لیزر مو های زائد صورت آقایان

لیزر موهای زائد آقایان ( لیزر موهای زائد صورت و بدن آقایان) چگونه است؟

آیا از اپیلاسیون سینه خود خسته شده اید؟ آیا از کندن موهای سرگردانی که بین ابروهایتان رشد می کنند خسته شده اید؟ در این مطلب می خواهیم به چگونگی لیزر موهای زائد آقایان بپردازیم و حقیقتی را در این باب، آشکار سازیم. با ما همراه باشید.

آقایان یک کاندید ایده آل برای لیزر موهای زائد هستند

معمولا موهای بدن مردان تیره تر و درشت تر از خانم ها است. از آنجایی که لیزر موهای زائد می تواند مناطق بزرگ را به طور موثر درمان کند، مردان می توانند مناطقی مانند پشت یا سینه خود را نسبتاً سریع درمان کنند.

چگونگی لیزرموهای زائد مردان

همانطور که از نام آن پیداست، درمان های لیزر موهای زائد شامل استفاده از فناوری نور لیزر است. این لیزرها پالس هایی از انرژی نور را به پوست منتشر می کنند تا ریشه و فولیکول های مو را هدف قرار دهند. هنگامی که ریشه و فولیکول از بین می روند، مو دیگر نمی تواند رشد کند و نتیجه کاهش دائمی مو است. چگونگی لیزر موهای زائد آقایان بسته به اندازه ناحیه و جنس موی آنان، نتایج متفاوتی را نشان می دهد.

چه نواحی از بدن قابل لیزر است؟

در راستای بحث چگونگی لیزر موهای زائد آقایان باید گفت که این روش درمان، جهت از بین بردن موهای اضافی که جلوه نامطلوبی را به نمایش می گذارند، برای تمامی نواحی بدن به جز پلک ها قابل انجام است.

برای مردان، محبوب ترین مناطق برای لیزر موهای زائد عبارتند از:

 • قفسه سینه
 • گردن
 • کشاله ران
 • پشت
 • بین ابروها

اما، در حالی که این مکان‌ ها محبوب ‌ترین مکان ‌ها برای لیزر موهای زائد هستند، می‌توانید لیزر را در موارد زیر نیز انجام دهید:

 • گوش ها
 • بینی
 • پیشانی
 • پوست سر
 • خط مایو
 • و مناطق دیگر

آیا لیزر موهای زائد برای مردان دائمی است؟

چگونگی لیزر موهای زائد آقایان بسته به  واکنش بدن هر فردی به لیزر درمانی متفاوت است. برخی از افراد نتایج دائمی را مشاهده می کنند، در حالی که برخی دیگر فقط کاهش موقت مو را مشاهده می کنند. پس از اتمام جلسات درمانی، برخی از افراد شاهد ریزش دائمی مو خواهند بود. برخی دیگر ممکن است نیاز داشته باشند تا یک یا دو سال دیگر برای درمان مجدد مراجعه کنند. موفقیت این روش به فرد و تعداد درمان هایی که مورد نیاز است، بستگی دارد.

لیزر مو های زائد بدن آقایان

آنچه که مردان قبل از لیزر موهای زائد باید انجام دهند

اگر آماده انجام لیزر موهای زائد هستید، با مشورت با یک متخصص خبره و دارای مجوز شروع کنید. در طول مشاوره اولیه، تکنسین لیزر شما توضیح می دهد که این روش شامل چه مواردی می شود. سپس او منطقه را بررسی می کند و تخمین می زند که به چند جلسه نیاز دارید.

چگونگی لیزر موهای زائد آقایان و تعداد درمان های مورد نیاز به اندازه ناحیه و نوع پوست بیمار بستگی دارد. به عنوان مثال، از بین بردن موهای پشت به دلیل بزرگی ناحیه، بسیار زمان ‌بر از موهای صورت است.

چرا آقایان باید لیزر موهای زائد انجام دهند؟

بسیاری از مردان از نگرانی ناشی از رشد سریع موهای زائد خود و چگونگی از بین بردن آنها ناراحت هستند، به همین دلیل است که لیزر موهای زائد برای مردان محبوبیت بیشتری پیدا می کند. بارزترین دلیلی که برای انجام لیزر موهای زائد برای مردان وجود دارد این است که دیگر نیازی به اصلاح یا اپیلاسیون نخواهد بود.

این موضوع می تواند باعث صرفه جویی در زمان و هزینه شود. در واقع شما دیگر مجبور نیستید برای حذف موهای زائد ژیلت، کرم موبر، موم، تیغ و وسایل مورد استفاده در این زمینه را خریداری کنید. ضرورت دیگر این است که لیزر موهای زائد حتی می تواند بوی بهتری به شما بدهد. موی کمتر به معنای عرق کمتر است. و این یعنی بدن شما بوی بهتری خواهد داشت.

چگونگی لیزر موهای زائد آقایان از آن جهت که بر داشتن اندامی فوق العاده صاف تاثیر گذار است و باعث نمایش سیکس پک بدن آنها می شود. بسیار مهم است. همچنین مردان لازم نیست مانند مواردی همچون اصلاح و اپیلاسیون نگران نگهداری مداوم باشند زیرا حذف دائمی موهای زائد تنها در چند جلسه قابل انجام است. به طور معمول، لیزر موهای زائد به ۸ تا ۱۲ جلسه با فاصله ۵ تا ۸ هفته برای حداکثر اثر بخشی نیاز دارد.

لیزر مو های زائد آقایان

قیمت لیزر موهای زائد آقایان چقدر است؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که ممکن است در مورد لیزر موهای زائد آقایان ایجاد شود، هزینه این عمل زیبایی است. با مراجعه به کلینیک های زیبایی و لیزر درمانی، با توجه به اینکه رفع موهای زائد در چه اندام هایی انجام می گیرد، هزینه های متفاوتی باید پرداخت شود. معمولا، افراد وقتی برای از بین بردن موهای زائد اقدام می کنند، یا می خواهند به صورت فول بادی موهای زائد را رفع کنند و یا در یک یا چند عضو و نه همه بدن از خدمات لیزر درمانی استفاده کنند. به همین سبب است که نمی توان یک عدد ثابت و مشخص به عنوان هزینه لیزر موهای زائد آقایان ذکر کرد.

متاسفانه برخی آقایان برای آنکه هزینه ناشی از لیزر درمانی را به کمترین میزان کاهش دهند به موسساتی مراجعه می کنند که از دستگاه های بی کیفیت و نامرغوب استفاده می کنند. پایین بودن کیفیت دستگاه های لیزر و کم بودن تجربه اپراتور دستگاه می تواند باعث ایجاد عوارض جبران ناپذیری شود.

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد مردان چیست؟

آقایانی که به صورت ژنتیکی پوست حساسی دارند، ممکن است بعد از انجام لیزر دچار برخی عوارض شوند. نکات زیر از جمله مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد آقایان جهت کاهش عوارض است:

 • یکی از مهم ترین کارهایی که بعد از لیزر باید انجام شود، قرار دادن کمپرس یخ روی محل لیزر شده است.
 • استفاده از اسکراب پوست نیز می تواند باعث ایجاد نرمی و صافی در پوست شود. به کسانی که بعد از لیزر با عوارضی مانند خارش و یا سوزش مواجه می شوند توصیه می کنیم، اسکراب انجام ندهند.
 • استفاده از کرم های مرطوب کننده موضوع دیگری است که بعد از لیزر باید نسبت به انجام آن اقدام گردد.
 • در حین روزهایی که برای لیزر درمانی مراجعه می کنید بهتر است از قرص های آنتی بیوتیک استفاده نکنید.
 • بین جلسات لیزر، موها را لمس نکرده و برای کندن آنها از انجام روش هایی مانند اپیلاسیون اجتناب کنید.
 • در جاهایی که به دلیل استفاده از لیزر، عوارضی مانند قرمزی و یا تورم، ایجاد شده توصیه می شود از ژل آلوئه ورا استفاده کنید.

لیزر موی زائد آقایان چقدر طول می کشد؟

سوال مهم دیگری که ممکن است برای برخی آقایان به وجود آید، این است که لیزر موهای زائد آقایان چقدر طول می کشد. به این سوال نیز نمی توان یک پاسخ قطعی دارد؛ اما چیزی که مسلم به نظر می رسد این است که برای رفع دائمی موهای زائد به بیش از 6 یا 8 جلسه نیاز است. در ضمن، آقایانی که برای لیزر موهای زائد خود اقدام می کنند باید توجه داشته باشند که این روش، یک روش دائمی نیست و موهای زائد بدن به صورت کامل از بین نخواهند رفت. این قضیه صحت دارد که اشعه های لیزر، فولیکول های مو را از بین می برند، اما از آنجایی که برخی فولیکول های مو در بدن به صورت غیر فعال هستند، فضا برای رشد پیدا کرده و ممکن است موی زائد مجددا رشد کند. البته با این روش تعداد زیادی از این نوع موها از بین رفته و فرد زحمت و دردسر زیادی برای رفع این موها نخواهد داشت.

لیزر موهای زائد آقایان (صورت و بدن آقایان) چگونه است

علت افزایش موهای زائد بدون لیزر

در مردان، ژنتیک شایع ترین علت کمر پر مو است. برخی از ژن ها می توانند مردان را نسبت به اثرات تستوسترون، هورمون مردانه که رشد موهای بدن را تشویق می کند، حساس تر کنند. این می تواند موهای پشت را پر پشت تر کند.

 نتایج حاصل از چگونگی لیزر موهای زائد آقایان تا حد زیادی به همین ویژگی های ژنتیکی بستگی دارد. با توجه به اینکه لیزر درمانی، رشد مو را غیر فعال می کند و پس از سپری کردن جلسات درمانی تا حد زیادی از رشد مجدد آنها جلو گیری می نماید، تاکید بر این است که مردان از این روش حذف مو های زائد استفاده کنند.

 این در حالی است که در سایر روش ها، مو های زائد فقط کوتاه می شوند. به همین دلیل سریعا رشد کرده و موجب آزردگی خواهند شد. افرادی که از روش لیزر درمانی استفاده کرده اند تفاوت در فاصله رشد موهای زائد را به نسبت سایر روش ها بهتر درک می کنند.

نتیجه گیری

دیگر نیازی به اپلاسیون یا تیغ های برنده نیست.  شاید مهم ترین مزیت لیزر موهای زائد این باشد که مردان دیگر مجبور نیستند در فواصل زمانی کوتاه مدت، اصلاح کنند. لیزر موهای زائد یک درمان زیبایی است که ریشه مو را با استفاده از انرژی نور لیزر برای نفوذ به ساقه مو از بین می برد.

این روش فولیکول را از بین نمی برد، اما رشد موهای دیگر را در ناحیه تحت درمان سخت تر می کند. اگر مردی نمی خواهد کاملاً بدون مو باشد، مشکلی نیست. آنها می توانند به سادگی موهای خود را نازک کنند تا اینکه کاملاً کچل شوند. با توجه به افزایش میزان تقاضا برای لیزر درمانی، آموزش و یادگیری دوره اپراتور لیزر می تواند بسیار پر سود باشد و به حرفه پولسازی تبدیل شود.

برای ثبت نام در دوره آموزش اپراتور لیزر نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره

چرا دوره آموزش اپراتور لیزر نیک اندیشان ؟

هلدینگ آموزشی نیک اندیشان با برگزاری دوره هایی حرفه ای و پر بازده، توانسته یک برند عالی در زمینه آموزشی و کاریابی باشد. چرا که شما با شرکت در دوره های آموزشی نیک اندیشان، مهارت های گوناگونی را توسط اساتیدی مجرب، آموزش می بینید. و در حین آموزش هر آنچه که در بازار کار آن مهارت، نیاز دارید را با زبان ساده و به صورت منتوری (تجربی) به شما منتقل می کنند تا بتوانید در آینده خیلی نزدیک از آن مهارت (حرفه) که یاد گرفته اید، درآمدزایی کنید.

آیا نیک اندیشان به جز دوره لیزر موهای زائد ، دوره های آموزشی دیگری در حوزه پیراپزشکی و طب، برگزار می کند؟

بله نیک اندیشان در حوزه پیراپزشکی و طب، دوره های آموزشی زیر را هم برگزار می کند. که عبارتند از :

دوره طب سنتی، دوره داروخانه، دوره کمک پرستاری، دوره دستیار دندانپزشک ، دوره کاشت مو، دوره کاشت ابرو

آیا نیک اندیشان دوره های آموزشی در حوزه های دیگر هم برگزار می کند؟

بله ، هلدینگ آموزشی نیک اندیشان در حوزه های آموزشی متعدد (بیش از 70 دوره) برگزار می کند. و شرایط شرکت در این دوره ها به گونه ای طراحی شده که تمامی افراد با شرکت در این دوره ها ، از جنبه های مالی ، دسترسی آسان ، بار علمی ، مدارک معتبر ، تضمین شغل پس از انتهای دوره، به سودشان باشد. که در ادامه به معرفی حوزه های آموزشی این موسسه به همراه برخی از  دوره های آن می پردازیم :

حوزه مدیریت کسب و کار

دوره BBA ، دوره MBA ، دوره DBA یکساله ، دوره POST DBA

حوزه حسابداری و بازرگانی

دوره حسابداری ، دوره بازرگانی ، دوره آموزش صادرات و واردات

حوزه روانشناسی کاربردی

دوره بازی درمانی ، دوره مونته سوری 

حوزه هنری

دوره عکاسی ، دوره بازیگری

حوزه بازار های مالی

دوره فارکس ، دوره ارز دیجیتال (بیت کوین) 

نوشته قبلی
ماساژ شیاتسو صورت چیست و چگونه ماساژ شیاتسو صورت را انجام دهیم؟
نوشته بعدی
نکات قبل از لیزر مو های زائد باید بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image