دکترای راهبردی کسب و کار DBA

یکی از مهم ترین دانش های مورد نیاز برای رونق بخشیدن به حرفه و مشاغل مختلف، دوره های مدیریت کسب و کار است. دکترای راهبردی کسب و کار DBA را می توان بالاترین سطح این دانش دانست که مخفف عبارت Doctorate of Business Administration می باشد. دوره DBA را باید دکترای حرفه ای مدیریت کسب و کار دانست که می تواند شما را در مسیر ایجاد و رونق بخشی به ایده ها و مشاغل گوناگون، به یکی از مجرب ترین ها بدل سازد. با گذراندن دکترای کسب و کار DBA شما به رهبری بدل می شوید که توانایی پیش بینی و کنترل بازار را داشته و در نوسانات پیش آمده قادر به مهار آسیب های وارده به کسب و کار و حتی رونق بخشی به آن خواهید بود.

دوره آموزش DBA حرفه ای
دوره آموزش DBA حرفه ای

دوره dba تخصصی

دوره dba تخصصی یکی از معتبرترین دوره هایی است که در مرکز نیک اندیشان برگزار می شود. آنچه باعث می شود دوره dba تخصصی یکی از معتبرترین و به روزترین دوره های این مرکز باشد، وجود اساتیدی است که دارای مدارک حرفه ای این دانش بوده و مدرن ترین متدهای روز دنیا در حوزه کسب و کار را به شما می آموزند. مرکز نیک اندیشان که یکی از موسسات خوش نام در زمینه برگزاری دوره های عملی، عملی و مهارتی می باشد، با برگزاری دوره dba  می تواند شما را در مسیر رونق بخشی به کسب و کار خود حرفه ای سازد و هر آنچه برای تعالی شغل خود به آن نیاز دارید به شما خواهد آموخت.

دوره dba سازمان مدیریت صنعتی

یکی از افتخارات ما در موسسه نیک اندیشان استفاده از اساتیدی در دوره dba سازمان مدیریت صنعتی است که خود صاحب کسب و کار بوده و یا در این حوزه سابقه کاری مرتبط و موفق داشته اند. دوره dba سازمان مدیریت صنعتی مدرک بسیار معتبر دانشگاهی که دارای مهر و هولوگرام می باشد، به شما ارائه خواهد کرد. هم چنین این مدرک قابل استعلام از آکادمی URS می باشد و تنها موسسه ای است که مدرک خود را از مرکز دانشگاهی ارائه می دهد. دوره dba سازمان مدیریت صنعتی در موسسه نیک اندیشان هم به صورت حضوری و هم مجازی و از طریق اسکایپ برگزار می شود و علاقه مندان می توانند در انتهای دوره یکی از موفق ترین مدیران در زمینه کسب و کار باشند.

دوره dba ماهان

سرفصل هایی که در دوره dba ماهان به شما علاقه مندان آموخته می شود، شامل مدیریت بازاریابی، منابع انسانی، سرمایه گذاری، رهبری مشاغل و کسب و کارها و شیوه های نوین و به روز مدیریت منابع مالی و تحلیل های اقتصادی می باشد. شما می توانید برای شرکت در دوره dba ماهان برگزار شده در موسسه اندیشان، به صورت قسطی به پرداخت شهریه بپردازید و آموزه هایی منطبق بر نیازهای بازار، کاربردی و مهارتی دریافت کنید. دوره dba ماهان در مرکز نیک اندیشان مفتخر است که با بهره گیری از اساتیدی بسیار حرفه ای و مجرب شما را در مسیر شکوفا سازی کسب و کار خود یاری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image