دوره تخصصی POST DBA

اگر قصد دارید در حوزه کسب و کار به یکی از موفق ترین افراد بدل شوید، فراگیری مهارت های این رشته برای شما از اهمیت زیادی برخوردار است. دوره POST DBA که عالی ترین سطح مدیریت کسب و کار است، شامل مطالبی است که در سطح حرفه ای شما را به عنوان رهبر یک کسب و کار تربیت می کند و ضامن موفقیتتان خواهد بود. دوره POST DBA مخفف عبارت post doctor of business administration می باشد که به معنای پست دکترای حرفه ای برای مدیریت کسب و کار می باشد. دوره POST DBA را می توان تکمیل کننده دوره های MBA و DBA دانست و شما با گذراندن آن قادر خواهید بود به عنوان مدیر ارشد کسب و کار در هر زمینه ای مشغول به فعالیت شوید.

دوره post DBA نیک اندیشان
دوره post DBA نیک اندیشان

دوره POST DBA در ایران

گذراندن دوره POST DBA در ایران در مراکز محدودی امکان پذیر می باشد. یکی از معتبرترین این مراکز را می توان آموزشگاه علمی نیک اندیشان دانست که با بهره گیری از قوی ترین اساتید، می تواند یاری گر شما در این حوزه باشد. دوره POST DBA در ایران در مرکز آموزشی نیک اندیشان به صورت مهارتی و کارگاهی برگزار می شود و کلیه مسائلی که در این دوره عنوان خواهد شد، کاملا با نیازهای بازار کار تطابق دارد. شما با طی کردن دوره POST DBA در ایران و در موسسه علمی و آموزشی نیک اندیشان می توانید کلیه مهارت های لازم جهت ایجاد یک طرح تجاری تا راه اندازی، رونق بخشی و به نتیجه رساندن آن را بیاموزید و به یکی از افراد موفق در این زمینه بدل شوید.

دوره POST DBA دانشگاه تهران

شما علاقه مندان می توانید مهارت های لازم جهت ایجاد و رونق بخشی به کسب و کارها را در دوره POST DBA دانشگاه تهران و هم چنین آموزشگاه نیک اندیشان فرا گیرید. دوره POST DBA دانشگاه تهران شما را با کلیه مهارت های رهبری، تحلیل های اقتصادی، بازاریابی و فروش، قوانین و شگردهای مذاکره، نکات کارآفرینی، کنترل نوسانات بازار، قدرت کلام و هر آنچه برای ایجاد و توسعه کسب و کار به آن نیاز دارید، آشنا می کند. ضمن اینکه شما در دوره POST DBA دانشگاه تهران و مرکز نیک اندیشان پس از اتمام دوره در صورت تمایل به بازار کار تخصصی معرفی خواهید شد. باید اشاره کرد که اساتیدی که در موسسه نیک اندیشان تدریس می کنند، از صاحبان موفق کسب و کار می باشند و یا در این زمینه سابقه بسیار درخشان دارند.

دوره POST DBA سازمان مدیریت صنعتی

آنچه شما در دوره POST DBA سازمان مدیریت صنعتی و موسسه نیک اندیشان فرا می گیرید، شما را در مسیر ایجاد طرح اقتصادی برای کسب و کارهای مختلف و شکوفا کردن آن قرار می دهد. شما می توانید هزینه دوره POST DBA سازمان مدیریت صنعتی را در مرکز نیک اندیشان به صورت قسطی پرداخت کنید و در انتهای دوره ضمن دریافت مدرک از سازمان فنی و حرفه ای، گواهینامه قابل استعلام از مرکز URS انگلستان نیز به شما اعطا خواهد شد. این گواهی نامه دارای مهر و هولوگرام می باشد و می توانید به واسطه آن وارد بازار کار حرفه ای شوید.

دوره تخصصی POST DBA دانشگاه تربیت مدرس

یکی از مهم ترین دلایل برگزاری دوره تخصصی POST DBA دانشگاه تربیت مدرس، افزایش توان و قابلیت مدیران برای اداره هدفمند سازمان و یا شرکتی است که مدیریت آن را به عهده دارند. این دوره، یکی از دوره های اصلی مدیریت به شمار رفته و کسانی که در این دوره شرکت می کنند، می توانند بعد از به پایان رسیدن آن، همفکری و تعامل بسیار خوبی با بقیه افراد در محیط سازمان داشته باشند. این دوره، یک تدبیر دوراندیشانه برای افزایش علم و مدیران سازمان هاست و مدیرانی که می خواهند با علم و دانش بیشتری فعالیت کنند، می بایست در این دوره حضور پیدا کنند.

از دیگر اهداف برگزاری این دوره ها، می توان به افزایش درک مدیران در حوزه مدیریت اشاره کرد. این افراد با شرکت در این دوره ها با مباحث جدید در مدیریت آشنا شده و مباحث مدرن تری را یاد می گیرند. رویکرد علمی و پژوهش محور این دوره، یکی از مشخصات و ویژگی های بارز آن به شمار می رود. هر کسی که در دوره پُست دی بی ای شرکت می کنند، قادر خواهد بود نظریه های یاد شده در مدیریت را از تئوری وارد حوزه عملیاتی کند و با بهره وری بیشتری سازمان را اداره و هدایت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image