دوره DBA چیست

شرایط اقتصادی در کل دنیا به نحوی پیش رفته است که برای ایجاد و یا رونق بخشیدن به هر کسب و کاری باید از استراتژی های نوین اقتصادی و هم چنین توانایی رهبری پیشرفته  بهره برد. برای باز کردن این شیوه ها ابتدا باید به این پرسش پاسخ دهیم که دوره DBA چیست . مدیریت کسب و کار در عالی ترین سطح خود را DBA می نامند که کوتاه شده عبارت Doctorate of Business Administration می باشد. در پاسخ به این سوال که دوره DBA چیست باید گفت که این دوره در واقع دکترای حرفه ای کسب و کار می باشد و هر آن چیزی که برای مدیریت بازار و شرایط اقتصادی برای رونق بخشی به شغل و سازمان لازم است، در آن مورد بررسی قرار می گیرد. در نتیجه دانشجویان می توانند به بهترین شکل از پس نوسانات بازار سرمایه برآمده و در شکوفا کردن کسب و کار خود موفق عمل کنند.

دکترای تخصصی مدیریت کسب و کار DBA
دکترای تخصصی مدیریت کسب و کار DBA

دوره dba دانشگاه شریف

این دوره در مراکز علمی عدیده ای در حال برگزاری است که از جمله آن می توان به مرکز خوش نام نیک اندیشان و دوره dba دانشگاه شریف اشاره کرد. آنچه شما در دوره dba دانشگاه شریف و هم چنین موسسه نیک اندیشان فرا خواهید گرفت، شامل آشنایی با انواع سرمایه گذاری ها، مدیریت منابع مالی و انسانی، هدایت کسب و کار به سمت گسترش و تعالی و جلوگیری از وارد شدن فشار و نوسانات مالی و اقتصادی به کسب و کارتان است. دوره dba دانشگاه شریف و موسسه علمی آموزشی نیک اندیشان در نظر دارد تا در انتهای دوره دانشجویان برتر خود را به بازار کار معرفی کرده و در جهت رشد و شکوفایی آنها گام بردارد.

دوره dba آنلاین

شما علاقه مندان می توانید برای گذراندن دوره dba آنلاین در مرکز نیک اندیشان از طریق اسکایپ وارد عمل شده و از صفر تا صد با این مهارت آشنا شوید. شرکت در دوره dba آنلاین نیاز به گذراندن پیش نیاز نداشته و در صورت مایل بودن می توانید در این کورس علمی ثبت نام کنید. دوره dba آنلاین توسط اساتید بسیار حرفه ای در این زمینه برگزار می شود که خود صاحب کسب و کار های موفق و پر رونق بوده و یا در این حوزه فعالیت جدی و مثمر ثمر داشته اند. بنابراین این امکان در اختیار شما علاقه مندان قرار می گیرد که از آموزه های قوی ترین افراد در این زمینه بهره شده و در حرفه خود از آنها استفاده کنید.

دوره dba دانشگاه شهید بهشتی

در کنار مرکز نیک اندیشان، دوره dba دانشگاه شهید بهشتی نیز مشغول به فعالیت می باشد. تفاوت بارز مرکز نیک اندیشان اعتبار بسیار بالای مدرک آن است. شما در انتهای دوره می توانید مدرکی معتبر و دانشگاهی دریافت نمایید که در کنار دارا بودن مهر و هولوگرام، از مرکز URS انگلستان قابل استعلام می باشد. دوره dba دانشگاه شهید بهشتی و نیک اندیشان شما را در زمینه کسب و کار به یکی از حرفه ای ترین ها بدل می کند که می تواند سکان هدایت هر شغل و حرفه ای را از آغازی ترین نقطه به دست گرفته و آن را تا شکوفایی هدایت کند. شما می توانید به صورت قسطی شهریه این دوره را پرداخت کنید و به صورت آنلاین و هم چنین حضوری در آن شرکت نمایید.

مزایای شرکت در دوره DBA چیست (مزایای شرکت در بهترین دوره dba در ایران)؟

آیا می دانید مزایای شرکت در دوره DBA چیست؟ لازم است بدانید، شرکت در بهترین دوره dba در ایران به دانش آموختگان می آموزد که چطور دید بهتری از آینده ی کسب و کار داشته باشند. به طور خلاصه مزایای شرکت در دوره ی dba به شرح زیر است:

  • ایجاد نگرش جدید کاری در دانش آموخته
  • آشنایی با مهارت های پولساز و درآمد زا
  • کمک به افراد برای رسیدن به درجات بالای مدیریتی و ارتقاء شغلی
  • آموزش به کارگیری مهارت ها و فنون جدید
  • افزایش دانش مدیریتی در جنبه های مختلف
  • تشویق به کارآفرینی و آشنایی با اصول آن
  • امکان تحصیل و اشتغال در خارج از کشور
  • آموزش روش درست و صحیح تحقیق

به طور کلی، افراد در این دوره می آموزند که چطور و با چه مهارت هایی، مدیریت تجربی و بی برنامه را کنار گذاشته و کسب و کار را با نگاه مدیریتی جدید، علمی و عملی پیش ببرند. برنامه ریزی و یافتن استراتژی درست برای هر کسب و کاری باید توسط مدیران لایق انجام شود. در این دوره، مهارت هایی به افراد آموزش داده می شود که از نظر مدیریت مالی، منابع انسانی و غیره بتوانند باعث پیشرفت یک سازمان شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image