آیا می دانید کمک پرستار به چه کسی می گویند؟

حقوق کمک پرستار در دبی⭐(امارات) چقدر است؟

شرکت کنندگان با شرکت در دوره کمک پرستاری نیک اندیشان می توانند مهارت کافی این رشته را کسب کنند و امکان اشتغال خود در هر قسمت دنیا را فراهم نمایند. افرادی که درصدد رفتن به امارات هستند و می خواهند در این کشور استخدام شوند و از حقوق کمک پرستار در دبی بهره مند گردند می توانند دوره این هلدینگ آموزشی را شرکت کنند.

آیا می دانید کمک پرستار به چه کسی می گویند؟

کمک پرستار به کسی می گویند که بیشتر به مهارت آن در بیمارستان نیاز است. ضرورتی ندارد که کمک پرستار با اصطلاحات سخت پزشکی و پرستاری آشنا بوده و آن را حفظ کند. شناخت کامل نسبت به وظایف و مسئولیت ها از شرایط استخدام کمک پرستار در بیمارستان و دریافت حقوق کمک پرستار در امارات به حساب می آید. اگر سوال چگونه بهیار شویم، برای شما نیز پیش آمده است باید بدانید که برای کمک پرستار شدن مسیر سختی پیش روی شما نیست و با یک دوره کوتاه نیز می توان نیز در این حوزه، حرفه ای شوید.

امروزه تعداد کمک پرستاران در بیمارستان ها افزایش پیدا کرده است و با ورود به بیمارستان می توانیم چندین پرسنل را در بخش های مختلف مشاهده کنیم که با لباس فرم مخصوص به خود در حال خدمت رسانی هستند. کمک پرستار، حرفه ای است که در همه کشورها وجود دارد. به طور مثال، فردی که مقصد زندگی او شهر دبی در امارات است و مدرک کمک پرستاری نیز دارد با استخدام شدن می تواند حقوق کمک پرستار در دبی را دریافت کند.

راجع به شرایط استخدام کمک پرستار در دبی چه می دانید؟

راجع به شرایط استخدام کمک پرستار در دبی چه می دانید؟

برخی از کمک پرستاران در پی بهره مندی از حقوق کمک پرستار در امارات هستند. آن هایی که مقصد خود را شهر دبی قرار داده اند به دنبال این هستند تا اطلاعات کاملی راجع به شرایط استخدام کمک پرستار در دبی کسب کنند. شرایطی که برای استخدام کمک پرستار در این شهر وجود دارد به شرح زیر است:

۱-مدرک کمک پرستاری

یکی از ابتدایی ترین شرایطی که برای استخدام کمک پرستار در شهر دبی وجود دارد، داشتن مدرک کمک پرستاری است. این مدرک نشان می دهد که افراد دوره آموزش کمک پرستاری را گذرانده اند و مهارت مورد نیاز را دارند. اگر می خواهید مدارک این دوره را دریافت کنید، باید حداقل بدانید که مهلت ثبت نام کمک پرستاری چه موقع است. اگر زمان دقیق این دوره را بدانید تا قبل از پر شدن ظرفیت دوره می توانید در آن حضور پیدا کرده و یک مدرک معتبر دریافت کنید.

۲-سابقه کار

داشتن سابقه کار از دیگر شرایط استخدام در بیمارستان و دریافت حقوق کمک پرستار در دبی است. هر فردی که می خواهد به دبی برود و در آن جا کمک پرستار شود باید حداقل یک سال سابقه کار در ایران داشته باشد.

۳- سن

دیگر شرط استخدام به عنوان کمک پرستار، محدودیت سن است. افراد تا هر سنی شرایط استخدام شدن را ندارند. به طور متوسط سن کمک پرستاران نباید از ۲۰ سال کمتر و از ۳۶ سال بیشتر باشد.

آینده شغلی کمک پرستاری در امارات چگونه است؟

بر اساس بررسی ها و نظرات افراد مختلف، حقوق کمک پرستار در امارات، قابل توجه است. به علاوه، این حرفه مانند حرفه پزشکی، پیراپزشکی و دیگر رشته های مرتبط در همه جای جهان تقاضا دارد. با توجه به این که امراض مختلف در جهان زیاد شده است وجود پرستاران و کمک پرستاران فعلی نمی تواند جوابگوی بیماران باشد به همین ترتیب در آگهی های مختلف می توانیم مشاهده کنیم که به این شغل در دبی نیاز است. بنابراین فردی که در حال گذراندن دوره های کمک پرستاری است باید بداند که بعد از اتمام دوره بیکار نخواهد بود و می تواند هم در ایران و هم در دیگر کشورهای جهان کار خود در این شغل را آغاز کند و از درآمد آن استفاده نماید.

بیمارستان خصوصی و بیمارستان دولتی دو مورد از مراکزی هستند که آینده شغلی کمک پرستار در آن رقم زده می شود. اگر کمک پرستاری بتواند در بیمارستان خصوصی استخدام شود و حقوق کمک پرستار در دبی را دریافت کند در واقع می تواند آینده خود را بسازد؛ زیرا حقوق پرداختی توسط بیمارستان های خصوصی چندین برابر بیمارستان های دولتی است. به طور مثال، اگر یک بیمارستان دولتی به کمک پرستاران خود به صورت ماهیانه ۷ هزار درهم می دهد، درآمد کمک پرستار در بیمارستان خصوصی بالغ بر ۲۰ هزار درهم خواهد بود. دلیل حقوق بالای بیمارستان خصوصی نیز بالا بودن نرخ خدمات ارائه شده در آن است. کمک پرستاران می توانند در مراکز درمانی نیز کار خود را شروع کنند؛ به طور مثال، می توانند در درمانگاه، مرکز بهداشت و غیره نیز کار کنند.

آینده شغلی کمک پرستاری در امارات چگونه است؟

حقوق کمک پرستار در دبی چقدر است؟

حقوق کمک پرستار در امارات با توجه به شهر محل کار کمک پرستار تعیین می شود. بنابراین افراد برای محاسبه میزان دریافتی از این شغل باید بررسی مفصلی داشته باشد. گاهی افراد، از بین شهرهای امارات، زندگی در دبی را ترجیح می دهند. آن ها درصدد این هستند تا بتوانند مدارک کمک پرستاری خود را کامل کرده و به این شهر مهاجرت کنند. بیمارستان های مختلف این شهر همواره به نیروی کمک پرستار با توانایی کار بالا نیاز داشته و در قبال خدمات انجام گرفته توسط کمک پرستار، دستمزدهای مناسبی پرداخت می کنند.

حقوق کمک پرستار در دبی، بالای ۸ هزار درهم بوده و در شهر العین بیش از ۱۰ هزار درهم است. در واقع هر کمک پرستاری که بتواند مهارت خود را نشان دهد و به عنوان یک پرسنل کارآمد در بیمارستان خدمت کند نه تنها در دبی، بلکه در هر کشور دیگری با افزایش دستمزد از او قدردانی می شود. به طور مثال، حقوق کمک پرستار در ترکیه به طور متوسط ۵ هزار لیر است که اگر کمک پرستار بتواند وظایف خود را به خوبی انجام دهد این رقم به بیش از ۱۰ هزار لیر افزایش خواهد یافت.

کلام آخر

در این مقاله از نیک اندیشان حقوق کمک پرستار در دبی مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت. امید است اطلاعات ارائه شده برای افرادی که درصدد مهاجرت به دبی و شاغل شدن به عنوان کمک پرستار هستند مفید باشد.

برای ثبت نام در دوره آموزش کمک پرستاری نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره
نوشته قبلی
حقوق کمک پرستار در سال⭐1401-1402
نوشته بعدی
حقوق کمک پرستار در عمان چقدر است؟⭐برررسی کامل

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • امکانش هست در شانزده سالگی کمک پرستاری شویم؟

  پاسخ
  • نیک اندیشان
   اسفند 16, 1402 11:18 ق.ظ

   با سلام شما میتوانید مهارت های خود را در این زمینه با حضور در کلاسها افزایش دهید و سپس وارد بازار کار شوید.برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران تماس بگیرید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image