بهترین دوره DBA در ایران

امروزه و با گسترش یافتن کسب و کار ها، بهره گیری از افرادی که به فنون و اصول رونق بخشی به مشاغل در هر شرایطی آگاه باشند، از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. این دانش در رشته ای به نام DBA، در عالی ترین سطح خود تدریس می شود. حال این پرسش پیش می آید که بهترین دوره DBA در ایران کدام است؟ برای پاسخ به این پرسش باید چند فاکتور را مورد بررسی قرار دهیم. اولین موردی که در بررسی بهترین دوره DBA در ایران سنجیده می شود، سرفصل ها و دروسی است که در دوره به مهارت آموزان تدریس خواهد شد. محتوای دوره ها باید به نحوی باشد که با بازار کار کشور ما تطابق داشته و مطالب کاربردی و موثر در آن باز گو شود. فاکتور دیگر در بررسی بهترین دوره DBA در ایران، بحث مدرکی است که در انتهای دوره به شما اعطا می شود. این مدرک باید معتبر و قابل استعلام باشد و بتواند راهی برای ورود شما به بازار کار شود. هم چنین باید در انتخاب بهترین دوره، به هزینه آن هم توجه نمود. صرف نظر از دانشی که فرا می گیرد، این مساله از هم از اهمیت ویژه ای برخوردار است که هزینه دوره به صرفه و منطقی باشد. می توان به جرات ادعا کرد که این فاکتورها برای انتخاب مرکزی مناسب برای طی کردن دوره DBA موثر هستند.

بهترین دوره DBA در ایران
بهترین دوره DBA در ایران در موسسه نیک اندیشان

دروس DBA

آنچه در دوره های دکترای مدیریت کسب و کار به شما مهارت آموزان آموخته می شود، به شدت حائز اهمیت است. مهم است که دروس DBA، کاملا کاربردی و منطبق با بازار کار باشد. سرفصل هایی که باید به دانشجویان این دوره ها آموخته شود، عبارت است از مدیریت منابع انسانی، بازاریابی و برندینگ، آینده پژوهی و کارآفرینی، تصمیم گیری های پیچیده در شرایط بحرانی اقتصادی، مدیریت پروژه، حسابداری پیشرفته، حقوق تجارت بین الملل و طرح ریزی برای ایجاد و شکوفایی کسب و کار. موسسه نیک اندیشان یکی از برترین مراکز برگزار کننده دوره های مهارتی است که با بهره گیری از قوی ترین اساتید این حوزه، دروس DBA نام برده شده را به شما می آموزد. کسانی که به عنوان مدرس در این دوره ها حضور دارند، خود سابقه فعالیت درخشان در زمینه کسب و کار را دارند و می توانند اصلی ترین و پر کاربردترین موارد را در این زمینه به شما بیاموزند.

اعتبار مدرک DBA در ایران

فاکتور دیگری که در انتخاب یک مرکز برای طی کردن دوره کسب و کار از اهمیت برخوردار است، اعتبار مدرک است. در این مورد هم می توان موسسه نیک اندیشان را یکی از برترین موسسات بر شمرد. زیرا اعتبار مدرک DBA در ایران، تا حد زیادی به دانشگاهی بودن آن مرتبط است. این موسسه با عرضه مدرک دانشگاهی و معتبر به شما، می تواند زمینه ساز ورودتان به بازار کار باشد. هم چنین باید اشاره کرد که این مرکز به شما مدرکی بین المللی از موسسه DNW انگلستان هم اعطا خواهد کرد که می تواند به اعتبار مدرک DBA در ایران شما بیفزاید. هم چنین این مرکز در انتهای دوره شما را به بازار کار تخصصی این رشته معرفی می نماید.

هزینه دوره DBA دانشگاه شریف

یکی از رایج ترین پرسش ها در هر دوره مهارتی، بحث هزینه آن است. با توجه به شرایط اقتصادی کشور، نمی توان انتظار داشت که مهارت آموزان هزینه های سنگین دوره ها را پرداخت کنند. مرکز نیک اندیشان با در نظر گرفتن شرایط دانشجو، هزینه دوره DBA دانشگاه شریف که در این موسسه برگزار می شود را به نسبت دیگر مراکز بسیار پایین تر در نظر گرفته است. ضمن اینکه باید اشاره کرد هزینه دوره DBA دانشگاه شریف، در موسسه نیک اندیشان به صورت قسط بندی شده قابل پرداخت می باشد.

سوالات متداول دوره DBA

بهترین دوره DBA در ایران  کدام است؟

اولین موردی که در بررسی بهترین دوره DBA در ایران سنجیده می شود، سرفصل ها و دروسی است که در دوره به مهارت آموزان تدریس خواهد شد. فاکتور دیگر در بررسی بهترین دوره DBA در ایران، بحث مدرکی است که در انتهای دوره به شما اعطا می شود. این مدرک باید معتبر و قابل استعلام باشد و بتواند راهی برای ورود شما به بازار کار شود. هم چنین باید در انتخاب بهترین دوره، به هزینه آن هم توجه نمود. صرف نظر از دانشی که فرا می گیرد، این مساله از هم از اهمیت ویژه ای برخوردار است که هزینه دوره به صرفه و منطقی باشد.

دروس DBA شامل چیست؟

سرفصل هایی که باید به دانشجویان این دوره ها آموخته شود، عبارت است از مدیریت منابع انسانی، بازاریابی و برندینگ، آینده پژوهی و کارآفرینی، تصمیم گیری های پیچیده در شرایط بحرانی اقتصادی، مدیریت پروژه، حسابداری پیشرفته، حقوق تجارت بین الملل و طرح ریزی برای ایجاد و شکوفایی کسب و کار.

اعتبار مدرک DBA در ایران چگونه است؟

مهم است که مدرکی که از موسسه انتخابی خود دریافت می کنید، دانشگاهی بوده و از نهاد هایی چون بسیج و جهاد اخذ نشود. هم چنین باید اشاره کرد که دریافت یک مدرک بین المللی در این حوزه می تواند موثر باشد.

هزینه دوره DBA  چقدر است؟

مرکز نیک اندیشان با در نظر گرفتن شرایط دانشجو، هزینه دوره DBA که در این موسسه برگزار می شود را به نسبت دیگر مراکز بسیار پایین تر در نظر گرفته است. ضمن اینکه باید اشاره کرد هزینه دوره DBA، در موسسه نیک اندیشان به صورت قسط بندی شده قابل پرداخت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image