دوره بورس فارکس چیست؟

دوره بورس فارکس چیست؟⭐0 تا 100 دوره بورس فارکس

هیچوقت نمی توان تاثیر آموزش درست و اصولی را نادیده گرفت. در این مقاله می خواهیم ضرورت آموزش و گذراندن دوره بورس فارکس، پیش از ورود به این حرفه را بیان کنیم.

دوره بورس فارکس چیست؟

همیشه گفته اند “خشت اول چون نهد معمار کج ، تا ثریا می رود دیوار کج”. این بیت به وضوح نشان می دهد تاثیر یک آموزش نادرست غیر قابل انکار و گاهی حتی جبران ناپذیر است. از زمان ورود بازار های مالی همچون فارکس به ایران و فعالیت افراد بر روی آنها، زمان زیادی نمی گذرد. این موضوع، عدم وجود منابع آموزشی جامع و اصولی را تا حدودی توجیه می کند. البته از آنجایی که بازار های مالی و ارز دیجیتال مباحث داغ و ترند جهان هستند، همواره در حال به روز شدن می باشند. در نتیجه آموزش هایی که در دوره بورس فارکس ارائه می شود، لازم است طبق اخبار روز دنیای فارکس باشند.

تریدر های فارکس معمولا با مشکلات گوناگونی همچون مشکلات در انتخاب بروکر مناسب به دلیل تحریم، مشکل در شارژ و برداشت و … دست و پنجه نرم می کنند. ریشه این مشکل نیز به بحث آموزش فارکس بر می گردد. با این تفاسیر، اهمیت آموزش درست در حوزه فارکس برای ما روشن می شود. اکنون می خواهیم ببینیم که چه مباحثی باید در یک دوره آموزش داده شود، تا آن را بهترین دوره فاندامنتال فارکس بنامیم.

آنچه در بهترین دوره بورس‌ فارکس آموزش داده می شود

آنچه در بهترین دوره بورس‌ فارکس آموزش داده می شود

اگر بدانید یک دوره جامع و اصولی چه مباحثی را آموزش داده و چه تکنیک ها و مهارت هایی را به شما یاد می دهد، خواهید دانست که باید در کدام دوره شرکت کنید. یک دوره ی جامع:

  • ابتدا مفاهیم اولیه و الفبای فارکس را به زبانی ساده آموزش می دهد، تا حتی افرادی که درکی از فارکس و ترید کردن ندارند، بتوانند مفاهیم را درک کنند.
  • مشکلات رایجی که بسیاری از تریدر ها با آن دست و پنجه نرم می کنند را به طور کامل آموزش می دهد. یکی از این مشکلات در انتخاب بروکر است که باید معیار های انتخاب بروکر و تعیین اعتبار آن آموزش داده شود.
  • مانند دوره فارکس اصفهان، تمامی مهارت ها و تکنینک های کار شامل تحلیل تکنیکال،تحلیل فاندامنتال، صرافی ها، کیف پول دیجیتال (ولت)  و … را آموزش می دهد.
  • محتوای دوره بورس فارکس باید منطبق بر بازار کار باشد تا شما را برای ورود به بازار کار آماده کند. دوره به صورت کارگاهی و مهارتی باید برگزار گردد.
  • مطالب تئوریک و غیر کاربردی در آن آموزش داده نمی شود.
  • به جز این موارد، اساتیدی که در دوره تدریس می کنند و کیفیت تدریس آنها، از نکات مهم یک دوره آموزشی محسوب می شوند.
  • یکی از مزایایی که وجه تمایز یک دوره با سایر دوره ها است، معرفی به کار در انتهای دوره می باشد. در واقع اینگونه شما پس از اتمام آموزش ها، بلافاصله وارد بازار کار خواهید شد.
  • مزیت دیگری که یک دوره جامع دارد، ارائه گواهینامه معتبرِ پایان دوره از دانشگاه یا آکادمی های معتبر در خارج کشور است.

اکنون دانستیم که یک دوره جامع فارکس چه ویژگی هایی دارد و چه مباحثی را آموزش می دهد. اما هزینه این دوره جامع چقدر خواهد شد؟

بهتریندوره بورس فارکس

هزینه دوره بورس فارکس چقدر است؟

هزینه دوره معمولا به کیفیت آموزشی، مباحثی که در دوره آموزش داده می شود، مزایای جانبی دوره و محل برگذاری دوره بستگی دارد. برای مثال هزینه دوره فارکس شیراز با هزینه دوره فارکس تهران، به دلیل اینکه در دو شهر مختلف برگزار می شوند، متفاوت است. اگر در انتهای دوره، مدرک معتبری به شرکت کنندگان تعلق گیرد، هزینه دوره فارکس بیشتر می شود. البته برخی موسسات آموزشی، شرایطی را برای پرداخت اقساطی هزینه دوره مهیا کرده اند تا شرکت کنندگان بتوانند در طی دوره، هزینه را پرداخت کنند. با توجه به شرایط ذکر شده، هزینه این دوره از 3 میلیون تومان شروع شده و تا 6 میلیون تومان متغیر است.

در این بین، معمولا دوره هایی که به صورت حضوری و در شهر تهران برگزار می شود، از کیفیت آموزشی بالاتر و هزینه مناسب تری برخوردار هستند. ضمن اینکه دوره های شهر تهران، از اساتید مجرب در زمینه ترید فارکس بهره می برند و تا انتهای دوره و یافتن کار در حوزه ترید، شما را همراهی می کنند. در نتیجه، اینکه سختی راه را به جان بخرید و در دوره بورس فارکس که در شهر تهران برگزار می شود شرکت کنید. با این کار هم به صورت حرفه ای آموزش می بینید و هم به صورت تضمینی در انتهای دوره، وارد بازار کار می شوید.

سخن پایانی

اهمیت گذراندن دوره آموزش فارکس، با توجه به نکاتی که ذکر شد، غیر قابل انکار و مهم است. اگر قصد دارید در یک دوره آموزشی با کیفیت بالا و با تدریس اساتید مجرب شرکت کنید، دوره فارکس نیک اندیشان همان دوره ای است که به دنبالش هستید.

برای ثبت نام در دوره آموزش فارکس نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره
نوشته قبلی
شغل تریدری در ایران⭐درآمد روزانه تریدر ارز دیجیتال
نوشته بعدی
دوره آموزش ارز دیجیتال در تبریز⭐(100 درصد تضمینی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image