لیزر مو های زائد صورت آقایان

لیزر موهای زائد آقایان ( لیزر موهای زائد صورت و بدن آقایان) چگونه است؟

آیا از اپیلاسیون سینه خود خسته شده اید؟ آیا از کندن موهای سرگردانی که بین ابروهایتان رشد می کنند خسته شده اید؟ در این مطلب می خواهیم به چگونگی لیزر موهای زائد آقایان بپردازیم و حقیقتی را در این باب، آشکار سازیم. با ما همراه باشید.

آقایان یک کاندید ایده آل برای لیزر موهای زائد هستند

معمولا موهای بدن مردان تیره تر و درشت تر از خانم ها است. از آنجایی که لیزر موهای زائد می تواند مناطق بزرگ را به طور موثر درمان کند، مردان می توانند مناطقی مانند پشت یا سینه خود را نسبتاً سریع درمان کنند.

چگونگی لیزرموهای زائد مردان

همانطور که از نام آن پیداست، درمان های لیزر موهای زائد شامل استفاده از فناوری نور لیزر است. این لیزرها پالس هایی از انرژی نور را به پوست منتشر می کنند تا ریشه و فولیکول های مو را هدف قرار دهند. هنگامی که ریشه و فولیکول از بین می روند، مو دیگر نمی تواند رشد کند و نتیجه کاهش دائمی مو است. چگونگی لیزر موهای زائد آقایان بسته به اندازه ناحیه و جنس موی آنان، نتایج متفاوتی را نشان می دهد.

چه نواحی از بدن قابل لیزر است؟

در راستای بحث چگونگی لیزر موهای زائد آقایان باید گفت که این روش درمان، جهت از بین بردن موهای اضافی که جلوه نامطلوبی را به نمایش می گذارند، برای تمامی نواحی بدن به جز پلک ها قابل انجام است.

برای مردان، محبوب ترین مناطق برای لیزر موهای زائد عبارتند از:

 • قفسه سینه
 • گردن
 • کشاله ران
 • پشت
 • بین ابروها

اما، در حالی که این مکان‌ ها محبوب ‌ترین مکان ‌ها برای لیزر موهای زائد هستند، می‌توانید لیزر را در موارد زیر نیز انجام دهید:

 • گوش ها
 • بینی
 • پیشانی
 • پوست سر
 • خط مایو
 • و مناطق دیگر

آیا لیزر موهای زائد برای مردان دائمی است؟

چگونگی لیزر موهای زائد آقایان بسته به  واکنش بدن هر فردی به لیزر درمانی متفاوت است. برخی از افراد نتایج دائمی را مشاهده می کنند، در حالی که برخی دیگر فقط کاهش موقت مو را مشاهده می کنند. پس از اتمام جلسات درمانی، برخی از افراد شاهد ریزش دائمی مو خواهند بود. برخی دیگر ممکن است نیاز داشته باشند تا یک یا دو سال دیگر برای درمان مجدد مراجعه کنند. موفقیت این روش به فرد و تعداد درمان هایی که مورد نیاز است، بستگی دارد.

لیزر مو های زائد بدن آقایان

آنچه که مردان قبل از لیزر موهای زائد باید انجام دهند

اگر آماده انجام لیزر موهای زائد هستید، با مشورت با یک متخصص خبره و دارای مجوز شروع کنید. در طول مشاوره اولیه، تکنسین لیزر شما توضیح می دهد که این روش شامل چه مواردی می شود. سپس او منطقه را بررسی می کند و تخمین می زند که به چند جلسه نیاز دارید.

چگونگی لیزر موهای زائد آقایان و تعداد درمان های مورد نیاز به اندازه ناحیه و نوع پوست بیمار بستگی دارد. به عنوان مثال، از بین بردن موهای پشت به دلیل بزرگی ناحیه، بسیار زمان ‌بر از موهای صورت است.

چرا آقایان باید لیزر موهای زائد انجام دهند؟

بسیاری از مردان از نگرانی ناشی از رشد سریع موهای زائد خود و چگونگی از بین بردن آنها ناراحت هستند، به همین دلیل است که لیزر موهای زائد برای مردان محبوبیت بیشتری پیدا می کند. بارزترین دلیلی که برای انجام لیزر موهای زائد برای مردان وجود دارد این است که دیگر نیازی به اصلاح یا اپیلاسیون نخواهد بود.

این موضوع می تواند باعث صرفه جویی در زمان و هزینه شود. در واقع شما دیگر مجبور نیستید برای حذف موهای زائد ژیلت، کرم موبر، موم، تیغ و وسایل مورد استفاده در این زمینه را خریداری کنید. ضرورت دیگر این است که لیزر موهای زائد حتی می تواند بوی بهتری به شما بدهد. موی کمتر به معنای عرق کمتر است. و این یعنی بدن شما بوی بهتری خواهد داشت.

چگونگی لیزر موهای زائد آقایان از آن جهت که بر داشتن اندامی فوق العاده صاف تاثیر گذار است و باعث نمایش سیکس پک بدن آنها می شود. بسیار مهم است. همچنین مردان لازم نیست مانند مواردی همچون اصلاح و اپیلاسیون نگران نگهداری مداوم باشند زیرا حذف دائمی موهای زائد تنها در چند جلسه قابل انجام است. به طور معمول، لیزر موهای زائد به ۸ تا ۱۲ جلسه با فاصله ۵ تا ۸ هفته برای حداکثر اثر بخشی نیاز دارد.

لیزر مو های زائد آقایان

علت افزایش موهای زائد بدون لیزر

در مردان، ژنتیک شایع ترین علت کمر پر مو است. برخی از ژن ها می توانند مردان را نسبت به اثرات تستوسترون، هورمون مردانه که رشد موهای بدن را تشویق می کند، حساس تر کنند. این می تواند موهای پشت را پر پشت تر کند.

 نتایج حاصل از چگونگی لیزر موهای زائد آقایان تا حد زیادی به همین ویژگی های ژنتیکی بستگی دارد. با توجه به اینکه لیزر درمانی، رشد مو را غیر فعال می کند و پس از سپری کردن جلسات درمانی تا حد زیادی از رشد مجدد آنها جلو گیری می نماید، تاکید بر این است که مردان از این روش حذف مو های زائد استفاده کنند.

 این در حالی است که در سایر روش ها، مو های زائد فقط کوتاه می شوند. به همین دلیل سریعا رشد کرده و موجب آزردگی خواهند شد. افرادی که از روش لیزر درمانی استفاده کرده اند تفاوت در فاصله رشد موهای زائد را به نسبت سایر روش ها بهتر درک می کنند.

نتیجه گیری

دیگر نیازی به اپلاسیون یا تیغ های برنده نیست.  شاید مهم ترین مزیت لیزر موهای زائد این باشد که مردان دیگر مجبور نیستند در فواصل زمانی کوتاه مدت، اصلاح کنند. لیزر موهای زائد یک درمان زیبایی است که ریشه مو را با استفاده از انرژی نور لیزر برای نفوذ به ساقه مو از بین می برد.

این روش فولیکول را از بین نمی برد، اما رشد موهای دیگر را در ناحیه تحت درمان سخت تر می کند. اگر مردی نمی خواهد کاملاً بدون مو باشد، مشکلی نیست. آنها می توانند به سادگی موهای خود را نازک کنند تا اینکه کاملاً کچل شوند. با توجه به افزایش میزان تقاضا برای لیزر درمانی، آموزش و یادگیری دوره اپراتور لیزر می تواند بسیار پر سود باشد و به حرفه پولسازی تبدیل شود.

نوشته قبلی
ماساژ شیاتسو صورت چیست و چگونه ماساژ شیاتسو صورت را انجام دهیم؟
نوشته بعدی
نکات قبل از لیزر مو های زائد باید بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image