هزینه دوره mba رشت

بهترین دوره mba رشت کجاست؟⭐(دوره mba در رشت)

دوره mba یا مدیریت کسب و کار، شما را با شیوه های نوین مدیریتی آشنا می کند. کسانی که به کسب و کار خود به چشم یک سرمایه گذاری بلند مدت نگاه می کنند، بهترین گزینه برای شرکت در دوره mba رشت می باشند.

هر آنچه باید در مورد mba بدانید

زمانی که در یک دوره ام بی ای ثبت نام کرده و شرکت می کنید، اولین چیزی که به شما می گویند، تعریفی ساده و واضح از واژه ی mba است. MBA مخفف master of business administration به معنای کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی است که با عنوان مدیریت کسب و کار نیز شناخته می شود.

در حقیقت هدف از تحصیل در این رشته و گذراندن دوره mba در رشت، ارتقاء موقعیت شغلی یا پیشرفت و توسعه یک کسب و کار است. اصولا کسانی که به دنبال پیشرفت در مسیر شغلی خود و توسعه کسب و کار شان هستند، شرکت در دوره آموزش mba برایشان بسیار کارامد خواهد بود. به دلیل گستردگی و تنوع مشاغل و کسب و کار ها در جهان، رشته ام بی ای گرایش های متعددی یافته است. برگزاری دوره mba در رشت و دوره ام بی ای در سایر شهر ها نشان می دهد که متقاضیان این دوره بسیار زیاد هستند.

گرایش های دوره mba رشت

ام بی ای گرایش های متعددی دارد. هر یک از این گرایش ها، مربوط به یک حوزه شغلی مشخص هستند تا افراد شاغل آن حوزه بتوانند با کسب مهارت های مدیریتی و حل مسئله، در کار خود پیشرفت کنند. برخی از گرایش های متنوع این رشته عبارتند از:

  • گرایش mba نفت و گاز: این گرایش به دلیل اهمیت زیاد انرژی هایی همچون نفت و گاز، برای افراد شاغل در این حوزه می تواند بسیار کارامد باشد. کسانی که در دوره mba نفت و گاز شرکت کنند، قادر خواهند بود تا مشکلات کارخانجات و شرکت های فعال در این حوزه را سر و سامان بدهند. این دوره همانند دوره mba رشت، مخاطبان خاص خود را دارد و شرکت در این دوره، از کارکنان حوزه نفت و گاز گرفته تا مدیران ارشد این حوزه برایشان کارامد خواهد بود.
  • گرایش mba علم داده: این گرایش مانند دوره mba منابع انسانی برای مشاغل متعددی می تواند مفید باشد. هدف از این دوره، افزایش توانمندی و دانش افراد در حوزه هایی همچون آمار، ریاضیات و علوم کامپیوتر است. همانگونه که همگی می دانید، با توجه به اینکه کار با سیستم های کامپیوتری وارد بسیاری از حوزه های شغلی شده است، آشنایی با علوم کامپیوتر و شرکت در دوره mba علم داده می تواند برای افراد زیادی مفید واقع شود.
  • گرایش mba حقوقی: همانطور که متوجه شدید، دوره mba در رشت مانند دوره هایی که در سایر شهر ها برگزار می شود، یک دوره جامع است که شرکت در آن برای تمامی حوزه ها و مشاغل، مفید خواهد بود. اما برعکس این موضوع، دوره mba حقوقی برای وکلا و فعالان حوزه ی حقوق مفید خواهد بود.
گرایش های دوره mba رشت

تفاوت دوره mba رشت و دوره dba از نظر شرکت کنندگان در دوره چیست؟

اصولا مخاطبان خاص هر دو دوره mba رشت و دوره dba رشت، افرادی هستند که درصدد افزایش دانش و تخصص خود هستند. برای این افراد شرکت در هر دوره می تواند انتخاب خوبی باشد. منتهی تفاوتی که وجود دارد این است که دوره dba از دوره mba، تخصصی تر است. دوره mba در رشت با دوره dba به لحاظ کیفیت آموزشی برابری می کند، اما مباحث و سرفصل های آموزشی دوره dba از دوره ام بی ای، تخصصی تر است. اگر بخواهیم تفاوت این دو دوره را به صورت خلاصه بیان کنیم باید بگوییم که:

  • دوره mba رشت برای کسانی مناسب است که می خواهند درک بهتری از کسب و کار داشته و جدید ترین مباحث مربوط به صنعت و حرفه خود را فرا بگیرند. این دوره برای کسانی که به دنبال ارتقاء شغلی هستند مناسب است.
  • دوره dba برای متخصصان و مدیران ارشد یک مجموعه است که با افزایش دانش و بهره گیری از روش های جدید، کسب و کار خود را توسعه و گسترش دهند.

قیمت دوره mba رشت چقدر است؟

بحث قیمت که پیش می آید، پای عوامل و فاکتور های متعددی باز می شود که هر کدام می توانند تاثیر گذار باشند. کیفیت آموزش، اساتیدی که در دوره تدریس می کنند، مدرکی که در انتهای دوره اعطا می شود و … هر کدام بر قیمت یک دوره موثر هستند. با توجه به تحقیقاتی که انجام شد، تنوع دوره mba در رشت نسبت به دوره های ام بی ای تهران کمتر است. در نتیجه اگر می خواهید دوره های متنوع تر و با قیمت های متفاوت تری پیدا کنید، پیشنهاد می کنیم دوره های mba تهران را مد نظر خود قرار دهید.

از مزیت های شرکت در دوره mba رشت چه می دانید؟

شرکت در دوره mba رشت، مانند شرکت در هر دوره ی دیگری با مزیت هایی همراه است. برخی از مهم ترین مزیت هایی که شرکت در این دوره می تواند برای مهارت جویان و علاقه مندان به همراه داشته باشد، به شرح زیر است:

1- گرفتن یک مدرک معتبر

اگر بتوانید یک موسسه مطرح و معتبر برگزار کننده دوره های ام بی ای را بیابید، می توانید مدرکی معتبر دریافت کنید. این مدرک نه تنها به شما کمک می کند تا در داخل ایران، مشغول به کار شوید، بلکه اگر تمایل داشته باشید می توانید به کمک آن به کشورهایی که به تخصص شما نیاز دارند، مهاجرت کرده و زندگی جدیدی را در آنجا شروع کنید.

2- افزایش مهارت های مدیریتی

دیگر هدف و مزیت شرکت در دوره های ام بی ای که بسیار مهم و ارزشمند تلقی می شود، افزایش مهارت های مدیریتی است. این یکی از مهم ترین و اصلی ترین هدف هایی است که شرکت کنندگان برای شرکت در دوره های ام بی ای در نظر می گیرند. توصیه می کنیم، برای آنکه این هدف به بهترین شکل ممکن محقق شود، موسسه های معتبر و مطرح را برای آموزش حضوری انتخاب کنید.

از مزیت های شرکت در دوره mba رشت چه می دانید

ویژگی های بهترین دوره mba رشت چیست؟

بهترین دوره mba رشت، نیک اندیشان و هر مجموعه آموزشی دیگر باید دربرگیرنده ویژگی های زیر باشد:

۱-سرفصل های مرتبط

بهترین دوره آموزشی باید ارائه دهنده سرفصل های مرتبط باشد. به این منظور که تمام سرفصل ها، موضوع mba را پوشش دهند و به موضوعات جانبی پرداخته نشود.

۲-داشتن مدرسان متخصص

قبل از شرکت در دوره حتما تحقیق کنید که چه کسی قرار است آموزش ها را به شما ارائه دهد. به علاوه، درصدد پیدا کردن پیشینه استاد و مدرس دوره باشید‌. برای آموزش یک دوره عالی، از مدرسان کاربلد، با دانش و متخصص استفاده می شود. مدرسی که در موارد گوناگون توانسته باشد تخصص و مهارت خود را به اثبات برساند.

۳-دادن مدرک معتبر

در پایان آموزش ها باید به شرکت کنندگان گواهی و مدرک قابل استناد ارائه شود. مدرکی معتبر و قابل استناد هست که علاوه بر تایید وزارت کشور، بین المللی نیز باشد. با استفاده از چنین مدرکی هم می توان در کشور و هم خارج از کشور کار پیدا کرد.

۵-پشتیبانی

پشتیبانی به این صورت است که بعد از پایان دوره آموزشی، دانش پژوه رها نشود و به مدت معین مورد پشتیبانی قرار گیرد. برخی موسسه ها مانند نیک اندیشان، به مهارت جویان خود فرصت می دهند تا در صورتی که از حضور در یک دوره نهایت استفاده را نبردند، بدون پرداخت هزینه، در دوره های بعدی شرکت کنند.

کلام آخر

تنوع قیمت دوره ی mba رشت پایین تر از دوره های شهر تهران است. در نتیجه اگر به دنبال یک دوره با کیفیت در شهر تهران، با قیمت مناسب می گردید، دوره mba نیک اندیشان پیشنهاد ما به شماست.

برای ثبت نام در دوره آموزش mba نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره
نوشته قبلی
دوره آموزش حضوری ارز دیجیتال در کرج⭐100 درصد تضمینی
نوشته بعدی
معرفی بهترین دوره mba در مشهد⭐بررسی مزایا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image