایل در تعویض قطعات باید بالا باشد و به سایر قطعات آسیبی وارد نکند.

3-شناخت عیوب موبایل

اصلی ترین مهارتی که یک تعمیر کار باید داشته باشد این است که عیب موبایل را در کمترین زمان پیدا کند. در دوره های تعمیر موبایل که در آموزشگاه های مختلف برگزار می شود، رایج ترین عیب های موبایل به همراه روش های تعمیر آن ها به صورت کلی آموزش داده می شود. بهتر است برای پیشرفت در شغل تعمیرات موبایل در انگلیس این کلاس ها را از دست ندهید.

معایب شغل تعمیرات موبایل در انگلیس چیست؟

معایب شغل تعمیرات موبایل در انگلیس چیست؟

شغل تعمیرات موبایل در انگلیس و حتی در بسیاری از کشور ها دارای معایب و مشکلاتی برای تعمیرکاران است. این معایب عبارتند از:

۱-زیاد بودن رقبای شغلی؛

تعمیرات موبایل از آن جایی که درآمد خوبی دارد و برای شروع به این کار نیازی به تحصیلات آکادمیک نیست، افراد زیادی سالانه این حرفه را به عنوان شغلی برای کسب درآمدشان انتخاب می کنند. برای اینکه بین رقیبان این شغل، برجسته تر به نظر آیید، بهتر است مهارت، تکنیک و تبلیغات موثری را برای جذب مشتری به کار گیرید.

۲-نداشتن درآمد ثابت؛

تعمیرات موبایل مانند سایر مشاغل آزاد درآمد ثابتی در ماه ندارد. ممکن است یک ماه درآمدتان بسیار کم بوده و ماه بعد درآمد بیشتری داشته باشید. این سبک از درآمد زایی نیازمند برنامه ریزی خاصی است تا فرد بتواند از پس هزینه های زندگی و حتی پس انداز کردن بر بیاید.

۳-پرداخت غرامت؛

چنانچه در اثر بی احتیاطی شما هر گونه مشکلی مضاعف بر ایراد اصلی، در گوشی به وجود بیاید، مسئول آن خودتان هستید و باید غرامتش را بپردازید. گوشی موبایل یک وسیله بسیار حساس است که با کوچک ترین ضربه یا افتادن از ارتفاع خسارت های زیادی به آن وارد می شود.

آینده شغلی تعمیرات موبایل در انگلیس به چه شکل است؟

یکی از عواملی که می تواند انگیزه شما را برای انتخاب شغل تعمیرات موبایل در انگلیس افزایش دهد، موقعیت های کاری فراوانی است که برای این حرفه وجود دارد. گزینه های کاری که برای این شغل تعریف، و باعث بهتر شدن آینده شغلی تعمیرات موبایل در کشور انگلیس شده، به شرح زیر است:

1- کار کردن در نمایندگی های رسمی موبایل

شرکت های معروف در حوزه ساخت موبایل، نمایندگی های رسمی در انگلیس دارند. کسانی که در حوزه تعمیر موبایل، حرفه ای هستند می توانند در این نمایندگی ها مشغول به کار شوند و درآمد کسب کنند.

2- فروشگاه های مستقل تعمیر موبایل

دیگر فرصت شغلی که برای تعمیرکارهای موبایل وجود دارد، کار کردن در فروشگاه هایی است که به صورت مستقل کار می کنند. در این مراکز نیز تعمیر و سرویس انواع مختلف گوشی انجام می شود.

3- فروشگاه زنجیره ای

در برخی فروشگاه های زنجیره ای فعال در کشور انگلیس نیز خدماتی در حوزه تعمیرات موبایل ارائه می شود. این نیز می تواند به عنوان یک فرصت شغلی تمیرکاران موبایل مطرح باشد.

4-تعمیرکاری آنلاین

همه فرصت های شغلی، در خدمات حضوری خلاصه نشده و تعمیرکاران می توانند به صورت آنلاین نیز به متقاضیان خدمات بدهند. در این حوزه از روش هایی بروز، مانند اپلیکیشن استفاده می شود.

کلام آخر

در این مقاله سعی شد یک بررسی کلی نسبت به شغل و درآمد تعمیرات موبایل در انگلیس داشته باشیم و به بیان درآمدهای حاصل از این حرفه بر اساس مهارت کسب شده در دوره تعمیرات موبایل بپردازیم.

برای ثبت نام در دوره آموزش تعمیر موبایل نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image