دوره املاک دانشگاه تهران چیست؟ چه تفاوتی با دوره mba املاک و مستغلات دارد

معرفی دوره mba املاک و مستغلات⭐بررسی اعتبار مدرک آن

مدرک دوره mba املاک، به واسطه حضور در دوره mba صادر می شود. همه کسانی که می خواهند، توانمندی های مدیریتی خود را افزایش دهند، می بایست در گرایش مرتبط با علاقه، و حوزه کاری خود شرکت کرده و اطلاعات و مهارت های مدیریتی شان را افزایش دهند. ما در این متن در مورد یکی از گرایش های ام بی ای به نام، گرایش املاک و مستغلات صحبت خواهیم کرد. این گرایش نیز به مانند دوره mba سلامت، سرفصل های متفاوت و خاص خود را دارد.

دوره املاک دانشگاه تهران چیست؟ چه تفاوتی با دوره mba املاک و مستغلات دارد؟

دوره املاک دانشگاه تهران، با دوره ی mba املاک و مستغلات، تفاوتی نداشته و هر دو یکی هستند. علاقه مندان به حضور در دوره mba اصفهان گرایش املاک، در یک دوره کاملا کاربردی و مهارت محور شرکت می کنند و نحوه سرمایه گذاری در کسب و کارهای مرتبط با املاک را یاد می گیرند. در دوره های املاک و مستغلات، اهداف زیر محقق می شود:

 • یادگیری بازاریابی نوین در زمینه املاک
 • یادگیری اصول مشاوره و کارشناسی در املاک
 • افزایش اطلاعات در مورد مبایعه نامه
 • آشنا شدن با قوانین حقوقی در حوزه مشاوره املاک
 • آشنا شدن با تعاریف و اصلاحات در قراردادهای املاک
 • آشنایی کامل با شغل مشاوره املاک

کسانی که در دوره mba املاک و مستغلات شرکت می کنند، به دنبال آنند که بتوانند بین خریداران و فروشندگان املاک، پیوند برقرار کنند و به بیان دیگر، باعث آشنایی این دو با هم، و وقوع یک معامله شوند. این گونه نیز می توان بیان کرد، فردی که مدرک دوره mba املاک را دریافت کرده است، می تواند به عنوان حلقه ی اتصال فروشنده و خریدار ظاهر شده، و کار خود را به شکلی حرفه ای انجام دهد. این دوره نیز به مانند دوره mba گرایش بازاریابی محبوبیت زیادی دارد.

دوره آموزشی املاک و مستغلات مناسب چه کسانی است

دوره آموزشی املاک و مستغلات مناسب چه کسانی است؟ چه سرفصل هایی در دوره mba املاک و مستغلات آموزش داده می شود؟

همان طوری که در مقاله Mba پزشکی چیست بیان کردیم و در مورد مخاطبان خاص این دوره نکاتی گفتیم، دوره mba املاک و مستغلات نیز مخاطبان خاص خود را دارد و شاید همگان نتوانند در آن به موفقیت برسند. اغلب کسانی که در دوره آموزش mba گرایش املاک و مستغلات کار می کنند، همان کسانی اند که در حوزه املاک تخصص و تجربه دارند و حال می خواهند اطلاعات و دانشی را که دارند، به روز کرده و وارد حوزه مدیریت املاک شوند. برخی دیگر از کسانی که در این دوره شرکت می کنند، می خواهند یک صندوق سرمایه گذاری املاک باز کنند. همه افرادی که در این دوره حضور پیدا می کنند، می توانند در نهایت، دفتر مشاور املاک خود را به شکلی حرفه ای مدیریت کنند و با چالش های پیش رو، برخوردی منطقی داشته باشند.

برای دریافت مدرک دوره mba املاک می بایست سرفصل های زیر پشت سر گذاشته شود:

 • مشارکت در ساخت و ساز
 • مبایعه نامه و قولنامه
 • قانون تفکیک کردن اموال
 • اظهار نامه
 • تصرف عدوانی
 • قوانین مربوط به شهرداری
 • تعهدهای مربوط به مشاور املاک
 • نوشتن پیش نویس قرارداد
 • مدیریت بازاریابی
 • فنون و اصول مذاکره

در یک دوره آموزشی املاک و مستغلات، تمام سرفصل ها و مباحثی که اشاره کردیم، آموزش داده می شود. دوره هایی که بدون این سرفصل های اصلی ارائه می شود، کامل نیست و ارزش وقت گذاشتن و صرف هزینه را ندارد.

دوره آموزشی مشاور املاک رایگان با دوره mba املاک و مستغلات نیک اندیشان چه تفاوتی دارد

دوره آموزشی مشاور املاک رایگان با دوره mba املاک و مستغلات نیک اندیشان چه تفاوتی دارد؟

دوره mba املاک و مستغلات را، هم به صورت رایگان ارائه می کنند و هم توسط برخی موسسه های آموزشی برگزار می شود. درست است که برای حضور در دوره های رایگان، نیازی به پرداخت هزینه نیست و افراد می توانند برخی نکات را آموزش ببینند، اما همان طوری که می دانید دوره های رایگان، بار علمی زیادی ندارند و شما با شرکت در آنها نکات زیادی را فرا نخواهید کرد. علاوه بر این موضوع، در دوره های رایگان، مدرکی تحت عنوان مدرک دوره mba املاک صادر نمی شود؛ این بزرگ ترین عیب این دوره هاست.

دوره آموزشی مشاور املاک رایگان، قابل مقایسه با دوره ی mba املاک و مستغلات نیک اندیشان نیست؛ یکی از مهم ترین دلایل آن، ارائه یک مدرک معتبر از سوی این موسسه است. مدرکی که موسسه آموزشی نیک اندیشان صادر می کند، اعتبار بالایی دارد. موضوع دیگری که باعث شده دوره ام بی ای املاک و مستغلات در نیک اندیشان، نسبت به دوره های بسیاری از موسسه های فعال در کشور، برتری داشته باشد، برگزاری و ارائه سرفصل ها توسط اساتید و مدرسانی است که سابقه و تجربه بالایی دارند و می توانند نکات آموزشی و مهارت محور زیادی را ارائه کنند.

این موسسه آموزشی، شهریه ای بسیار مناسب برای دوره تعیین کرده است. علاقه مندان و شرکت کنندگان در دوره می توانند شهریه را به صورت اقساط پرداخت کنند؛ به این شکل، پرداخت هزینه کلاس، راحت تر خواهد بود.

برای ثبت نام در دوره آموزش mba نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره
نوشته قبلی
طراحی قالب سایت چیست؟⭐طراحی قالب سایت چگونه است؟
نوشته بعدی
معرفی دوره mba روانشناسی⭐ دوره mba گرایش روانشناسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image